Przegląd lokalny przez Flywheel: Natychmiastowe tworzenie lokalnych środowisk WordPress

Przegląd lokalny przez Flywheel: Natychmiastowe tworzenie lokalnych środowisk WordPress

Naprawdę szybkie, Local by Flywheel to rewolucyjne lokalne narzędzie programistyczne WordPress, które jest o wiele lepsze od pozostałych. Dawniej znany jako Pressmatic, Local by Flywheel pakuje dwa razy więcej niż zero dolarów. Yap, Local by Flywheel jest całkowicie darmowy do pobrania i użytkowania!


Notatniki, długopisy, kubki i gotowe rzeczy, dowiesz się dzisiaj.

Jesteś programistą, projektantem lub przeciętnym Joe, który chce przetestować WordPressa. Najczęściej rozpieszczasz lokalne środowiska, aby prowadzić projekty, więc znasz się na rozwoju lokalnym. Jeśli to nie ty, być może jesteś drugim facetem, który uczy się lin. Wszystko dobrze, jesteś we właściwym miejscu.

Możesz używać MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP lub czegoś innego. Mówiąc najprościej, budujesz witryny (i inne aplikacje) lokalnie. Dokładniej, budujesz (lub chciałbyś budować) strony WordPress, motywy, wtyczki i inne aplikacje WP na twoim komputerze.

Ale jak wydajna jest Twoja lokalna aplikacja programistyczna? Czy możesz wysyłać testowe wiadomości e-mail bez zalewania skrzynki pocztowej lub narażania tej skrzynki na zagrożenia zewnętrzne? Czy możesz łatwo przełączać się między środowiskami serwerów, testować witrynę na wielu urządzeniach lub łatwo edytować lokalne adresy URL? Ile czasu kosztuje skonfigurowanie podstawowego lokalnego środowiska programistycznego dla każdego z klientów?

Zgodzimy się, że wszystkie te pytania są istotne. Aby odpowiedzieć na te i inne pytania, wskażemy Ci niezawodną lokalną aplikację programistyczną WordPress, która ma na celu złagodzenie większości twoich nieszczęść jako programisty. Panie i panowie, spotkajcie się Lokalny przez koło zamachowe.

Co to jest lokalne przez koło zamachowe?

Chciałem skontaktować się z Tobą, aby poinformować Cię, że Flywheel niedawno uruchomiło Local by Flywheel, BEZPŁATNĄ, solidną lokalną aplikację programistyczną WordPress, która już ma mnóstwo szumu na Twitterze i w społeczności WordPress. Znany wcześniej jako Pressmatic, Local by Flywheel oferuje bezproblemowy sposób na ulepszenie lokalnych stron WordPress. Chociaż Pressmatic było wcześniej 129 USD do pobrania, postanowiliśmy zaoferować go za darmo.

To było 12 dni temu z naszych e-maili, ale z naszych ustaleń, Local by Flywheel został uruchomiony 1 grudnia roku naszego Pana 2016:

Lokalne ogłoszenie Flywheel na Twitterze

Jeśli jesteś już użytkownikiem Pressmatic lub Flywheel, prawdopodobnie już o tym wiesz, ponieważ według Morgana Ryana Flywheel wysłał aktualizacje każdemu z was. Co? Zrobiłbym również dużo hałasu, gdybym nabył bezcenne narzędzie tego rodzaju.

Poprzednio znany jako Pressmatic, Local by Flywheel jest pierwszym i najnowszym nabytkiem Flywheel, facetów, którzy są dumni z zapewniania najwyższej klasy hostingu WordPress.

Lokalni programiści mają powód do uśmiechu

To narzędzie jest skierowane do projektantów WordPress, programistów i wszystkich innych osób, które znają się na rozwoju lokalnym. Między tobą a mną jest to lokalna aplikacja programistyczna WordPress na sterydy.

Local by Flywheel wykorzystuje swoje mocne strony – te same mocne strony, które oferują sposób na uproszczenie pracy WordPress. Mów o takich rzeczach, jak szybkość, całkowita prostota, obsługa protokołu SSL, elastyczność i wiele więcej.

Bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, Local by Flywheel pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu. To największa nagroda – zaoszczędzony czas i wiemy, że kłamiesz, jeśli mówisz, że nie potrzebujesz jednej dodatkowej minuty w ciągu dnia.

Możesz pominąć następną część, jeśli lekcje historii wywołują zimny dreszcz po plecach.

Lokalna przez Flywheel Krótka historia

Lokalne przez inżyniera Flywheel Clay Griffiths

Clay Griffiths uruchomił Pressmatic w lipcu 2016 r. Iw stosunkowo krótkim czasie zbudował to narzędzie w jednej z najlepszych lokalnych aplikacji programistycznych WordPress, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Jest tatą, mężem, współzałożycielem w Headway tematy i inżynierem w Flywheel w momencie pisania.

Podczas gdy Clay ciężko pracował, aby Pressmatic wzniósł się na wyżyny, Flywheel zamieniał marzenia w innowacje i na rynku „… pięknej, nowoczesnej platformy rozwoju lokalnego…” Flywheel zawsze chciał takiego narzędzia lub, jak to ujął Dusty „… w w myślach zawsze wiedzieliśmy, że go zbudujemy. ”

Ale Clay pokonał już Ricky’ego, Tony’ego i Dusty’ego z Pressmatic. Miał już „… piękną, nowoczesną lokalną platformę programistyczną…”, która wyróżniała się spośród wszystkich innych narzędzi dostępnych do lokalnego tworzenia WordPress. Co ważniejsze, narzędzie odzwierciedlające podstawową wizję Flywheel.

Zamiast na nowo wynaleźć koło, trio zrobiło to, co powinien zrobić każdy bystry przedsiębiorca; zainicjowali wykup i zaoferowali Clayowi lukratywną pracę. Dziś Pressmatic jest znany jako Flywheel jako lokalny i ma swoją lepszą przyszłość w nowym domu.

Gdy podali sobie rękę, Flywheel otrzymał pięciogwiazdkowy produkt (aby zachęcić jeszcze więcej klientów), a Clay i rodzina cieszyli się wypłacalnością:

To przejęcie i zatrudnienie zapewnią mi i mojej rodzinie znacznie większą stabilność niż przez długi czas i pozwolą mi lepiej skupić się na Headway w wolnym czasie ”- powiedział Griffiths. „Obejmuje to wdrożenie nadchodzącej wersji 4.1 i ciężką pracę, aby upewnić się, że wsparcie i inne nierozwiązane problemy zostały rozwiązane dla wszystkich naszych klientów. – Jak widać na WPTavern.

Tak, oto, co powiedział Flywheel:

Los chciał, że mniej więcej w tym momencie, kiedy zaczęliśmy oficjalnie rozpoczynać projekt, połączyliśmy się z Clayem w Pressmatic i zdecydowaliśmy, że sensowne jest rozpoczęcie rozmowy i być może współpraca… Im więcej rozmawiamy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę że mieliśmy bardzo podobne wizje i być może istniała okazja, aby nawiązać współpracę i stworzyć coś naprawdę dużego i efektownego. – Dusty Davidson, współzałożyciel Flywheel.

Podsumowując, Local by Flywheel to „… zaangażowanie firmy w budowanie złotego standardu dla lokalnego rozwoju WordPress”. To jedno narzędzie, którego potrzebuje każdy programista / projektant WordPress w swoim profesjonalnym zestawie narzędzi WordPress. Local by Flywheel to lokalny program WordPress na nowo zdefiniowany i jest bezpłatny. Jeśli lubisz gratisy ze szczyptą przymiotników, to też jest piękne ��

Lokalne według funkcji koła zamachowego

Podzielmy to narzędzie, aby dowiedzieć się, co dokładnie czeka na Ciebie po drugiej stronie tej długiej recenzji.

Local by Flywheel oferuje niezwykle długą listę funkcji, nie wspominając o nadchodzącej wersji PRO, która jest dostarczana z jeszcze większą ilością dodatków. Oto niektóre z funkcji, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Elastyczne środowiska serwerowe

Dzięki Local by Flywheel możesz – jednym kliknięciem – wybierać między Apache i NGINX, aby przetestować swoją witrynę w różnych środowiskach serwisowych. A ponieważ PHP ma wiele wersji, możesz przełączać się między wersjami za pomocą jednego kliknięcia. Masz do dyspozycji pięć wersji PHP, w tym PHP 7.0.3 i kolejne są w przygotowaniu.

Xdebug i PHPStorm są dołączone jako dodatki, a och tak, masz także Opcache. Możesz przełączać wersje, a nawet zmieniać domenę witryny bez utraty postępów, ponieważ wszystko działa i działa, a bazy danych są bezpiecznie aktualizowane.

Szybkość i prostota

Od interfejsu użytkownika, przez funkcje i intuicyjny ekran administratora, Local by Flywheel oferuje możliwość skrócenia czasu poświęcanego na konfigurację lokalnych środowisk. Ta aplikacja jest zgrabna, szybka i funkcjonalna. Jest prosty w konfiguracji i obsłudze, co idealnie odpowiada misji operacyjnej Flywheel polegającej na pomaganiu projektantom w wykonywaniu tego, co kochają.

Jesteśmy przekonani, że projektanci stron internetowych i agencje powinny być w stanie skoncentrować się na tym, co robią najlepiej i nie martwić się o techniczne mumbo-jumbo. – Dusty

Łatwa instalacja WordPress

Podczas gdy niektóre (a raczej większość) lokalnych aplikacji programistycznych rzuca ci krzywą, gdy musisz zainstalować WordPress, Local by Flywheel oferuje bezproblemowy proces, dzięki któremu tworzenie błyskawicznych stron WordPress jest dziecinnie proste.

Jest jeszcze więcej. Chociaż jest to lokalna aplikacja programistyczna dla WordPress, możesz łatwo tworzyć witryny inne niż WordPress. Wystarczy utworzyć typową witrynę WordPress i usunąć wszystkie pliki WordPress. Możesz usunąć dowolne tabele związane z WordPress w swoich bazach danych, po prostu utrzymuj połączenie z bazą danych.

Pochwal się swoją pracą ze stylem

Masz witrynę WordPress, na którą nie możesz się doczekać, aby pokazać znajomym, fanom, współpracownikom lub klientowi? Świetny! Local by Flywheel ma dokładnie tę funkcję, której potrzebujesz, aby tworzyć udostępniane adresy URL, aby prezentować lokalne witryny WordPress całemu światu.

Upraszcza to zatwierdzanie projektu, ponieważ wcześniej prawdopodobnie trzeba było wdrożyć zdalne serwery lub załadować i ponownie skonfigurować serwery lokalne. Teraz możesz wyświetlać witryny swoim klientom za pomocą jednego kliknięcia i po zakończeniu tej funkcji wyłączyć tę funkcję.

Klienci mogą nawet przeglądać swoje lokalne środowiska w czasie rzeczywistym bez zakłócania przepływu pracy, co jest ratunkiem dla życia. Jak wspaniale.

Lokalny przez Flywheel + tunel HTTP / HTTPS

Local by Flywheel ma funkcję tunelu obsługiwaną przez ngrok, która pozwala tobie lub czytelnikom przeglądać twoją stronę WordPress z dowolnego urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera na całym świecie. Potrzebujesz tylko połączenia z Internetem na żywo.

To świetna wiadomość, ponieważ możesz łatwo przetestować kompatybilność i szybkość reakcji przeglądarki. Ponadto ta funkcja umożliwia testowanie integracji innych firm, takich jak PayPal, Stripe i REST API.

Mailcatcher

Wysyłanie testowych wiadomości e-mail z lokalnej witryny WordPress jest nieuniknione. Cały czas robią to programiści. Ale może szybko się zestarzeć i nie mieć smaku, jeśli będziesz musiał walczyć z zalaną skrzynką pocztową. Ponadto Google ostrzega, że ​​udzielenie lokalnym aplikacjom dostępu do twojego konta Gmail narazi to konto na potencjalne ataki.

Mailcatcher łagodzi ten problem, przechwytując wychodzące wiadomości e-mail z sendmaila PHP i zapisując je w centralnym polu do przeglądania i debugowania. Nigdy więcej zalewania twoich skrzynek pocztowych! Oznacza to również, że możesz wysyłać e-maile, gdy jesteś offline.

Plany, klony i eksport

Na początek nie musisz zaczynać od zera za każdym razem, gdy zaczynasz nowy projekt. Wyobraź sobie, że cały czas oszczędzasz, jeśli nie musisz instalować i aktywować wtyczek, motywów startowych, opcji konfiguracji witryny itp..

Możesz zapisać dowolną witrynę utworzoną za pomocą Local by Flywheel jako szablon znany jako Blueprint (więcej o tym za sekundę). Ten plan umożliwia łatwą replikację szablonu startowego, ponieważ przywraca on wszystkie pliki, w tym pliki konfiguracyjne, bazy danych i ustawienia lokalne.

To nie koniec, możesz sklonować lokalne witryny WordPress jednym kliknięciem, aby utworzyć pełne kopie zapasowe (pliki, bazy danych i konfiguracja serwera).

Ponadto możesz łatwo eksportować i importować lokalne strony WordPress. Eksportowanie i importowanie witryn przywraca wszystkie pliki, bazy danych, konfigurację i ustawienia lokalne. Możesz wykluczyć pliki z eksportu po prostu wybierając je. Wszystko to powinno ci się spieszyć.

Przegląd innych funkcji

Utworzenie sieci (WP Multisite) jest tak proste, jak wybranie, czy lubisz instalacje w subdomenach (https://subdomain.network.dev) czy w podkatalogach (https://network.dev/subdirectory/).

A dzięki SSH i WP-CLI (interfejs wiersza poleceń WordPress) możesz mieć dostęp root SSH do każdej ze swoich stron. Ponadto istnieją pliki dziennika do Apache, MySQL, NGINX i poszczególnych wersji PHP.

Wszystkie lokalne witryny, które tworzysz, są gotowe na HTTPS, a jednym kliknięciem możesz ukryć powiadomienia przeglądarki dotyczące certyfikatów z podpisem własnym. Co ty na to?

Wkrótce: Wdróż prosto na koło zamachowe

Połącz Local z kołem zamachowym, a otrzymasz przepływ pracy, który przyniesie wymierne rezultaty. Wyobraź to sobie: stwórz lokalnie witrynę internetową w mgnieniu oka, uzyskaj opinie klientów lub pochwal się swoją pracą za pomocą adresów URL wersji demo. Dostosuj swoją witrynę do treści twojego serca, a kiedy będzie gotowa, opublikuj ją bezpośrednio na Flywheel. Możesz nawet wypróbować Koło zamachowe za darmo, a płynne przeżycie sprawi, że będziesz pragnął więcej. Pokoloruj mnie pod wrażeniem.

Tak, w najbliższych dniach będziesz mógł wdrożyć witryny na Flywheel za pomocą jednego kliknięcia. W międzyczasie możesz jednak wdrażać witryny utworzone w Local za pośrednictwem bezpłatny formularz migracji. Wtyczka taka jak Powielacz przyda się podczas migracji Twojej witryny.

Minimalne wymagania lokalne według koła zamachowego to OS X 10.9 i 1 GB wolnego miejsca na dysku. Kiedy wersja Windows trafi na rynek, Flywheel mówi:

Tak wcześnie! To pierwsze miejsce na mapie, więc wkrótce będzie dostępne.

Niestety użytkownicy systemu Windows będą musieli poczekać trochę dłużej, ale warto czekać co sekundę.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Pressmatic, możesz łatwo przestawić się na Local by Flywheel. Wystarczy usunąć aplikację Pressmatic z komputera Mac, a następnie pobrać i zainstalować lokalnie. Pamiętaj, że migracja z Pressmatic na lokalną przez Flywheel nie wpłynie na twoje strony ��

Jak zainstalować lokalnie za pomocą koła zamachowego

Teraz, gdy masz już dość ciepła, jakie to narzędzie przynosi do stołu za zerowe pieniądze i przy minimalnych wymaganiach systemowych, przejdźmy przez proces instalacji dla samej zabawy.

Odwiedź local.getflywheel.com i kliknij przycisk Pobierz. Spowoduje to uruchomienie krótkiego formularza, w którym należy wpisać swoje imię i adres e-mail. Prześlij swoje informacje, aby rozpocząć pobieranie:

Lokalne przez Flywheel Pobierz

To jest naprawdę łatwe.

Pakiet instalacyjny ma około 400 MB, co oznacza, że ​​będziesz go mieć na komputerze Mac w mgnieniu oka. Po otrzymaniu pakietu rozpakuj go i kliknij plik aplikacji Local by Flywheel, aby rozpocząć.

Po zakończeniu łatwego procesu instalacji pojawi się pierwszy ekran Local. Tutaj możesz albo rozpocząć tworzenie nowej witryny, albo skonfigurować kilka ustawień. Wszystko zależy od Ciebie:

Lokalne przez Flywheel Welcome

A tutaj ustawienia:

Ustawienia lokalne według koła zamachowego

Możesz zmienić wiele ustawień i skonfigurować środowisko tak, aby nie było problemu, więc nie wahaj się rozejrzeć.

Tworzenie nowej strony WordPress

Kliknij przycisk Witryny, a następnie przycisk Dodaj witrynę. Pamiętaj, że możesz w ten sposób utworzyć wiele witryn, z których każda jest odizolowana we własnym kontenerze w celu zreplikowania serwera produkcyjnego:

Lokalne przez Flywheel Welcome

Następnie przechodzi do ekranu konfiguracji witryny. Wypełnij opcje swojej witryny…

Lokalne według ustawienia koła zamachowego Część 1

… Dostosuj swoje środowisko…

Lokalny według koła zamachowego Konfiguracja siedzenia Część 2

… I na koniec skonfiguruj opcje WordPress:

Lokalny według Flywheel WordPress Opcje

Dzięki podanym informacjom możesz zacząć. Naciśnij przycisk Dodaj witrynę u dołu. Zostanie wyświetlony ekran końcowej konfiguracji witryny:

Lokalne przez Flywheel Dodaj witrynę

Po kilku sekundach Local by Flywheel przedstawia wszystkie szczegóły Twojej pierwszej lokalnej witryny WordPress:

Lokalne według ustawień witryny Flywheel po instalacji

Możesz uzyskać dostęp do administratora WordPress (wystarczy kliknąć przycisk Administrator), podziwiać nowe dzieło (naciśnij przycisk Wyświetl witrynę), sprawdzić bazę danych i pochwalić się swoją pracą znajomym i klientom, przechodząc do Narzędzia.

Ustaw obrazy dzięki uprzejmości Diane Laidlaw, niezależnej projektantki stron internetowych z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii:

Lokalne według planów Flywheel

Z braku lepszego słowa posypałem ten post terminem Blueprints, więc zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi. Plany to po prostu szablony, których można użyć jako podstawy dla powiązanych projektów. Plan zawiera Twoje wtyczki, ustawienia, motywy i wszystko inne.

Oznacza to, że możesz tworzyć różne plany dla różnych rodzajów stron internetowych, takich jak e-commerce, portfolio, serwisy informacyjne itp.

Wszystko, co musisz zrobić, to zaprojektować szablon podobny do normalnej witryny i zapisać go jako plan. Zawsze możesz wybrać dowolny plan, ilekroć zaczynasz nowy projekt:

Lokalny według Flywheel Zapisz plan

Lokalne według cen Flywheel

Najlepszą częścią tego całego shebang jest wycena. Cóż, funkcje (takie jak adresy URL wersji demo + plany) również niosą dzień, ale nic nie może przebić faktu, że Local by Flywheel jest Absolutnie wolny. Nie musisz nawet być klientem Flywheel, aby korzystać z tego jedynego w swoim rodzaju narzędzia!

W przygotowaniu jest wersja Local Pro i plotki, że wszyscy obecni użytkownicy Pressmatic otrzymają Pro bezpłatnie, więc tak, twoje pieniądze są bezpieczne. Ale znasz plotki. W każdym razie, Local by Flywheel jest niesamowitym narzędziem, możesz spodziewać się, że wersja Pro zdmuchnie perukę.

Programiści tacy jak Jeff Matson, Rich Tabor i wielu innych zachwycają się tą aplikacją, ponieważ 1) Local by Flywheel jest rzeczywiście prawdziwym zwycięzcą tam, gdzie idzie rozwój lokalnego WordPressa i 2) Flywheel jest cenionym zarządzanym hostem WordPress.

Wniosek

Programiści Pressmatic nie muszą zbytnio przekonywać do zmiany, ponieważ Local to właściwie to samo narzędzie programistyczne, do którego jesteś przyzwyczajony, tyle że teraz jest dostarczane z dodatkowym ciosem. Deweloperzy, którzy wzięli Local by Flywheel na spin, ostatecznie zakochali się i ostatecznie postanowili, że ten zły chłopak jest ich aplikacją programistyczną.

A ty? Czy jesteś gotowy na przejażdżkę swojego życia? Jeśli jesteś gotowy na przygodę, zacznij od pobrania bezpłatnej kopii Local już teraz. W końcu nie masz nic do stracenia, ponieważ narzędzie jest bezpłatne, ale musisz wymyślić plan na cały czas, który będziesz oszczędzać.

Do następnego razu wiwaty ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map