Przegląd reklamy WP Pro: tworzenie reklam, sprzedaż i integracja

Przegląd reklamy WP Pro: tworzenie reklam, sprzedaż i integracja w jednym pakiecie

Obsługa reklam na blogu jest często dość nużąca. Musisz zarejestrować się w sieciach reklamowych, mieć nadzieję, że Twój motyw WordPress oferuje miejsca docelowe reklam i potencjalnie współpracować z pewnym kodem, aby zapewnić wyświetlanie reklam w odpowiednich miejscach. Ponadto musisz popracować nad rozmiarami reklam i upewnić się, że treść pojawiająca się w tych reklamach jest rzeczywiście odpowiednia dla Twojej witryny.


Dostępnych jest kilka wtyczek do zarządzania reklamami, które przyspieszają ten proces. Jedna z nich nazywa się WP Pro Advertising i obiecuje wsparcie dla wszystkich głównych sieci reklamowych, integracji eCommerce i potężnych narzędzi dostosowywania. W tej recenzji WP Pro Advertising sprawdzimy, czy wtyczka ma wszystko, czego potrzeba, aby zmienić plan reklamowy w skuteczny.

Wtyczka WP Pro Advertising System jest sprzedawana za pośrednictwem rynku CodeCanyon. Obecnie jest wyceniony na 29 USD, a to daje sześć miesięcy obsługi klienta. Możesz także zapłacić 9,38 USD za przedłużenie tego wsparcia do pełnych 12 miesięcy.

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka reklamowa została opracowana przez zespół o nazwie Tunafish, który zapewnia doskonała strona internetowa aby dowiedzieć się o produktach firmy i przejrzeć dokumentację na własny użytek. Na stronie znajduje się również kilka przykładów wtyczki reklamowej WP Pro Advertising, dzięki czemu możesz poczuć, jak inni korzystają z tych funkcji.

Ogólnie strona jest dobrym początkiem. Programiści wtyczek nie zawsze mają pełne moduły wsparcia lub witryny. Teraz zagłębimy się w funkcje, aby zobaczyć, co będzie pomocne dla większości blogerów i właścicieli firm.

Przegląd reklamy WP Pro: najlepsze funkcje

Wyświetlanie wielu reklam z różnymi efektami

Elastyczność twoich reklam jest raczej ważna, więc miło jest widzieć, że WP Pro Advertising zawiera kilka wbudowanych opcji wyświetlania reklam w różnych formatach.

Na przykład wtyczka zawiera siatkę reklam, która ma mieć wiele banerów reklamowych na pasku bocznym jednocześnie. Jedną z moich ulubionych jest możliwość wyświetlenia pięciosekundowej reklamy, a następnie przejścia do nowej. Jest podobny do tego, jak cyfrowe billboardy wykorzystują tak małą przestrzeń, ale nadal wyświetlają kilka reklam.

Kolejny interesujący format reklamy obejmuje pokrycie całego tła witryny reklamą. Widziałem to zrobione na stronie internetowej Rotten Tomatoes, gdzie duży plakat filmowy pokrywa większość tła nagłówka i pasków bocznych.

Wreszcie, wtyczka WP Pro Advertising pomaga w integracji reklam z postami i stronami. Jeśli więc chcesz trochę rozbić treść i umieścić reklamy w obszarze, który przyciąga więcej oczu, jest to całkowicie możliwe.

Kreator wizualnych banerów reklamowych

Jako właściciel witryny czasami musisz tworzyć reklamy banerowe. Innym razem otrzymasz projekty od firm dokonujących płatności. Innym razem po prostu połączysz się z siecią reklamową, w której cała treść reklamy jest dostarczana za Ciebie.

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której musisz zaprojektować reklamę, najlepiej jest skorzystać z narzędzia do przeciągania i upuszczania takiego jak tutaj.

Wykrywanie bloku reklam

Blokery reklam są teraz wściekłe, ale stawia kupców internetowych i blogerów w trudnej sytuacji. Oczywiście nie chcesz, aby Twoje reklamy były tak nieznośne, że Twoi goście są zirytowani, ale jednocześnie musisz zarabiać pieniądze.

Na szczęście WP Pro Advertising obejmuje Cię na obu frontach. Po pierwsze, wtyczka pomaga w projektowaniu nieinwazyjnych, czystych reklam. Następnie wykrywa, kiedy użytkownicy korzystają z narzędzia do blokowania reklam. W ten sposób możesz albo zablokować treść, gdy ktoś ma blokadę reklam, albo nawet skontaktować się z nią, aby poprosić o jej wyłączenie.

Integracja z MailChimp

Korzystając z biuletynu e-mailowego, trudno jest znaleźć sposoby zarabiania na nim. Domyślnie narzędzia marketingu e-mailowego, takie jak MailChimp, nie mają prostych sposobów dołączania reklam.

Jednak WP Pro Advertising zapewnia funkcje szybkiego wstawiania reklam witryny do wiadomości e-mail. Działa, ponieważ każda utworzona strefa reklamowa ma swój własny kanał RSS. Gdy importujesz kanał do MailChimp, te same reklamy pojawiają się w twoich biuletynach.

Czysty pulpit nawigacyjny do śledzenia statystyk i zarządzania reklamami

Ponieważ zarządzanie wieloma reklamami zwykle się komplikuje, wtyczka WP Pro Advertising próbuje usunąć ten bałagan i zapewnić czysty układ, aby zrozumieć statystyki reklam i które kampanie są obecnie uruchomione.

Na głównym pulpicie pluginów możesz szybko sprawdzić statystyki, kliknięcia, wyświetlenia i CTR. Możesz także przeglądać najnowsze banery działające w witrynie oraz zakupy banerów.

Wszystkie ustawienia i funkcje są skonsolidowane w jednym obszarze pulpitu WordPress. Wyświetla się karta Reklama, aby wyświetlić opcje, takie jak banery, reklamodawcy, kampanie, kreator banerów, statystyki i zakupy.

Wsparcie dla wszystkich głównych sieci reklamowych

Dzisiaj nie jest tak często wychodzić i indywidualnie sprzedawać przestrzeń reklamową. Powodem tego są główne sieci reklamowe, takie jak Google AdSense, Adsterra i Infolinks.

Sieci reklamowe działają poprzez wyświetlanie dynamicznych reklam, więc nie ma powodu, aby ścigać reklamodawców. W większości przypadków sieci te śledzą aktywność użytkowników za pomocą plików cookie i biorą pod uwagę rodzaj treści, które masz na własnej stronie internetowej.

W ten sposób wyświetlane reklamy są rzeczywiście odpowiednie dla Twojej witryny i użytkownika.

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w jednej z sieci reklamowych i podłączyć ją do wtyczki WP Pro Advertising. Musisz wybrać, gdzie chcesz wyświetlać reklamy. Następnie cała praca jest wykonywana za Ciebie przez sieć reklamową.

Sprzedaż reklam zrealizowana za pośrednictwem Twojej witryny

Jest to jedna z funkcji, która naprawdę mnie intryguje. Chociaż sieci reklamowe są tak popularne, możesz mieć konkretnych reklamodawców, którzy lubią kontaktować się bezpośrednio z Tobą. Wiele witryn rezerwuje również obszary reklamowe o wyższej wartości na sprzedaż bezpośrednią, ponieważ zwykle mogą w ten sposób uzyskać więcej pieniędzy.

Za pośrednictwem WP Pro Advertising możesz określić, ile spotów reklamowych należy sprzedać, a następnie odebrać płatność za pośrednictwem swojej witryny. Pokaże odwiedzającym, że reklama jest na sprzedaż i przeprowadzi ich przez proces płacenia za dodanie.

Jak wspomniałem, nie jest to funkcja, z której wszyscy będą korzystać, ale niektórzy uznają ją za niezastąpioną.

Kto powinien rozważyć wtyczkę reklamową WP Pro?

Podoba mi się wtyczka WP Pro Advertising dla blogerów i firm, które planują wyświetlać wiele reklam w witrynie. Wyświetlanie tylko jednej lub dwóch banerów reklamowych w witrynie nie usprawiedliwia tak silnego narzędzia do zarządzania, ale wtyczka będzie Ci dobrze służyć, jeśli masz dziesiątki reklam.

Ponadto wtyczka reklamowa WP Pro wyróżnia się w dziale personalizacji. Możesz dodawać efekty, aby jedna reklama znikała, a inna pojawiała się.

Korzyścią jest również sprzedaż reklam za pośrednictwem wtyczki, a także umieszczanie reklam w biuletynach. Jeśli którakolwiek z tych funkcji wydaje ci się interesująca, koszt 29 USD szybko się zwróci. Ponadto zyskujesz solidną obsługę klienta.

Uzyskaj system reklamowy WP Pro

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące WP Pro Advertising lub chcesz napisać własną recenzję wtyczki, zostaw nam uwagę w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map