Przegląd motywów Mojo

Uwaga: Od czasu pierwotnego opublikowania tej recenzji Motywy Mojo przeszły wiele zmian i rozszerzyły się o Mojo Marketplace. Opinie i funkcje udostępnione w artykule nie są już istotne.


Chciałem dziś poświęcić trochę czasu na przejrzenie mojego ulubionego rynku szablonów / szablonów witryn, Mojo Themes. Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś Themeforest i pokochałeś to, pokochasz również motywy Mojo.

Jest to bardzo podobna strona, która oferuje najlepsze motywy WordPress, motywy Tumblr, szablony HTML / CSS, szablony PSD i e-mail. Wierzę, że wkrótce dodadzą sekcje dla Joomla, Drupal i innych źródeł dla twórców wysokiej jakości stron internetowych, takich jak wtyczki.

Chociaż istnieje wiele witryn, takich jak Eleganckie motywy, które oferują tylko motywy WordPress, Motywy Mojo oferują wiele różnych szablonów, które można dostosować do różnych platform. Jest to idealne rozwiązanie dla twórców stron internetowych, którzy chcą łatwo tworzyć witryny dla swoich klientów lub dla osób takich jak ja, które zwykle posiadają wiele domen jednocześnie i są zainteresowane kupowaniem i sprzedażą domen.

Co oferują motywy Mojo?

Motywy Mojo oferują różne szablony premium dla niektórych bardziej popularnych platform, takich jak WordPress i Tumblr, a także zwykłe szablony HTML / CSS. Z tego, co widziałem, wszystkie ich motywy są bardzo dobrze zaprojektowane (Motywy Mojo zaakceptują tylko prace wysokiej jakości) i mimo że nadal jest bardzo mało szablonów, ponieważ są one stosunkowo nową witryną, wciąż istnieje wiele szablonów dla różnych nisz.

Kupuj i sprzedawaj motywy

Jedną z najfajniejszych rzeczy w Mojo Themes jest to, że nie tylko możesz tam pójść, aby kupić całkiem niesamowite motywy, ale możesz także zapisać się na bezpłatne członkostwo i zacząć sprzedawać własne prace.

Motywy Mojo naprawdę ułatwiają ludziom zarabianie dużych pieniędzy, sprzedając swoje motywy / szablony. Utworzenie własnej strony internetowej i uzyskanie ruchu może być trudne i zająć dużo czasu, ale Motywy Mojo już to mają, więc możesz zacząć sprzedawać od razu. A najlepsze jest to, że gdy coś sprzedajesz w Motywach Mojo, dostajesz 50% prowizji który jest znacznie wyższy niż na innych rynkach.

Połączyć siły

Oto najfajniejsza rzecz w motywach Mojo – „Program Collab„. Mojo Themes oferuje pierwszy program współpracy, który pozwala programistom i projektantom współpracować w celu tworzenia produktów, które mogą sprzedawać na rynku.

Zasadniczo po zalogowaniu się na konto znajduje się przycisk przesyłania dla każdej kategorii, w każdej kategorii znajduje się formularz pod nazwą „Dołącz do sił”, w którym podajesz nazwę użytkownika i zarejestrowany adres e-mail partnera. W ten sposób za każdym razem, gdy dokonasz sprzedaży, prowizje zostaną automatycznie podzielone między wszystkie strony w ramach partnerstwa.

Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych rzeczy na temat motywów Mojo. Jest wielu ludzi, którzy mają szalone umiejętności projektowania stron internetowych, ale nie potrafią kodować bzdur (i vice versa). Zdolność połączonych sił daje ludziom o różnych umiejętnościach szansę na spotkanie i stworzenie czegoś niesamowitego. Osobiście uwielbiam kodować motywy WordPress, ale nie tyle je projektuję. Zastanawiam się, aby połączyć siły z projektantem stron internetowych, jak tylko będę miał trochę czasu, abyśmy mogli wymyślić fajny motyw WordPress.

Dla podmiotów stowarzyszonych

Głównym powodem, dla którego dołączyłem do Mojo Themes, był oczywiście ich program partnerski, ponieważ chciałem dodać ich tematy do WPExplorer.com i zarobić na nich trochę pieniędzy. Program partnerski dobrze się opłaca 30% prowizji i mają swój własny system partnerski, więc nie musisz używać głupiej strony trzeciej, takiej jak e-ćpun lub shareasale. Dla mnie to jest niebo – absolutnie nienawidzę korzystania z tych zewnętrznych usług partnerskich.

Tworzenie linków partnerskich: Linki partnerskie są naprawdę łatwe utwórz i możesz utworzyć link do dowolnej strony w witrynie, w tym podglądów motywów. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać następujący adres na końcu dowolnego adresu URL Mojo-Themes – „? R = nazwa użytkownika”.

Zacząłem promować ich tematy około 3 tygodnie temu i do tej pory zarobiłem 85 $. W porównaniu z innymi motywami WordPress Premium odkryłem, że współczynnik klikalności Mojo-Themes jest naprawdę dobry i że ludzie faktycznie kupują swoje motywy. Podczas gdy w WooThemes zajmuje mi około 1000 kliknięć, aby uzyskać 1 wyprzedaż (lame).

Więc jeśli myślisz o przystąpieniu do programu partnerskiego w Mojo-Themes, skorzystaj z niego. Jest bardzo łatwy w użyciu, motywy, które będziesz promować, są w większości niesamowite, prowizje są dobre, a wsparcie jest znakomite (odpowiedzieli w ciągu jednego dnia na wszystkie moje zapytania).

Moje ulubione motywy Mojo Motyw WordPress

W porządku, więc to prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o motywach Mojo, naprawdę musisz je sprawdzić, aby wszystko docenić – ps: ich projekt strony też jest całkiem fajny (wart obejrzenia).

Chciałem podzielić się z Wami moim ulubionym motywem WordPress dostępnym w Mojo Themes, a jeśli byłeś na WPExplorer.com, możesz wiedzieć, który to jest, ponieważ polecam go na stronie głównej i na wszystkich stronach z motywami. Temat nazywa się Folio Studio i jest to prawdopodobnie jeden z najfajniejszych motywów WordPress w motywach Mojo.

Folio Studio ma bardzo elegancki i niepowtarzalny design – co jest obecnie bardzo trudne do znalezienia wśród bezpłatnych motywów. Typografia jest niesamowita, wszystko jest nie tylko łatwe do odczytania, ale także przyjemne dla oczu. A opisany suwak na stronie głównej jest niesamowity.

Wnioski / komentarze?

Nie jestem typem osoby, która normalnie pisze recenzje, ale naprawdę podobało mi się moje członkostwo w Mojo Themes i byłem trochę zaintrygowany pomysłem napisania recenzji Mojo Themes, zwłaszcza że byłby to dobry sposób na przekazanie tego słowa tam o tej stronie i mam nadzieję, że zaangażuje więcej osób, ponieważ jest to stosunkowo nowa strona internetowa.

W każdym razie, jeśli miałeś jakieś doświadczenie z Motywami Mojo, proszę o komentarz poniżej i daj mi znać, co myślisz. Dzięki!

Zrzeczenie się: Jestem partnerem Mojo-Themes.com, ale NIE zapłacono mi za napisanie tej recenzji. Ponadto logo Mojo Themes Monster jest znakiem towarowym Inc. Mojoness.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map