Recenzja Monarch: Social Sharing WordPress Plugin od ElegantThemes

Dowód społeczny to kwestia piękna. To wyróżnia Cię spośród tłumu, jednocześnie podnosząc wartość Twojej marki. Witryna z zaledwie 5 artykułami może mieć większy ruch w porównaniu z witryną z 1500 artykułami. Dzięki dzisiejszym, coraz bardziej inteligentnym wyszukiwarkom, na wartość Twojej witryny ma znaczny wpływ jakość przechowywanych w niej treści.


Część merytoryczna jest obowiązkiem Twojego zespołu redakcyjnego. Promocja zależy od zespołu marketingowego.

Czy kiedykolwiek miałeś problem ze znalezieniem idealnej wtyczki mediów społecznościowych dla swojej witryny WordPress? Istnieje wiele ton, ale żaden z nich nie pasuje do rachunku. Wtyczka X może mieć funkcje, ale brakuje funkcji # 4. A funkcja nr 4 może być czymś, bez czego nie można żyć. Bez względu na to, ile wtyczek jest dostępnych, każda z nich nie spełnia jednej istotnej funkcji.

Zastanówmy się przez chwilę, co by było, gdyby istniała wtyczka – tylko jedna wtyczka – która mogłaby rozwiązać wszystkie te problemy? Czy może istnieć taka idealna wtyczka do zdjęć? No tak! Jest.

Monarch obsługuje wiele sieci społecznościowych

Monarch obsługuje wiele sieci społecznościowych. 25 sieci. 5 lokalizacji. Analityka. Udostępnianie społecznościowe wykonane poprawnie.

Wprowadź wtyczkę Monarch z Elegant Themes.

Co sprawia, że ​​wtyczka Monarch jest tak wyjątkowa?

monarch-dashboard-sm

Jeśli chcesz pominąć szczegółową recenzję, w skrócie omów ją:

 • 5 różnych lokalizacji do umieszczenia przycisków udostępniania społecznościowego
 • Wyzwalacze, które prowadzą do wyskakujących okienek i wyskakujących okienek
 • Szczegółowe analizy udostępniania
 • Rozbudowane możliwości dostosowywania
 • Ogromne wsparcie społeczności i biletów
 • Wszechstronna dokumentacja

Elegant Themes to jedna z tych firm, które nie produkują przedmiotów w pośpiechu. Starannie planują różne rzeczy i obejmują wszystkie bazy przed wprowadzeniem produktu na rynek. Rzućmy okiem na niektóre z najciekawszych funkcji wtyczki Monarch.

5 miejsc na umieszczenie przycisków udostępniania w serwisach społecznościowych

Wyświetlaj przyciski udostępniania społecznościowego w 5 różnych lokalizacjach

Wyświetlaj przyciski udostępniania społecznościowego w 5 różnych lokalizacjach

Niektóre wtyczki dają tylko jeden, dwa lub trzy regiony do umieszczenia przycisków udostępniania. Monarch daje ci 5 docelowych regionów, w których możesz umieścić swoje przyciski. Fajne jest to, że te pięć regionów ma najwyższe prawdopodobieństwo, że zostaną zauważone i kliknięte.

Symbole zastępcze wtyczki nie rzucają się w oczy podczas czytania, a cały projekt ma minimalistyczny i (powiedzmy to) „elegancki” smak.

 • Ruchomy pasek boczny
 • Treść wbudowana – treść powyżej lub poniżej
 • Na zdjęciach i filmach
 • Automatyczne wyskakujące okienko
 • Automatyczny Fly-in

The Ruchomy pasek boczny jest proste – wszyscy to widzieliśmy i prawie wszystkie wtyczki to dają. Treści wbudowane umieszcza przyciski udostępniania społecznościowego na początku lub na końcu lub w obu miejscach posta.

Udostępnianie przycisków na elementach multimedialnych

Przyciski udostępniania są umieszczone na elementach multimedialnych

Przyciski udostępniania są umieszczone na elementach multimedialnych

Tutaj zaczyna się naprawdę fajnie. Obrazy są naturalnym bodźcem dla zwierzęcia społecznego w nas. Mając to na uwadze, fajne zdjęcie z cytatem będzie miało znacznie większą szansę na udostępnienie w mediach społecznościowych.

Każdy element medialny w Twojej witrynie, w tym zdjęcia i filmy, ma wbudowane przyciski udostępniania społecznościowego. Gdy tylko umieścisz kursor myszy nad dowolnym z nich – przyciski udostępniania społecznościowego staną się widoczne. Monarch automatycznie wykrywa wszystkie elementy medialne w Twojej witrynie. Jeśli zdefiniowałeś niektóre niestandardowe elementy (np. Fantazyjne pudełko do pobrania eBooka), możesz owinąć go wokół krótkiego kodu Monarch, aby umożliwić udostępnianie społecznościowe.

Wyzwalacze

3 unikalne wyzwalacze w Monarch

3 unikalne wyzwalacze w Monarch

Mówiąc prosto, wyzwalacz jest sygnałem, że miało miejsce określone zdarzenie. Ten sygnał jest wysyłany do rdzenia wtyczki, który określa, jak na nią zareagować – czyli jaką akcję wykonać. Drapiesz się po głowie. Wyzwalacz = uczucie swędzenia. Działanie = drapanie się w głowę.

Wtyczka Monarch ma kilka predefiniowanych wyzwalaczy, w tym:

 • Staromodny termin (pamiętasz te bomby zegarowe w Die Hard?)
 • Kiedy użytkownik zamierza opuścić stronę
 • Gdy użytkownik dotrze do końca strony

Wszystko, co musisz zrobić, to określić żądany wyzwalacz i akcję i obserwować, jak rozwija się jak w zegarku.

Słowo ostrzeżenia: Jeśli używasz wyzwalacza czasowego, musisz obliczyć efektywny przedział czasowy. Za wcześnie, a ty przestajesz być natrętny, za późno i straciłeś potencjalny tweet.

Musisz zagłębić się w dane analityczne witryny (zalecamy do tego Google Analytics) i dowiedzieć się, jaki średni czas odwiedzający odwiedza. Eksperymentuj z kolejnymi okresami, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Pop-upy i muchy

wyskakujące monarchy

Okno wiadomości Automatic Social Fly-In unosi się w prawym dolnym rogu strony, aby przyjemnie powitać użytkownika za pomocą pola udostępniania społecznościowego opartego na wyzwalaczu. Jest dyskretny, a jednocześnie genialnie skuteczny.

Kolejny to klasyczny pop-up. Dla tych, którzy słyszeli o OptinMonster, wystarczy powiedzieć, że ta wtyczka to w zasadzie OptinMonster – tylko z udostępnianiem społecznościowym zamiast subskrypcji e-mail, bez technologii zamiaru wyjścia.

Możesz także wybrać sposób wyświetlania wyskakujących okienek dla użytkownika z dziesięciu różnych animacji – Zanikanie, przesuwanie we wszystkich kierunkach, prędkość światła, powiększanie, odwracanie, odbijanie, huśtawka itp. Lub jeśli wolisz oldskulowe „pop” , a następnie po prostu wybierz brak animacji.

Dostosowywanie

łatwa personalizacja monarchy

Małe, ale niewiarygodnie silne słowo. Większość wtyczek oferuje kilka podstawowych opcji dostosowywania. Niektóre dają ci dużo. ET przenosi dostosowywanie na zupełnie nowy poziom.

Oto niektóre z unikalnych właściwości dostosowywania, które Monarch ma do zaoferowania:

 • Dostosuj tytuł i treść wszystkich okien pop-up i fly-in
 • Wybieraj spośród 10 animacji dla wyskakujących okienek i prezentacji lub wcale
 • Wyświetlaj wyskakujące okienka / fly-ins na podstawie zdefiniowanych przez ciebie wyzwalaczy
 • 5 różnych symboli zastępczych – pasek boczny, góra, dół, media, fly-in i pop-up
 • Wybierz kształt, styl i wyrównanie przycisków społecznościowych
 • Dostosuj tekst, ikonę lub oba elementy na każdym przycisku udostępniania społecznościowego
 • Użyj oryginalnych kolorów marki przycisków społecznościowych lub dostosuj je, aby uzupełnić projekt witryny
 • Ukryj liczby udostępnień, jeśli nie są szczególnie imponujące
 • Wyświetlaj liczbę pojedynczych akcji lub łączną liczbę (lepiej dla dowodu społecznego)
Monarch oferuje mnóstwo opcji dostosowywania

Monarch oferuje mnóstwo opcji dostosowywania

Biorąc to pod uwagę, wtyczka oferuje wszystkie podstawowe funkcje oferowane przez inne wtyczki, na wypadek gdybyś się zastanawiał. Niektóre z tych niezbędnych elementów obejmują:

 • Możliwość wyboru sieci do wyświetlenia
 • Dodatkowe przyciski, takie jak „Drukuj” lub „E-mail”
 • Użyj skrótów, aby wyświetlić serwis społecznościowy w widżecie tekstowym lub w innym obszarze dozwolonym dla shortcode w swojej witrynie
 • Importuj i eksportuj ustawienia wtyczek
 • Wszechstronny pulpit nawigacyjny

Analiza mediów społecznościowych

analityka monarchy

Monarch zapewnia potężne analizy udostępniania na pulpicie. Strona statystyk udostępniania społecznościowego wyświetla całkowitą liczbę udostępnień, polubień i obserwacji. Możesz także monitorować swój wzrost (lub amortyzację) za pomocą 7-dniowego lub 30-dniowego widoku analiz.

Analiza udziałów społecznościowych daje wgląd w obszary wymagające ulepszenia, co ostatecznie prowadzi do zyskownego modelu.

cennik

i ceny

Monarch sprzedaje za 89 USD rocznie i 249 USD za dożywotnią licencję. Można argumentować, że 89 USD za wtyczkę udostępniania społecznościowego to trochę za dużo i może mają rację. Ale trzymajcie swoje konie! Zapomniałeś 87 premium motywów WordPress z aktualizacjami i wsparciem technicznym, które otrzymujesz!

Możesz także uzyskać pakiet programisty za jednorazową opłatą 249 USD. To pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy na dłuższą metę. Jeśli nie podoba ci się to, co wtyczka robi z Twoją witryną, zawsze korzystasz z 30-dniowego okna zwrotu.

Wniosek

Monarch to jedyna w swoim rodzaju wtyczka do udostępniania społecznościowego rozumie potrzebę użytkownika. Czy to początkujący WordPress, czy doświadczony webmaster – każdy może przyzwyczaić się do kontroli wtyczki, dzięki intuicyjny projekt. Dzięki niesamowitym gotowym funkcjom w połączeniu ze społecznością zwolenników i dokumentacją podobną do encyklopedii Monarch z pewnością osiągnie tron ​​najlepszych wtyczek do udostępniania społecznościowego WordPress.

Jak zawsze chcielibyśmy usłyszeć od naszych czytelników. Czy korzystasz z Monarch? Co o tym myślisz? Czy twoja obecna wtyczka robi coś, czego Monarch nie robi? Powiadom nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map