Wracając z kolejną recenzją WordPress Hosting, tym razem kolej na koło zamachowe. W tym artykule zajmę się wzlotami i upadkami tej bardzo przyzwoitej usługi hostingowej dla WordPress, która ma wiele opcji. Skalowalne plany, bezpłatne migracje, witryny przejściowe, nocne kopie zapasowe, bezpłatne SSL to tylko niektóre funkcje, które znajdziesz w Flywheel. Czytaj dalej, aby zobaczyć naszą recenzję ich usług, lub kliknij link, aby odwiedzić ich stronę internetową i dowiedzieć się więcej.


Dowiedz się więcej o kole zamachowym

Tworzenie nowej strony internetowej za pomocą koła zamachowego

Koło zamachowe ma bardzo szczególny sposób na rozpoczęcie korzystania z usługi. Nie pozwalają ci od razu wybrać planu, więc postanowiłem pokazać ci proces dokładnie tak, jak go doświadczyłem. Płatność nie jest najważniejsza w przypadku koła zamachowego, ponieważ umożliwiają konfigurację próbny strona pierwsza.

Wystarczy wpisać wszystkie informacje, aby rozpocząć tworzenie pierwszej witryny. Do tego momentu nie ma żadnych planów. To bardzo unikalny sposób na rozpoczęcie pracy. Flywheel ułatwił osobom, które chcą demo usługę (lub wykorzystują ją do budowy witryny demonstracyjnej dla klienta), ale może to być niewygodne dla tych, którzy uważają płatność i konfigurację za dwie całkowicie odrębne rzeczy.

Koło zamachowe pozwala płacić na dwa sposoby: albo zapłacić samemu, albo pozwolić klientowi na dokonanie płatności po przejęciu witryny (uwaga: możesz także dodać stronę do planów hurtowych, które już masz).

Gdy zdecydujesz, w jaki sposób chcesz zapłacić, możesz wybrać abonament, a potem… nadszedł czas utworzenia. Podoba mi się, że Flywheel ułatwił ludziom, którzy chcą rozpocząć demo usługi, a konfiguracja ma wiele sensu dla freelancerów. Ale ponieważ nie wszyscy użytkownicy wylądują na stronie rozliczeniowej, zanim zaczną mieć dostęp do informacji o planach podczas procesu rejestracji, byłoby miło.

Plany hostingowe koła zamachowego

Oto aktualne plany dotyczące koła zamachowego. Oferują w pełni zarządzane plany hostingowe WordPress oparte na platformie Google Cloud. Tak więc ustawienia serwera są skonfigurowane, a WordPress jest już zainstalowany podczas rejestracji.

Cennik hostingu koła zamachowego

Do tej recenzji wybrałem Plan początkowy. Koło zamachowe ma odpowiedni zestaw zasobów, jest nieco droższe niż u konkurencji, ale zawiera protokół SSL, a opcja CDN jest wystarczająco przystępna. Jedyną wadą ich planów jest ograniczona przestrzeń dyskowa, która w przypadku większości blogów nie będzie stanowić problemu, ale może stać się problemem w przypadku średnich i dużych witryn (w szczególności witryn o dużym lub dużym natężeniu ruchu).

Przeprowadź migrację witryny WordPress do koła zamachowego

Idealnym sposobem na rozpoczęcie pracy na stronie jest zaimportowanie prądu strona porównawcza więc jak zwykle przetestowałem mechanizm migracji.

Istnieje kilka sposobów na zaimportowanie bieżącej witryny: zwykły sposób (tutaj jest świetny przewodnik dla początkujących do migracji do WordPress), dostarczanie poświadczeń do bieżącej witryny WP i dostępu FTP, bezpośrednio przez WordPress.com (co jest dobrym dodatkiem) lub poprzez przesyłanie ZIP – co jest dla mnie idealną metodą. Koło zamachowe jest na tyle pewne, że będziesz chciał przejść z WP Engine na koło zamachowe, a nawet zawiera tę opcję!

Gdy już zdecydujesz, jakiego rodzaju metody migracji chcesz, Flywheel pozwoli ci wybrać rodzaj migracji, albo Standardowa migracja który może zająć 3 dni robocze i jest bezpłatny albo Przyspieszona migracja mówi się, że zostało to zrobione w mniej niż 8 godzin.

Mimo, że poprawnie skompresowałem plik, ta metoda nie działało dla mnie i utknąłem na 99%, więc skontaktowałem się wsparcie techniczne do pomocy. Odpowiedzieli bardzo szybko i poprosili mnie o przesłanie im pliku zip, co zrobiłem. Migracja została wykonana w mniej niż 10 minut bez żadnych dodatkowych opłat, więc jeśli Twoja witryna nie jest naprawdę ogromna, naprawdę nie trzeba płacić za migrację przyspieszoną, ponieważ zwykła usługa działa dobrze.

Opcje panelu koła zamachowego

Po skonfigurowaniu witryny zdefiniowanie domeny jest jedną z najłatwiejszych czynności. Koło zamachowe zapewnia dostęp do wszystkich ustawień DNS i tak naprawdę zachęcać możesz je edytować w razie potrzeby.

Może to być mylące dla nowych użytkowników, ale dla osób, które wiedzą, gdzie wskazują ich domeny, koło zamachowe nie będzie przeszkadzało. Pozwalają ci łatwo zdefiniować twoje domeny i podają współrzędne ich nazw zdefiniowanych przez CNAME i odpowiednich adresów IP. Zapewniają nawet łatwe narzędzie do sprawdzenia, czy wpisy DNS są poprawnie załadowane.

Koło zamachowe jest najmniej uciążliwą i łatwą w obsłudze usługą dla domen i DNS. To tak, jakby ci mówili: „Wiemy, że chcesz skonfigurować domenę, oto dane, wskaż domenę i sprawdź, czy działa… nie przeszkadzamy” i to jest po prostu idealne.

Po prawidłowym skonfigurowaniu domeny główny panel pozwala kontrolować pamięć podręczną w witrynie WP, włączyć tryb debugowania, a nawet wyłączyć pamięć podręczną, aby natychmiast zobaczyć zmiany. Koło zamachowe wydaje się buforować WordPress z własną niestandardową architekturą serwera WWW.

Dodatkowe usługi koła zamachowego

Oprócz zwykłych funkcji Flywheel zapewnia obsługę kopii zapasowych. Mimo że dobrym pomysłem jest regularne tworzenie kopii zapasowych WordPress na własną rękę, jest to świetna kopia zapasowa dla twoich kopii zapasowych.

A jeśli to nie wystarczy, Flywheel pozwoli Ci włączyć usługę dla wielu lokalizacji za dodatkowe 10 USD / mc oraz usługę CDN za 10 USD więcej.

Certyfikaty są za darmo, dopóki korzystasz z Let’s Encrypt ale instalacja własnego certyfikatu za pośrednictwem koła zamachowego kosztuje 10 USD, co nie jest dobreDla większości użytkowników płacących dodatkowo 10 USD miesięcznie za niestandardowy certyfikat prawdopodobnie nie jest tego wart. Posiadanie własnego certyfikatu nie różni się niczym od korzystania z wbudowanego Let’s Encrypt, więc dla większości osób zalecamy bezpłatną opcję.

Jeśli potrzebujesz zbudować własny sklep z niestandardowym certyfikatem, prawdopodobnie lepiej jest skorzystać z innej usługi, która nie pobiera opłaty miesięcznej.

Lokalny według koła zamachowego

Lokalny według koła zamachowego

Kolejną wyjątkową funkcją jest Local by Flywheel. Dzięki Local możesz projektować, budować i testować swoją stronę lokalnie (na twoim komputerze), a następnie szybko i łatwo przesłać swój projekt na twoją stronę internetową hostowaną na Flywheel. Najlepsze ze wszystkich – jest to bezpłatna funkcja, która działa świetnie ze wszystkimi planami Flywheel.

Obsługa klienta 24/7

Wystąpił problem o 1 w nocy? Nie ma problemu. Firma Flywheel niedawno odnowiła swój system wsparcia, aby móc oferować klientom pomoc 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku (tak, nawet wakacje). Najlepsze jest to faktyczne wsparcie ludzi, a nie tylko chatbot.

Dodatki dodatkowe

Koła zamachowe Hosting Addons

Co więcej, istnieje jeszcze kilka dodatków, które mogą Cię zainteresować, aby dowiedzieć się, jakie oferuje Flywheel.

Statystyki wydajności: Przyspiesz swoją stronę z pomocą Flywheel. Miesięczne podsumowania prędkości i kwartalne audyty zapewnią ci kontrolę.

Aktualizacje wtyczek: Jeśli zapomnisz o aktualizacjach, Twój hosting zapamięta dla Ciebie. Regularne, comiesięczne aktualizacje wtyczek mogą pomóc zabezpieczyć Twoją witrynę (chociaż zawsze zalecamy samodzielne testowanie aktualizacji w witrynie lokalnej lub testowej).

Informacje o bezpieczeństwie: Podobnie jak prędkość, możesz zabezpieczyć swoją witrynę, śledząc miesięczne i kwartalne raporty Flywheel.

Białe oznakowanie: Jeśli jesteś projektantem, Flywheel ułatwia hosting odsprzedaży. Platforma z białą etykietą ułatwia dodawanie marki i odsprzedawanie klientom.

Wydajność hostingu koła zamachowego

Jak więc porównać koło zamachowe z resztą? Przetestujmy usługę.

Wydajność strony internetowej jest bardzo dobra, z czasem reakcji poniżej 1,5 sekundy i solidnym Punkt z Pingdom.

Obserwując uważnie odpowiedź nagłówka, widać, że Flywheel używa niestandardowej konfiguracji serwera WWW, która wydaje się być dość zoptymalizowana do tego zadania.

Test z serwera australijskiego daje również doskonały wynik z innym ZA. Dobra robota!

GTMetrix pokazuje również znakomity wynik, a strona załadowana w wersji 1.6s potwierdza, że ​​Flywheel ma ładny serwer WWW i pamięć podręczna w miejscu, dzięki czemu jest to świetna usługa dla każdego uzależnionego od WP, ​​który potrzebuje bardzo dobrej wydajności.

Co mi się podobało

Koło zamachowe ma przyjemny intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs ze standardowymi opcjami, ale mnóstwo dodatków. Podobało mi się podejście „nie przeszkadzamy” w konfiguracji domen i DNS, ponieważ jest to idealne rozwiązanie do szybkiej konfiguracji, szczególnie dla profesjonalistów.

Podobał mi się również sposób, w jaki reagują na bilety. Personel pomocniczy chętnie pomoże i szybko poprawi. I z pewnością podobał mi się ten występ.

Czego nie lubiłem

Miła obsługa z bardzo restrykcyjnym miejscem do przechowywania nie jest przyjemna i nie trzeba płacić mnóstwo pieniędzy dla jeszcze droższej usługi samo użycie większej przestrzeni nie jest wcale zabawne. Chciałbym mieć więcej opcji przestrzeni dyskowej do miksu. Istnieje mnóstwo blogów i czasopism, które nie mają tyle odwiedzin, ale zużywają dużo miejsca do przechowywania a Koło zamachowe będzie bardzo kosztowną usługą dla tego rodzaju działalności.

Myślę, że proces rejestracji może być lepszy, ponieważ plany są widoczne dopiero po skonfigurowaniu witryny i wybraniu formy płatności. To musi się poprawić. Albo zaoferuj bezpłatną wersję demonstracyjną (z widocznym ograniczeniem 14 dni) lub wymagaj od użytkownika zarejestrowania się i dodania informacji o płatności najpierw (a następnie konfiguracji po) – mieszanie dwóch jest mylące.

Ponadto Flywheel nie oferuje obecnie żadnych opcji e-mail, które mogłyby stanowić problem. Chociaż możemy gorąco polecić G-suite jeśli chcesz samodzielnie zarządzać wiadomościami e-mail.

Podsumowanie

Koło zamachowe to solidna opcja hostingu. Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs w połączeniu z dodatkami, takimi jak kopie zapasowe, tworzenie kopii zapasowych, możliwość dodawania bezpłatnych certyfikatów SSL, kompatybilność z wieloma witrynami i opcjonalny CDN to całkiem niezła okazja. Flywheel oferuje również jedną z najmniej inwazyjnych metod konfigurowania domen i DNS (inaczej nie postawiamy na twojej drodze) i jest to miły gest.

Dodatkowo, jeśli jesteś niezależnym projektantem stron internetowych, masz kilka dodatkowych funkcji, takich jak opcja rozliczeń z klientami i Lokalne (których możesz użyć, aby połączyć lokalną witrynę programistyczną z lokacjami klienta na żywo).

Po drugiej stronie stołu miejsce do przechowywania jest bardzo ograniczone, a koło zamachowe jest nieco drogie. Ale jeśli nie potrzebujesz mnóstwo miejsca, jest to dobra usługa z doskonałą wydajnością i wsparciem technicznym. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę internetową.

Zdobądź Koło Zamachowe

Ogólnie uważamy, że Flywheel jest całkiem dobrze zarządzaną usługą hostingową WordPress, ale co myślisz? Czy próbowałeś Flywheel? A może masz jakieś pytania dotyczące ich hostingu? Daj nam znać w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me