Przegląd WP Optin Wheel: jak natychmiast podnieść stawki za uczestnictwo

Ponieważ tradycyjne wyskakujące okienka i takie metody nie są już skuteczne, nadszedł czas na nowe podejście: przywitaj się Koło Optin WP, genialna wtyczka, która wprowadza G w gamifikowane opcje, oferując nowy sposób na powiększenie listy mailingowej.


W całym Internecie bigwigi twierdzą, że prawdziwe pieniądze znajdują się na twojej liście e-mail, a my zgadzamy się w 100%. E-mail marketing to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie ruchu i zwiększenie sprzedaży.

Przy średnim ROI wynoszącym 122% marketing e-mail jest czterokrotnie bardziej skuteczny niż inne formy marketingu, w tym poczta bezpośrednia, wyszukiwanie płatne i media społecznościowe. Co więcej, marketing e-mailowy jest łatwy i zapewnia ci ścisły cel.

Ale na długo przed rozważeniem wysłania tej wiadomości e-mail, musisz się zarejestrować. I do tego potrzebujesz potężnego rozwiązania opt-in. Panie i panowie! Poznaj piękną wtyczkę WP Optin Wheel.

Zamiast rzucać wyskakującymi oknami w twarz (wiem, że ich też nienawidzisz), wtyczka zawiera koło fortuny, aby wygrać fajne nagrody. Oczywiście odwiedzający muszą najpierw podać swój adres e-mail, aby zagrać ��

Miałem okazję przetestować wtyczkę WP Optin Wheel Pro, a oto moje obiektywne ustalenia. Jeśli nie zgadzasz się z moimi ustaleniami lub masz pytanie, nie wahaj się zabrać głosu w komentarzach.

Dzięki tej preambule ważymy kotwicę i płyniemy.

Co to jest WP Optin Wheel?

wp optin wheel gamified wordpress opt-in plugin

Warto zacząć od pewnych informacji ogólnych. Czym jest to zwierzę, które nazywamy Kołem Optin, skąd ono pochodzi i co dokładnie robi?

W najprostszym tego słowa znaczeniu, WP Optin Wheel to zgruntowana wtyczka do WordPress, która sprawia, że ​​goście mogą zapisać się do newslettera.

Ręcznie wykonane przez fajnych facetów ze Studio Wombat, WP Optin Wheel ma fantazyjne koło fortuny. I tak jak w przypadku każdego koła fortuny, oferuje takie nagrody, jak bezpłatny e-book, produkt, kupony WooCommerce, rabaty i tak dalej.

Aby zakręcić kołem, odwiedzający musi jedynie podać swój adres e-mail i wszelkie inne podstawowe informacje, jakich pragniesz (np. Jego nazwisko). Najlepszą praktyką jest jednak proszenie o jak najmniej informacji, aw większości przypadków naprawdę potrzebujesz tylko ich adresu e-mail.

Dzięki opcji integracji wtyczki z różnymi rozwiązaniami e-mail marketingowymi, takimi jak MailChimp lub Facebook Messenger, możesz rozbudować swoją listę mailingową, nie tracąc potu.

WP Optin Wheel nie przeszkadza w twoich treściach jak tradycyjne wyskakujące okna. Odwiedzający uruchamiają formularz zgody, klikając przycisk pola prezentowego, jak zaznaczono poniżej.

wp pudełko z prezentem

Dodatkowo możesz ustawić koło fortuny, aby automatycznie wsuwało się po określonym czasie. Co więcej, możesz dodać formularz zgody na osobnej stronie internetowej, ponieważ im większy, tym lepszy, prawda? Poniżej znajduje się wersja pełnej strony.

wp optin wheel pełna strona demo

Co więcej, WP Optin Wheel zawiera mnóstwo opcji dostosowywania – ale nie marzyłbym o tym, aby zepsuć niespodziankę.

Teraz zagłębimy się w dział funkcji i dowiedzmy się, co WP Optin Wheel ma do zaoferowania jako wtyczka opcjonalna dla WordPress i WooCommerce.

Funkcje koła WP Optin

Myślę, że zgodzisz się, kiedy powiem: wtyczka WordPress jest tak dobra, jak jej funkcje. Szybko omówmy funkcje, które odkryjesz po aktywacji WP Optin Wheel.

Integracja z wieloma narzędziami

integracje wp optin wheel

Studio Wombat wyprzedziło się, jeśli chodzi o integrację WP Optin Wheel z ulubionymi narzędziami. Możesz łatwo przechwytywać adresy e-mail, niezależnie od tego, czy korzystasz z MailChimp, MailerLite, ConvertKit, GetResponse, Monitor kampanii, ActiveCampaign, Remarkety, Klaviyo czy Mailster.

Co więcej, możesz wykorzystać moc natychmiastowego marketingu dzięki płynnej integracji z Facebook Messenger, ChatChamp i Chatfuel. Oznacza to, że możesz wysyłać skoncentrowane i oparte na zachowaniu komunikaty marketingowe w czasie rzeczywistym. Cóż za wspaniały czas, żeby dobrze żyć?

To nie wszystko, możesz także zintegrować WP Optin Wheel z gigantyczną usługą automatyzacji zadań Zapier, aby automatycznie przenosić informacje między aplikacjami internetowymi. Następnie masz dodatkową integrację z Zero BS CRM, potężną wtyczką WordPress, która pomaga zarządzać wszystkimi potencjalnymi klientami bezpośrednio z Twojej witryny.

Z przyjemnością dowiesz się, że integracja WP Optin Wheel z tymi narzędziami jest tak prosta jak A, B, C. W przypadku większości narzędzi wystarczy skopiować i wkleić klucz API i gotowe. Jeśli nie używasz żadnego z tych narzędzi z tego czy innego powodu, wtyczka umożliwia zapisywanie potencjalnych klientów w bazie danych WordPress.

Aha, przy okazji, WP Optin Wheel w pełni integruje się z WooCommerce i WPML.

Wiele opcji wyświetlania

wp optin wheel wiele opcji wyświetlania

Wyświetlanie formularza WP Optin Wheel to rzeczy czwartej równiarki, z maksymalnie sześcioma opcjami. Najbardziej oczywistą opcją jest użycie widżetów, które pozwalają wyświetlać wyskakujące okienko jako przycisk w kształcie bąbelka lub pudełka upominkowego. Możesz wyświetlić widżet po lewej, prawej stronie lub na dole strony.

Jeśli widżety nie są twoją filiżanką herbaty, możesz pokazać swoje koło po określonym czasie. W takim przypadku wyskakujące okienko pojawia się po tym, jak użytkownik był w Twojej witrynie przez określony czas, powiedzmy 10 sekund. Timer pozwala pokazać kierownicę najbardziej zaangażowanemu odwiedzającemu.

Po trzecie, możesz przechwytywać potencjalnych klientów, gdy odwiedzający zamierzają opuścić Twoją witrynę dzięki funkcji zamiaru wyjścia. Technologia zamiaru wyjścia pozwala uzyskać potencjalną liczbę potencjalnych klientów, których w przeciwnym razie byś przegapił, ponieważ, no cóż, gość próbował odejść. Co więcej, wyskakujące okienka wyskakujące są mniej uciążliwe niż wyskakujące okienka.

Możesz także pokazać swoje koło fortuny po kilkukrotnym naciśnięciu przewijania przez gościa. A jeśli nie lubisz wyskakujących okienek, możesz użyć krótkiego kodu, aby wyświetlić koło na osobnej stronie, wpisie lub widżecie na pasku bocznym. Jak widać, istnieje wiele opcji wyświetlania.

Uwaga – możesz pokazać koło na każdej stronie witryny lub na określonej stronie. Ponadto możesz wybrać, czy odwiedzający zobaczy koło podczas kolejnych wizyt. Połącz to z komunikatorami internetowymi, a otrzymasz wspaniałe rozwiązanie marketingowe, które działa na autopilocie.

Wiele opcji dostosowywania

wp opcje dostosowywania koła optin

Jakiego wykorzystania formularzy opt-in nie można dostosować do swojej witryny? Studio Wombat dobrze to rozumie, dlatego WP Optin Wheel zawiera ponad 10 w pełni konfigurowalnych motywów (w tym motywy sezonowe, takie jak Boże Narodzenie i Halloween), 15 gotowych do użycia tła i nieograniczoną liczbę kolorów.

Możesz zaprojektować koło fortuny i wyrazić zgodę na swoje wyobrażenie. Projektowanie intuicyjnych kół to kwestia „wskaż i kliknij” dzięki intuicyjnemu dostosowywaniu motywów. Możesz ustawić liczbę plasterków, zmienić tekst, dodać kod HTML, dołączyć linki, zdefiniować szansę na wygraną i dodać kupony za pomocą kilku kliknięć.

Ponadto WP Optin Wheel jest wyposażony w potężny konstruktor formularzy, z którym praca jest przyjemnością. Możesz tworzyć formularze zgody, w których żądane są tyle danych, ile potrzebujesz. Generator formularzy zawiera wiele pól formularzy, takich jak adres e-mail, imię i nazwisko, telefon, adres i adres URL, aby wymienić tylko kilka.

Inne fajne funkcje

Bylibyśmy tutaj cały dzień, gdybyśmy mieli przejrzeć każdą dostępną funkcję, więc oto krótki przegląd innych fajnych funkcji, które sprawiają, że WP Optin Wheel jest imponującą wtyczką dla wszystkich sprzedawców internetowych.

  • Kupony WooCommerce – WP Optin Wheel w pełni integruje się z WooCommerce, co oznacza, że ​​możesz automatycznie tworzyć kupony jako nagrody.
  • Statystyka – WP Optin Wheel oferuje statystyki dotyczące wydajności twojego koła. Pokazuje liczbę osób, które widziały wyskakujące okienko, liczbę osób, które zdecydowały się na twoją listę mailingową, a także współczynnik konwersji.
  • Szablony wiadomości – Teraz możesz wysyłać nagrody bezpośrednio do zwycięzców pocztą elektroniczną, która (jeśli mnie poprosisz) oferuje inny sposób na przełamanie lodów i rozpoczęcie rozmowy. Możesz dostosować szablony wiadomości e-mail w wewnętrznej bazie danych.
  • Przeciwko ściąganiu – WP Optin Wheel przechwytuje spam, fałszywe i nieprawidłowe adresy e-mail na długo przed dotarciem do Twojej listy mailingowej.
  • Gotowy na RODO
  • Zdolność do zaloguj wygrane lub straty w osobnym pliku dziennika
  • Przyjazny dla programistów

Jak zainstalować WP Optin Wheel

Teraz, gdy wiesz, czego się spodziewać, zainstalujmy koło WP Optin i utwórz koło testowe, abyś mógł zacząć działać. Rozdać? Świetny.

Możesz zainstalować bezpłatną wersję lub sprężynę dla WP Optin Wheel Pro bezpośrednio dostępną ze Studio Wombat. Do tej recenzji używamy wersji Pro (pamiętaj, że nie wszystkie funkcje mogą być dostępne w wersji bezpłatnej lub standardowej). Tak czy inaczej, instalacja WP Optin Wheel jest łatwa, podobnie jak instalacja dowolnej innej wtyczki WordPress.

Wypróbuj WP Optin Wheel za darmo    Uzyskaj WP Optin Wheel Pro

Bez zbędnych ceregieli przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe w menu administratora WordPress, jak pokazano poniżej.

dodanie wtyczki wordpress

Jak podkreślamy na poniższym obrazku, możesz 1) przesłać WP Optin Wheel Pro ze swojego komputera, 2) wyszukać bezpłatną wersję z repozytorium wtyczek WordPress i 3) zainstalować / aktywować wtyczkę.

instalacja wp optin wheel

Zainstalujemy WP Optin Wheel Pro z naszego komputera, co oznacza, że ​​musisz kliknąć Prześlij wtyczkę przycisk na obrazku powyżej.

Następnie prześlij wtyczkę i aktywuj ją, jak szczegółowo pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

aktywuj koło optin wp

Gdy wtyczka jest aktywna, przejdź do Ustawienia> WP Optin Wheel Pro w menu administratora WordPress, jak pokazano poniżej.

wp opcja menu koła optin w panelu administracyjnym wordpress

Następnie musisz aktywować klucz licencyjny WP Optin Wheel otrzymany od programisty. Wystarczy skopiować i wkleić klucz w polu i nacisnąć Aktywuj licencję przycisk, jak pokazano poniżej.

aktywacja licencji wp optin wheel

Po aktywacji WP Optin Wheel uruchamia panel opcji administracyjnych, w którym można zobaczyć kilka kart, w tym Ustawienia ogólne, integracje, Dodaj koło Koła.

panel opcji administratora wp optin wheel

W tym momencie wtyczka WP Optin Wheel jest gotowa do użycia. Teraz musimy tylko stworzyć koło fortuny. W tym momencie możesz również zintegrować wtyczkę z ulubionymi narzędziami, np. MailChimp.

Jak stworzyć koło fortuny

Kliknij Dodaj koło kartę, aby uruchomić poniższy ekran.

Na tym ekranie nazwij swoje koło, aby ułatwić sobie nawigację, a następnie wybierz narzędzie, którego chcesz użyć do przechwytywania zgody. Uwaga: najpierw musisz zintegrować wybrane narzędzie, ale WordPress i Zapier są już domyślnie zintegrowane. Po zakończeniu naciśnij Kolejny przycisk.

The Projekt Panel pomaga w dostosowaniu koła i formularza wyboru w sposób niewyobrażalny. Tutaj masz wiele opcji, takich jak tła, motywy i kolory. Zobacz zdjęcie poniżej.

Wybierz motyw, tło i kolory. Następnie kliknij Kolejny przycisk.

Następnie mamy Kreator formularzy, co pomaga utworzyć formularz zgody. Jest dostarczany z szeregiem pól formularzy (w zależności od narzędzia opcjonalnego wybranego w pierwszym kroku), aby utworzyć idealną formę.

Zalecamy, aby formularz zgody był krótki; wystarczy jedno lub dwa pola. Osobiście prosiłbym tylko o adres e-mail. Zbuduj swój formularz zgody i naciśnij Kolejny przycisk.

Następnie mamy Szanse i plasterki ekran, na którym można w szerokim zakresie dostosować plasterki kół. Możesz także określić szansę na przejęcie pełnej kontroli nad prawdopodobieństwem i zdecydować, który plasterek wygra lub przegra.

Zmodyfikuj plastry do treści swojego serca i kliknij Kolejny przycisk.

Wreszcie mamy Ustawienia ekran, jak pokazano poniżej.

Tutaj możesz zdefiniować wiele opcji dla swojego koła. Możesz wybrać tekst przycisku spinania, dodać tekst zrzeczenia się odpowiedzialności, ustawić tekst wygranej / przegranej, pokazać / ukryć koło na niektórych stronach, ustawić zamiar wyjścia, zabezpieczyć koło fortuny, tworzyć szablony e-mail i dostosować formularz RODO między innymi rzeczy.

Gdy skończysz, kliknij Zapisać przycisk. Twoje koło fortuny jest teraz gotowe i powinieneś je zobaczyć na swojej stronie po odświeżeniu.

Ile to kosztuje?

WP Optin Wheel występuje w kilku różnych smakach. Na WordPress.org dostępna jest zawsze darmowa wersja, która zawiera podstawowe funkcje i jest idealna do celów testowych.

WP Optin Wheel Pro, który sprawdziliśmy, jest dostępny tylko na stronie Studio Wombat. Tam znajdziesz pakiet o wartości 39 USD przeznaczony dla jednej witryny. Jeśli masz trzy witryny, możesz otrzymać pakiet za 99 USD. W przypadku nieograniczonej liczby witryn Studio Wombat oferuje pakiet, który kosztuje 199 USD. Wszystkie pakiety premium są dostarczane z rocznym bezpłatnym uaktualnieniem i wsparciem.

Prawdziwe opinie klientów

WP Optin Wheel to niesamowita wtyczka, ale nie wierz nam na słowo. Oto, co mówią zadowoleni użytkownicy:

Gdy tylko zobaczyłem tę wtyczkę, pomyślałem, że będzie miał duży potencjał do tego, czego szukałem, i był wysokiej jakości i miałem rację. Potrzebowałem pomocy, aby użyć go do tego, czego potrzebowałem, a obsługa klienta była świetna, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania i pomogła mi znaleźć sposoby, w jaki mogę wykorzystać to, czego potrzebowałem.

Zdecydowanie poleciłbym tę wtyczkę ze względu na jakość i obsługę.

Dzięki – Garydock

I…

WP Optin Wheel jest po prostu NIESAMOWITE. Istnieje kilka podobnych wtyczek, ale ta ma najlepszy zestaw funkcji, NAPRAWDĘ łatwą w użyciu konfigurację, wiele możliwości dostosowywania, a być może najcenniejsza jest prawie NATYCHMIASTOWE WSPARCIE od dewelopera. Instalacja i konfiguracja 3 różnych kół Optin zajęła nam 20 minut. Mieliśmy wiele pytań, ale programista odpowiedział dosłownie w ciągu kilku minut, przeprowadził nas przez ustawienia i pomógł nam zrobić to w 100%, co chcieliśmy. Funkcjonalność: A +++, zestaw funkcji: A +++, responsywne wsparcie: A+++. Nie można prosić o więcej i super przystępne (warte dużo więcej niż kosztuje). Najwyższa możliwa rekomendacja. – Virafend

I jeszcze jeden…

Bardzo się cieszę, że znalazłem tę wtyczkę! Mój udział i sprzedaż wzrosły – nikt nie chce po prostu „wpisać adresu e-mail, aby otrzymać kupon rabatowy w wysokości 10%”… chcą mieć szansę na wygraną! Ta wtyczka zamienia proces akceptacji w grę i również wygląda dobrze.

Co więcej, programista jest bardzo responsywny, a nawet wdrożył kilka moich własnych sugestii i zrobił to w ciągu kilku dni!

Pierwsza wtyczka, którą kiedykolwiek recenzowałem – ale bardzo mi się podoba – akc123

Jak widać, ludzie mają wiele świetnych rzeczy do powiedzenia na temat WP Optin Wheel.

Wniosek

WP Optin Wheel oferuje wspaniałe rozwiązanie w celu zwiększenia współczynników akceptacji. Ponadto jest niezwykle łatwy w użyciu. Powinieneś być w stanie szybko utworzyć formularze zgody na swoją stronę! Koło fortuny sprawia, że ​​subskrybowanie biuletynu jest tak zabawne, że większość odwiedzających nawet nie wie, że subskrybują, dopóki nie zobaczy e-maila z potwierdzeniem. Jeśli chcesz wypróbować WP Optin Wheel, pobierz bezpłatną wersję lub uaktualnij, aby uzyskać dostęp do innych świetnych funkcji.

Wypróbuj WP Optin Wheel za darmo    Uzyskaj WP Optin Wheel Pro

Czy masz jakieś sugestie lub pytania? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Z góry dziękuję!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me