Przegląd WordPress Hosting dla Temple Temple

Kolejnym składem do recenzji hostingu jest dobrze znana Media Temple. Ta firma oferuje wiele planów na wszelkie potrzeby związane z hostingiem, ale najbardziej atrakcyjne dla nas (oczywiście) są plany Managed WordPress Hosting.


Dzisiaj dokonam przeglądu Media Temple WordPress hosting Personal Plan. Omówię funkcje i wydajność, aby zobaczyć, czego można oczekiwać od Media Temple.

Funkcje hostingowe Word Temple WordPress

Media Temple oferuje dwa plany dotyczące WordPress (Personal & Pro), a funkcje są naprawdę dobre w porównaniu do konkurencji.

Na początek Media Temple oferuje 50 GB przestrzeni dyskowej na osobistym planie, który jest doskonały według dowolnego standardu i maksymalnie do 250 000 wizyt. W rzeczywistości oba plany mają tak dobrą cenę, że odczuwam pokusę, aby zdobyć go wyżej niż pozostałe za same funkcje. Oferty Media Temple Czat ekspercki 24/7 (co faktycznie przetestowałem) i mam Etap i klonowanie, 30-dniowa kopia zapasowa i przywróć i Wykrywanie złośliwego oprogramowania i usunięcie z obu planów.

Jedyną wadą ich oferty jest brak bezpłatnej obsługi Let’s Encrypt (trzeba by ją zintegrować samodzielnie). Certyfikaty SSL nie są tanie, ale jeśli weźmiesz pod uwagę już ponad rozsądny koszt opcji hostingu Media Temple, dodanie protokołu SSL jest wykonalne.

(mt) Interfejs hostingu

Na pierwszy rzut oka interfejs wygląda znakomicie. Nowoczesny styl pozwala obsługiwać większość funkcji planu za pośrednictwem Admin patka. Można tam znaleźć wszystkie inne opcje, w tym CloudTech, Security & CDN, co jest również miłym plusem. Plus dodatkowe usługi, które zapewniają bezpłatny dostęp do funkcji CloudFlare, a także Centrum pomocy technicznej, jeśli potrzebujesz pomocy.

Możesz dodaj hosting lub domeny do głównego planu, klikając przycisk Dodaj domenę przycisk (w obszarze Usługi w panelu administracyjnym) i śledzenie wraz z intuicyjnym i łatwym w obsłudze monitami.

Po wybraniu domeny do administrowania zostaniesz przywitany stanem witryny. W tym menu możesz utworzyć więcej witryn (zgodnie z planem) lub je usunąć. Możesz także zaimportować aktywną witrynę, co zamierzam zrobić.

Świątynia medialna nie wymaga instalacji żadnej zewnętrznej wtyczki, poprosi tylko o poświadczenia FTP i WordPress. Po zakończeniu witryna powinna być online i gotowa w wyznaczonej domenie.

Ciekawostka: możesz nawet zagrać w kosmiczną strzelankę i spróbować pokonać najlepszy wynik, czekając! Po zakończeniu procesu witryna powinna być uruchomiona. Niestety dla mnie moje nie było. Po trzeciej próbie zaimportowania strony uderzyłem w ścianę, a następnie postanowiłem przetestować wsparcie techniczne 24/7 ekspertów.

Wsparcie dla Media Temple Hosting

Kontakt z pomocą techniczną był taki dobre doświadczenie. Na początek przycisk czatu jest cały czas na miejscu. Cokolwiek robisz w Media Temple, rozmowa z pracownikami pomocy technicznej jest jednym kliknięciem. Wyjaśniłem mój problem ekspertowi pomocy technicznej i szybko wskazali, że muszę zaimportować na działającej stronie.

Po utworzeniu witryny na żywo zaimportowałem na podstawie tego, co powiedziała mi obsługa techniczna…

Nawet jeśli później komunikat wyświetli się z informacją, że muszę poczekać do 2 godzin, moja witryna była gotowa do działania w mniej niż 15 minut. Ten alternatywny sposób importowania zadziałał za pierwszym razem, a wsparcie techniczne było w stanie naprawić mój problem w mniej niż 1 minutę!

Dodatkowe (mt) funkcje hostingu WordPress

Po migracji witryny mogłem rozpocząć pracę z podanymi opcjami.

Media Temple oferuje manipulację mysql phpmyadmin, która jest niesamowicie hojny biorąc pod uwagę sposób, w jaki większość zarządzanych dostawców hostingu WordPress ogranicza swoich klientów i oferują opcję zarządzania motywami zainstalowanymi w Twojej witrynie.

Zanim strona będzie mogła zostać uruchomiona, musiałem przypisać domenę (w tym przypadku subdomenę), co wiem na pewno, może być skomplikowane, szczególnie w zarządzanych usługach hostingowych. Media Temple po raz kolejny zaskoczyło mnie innym niezwykle potężnym menedżerem domen.

Będzie Media Temple pozwalają ustawić własną domenę niestandardową i samodzielnie obsłuż swoje wpisy DNS więc tak naprawdę jesteście pełna kontrola twoich domen. Nie nakładają żadnych ograniczeń, a sposób konfiguracji ich opcji zachęca nawet do swobodnego korzystania z witryny.

Możesz nawet skierować domenę do Media Temple i pozwolić usłudze obsługiwać wpisy DNS. Sposób, w jaki mają tę konfigurację jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Do tej pory bez wątpienia Media Temple jest jednym z najmniej restrykcyjny Zarządzane usługi hostingowe WP Przetestowałem i z intuicyjnym panelem sterowania, który jest również nowoczesny w wyglądzie.

Wydajność hostingu świątyni medialnej

Kiedyś strona była na żywo mediatemple.thetechieblog.com Byłem w stanie przetestować jego wydajność.

Z San Francisco wydajność jest na równi z tym, co widziałam w innych serwisach.

Wydajność z Australii jest również bardzo dobra ze średnią poniżej 5 sekund.

Ponadto, patrząc na odpowiedź nagłówka, widzimy, że Media Temple korzysta z pewnego rodzaju mechanizmu buforowania na naszej stronie, co w połączeniu z Bezpłatne wsparcie Cloudflare a dodatkowy bonus CDN, który jest kolejną usługą, którą oferują jako dodatek, spowodowałby zaskakującą poprawę wydajności.

Biorąc liczby bezpośrednio z GTMetrix, możesz zobaczyć, że czas ładowania jest krótszy niż 4 sekundy. To w połączeniu z wtyczką WP Caching i obsługą CloudFlare sprawi, że ta usługa będzie idealna pod względem wydajności.

Podsumowanie

Media Temple łamie wszystkie zasady tradycyjnego zarządzanego hostingu WordPress, oferując większą elastyczność w połączeniu z ogromną liczbą dodatków i dodatkowych usług, takich jak: Kopia zapasowa i przywracanie, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, obsługa Cloudflare, usługa CDN, pełna kontrola nad domenami i DNS, mnóstwo przestrzeń do przechowywania i naprawdę dobre wsparcie techniczne.

Wszystkie te opcje razem tworzą niesamowicie dobra obsługa, tak dobrze, że całkowicie niszczy wszystkie inne usługi hostingu WP zarządzanego Dotychczas testowałem. Jeśli szukasz dobrej usługi hostingowej WP Managed, Media Temple ma jedna z najlepszych na rynku, kropka.

Czy próbowałeś hostingu WordPress w Media Temple? Chcielibyśmy usłyszeć o Twoim doświadczeniu. Lub jeśli masz jakieś pytania, możesz je zadać w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me