Czy chcesz zarobić trochę pieniędzy na recenzjach produktów Android i linkach partnerskich? Może Twój blog poświęcony ogrodnictwu miejskiemu wysadza w powietrze i nadszedł czas, aby zaprezentować najlepsze produkty, których użyłeś do zrobienia własnej uprawy w mieście. Niezależnie od tego, czy planujesz zarabiać na swoich opiniach, czy nie, WordPress oferuje niezłą gamę wtyczek do recenzji produktów, w tym oceny w gwiazdkach, przyciski zakupu, recenzje użytkowników i wiele więcej.


Jedną z najlepszych opcji jest wtyczka WP Product Review, więc przygotowałem recenzję wtyczki WP Product Review (to kęs), aby pokazać, jak możesz szybko zaprezentować swoje recenzje na temat wtyczek WordPress, pieluszek, kijów baseballowych, narzędzi ogrodniczych, książki lub cokolwiek lubisz najbardziej.

Wtyczka przeglądu produktu WP

Istnieją dwie wersje wtyczki – bezpłatna i płatna – dlatego chcę przedstawić zalety każdej opcji i dokładnie pokazać, jak wdrożyć niektóre funkcje wyświetlania recenzji produktów.

Przegląd produktu WP Lite Przegląd produktu WP PRO

Teraz rzućmy okiem na bezpłatne i premium wersje wtyczki oraz jakie funkcje znajdziesz w każdej z nich!

WP Product Review Plugin – darmowa wersja

Zacznij od aktywacji Wtyczka WP Product Review na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Firma ma również dodatkowe informacje i link do pobrania pliku .zip. Po aktywacji przejdź do karty Recenzja produktu po lewej stronie pulpitu WordPress:

Karta przeglądu produktu

Strona ustawień przeglądu produktu WP

Po kliknięciu na Recenzja produktu przycisk prowadzi do głównego Ustawienia strona, na której można zmienić kilka ustawień domyślnych. The Ustawienia główne są raczej proste, pozwalając na modyfikację, jeśli chcesz, aby recenzja produktu wyświetlała się przed treścią lub przed nią. W razie potrzeby możesz także umieścić swoją recenzję ręcznie.

Istnieje również obszar do aktywowania komentarzy do twoich recenzji oraz dość unikalna opcja dodawania opinii użytkowników do ogólnej oceny twojego produktu. Na przykład, jeśli ktoś oceni właśnie sprawdzony komputer, zmieni to ogólną ocenę Twojej recenzji.

Ustawienia ogólne 1

Szerokość treści ma na celu ograniczenie szerokości modułu recenzji. Jeśli opinia na Twojej stronie jest nieco przesadna, możesz to zmienić.

Ustawienia ogólne 2

Karta Kolory oceny po prostu określa, jakie odcienie koloru chcesz ujawnić po ocenie produktu. Domyślne kolory są dość standardowe, więc prawdopodobnie nie musisz tego zmieniać. Jak widać poniżej, niższe oceny otrzymują kolory czerwony i pomarańczowy, podczas gdy wyższe oceny mają kolory zielony i niebieski.

Kolory oceny

Konfiguracje kolorów tekstu są również zawarte w Ustawienia obszar, co jest fajną funkcją, ponieważ możesz dopasować tekst do kolorów marki Twojej witryny.

Typografia 1

Wtyczka pozwala również zmienić tekst Wady i zalety, aby nieco odróżnić swoje recenzje od innych stron. Zmodyfikuj szerokość i kolor ramki obramowania, aby dopasować ją do rozmiaru i marki Twojej witryny.

Typografia 2

Kolejne ustawienie zapewnia opcje zmiany wyglądu przycisków Kup. Dzięki temu możesz sprawdzić, które kolory i teksty działają, aby zwiększyć sprzedaż partnerów w Twojej witrynie.

Kup przycisk 1

Po zmodyfikowaniu ustawień domyślnych możesz zacząć pisać i tworzyć recenzje produktów!

Wstawianie recenzji produktu do posta

Wtyczka WP Product Review umożliwia szybkie i łatwe dołączanie recenzji do postów, ponieważ moduł konfiguracji znajduje się pod każdym tworzonym postem. Przewiń poniżej edytora postów, aby znaleźć Przegląd ustawień Dodatkowe ustawienia powierzchnia. Określ, że post jest rzeczywiście postem poglądowym. Ujawnia to wszystkie opcje potrzebne do skonfigurowania recenzji.

Jest to post z recenzją

Zacznij od szczegółów produktu, wpisując nazwę, przesyłając obraz, a także dołączając link partnerski, jeśli taki masz. Nie zawierają opcji walutowej, ale możesz po prostu wpisać żądaną walutę w polu Cena produktu.

Obszar ustawień opcji produktu jest trochę nijakie, ale w zasadzie jest to miejsce, w którym wpisujesz obszary, w których planujesz ocenić produkt i jakie rankingi chcesz im nadać.

Wystarczy wypełnić pola i wybrać ranking lub ocenę dla każdego z nich. Pamiętaj, że oceny nie określają kolejności, lecz zależy od kolejności, w której je wybijasz. W wersji bezpłatnej otrzymujesz tylko pięć kategorii rankingowych.

Ustawienia opcji produktu

Następnie podaj zalety i wady produktu, aby pokazać ludziom, dlaczego powinni lub nie powinni klikać przycisku Kup. W darmowej wersji dostajesz po 5 zalet i wad, co moim zdaniem jest rozsądne.

Plusy i minusy

Po zakończeniu recenzji i dołączeniu dowolnej treści do postu, przejrzyj lub opublikuj post WordPress, aby zobaczyć swoją recenzję na froncie. Wyświetlacz recenzji jest dość elegancki, pokazując cenę i nazwę z dużymi literami. Minimalistyczny design to odświeżające podejście do postów z recenzji, o których wiadomo, że wymykają się spod kontroli.

Zauważysz, że gdy dodasz więcej ocen do systemu, dodasz sporo białej przestrzeni pod obszarem zalet i wad, co nie jest takie świetne do prezentacji.

Przegląd produktu Front End

Jeśli podasz link do produktu, przycisk Kup teraz pojawi się na dole, a użytkownicy mogą nawet kliknąć obraz produktu, aby przejść do strony zakupu.

Kup teraz

Przegląd produktu WP – wersja Pro

Możesz uaktualnić do wersji Pro we wtyczce lub pobrać WP Product Review PRO bezpośrednio z ThemeIsle i zainstalować na swojej stronie WordPress. Ceny są dość rozsądne, a jeśli zarządzasz wieloma witrynami, musisz zapłacić tylko do 49,95 USD za nieograniczoną licencję. Teraz pytanie brzmi: czy wersja Pro oferuje wystarczającą liczbę funkcji dla inwestycji?

Aby kupić wersję Pro, znajdź przycisk w panelu WordPress, tuż nad obszarem ustawień we wtyczce WP Product Review.

Kup wersję Pro

Fajnie, że oferują trzy typy licencjonowania, jeden dla jednej witryny, drugi dla 2-5 stron oraz ostatnią opcję dla nieograniczonej liczby witryn. Oczywiście, jeśli masz tylko jedną witrynę, powinieneś wybrać pierwszą opcję, ale jeśli masz jakieś plany rozwoju lub jeśli tworzysz witryny dla klientów, opcja nieograniczonej witryny jest twoją najlepszą wartością.

Co otrzymujesz, płacąc za wersję Pro?

  • Do 10 pól na plusy i minusy
  • Do 10 opcji gradacji
  • Automatyczne użycie polecanego obrazu, jeśli nie prześlesz obrazu produktu
  • Zmień ikonę oceny
  • Użyj krótkiego kodu, aby umieścić recenzję w dowolnym miejscu postu lub strony
  • Wstępnie wczytaj opcje sortowania z poprzednich postów

Czy wersja Pro jest tego warta? Odpowiedź brzmi tak, jeśli prowadzisz witrynę, która regularnie uzupełnia recenzje, i chcesz zacząć prezentować czyste recenzje i zarabiać na nich dzięki linkom partnerskim.

Na początek program ładujący jest niesamowity, więc jeśli stale przeglądasz komputery, zawsze możesz wstępnie załadować opcje oceniania używane w przeszłości. Zachowuje to spójność i skraca czas pracy.

Moduł ładowania wstępnego

Dodatkowe pola klasyfikacji i za / przeciw działają dobrze, zapewniając dodatkowe informacje dla czytelników, umożliwiając odróżnienie od innych witryn.

Do 10 pól

Automatyczne przechwytywanie obrazka może zaoszczędzić trochę czasu, ale nie jest aż tak świetne. Jednak funkcja modyfikacji ikon oceny jest idealna do zmiany ikon wyświetlanych dla różnych produktów. Na przykład zamiast domyślnych myślników, które się wyświetlają, możesz użyć znaków dolara, serc, gwiazd, kontrolerów gier i innych.

Ikona oceny

Skróty zapewniają również nieco większą elastyczność, jeśli chodzi o sposób wyświetlania recenzji produktu, zamiast trzymać się domyślnej.

Wniosek

Przegląd produktu WP robi wszystko, co trzeba, z dostosowywanymi ikonami oceny, integracją postów WordPress i minimalistyczną prezentacją, aby pomóc czytelnikom zrozumieć, czy powinni kupić produkt, czy nie. Szczególnie podoba mi się to, że możesz przetestować bezpłatną wersję, a następnie zapłacić rozsądną cenę za dodatkowe funkcje.

Przegląd produktu WP Lite Przegląd produktu WP PRO

Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące wtyczki WP Product. Próbowałeś już tej wtyczki?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me