Przegląd ProfileGrid: Łatwy sposób na tworzenie profili użytkowników

Marzysz o zbudowaniu niesamowitej sieci społecznościowej na WordPress? Jeśli tak, pokochasz dzisiejszą recenzję ProfileGrid, fantastycznego profilu użytkownika i wtyczki społeczności.


Oczywiste jest, że stworzenie wspaniałej strony społecznościowej na WordPress jest tak trudne, jak uchwycenie cienia, i szczerze wam współczuję. Jednak nie martw się więcej jak ProfileGrid podejmuje wyzwanie związane z budowaniem witryny członkowskiej, którą chcesz.

Dzięki obszernej liście fantastycznych funkcji ProfileGrid zmienia sposób myślenia o witrynach społeczności WordPress. Wtyczka całkowicie niszczy stary sposób tworzenia serwisów społecznościowych. Aby to nadrobić, masz nowoczesną platformę do tworzenia witryn społecznościowych, które wstrząsają światem.

W tej recenzji podkreślam, dlaczego ProfileGrid całkowicie wyrzuca konkurencję z wody. Ale ty mnie znasz; Nie poprzestanę na tym. Instaluję wtyczkę i pokazuję, jak to wszystko działa, abyś mógł od razu zacząć budować swoją wymarzoną społeczność.

Jak to brzmi? Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, zważmy kotwicę i odpłyniemy, ponieważ jest mnóstwo do omówienia.

Przegląd ProfileGrid: Kształtowanie profili użytkowników i społeczności WordPress jak profesjonalista

profilegrid profile użytkowników wtyczka wordpress

Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem WordPress, ProfileGrid pomaga w tworzeniu wyjątkowych witryn społecznościowych w kilka minut. Zamiast marnować dni na konfigurowanie sieci społecznościowej, zaczniesz działać od razu po zainstalowaniu wtyczki.

Tak, ProfileGrid działa od razu po wyjęciu z pudełka. A najlepsza część? Podstawowa wtyczka jest całkowicie darmowa i open-source na WordPress.org. Oznacza to, że możesz rozpocząć imprezę bezpośrednio z pulpitu administracyjnego WordPress. Darmowa wersja oferuje wiele funkcji, ale zawsze możesz kupić dodatki premium, gdy zajdzie taka potrzeba.

ProfileGrid pomaga przede wszystkim tworzyć piękne i konfigurowalne profile użytkowników w witrynie WordPress. Jednak to piękno zawiera dodatkowe opcje społeczności / sieci społecznościowych, które mogłyby rywalizować z takimi jak BuddyPress.

ProfileGrid sprawia, że ​​czujesz się jak ninja technologiczny; swego rodzaju kreator projektów. Innymi słowy, wtyczka umożliwia budowanie serwisów społecznościowych z tej galaktyki bez pisania wiersza kodu.

Aby aktywować funkcje sieci społecznościowych, wystarczy przełączyć przyciski i praca jest zakończona. Ludzie, którzy oglądają Twoją witrynę społecznościową, będą się zastanawiać: „Jak do diabła to zrobili?”

I jest coraz lepiej: Twoi użytkownicy nigdy nie będą wiedzieć, że korzystasz z WordPress, nawet jeśli i kiedy się zalogują.

Dlaczego to jest takie? ProfileGrid jest wyjątkowy front-end i funkcjonalność zaplecza.

Ten pierwszy pozwala zaoferować niesamowite wrażenia użytkownika, jednocześnie uniemożliwiając użytkownikom dostęp do obszaru administracyjnego WordPress. To ostatnie sprawia, że ​​zarządzanie witryną społecznościową jest dziecinnie proste, bez konieczności wprowadzania nieprzyjemnych opcji.

ProfileGrid jest w pełni kompatybilny z bbPress i WooCommerce, dzięki czemu możesz ulepszać swoje fora i sklepy e-commerce bez zbędnego wysiłku.

Funkcje ProfileGrid

funkcje profilegrid

Zawsze ćwierkam, że wtyczka jest tak dobra, jak jej funkcje, a ProfileGrid nie rozczarowuje ani trochę. Wtyczka ma sporo zalet, oferując wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia wyjątkowych profili użytkowników i społeczności.

Podczas gdy omawiamy większość funkcji podczas instalowania wtyczki, pomyślałem, że byłoby miło wymienić listę, co ma do zaoferowania ProfileGrid, gdybyśmy później coś przeoczyli. W ten sposób uzyskasz kompleksowe wyobrażenie o tym, czego możesz oczekiwać od wtyczki profilu użytkownika, jak żadna inna.

Funkcje w skrócie

Wtyczka ProfileGrid WordPress oferuje unikalny zestaw funkcji, takich jak:

 • Wiele typów profili użytkowników
 • Grupy użytkowników z oddzielnymi formularzami rejestracyjnymi
 • Kierownicy i moderatorzy grup
 • Limity członkostwa dla grup
 • Filtrowanie profilu użytkownika
 • Grupy publiczne lub prywatne
 • Członkowie mogą wysyłać prośby do znajomych
 • Prywatny czat na żywo, podobnie jak Facebook
 • Powiadomienia użytkownika
 • Wiadomości
 • Użytkownicy mogą dołączać do wielu grup
 • Niestandardowe pola wzbogacające profile użytkowania
 • Skróty
 • Niesamowity i przyjazny dla użytkownika pulpit administratora
 • Wiele ustawień globalnych
 • Wstępnie skonfigurowane strony domyślne: konto, login, rejestracja, odzyskiwanie hasła i tak dalej
 • Konfigurowalne szablony wiadomości e-mail
 • Indywidualny profil i zdjęcia na okładce
 • Potężne funkcje ograniczania zawartości
 • Blogi użytkowników frontonu – użytkownicy mogą tworzyć blogi bez dostępu do pulpitu administracyjnego WordPress
 • Poczekaj, czy lista staje się zbyt długa?
 • Niestandardowe przekierowanie po rejestracji użytkownika, zalogowaniu i wylogowaniu
 • Funkcje bezpieczeństwa, takie jak reCAPTCHA
 • Darmowa integracja płatności PayPal
 • Kod przyjazny SEO
 • Ok, zatrzymajmy się na tym, bo cały ten post będzie jedną długą listą funkcji ��

Chodzi o to, że ProfileGrid oferuje więcej funkcji niż kiedykolwiek będziesz potrzebować. A to tylko darmowa wersja; powinieneś zobaczyć obszerną listę dodatków premium.

Zgadza się, prawdopodobnie nie będziesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji, ale wiesz, co mówią; lepiej go posiadaj i nie potrzebujesz, niż potrzebujesz i… wiesz, jak idzie. Wtyczka oferuje kompletny system do tworzenia sieci społecznościowej / członkostwa / witryny społeczności, którą kochasz Ty i Twoi użytkownicy.

Nie przejmuj się, jeśli duża część powyższej listy funkcji nie ma dla Ciebie sensu. Po instalacji lepiej zrozumiesz, jak korzystać z pomyślnego narzędzia jakim jest ProfileGrid.

Jak zainstalować ProfileGrid

Dzięki wprowadzeniu i funkcjom na bok, zainstalujmy ProfileGrid. Wtyczka jest dostępna na WordPress.org, co oznacza, że ​​nie musisz opuszczać pulpitu administratora WordPress. Oto co robić.

W menu administratora WordPress przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe jak podkreślamy poniżej.

instalowanie nowej wtyczki wordpress

Na następnym ekranie wpisz „ProfileGrid” w polu wyszukiwania i kliknij Zainstaluj teraz przycisk, jak pokazano poniżej.

jak zainstalować wtyczkę wordeg profilegrid

Następnie aktywuj wtyczkę, klikając przycisk, który wyróżniliśmy na zrzucie ekranu poniżej.

jak aktywować wtyczkę profilegrid

Po aktywacji ProfileGrid wtyczka automatycznie tworzy domyślne strony, które można wyświetlić, przechodząc do Strony> Wszystkie strony jak pokazano na obrazku poniżej.

dostęp do wszystkich stron w panelu administracyjnym wordpress

Powinieneś zobaczyć wszystkie strony ProfileGrid, jak pokazano poniżej.

domyślne strony profiluegrid

W sumie jest dziewięć stron, a mianowicie:

 • Wszystkie grupy z listą wszystkich twoich grup
 • Domyślna grupa użytkowników, która jest domyślną grupą dla wszystkich użytkowników. Pamiętaj, że możesz tworzyć dodatkowe grupy do woli
 • Zapomniałem hasła, w którym użytkownicy mogą odzyskać utracone hasła
 • Zaloguj się, aby użytkownicy mogli zalogować się z interfejsu
 • Mój profil, który jest stroną profilu użytkownika w witrynie społeczności
 • Rejestracja, która umożliwia użytkownikom rejestrację w Twojej witrynie z poziomu interfejsu użytkownika
 • Wyszukaj użytkowników, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć się w Twojej witrynie
 • Prześlij nowy post na blogu, który umożliwia użytkownikom tworzenie postów na blogu w interfejsie
 • Blogi użytkowników – strona wyświetlająca blogi użytkowników w Twojej witrynie

Strony są już opublikowane, a wszystko, co musisz zrobić, to dodać je do menu nawigacji według własnego uznania. Na przykład poniżej wygląda strona rejestracyjna w mojej witrynie testowej, która korzysta z motywu Total WordPress.

Uwaga: Nie edytowałem ani jednej rzeczy; to są domyślne strony z domyślnymi ustawieniami.

Strona rejestracyjna

strona rejestracji profiluegrid

Tutaj użytkownicy mogą łatwo zarejestrować się na stronie społeczności. Powyższy formularz rejestracyjny jest w pełni funkcjonalny; nie musisz nic robić, aby zacząć akceptować rejestracje użytkowników.

Możesz przekierowywać użytkowników na dowolną niestandardową stronę w ustawieniach administratora ProfileGrid, o czym dowiemy się później w poście.

Strona logowania

strona logowania profilegrid

Użytkownicy mogą łatwo zalogować się do witryny społeczności za pomocą powyższej strony frontonu. Domyślna strona logowania WordPress jest ukryta dla użytkowników.

Strona profilowa

strona profilu profilegrid

Po zalogowaniu się użytkownika do Twojej witryny są one przekierowywane domyślnie na stronę profilu, chociaż możesz ustawić inną stronę w Ustawieniach ogólnych ProfileGrid. Ponadto można łatwo dostosować domyślną stronę profilu pokazaną powyżej.

Ale na obecnym etapie widać wyraźnie, że ma kilka kart obsługiwanych przez AJAX. W związku z tym nie trzeba czekać na załadowanie strony, aby wyświetlić różne karty, w tym Informacje, Grupy, Blogi, Wiadomości, Powiadomienia, Znajomi i Ustawienia.

ProfileGrid oferuje także opcję zmiany profilu i pokrycia zdjęć jednym kliknięciem. Dodatkowo możesz domyślnie ustawić wszystkie zdjęcia profilowe na awatary Gravatar w Ustawieniach ogólnych ProfileGrid.

Zapomniałem hasła do strony

profilegrid zapomniał hasła do strony

Jeśli użytkownik zapomni hasło, może je łatwo zresetować za pomocą strony zapomnianego hasła pokazanej na powyższym obrazku. Wszystko, co użytkownik musi zrobić, to podać swój adres e-mail lub nazwę użytkownika i nacisnąć Zresetuj hasło przycisk.

Domyślna strona grupy użytkowników

profilegrid-default-user-group

Każdy użytkownik, który zarejestruje się w Twojej witrynie, jest automatycznie przypisywany do grupy, którą ustawiłeś jako domyślną. Nie martw się, administratorzy mogą łatwo usuwać lub modyfikować grupy.

Jak widać na powyższym obrazku, strona zawiera również listę wszystkich członków grupy. Istnieje również przycisk, aby dołączyć do grupy.

Prześlij nową stronę blogu

profilegrid prześlij nową stronę posta na blogu

Czy chcesz zaoferować użytkownikom możliwość przesyłania postów na blogu za pomocą interfejsu? Jeśli tak, ProfileGrid zapewnia tylko potrzebną funkcję.

Za pośrednictwem strony Prześlij nowy wpis na blogu, Zalogowany użytkownicy mogą przesyłać posty bloga multimedialnego do Twojej witryny, bez dostępu do pulpitu administracyjnego WordPress.

Użytkownik może łatwo dołączać obrazy, dodawać tagi i ustawiać prywatność treści. Ponadto posty na blogach użytkowników są przechowywane w innym miejscu niż posty WordPress.

Teraz, gdy rozumiesz, co robią niektóre domyślne strony (i jak wyglądają), omówmy niektóre ustawienia administratora ProfileGrid, abyśmy mogli nazwać to dniem. W końcu staje się to już długim postem.

Ustawienia administratora ProfileGrid

ustawienia administratora profiluegrid

W sekcji ustawień administratora ProfileGrid znajdziesz wszystkie słodkie funkcje, dzięki którym możesz zmienić swoją witrynę społecznościową w dowolny sposób. Po aktywacji wtyczki otrzymasz ProfileGrid element w menu administratora WordPress, jak pokazano na powyższym obrazku.

Zacznijmy od globalnych ustawień ProfileGrid.

Ustawienia globalne ProfileGrid

globalne ustawienia profilegrid

Ustawienia globalne ProfileGrid pomagają zarządzać witryną społeczności bez pisania kodu. Możesz uzyskać dostęp do ustawień globalnych, przechodząc do ProfileGrid> Ustawienia globalne jak pokazano na obrazku poniżej.

menu ustawień globalnych profiluegrid

Ekran ustawień globalnych składa się z kilku sekcji, a mianowicie:

 • Generał
 • Bezpieczeństwo
 • Konta użytkowników
 • powiadomienia e-mailowe
 • Przybory
 • Blogi użytkowników
 • Prywatne wiadomości
 • System znajomych
 • Przesłane
 • SEO
 • Ograniczenia treści
 • Formularze rejestracyjne
 • Powiadomienia z profilu
 • Płatności
 • Rozszerzenia

Przejrzę krótko każdą sekcję. Zacznijmy od części ogólnej.

Generał

ustawienia ogólne profiluegrid

Aby uzyskać dostęp do sekcji ogólnej w ustawieniach globalnych, przejdź do ProfileGrid> Ustawienia globalne i kliknij Generał kartę, jak pokazano na obrazku powyżej.

Spowoduje to przejście do ekranu ustawień ogólnych pokazanego na poniższym obrazku.

strona ustawień ogólnych profiluegrid

Zaraz! Powyższy ekran zawiera wiele fajnych ustawień. Ponadto programista zapewnia jasne instrukcje, co oznacza, że ​​możesz wprowadzać zmiany bez dręczenia mózgu. Możesz aktywować / modyfikować kilka funkcji, w tym:

 • Szablon – możesz tworzyć i definiować własne szablony, co oznacza, że ​​możesz w szerokim zakresie dostosować wygląd swojej społeczności / członkostwa / serwisu społecznościowego
 • Motyw – możesz wybrać jasny lub ciemny motyw. Większość osób wybierze jasny motyw, ale programista zaleca ciemny motyw, jeśli Twój motyw WordPress ma czarne lub ciemne tło
 • Automatycznie przekieruj stronę autora do swojego profilu – jeśli aktywujesz tę funkcję, użytkownicy, którzy uzyskają dostęp do strony autora, zostaną automatycznie przekierowani na stronę profilu autora
 • Włącz Gravatar – czy to nie oczywiste?
 • Zezwól na dostęp do strony logowania do Dashboard – wyłącz tę funkcję, aby przekierowywać gości na stronę logowania ProfileGrid. Jeśli ją włączysz, goście będą korzystać z domyślnej strony logowania do WordPress
 • Zezwól na dostęp do strony rejestracji w panelu kontrolnym – Wyłącz tę funkcję, aby przekierować gościa na stronę rejestracji ProfileGrid. Jeśli ją włączysz, goście będą korzystać z domyślnej strony rejestracji WordPress

A jest jeszcze więcej…

 • Ukryj pasek narzędzi WordPress – Możesz łatwo ukryć pasek narzędzi administratora WordPress dla zalogowanych użytkowników. Możesz zachować to dla administratora, jeśli chcesz
 • Ustaw limit prób resetowania hasła – Możesz określić, ile razy użytkownik może zresetować swoje hasło
 • Zezwalaj na wiele załączników – możesz zezwolić użytkownikom na dołączanie wielu plików
 • Domyślna strona rejestracji WP – tutaj możesz ustawić domyślną stronę rejestracji użytkownika. Chcesz ustawić to na stronie rejestracji ProfileGrid
 • Po zalogowaniu przekieruj użytkownika do – nie jest to oczywiste?
 • Po wylogowaniu przekieruj użytkownika do – To też oczywiste… duh
 • Pozostałe ustawienia obejmują ustawienie domyślnych stron dla wszystkich grup, rejestrację, profil, logowanie, odzyskiwanie hasła, grupowanie i przesyłanie blogów użytkowników.

Po zdefiniowaniu ustawień przewiń na dół strony i naciśnij Zapisać przycisk, jak pokazano poniżej.

zapisz ustawienia ogólne profiluegrid

Przejdźmy do następnej części globalnych ustawień ProfileGrid: bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

ustawienia zabezpieczeń profilegrid

Nawigować do ProfileGrid> Ustawienia globalne i kliknij Bezpieczeństwo kartę, jak pokazano na obrazku powyżej. Spowoduje to przejście do strony bezpieczeństwa, którą wyróżniliśmy poniżej.

strona ustawień zabezpieczeń profilegrid

Strona bezpieczeństwa pozwala wzmocnić bezpieczeństwo Twojej witryny. Zastanawiasz się, co jest w sklepie, tj. jeśli powyższe zdjęcie nie zdradziło wszystkiego? Możesz włączyć reCAPTCHA, wylogować użytkowników automatycznie po okresie bezczynności, adresy IP białej lub czarnej listy, a także zablokować adres e-mail i wulgaryzmy.

Po zdefiniowaniu ustawień nie zapomnij kliknąć Zapisać przycisk u dołu strony. Następnie mamy konta użytkowników.

Konta użytkowników

ustawienia konta użytkownika profilegrid

Kliknij Konta użytkowników karta pokazana powyżej, aby uzyskać dostęp do ekranu ustawień konta użytkownika pokazanego na poniższym obrazku.

strona ustawień konta użytkownika profilegrid

Na powyższej stronie masz pełną kontrolę nad zatwierdzeniami rejestracji użytkowników, profilami i zdjęciami na okładkę, e-mailami aktywacyjnymi do konta, usunięciem profilu, prywatnością profilu i zmianami e-mail.

powiadomienia e-mailowe

powiadomienia e-mail z profilegrid

Następnie mamy powiadomienia e-mail. Cholera, czuję, że naprawdę zabijamy tę recenzję. Mam nadzieję, że dobrze się bawisz. Kliknięcie powiadomienia e-mailowe powyższa karta prowadzi do następnej strony.

strona powiadomień e-mail z profilegrid

Na powyższej stronie możesz zrobić kilka rzeczy, takich jak:

 • Wyślij powiadomienia o rejestracji użytkownika do administratora witryny
 • Powiadom administratora, jeśli konto wymaga sprawdzenia
 • Dostosuj powiadomienia e-mail dla kont, które wymagają sprawdzenia
 • Poinformuj administratora, kiedy użytkownik usunie konto
 • Włącz SMTP, aby móc wysyłać powiadomienia e-mail od zewnętrznego dostawcy poczty e-mail zamiast z serwerów

Przybory

narzędzia do profilegrid

W narzędziach ProfileGrid możesz importować i eksportować użytkowników. Ponadto możesz zapisać bieżącą konfigurację ProfileGrid lub przesłać plik ustawień wtyczki.

Blogi użytkowników

ustawienia blogu użytkownika profilegrid

Pod Blogi użytkowników zakładka, znajdziesz Ustawienia bloga strona pokazana powyżej. Na tej stronie możesz aktywować blogi użytkowników oraz aktywować / modyfikować wiele ustawień blogów.

Na przykład możesz ustawić domyślny status posta na blogu, a także włączyć wyróżniony obraz, tagi, edytor Tinymce i prywatność treści. Ponadto możesz powiadomić:

 • admin, gdy użytkownik prześle nowy post
 • użytkownik, gdy administrator opublikuje post

Jak uprzejmie?

Prywatne wiadomości

prywatne wiadomości profilegrid

Pod Prywatne wiadomości, możesz włączyć funkcję prywatnych wiadomości, jak pokazano na powyższym obrazku. Ponadto możesz włączyć powiadomienia o nieprzeczytanych wiadomościach.

System znajomych

system znajomych profilegrid

Pod System znajomych, możesz zezwolić lub zabronić nawiązywania przyjaźni na swojej stronie społeczności WordPress. Ponadto możesz zezwolić członkom na wysyłanie kolejnych zaproszeń do znajomych osobie, która odrzuciła wcześniejsze prośby.

Przesłane

ustawienia przesyłania profiluegrid

Obrazy są ważną częścią każdej strony internetowej, a tym bardziej strony społecznościowej. Jednocześnie nie możesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie zdjęć w dowolnym rozmiarze, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na szybkość strony. Twórca ProfileGrid całkiem dobrze rozumie ten fakt.

Na Przesłane Na powyższym ekranie można określić maksymalne rozmiary plików dla zdjęć profilowych i na okładkę. Dodatkowo można zdefiniować jakość obrazu w skali od 1 do 100, gdzie 1 oznacza najniższą jakość (ale szybszą wydajność), a 100 najwyższą jakość (ze zmniejszoną wydajnością). Jeśli wybierzesz dobry hosting WordPress, nie powinno to stanowić problemu.

Ponadto możesz ustawić minimalną szerokość profilu i obrazów okładki, aby zapewnić jednolitą obsługę witryny.

SEO

ustawienia SEO profilegrid

Nie możesz ignorować wartości SEO dla WordPress, jeśli chodzi o kierowanie ruchu organicznego do Twojej witryny społecznościowej. Aby skonfigurować tytuły stron SEO i metaopis, ProfileGrid oferuje stronę ustawień SEO pokazaną na powyższym obrazku. Możesz użyć symboli zastępczych ProfileGrid, np. {{display_name}} i {{site_name}} między innymi, aby wzbogacić swoje profile użytkowników pod kątem SEO.

Ograniczenia treści

W ustawieniach globalnych ProfileGrid nie ma nic do zrobienia w zakresie ograniczania zawartości.

Co robić?

ProfileGrid pozwala ograniczyć zawartość na stronie lub postie. Podczas tworzenia strony lub postu przewiń w dół do ProfileGrid Pole opcji i wybierz swoje reguły ograniczeń treści, jak pokazano na obrazku poniżej.

ograniczenia zawartości profilu

Masz kilka zasad ograniczeń treści. Możesz mieć treści, które są dostępne dla:

 • Wszyscy
 • Zalogowani użytkownicy
 • Członkowie grup autora
 • Przyjaciele użytkownika
 • Tylko ty

Ponadto możesz udostępnić treści pewnym grupom, co jest świetne, jeśli chcesz wyświetlać treści premium tylko, powiedzmy, płacącym członkom.

Powiadomienia z profilu

powiadomienia profilu profilegrid

Czy wiesz, że możesz aktywować relacja na żywo powiadomienia profilowe w ProfileGrid? Cóż, jeśli nie masz pojęcia, wtyczka oferuje również tę opcję, co oznacza, że ​​możesz otrzymywać powiadomienia na żywo w profilu, podobnie jak Facebook!

Płatności

integracja bramy płatności profilegrid

Możesz myśleć, że potrzebujesz umiejętności kodowania na poziomie boskim, aby zacząć otrzymywać płatności za pośrednictwem ProfileGrid. Nic nie może być dalej od prawdy. Dzięki powyższej łatwej w użyciu Ustawienia płatności stronę, możesz szybko skonfigurować PayPal na swojej stronie społeczności.

Potrzebne będą dodatkowe bramki płatnicze ProfileGrid dodatki premium.

ProfileGrid Free & Premium Add-ons

darmowe profile i dodatki premium

Na dole strony Ustawienia globalne ProfileGrid znajduje się zakładka (patrz obrazek powyżej), która prowadzi do długiej strony darmowych i premium dodatków, jak pokazano poniżej.

dodatki profilegrid

Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do powyższej strony, przechodząc do ProfileGrid> Rozszerzenia.

Zauważ, że powyższa strona rozszerzenia ładuje się w twoim adminie WordPress. Szczerze mówiąc, to tylko niewielka próbka dostępnych dodatków.

Uwzględniając globalne ustawienia ProfileGrid, omówmy inne dostępne funkcje.

Inne ustawienia ProfileGrid

Manager Grupy

kierownik grupy profilegrid

Jeśli uważasz, że wszystko widziałeś, czeka Cię wielka niespodzianka. Nawigować do ProfileGrid> ProfileGrid (patrz zdjęcie powyżej), aby uruchomić Manager Grupy ekran widziany poniżej.

kierownik grupy profilegrid

Na powyższym ekranie możesz tworzyć nowe grupy lub intensywnie edytować istniejące grupy. Kliknij na Ustawienia link do edycji bieżącej grupy (w naszym przypadku jest to Domyślna grupa użytkowników). Kliknij Pola link, aby dodać lub edytować niestandardowe pola w formularzu rejestracyjnym, które prowadzą użytkowników do tej konkretnej grupy.

Profile użytkowników

profile użytkownika profilegrid

Być może zastanawiasz się, jak możesz wyświetlać użytkowników w swojej witrynie. To takie proste, jak A, B, C. Przejdź do ProfileGrid> Profile użytkowników aby uruchomić ekran pokazany na powyższym obrazku. Na stronie możesz wiele zrobić.

Możesz dodawać nowych użytkowników, wyświetlać szczegóły użytkownika, aktywować / dezaktywować użytkowników, usuwać użytkowników i przypisywać użytkowników do grup. Wszystko jest dobrze ułożone. Zarządzanie użytkownikami jest bardzo proste dzięki ProfileGrid i nic nie pokrywam cukrem.

Wnioski o członkostwo w grupie

wnioski o członkostwo w profiluegrid

Gdy członkowie zaczną dołączać do grup, będziesz potrzebować łatwego sposobu zatwierdzania wniosków o członkostwo. ProfileGrid również dobrze obejmuje ten obszar. Wystarczy przejść do ProfileGrid> Żądania.

Szablony wiadomości

szablony wiadomości e-mail profilegrid

E-mail marketing to niesamowity sposób docierania do użytkowników i rozwijania witryny społeczności.

ProfileGrid oferuje centralne centrum do tworzenia / edytowania szablonów e-mail dla wszystkich etapów, niezależnie od tego, czy użytkownik dołącza do grupy, aktywuje konto, resetuje hasła itp. Wystarczy przejść do ProfileGrid> Szablony wiadomości e-mail i odblokuj swój geniusz e-mail marketingu.

Skróty

skróty profilegrid

Bez skrótów ProfileGrid ciężko byłoby spróbować zbudować każdą stronę w witrynie społeczności. Na przykład, jeśli nie posiadasz krótkiego kodu [PM_Registration ID = ”x”], musisz zbudować strony rejestracyjne od zera, co może ukraść ogromną część twojego czasu.

Teraz wystarczy skopiować i wkleić krótki kod na nowej stronie, a praca jest zakończona. Aby wyświetlić dostępne skróty ProfileGrid, przejdź do ProfileGrid> Skróty.

Uff! Co za długo Lista imponujący funkcje?


ProfileGrid to fantastyczny profil użytkownika i wtyczka społecznościowa do WordPress. Możesz użyć wtyczki, aby dodać funkcje sieci społecznościowych do swojej witryny WordPress, ulepszyć profile użytkowników i wzbogacić profile użytkowników WooCommerce.

Ponadto jest łatwy w instalacji i konfiguracji. A dzięki rozszerzeniom nie masz ograniczeń co do tego, co możesz osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie.

Spróbuj i daj nam znać, co myślisz. W końcu jest bezpłatny, co oznacza, że ​​możesz go przetestować bez ryzyka. Co myślisz? ProfileGrid to twoja filiżanka herbaty?

Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej. Miłego tworzenia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me