Przegląd kuponów partnerskich: Zwiększ konwersje i uzyskaj większą sprzedaż

Czy jesteś marketingowcem stowarzyszonym, który chce zwiększyć współczynnik klikalności i zwiększyć sprzedaż w swojej witrynie? Jeśli tak, na pewno spodoba ci się ta recenzja wtyczki WordPress dla kuponów partnerskich.


Myślę, że zgodzisz się, kiedy powiem: utworzenie udanej witryny partnerskiej jest trudne. Wszystko, od znalezienia najlepszych ofert po marketing i przekształcenie użytkowników w klientów, nie jest żartem.

Dlatego potrzebujesz tylko najlepszych narzędzi, aby robić postępy tanio, szybko i bez wyciągania włosów. Jeśli szukasz jednego z takich narzędzi, przywitaj się Kupony partnerskie.

W tym poście poznasz funkcje, dzięki którym Kupony partnerskie są jedną z najlepszych wtyczek dla partnerów, które otrzymasz w Internecie.

Konfigurujemy i testujemy wtyczkę, abyś mógł zacząć działać. Jeśli to brzmi ekscytująco, upuśćmy szpilkę i zatańczmy!

Co to są kupony partnerskie?

wtyczka wordpress do kuponów partnerskich

Po pierwsze, czym dokładnie są Kupony partnerskie i do czego to służy? Z kolei Affiliate Coupons to piękna wtyczka WordPress, która pomaga Ci promować swoje kupony i oferty z łatwością.

Dzięki ekscytującemu zestawowi funkcji możesz użyć wtyczki, aby skutecznie zwiększyć liczbę konwersji w witrynie z kuponem dla partnerów.

Jeśli, podobnie jak wiele innych podmiotów stowarzyszonych, korzystasz z kupony i oferty Metoda promocji produktów i usług, szczególnie pokochasz wtyczkę WordPress Kupony partnerskie.

Wtyczka pomaga łatwo tworzyć kupony, a następnie pięknie wyświetlać je w witrynie, co przekłada się na lepsze konwersje dla Ciebie.

Poza tym oszczędzasz dużo czasu i zyskujesz na sprzedaży, ponieważ wtyczka jest niezwykle łatwa w użyciu.

Wtyczka ma intuicyjny panel administracyjny i kuszące style, dzięki którym promowanie produktów jest dziecinnie proste.

Dostarczone przez programistę nadzwyczajnego flowdee, Kupony partnerskie są dobrze zakodowane, lekkie i idealne rozwiązanie dla każdego poważnego marketera.

Występuje w dwóch smakach. ZA Darmowa wersja który jest idealny dla wszystkich partnerów i wersja premium który oferuje jeszcze więcej funkcji zaawansowanym użytkownikom.

Teraz, gdy wiesz, czym są Kupony partnerskie, kontynuujmy i odkryjmy funkcje, które spełnią marzenia o marketingu afiliacyjnym.

Kupony partnerskie Kluczowe cechy

Wtyczka jest tak dobra, jak oferuje funkcje. Więc w jaki sposób Kupony partnerskie wypadają na tle konkurencji pod względem funkcji? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Elastyczny i przyjazny dla telefonu design

W dzisiejszych czasach nie możesz sobie pozwolić na prowadzenie sztywnej witryny, z której trudno korzystać na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych.

Sztywna konstrukcja jest szczególnie niekorzystna dla marketingowca stowarzyszonego, który chce zwiększyć sprzedaż, ponieważ potencjalni klienci częściej klikają przycisk Wstecz na długo przed dotarciem do kuponów.

Specjaliści WordPress stojący za Kuponami Partnerskimi wiedzą o tym, dlatego sprawili, że wtyczka jest w 100% responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Teraz nie musisz się martwić, że wtyczka zepsuje Twój projekt niezależnie od urządzenia, z którego korzysta Twój klient.

Bez względu na urządzenie, wszyscy użytkownicy będą mieli płynne działanie na Twojej stronie, co oznacza wspaniałe rzeczy dla twojego wyniku.

Co więcej, kupony partnerskie obsługują przyspieszone strony mobilne lub w skrócie AMP.

Kompatybilność ze wszystkimi motywami WordPress

Czy kiedykolwiek instalowałeś wtyczkę, która pomieszała Twój motyw WordPress? Być może niektóre style były ze sobą sprzeczne i wszędzie było wszędzie.

Jeśli tak nie było, być może jakiś styl wtyczki po prostu nie pasował do reszty twojego motywu, a kilka ramek było poza linią?

Czy kiedykolwiek musiałeś całkowicie zmieniać motyw, aby pracować tylko z określoną wtyczką? Wiemy, jak niezgodność motywu wtyczki może sprawić, że poczujesz się nieswojo.

Cóż, niektóre wtyczki są znane z tego, że psują twój motyw, ale Kupony partnerskie nie są jednym z nich. Dzięki świetnemu kodowaniu, wbudowanym szablonom i garstce skrótów możesz używać wtyczki w dowolnym miejscu na swojej stronie bez żadnych problemów ze zgodnością.

Wiele stylów i niestandardowy CSS

Każda witryna ma inny styl, z których niektóre są osobistymi preferencjami. A wszystko to dlatego, że front-end jest tak samo ważny jak back-end.

Jeśli użyjesz kuponu i wtyczki transakcji, która nie pozwala na dostosowanie, kupony będą wyglądać nie na miejscu. Lub brzydka.

W końcu nie chcesz wtyczki kuponów partnerskich, która pozwala wyświetlać kupony i oferty we własnych unikalnych stylach?

Jeśli to brzmi tak, to spodoba ci się fakt, że Kupony partnerskie są dostarczane z szerokimi opcjami dostosowywania. Na górze wielokrotność gotowe style i szablony, możesz dostosować wtyczkę za pomocą CSS, dopóki nie upuścisz.

To nie wszystko, możesz dostosować gotowe szablony i stworzyć własne. Dostępne szablony obejmują Standard, Siatka, Lista i Widżet.

Oznacza to, że kupony będą wyglądać dokładnie tak, jak je widzisz w umyśle i będą pasować do reszty witryny. Stylowa harmonia jest zawsze świetna dla lepszych konwersji i nie można się z nią kłócić psychologia.

Ponadto wtyczka zawiera wiele widżetów, które pozwalają wyświetlać kupony na pasku bocznym i innych obszarach widżetów. Dwa wbudowane kolorowe motywy, tj., CiemnyŚwiatło, uczynić rzeczy jeszcze bardziej interesującymi.

Kupony partnerskie Click-to-Reveal

Ponadto wersja premium jest wyposażona w nową i genialną funkcję znaną jako Kliknij, aby odsłonić. Ta funkcja jest popularna wśród podmiotów stowarzyszonych, ponieważ pomaga ukryć kody rabatowe, dopóki użytkownik nie kliknie kuponu. Jest to świetny sposób na dodanie wezwania do działania na swojej stronie, a nawet może pomóc zwiększyć współczynniki konwersji. Mów o nieograniczonych możliwościach wyświetlania i stylizacji!

Potężne opcje kuponów

Odkładając na bok, wtyczka dostarczana z potężnymi opcjami zaplecza jest zawsze mile widzianym pomysłem. Mam na myśli, dlaczego skupiać się na interfejsie, kiedy silnik to zaplecze nie ma o czym pisać?

To by było jak ubieranie kota w lamparta, a ja naprawdę źle się czuję z moimi analogiami �� Ale już wiesz, jak to wygląda; nie możesz przez całe życie powiedzieć, że masz lamparta.

To samo dotyczy wtyczek, opcje frontonu są niczym, jeśli back-end jest do bani. Kupony partnerskie nie są do kitu, panie i panowie.

Wręcz przeciwnie, posiada potężny panel administracyjny, który zawiera wszystkie opcje potrzebne do tworzenia i promowania kuponów, takich jak profesjonaliści.

Oto lista pokazująca, co mam na myśli (zobaczysz więcej po zainstalowaniu wtyczki). W panelu administracyjnym możesz:

 • Utwórz wielu dostawców i wstępnie zdefiniuj linki partnerskie
 • Dodaj nieograniczoną liczbę kuponów i ofert
 • Zdefiniuj niestandardowe strony kuponów i ofert
 • Połącz kupony z dostawcami jednym kliknięciem
 • Kliknij, skopiuj i wyświetl statystyki
 • Aktywuj śledzenie zdarzeń
 • Ukryj daty i wygasłe kupony
 • Opisz swoje kupony
 • Kategoryzuj kupony
 • Styl za pomocą niestandardowego CSS
 • Zaznaczaj i kupuj poszczególne kupony
 • Dosłownie osiągnąć niemożliwe ��

Doskonałe wsparcie na światowym poziomie

Doświadczyłem wcześniej słabego wsparcia i nie mogę tego życzyć mojemu najgorszemu wrogowi. Bardzo boli, gdy nie możesz znaleźć pomocy, gdy jej potrzebujesz. Zwykle słabe wsparcie powoduje nadmierny stres i utratę dochodów.

Co się stanie, jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z wtyczki Affiliate Coupons? Utkniesz lub otrzyma terminowe i pomocne wsparcie? Zobaczmy, jak uzyskać wsparcie.

Na początek istnieje baza wiedzy, która odpowiada na wiele istotnych pytań. W tej sekcji znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące przedsprzedaży, instalacji, rozwiązywania problemów, przedłużania, stylizacji, licencjonowania i innych pytań.

Po drugie, masz sekcję często zadawanych pytań (FAQ), która odpowiada na wiele pytań na jednej stronie, co jest wygodne, mówiąc co najmniej.

Jeśli powyższe opcje zawiodą, zawsze możesz podnieść zgłoszenie do pomocy technicznej, aby skontaktować się bezpośrednio z profesjonalnym zespołem wsparcia.

Poza tym zainstalujmy i przetestujmy Kupony partnerskie.

Jak zainstalować i używać kuponów partnerskich

Instalacja wtyczki Kupony partnerskie jest łatwa. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, możesz to wszystko skonfigurować w dziesięć minut. Konfigurowanie opcji i stylizacja kuponów również jest łatwe, ale nie wierz mi na słowo, zabierzmy się do pracy.

Instalowanie kuponów partnerskich

Aby uruchomić piłkę, musisz zainstalować bezpłatną wersję. W przeciwnym razie wersja premium nie będzie działać. Jest tak, ponieważ wersja premium jest zbudowana na bazie bezpłatnej wtyczki, ale ma kilka przydatnych funkcji, które oszczędzają dzień.

Bez zbędnych ceregieli zaloguj się do pulpitu administratora WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe. Na następnym ekranie tj., Dodaj wtyczki, wpisz „Kupony partnerskie” w polu wyszukiwania słowa kluczowego, a następnie kliknij Zainstaluj teraz przycisk po znalezieniu wtyczki.

kupony partnerskie

Następnie aktywuj wtyczkę, klikając Aktywuj przycisk, który zastępuje Zainstaluj teraz przycisk na tym samym ekranie.

Jeśli kupiłeś kopię wersji pro, najpierw musisz pobrać swoją kopię Affcoups.com. Następnie zaloguj się ponownie do pulpitu administratora WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe. Ale zamiast szukać tak, jak w przypadku darmowej wersji, kliknij Prześlij wtyczkę u góry ekranu, jak pokazano poniżej.

kupony partnerskie w wersji pro

Następnie naciśnij Wybierz plik przycisk, a następnie Zainstaluj teraz przycisk, jak szczegółowo na obrazku poniżej.

instalacja kuponów partnerskich w wersji pro

Poczekaj na zakończenie procesu instalacji, a następnie Aktywuj wtyczka. W tym momencie Kupony partnerskie są gotowe do użycia. Teraz stwórzmy przykładowy kupon.

Tworzenie kuponu

Tworzenie kuponów za pomocą Kuponów partnerskich jest łatwą pracą. Ale przed dodaniem kuponu musisz dodać dostawcę. Nawigować do Kupony partnerskie element menu i kliknij Dostawcy jak pokazano niżej.

dodanie nowego dostawcy do kuponów powiązanych

Następnie naciśnij Dodaj dostawcę przycisk, jak opisano poniżej.

dodawanie nowego dostawcy

Następnie wpisz informacje o dostawcy i naciśnij Publikować przycisk, jak podkreślamy na obrazku poniżej.

Teraz, gdy mamy dostawcę, stwórzmy nasz pierwszy kupon. Przejdź do nowego Kupony partnerskie element menu i kliknij Dodaj kupon jak pokazujemy poniżej.

tworzenie nowego kuponu za pomocą wtyczki kuponów stowarzyszonych

Prowadzi to do pokazanego poniżej ekranu tworzenia kuponu. Wypełnij formularz danymi kuponu i naciśnij Publikować przycisk, jak podkreślamy. Twój ekran może wyglądać inaczej, ponieważ, jak zapewne wiesz, testuję edytor Gutenberga. Niezależnie od tego, czy jesteś w obozie Gutenberg, czy w Classic Editor, proces pozostaje prawie taki sam.

dodanie nowego kuponu

Po utworzeniu kuponu przejdź do Kupony partnerskie> Wszystkie kupony aby zobaczyć swój kupon oraz krótki kod do użycia. Zobacz zdjęcie poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Poszedłem dalej, stworzyłem nową stronę i wkleiłem krótki kod. Poniższy obraz pokazuje nasz przykładowy kupon. Pamiętaj, że korzystam z motywu Twenty Seventeen.

Nieźle, biorąc pod uwagę wszystkie inne opcje wyświetlania do Twojej dyspozycji.

W przypadku wszystkich innych ustawień przejdź do Kupony partnerskie> Ustawienia w menu administratora WordPress, jak pokazano poniżej.

Skrócona instrukcja obsługi

Pierwszy ekran, pod którym się znajdujesz Ustawienia jest Skrócona instrukcja obsługi. Na tym ekranie (pokazanym poniżej) nauczysz się konfigurować wtyczkę i wyświetlać kupony na wiele sposobów.

ustawienia kuponów partnerskich

Jak widać, istnieje wiele potężnych skrótów, których można użyć do wstawienia kuponów. Po prostu użyj preferowanych parametrów. Na przykład możesz utworzyć krótki kod, aby wyświetlić najnowsze, aktywne kupony, które można dodać do strony głównej:

[affcoups max = "4" orderby = "date" hide_expired = "true"]

Koncesjonowanie

Drugi ekran, który zobaczysz po tym, to Koncesjonowanie. Tutaj możesz dodać swój klucz licencyjny, aby otrzymywać regularne aktualizacje i profesjonalne wsparcie.

Strony z kuponami

Następnie mamy Strony z kuponami pokazane poniżej.

Na powyższym ekranie możesz wybrać:

 • Twórz strony dla każdego kuponu (które polecam, jeśli dodajesz znaczną treść do swoich kuponów lub jeśli chcesz, aby poszczególne kupony pojawiały się w wynikach wyszukiwania Google)
 • Najpierw przekieruj linki i przyciski do stron z kuponami
 • Zdefiniuj niestandardowy komunikat dla stron z jednym kuponem
 • Dołącz kupony do wyników wyszukiwania w witrynie

Generał

Następnie mamy Generał panel podświetlony poniżej.

The Generał panel jest najdłuższy, ponieważ tam jest cała akcja. Na powyższym ekranie możesz wiele zrobić, a wiele z nich jest ważnymi ustawieniami, więc zdecydowanie nie zalecam pomijania tej strony.

W tym miejscu możesz zdefiniować ważne wartości domyślne kuponów, takie jak porządek i domyślny szablon układu. Możesz także zdefiniować długość fragmentu kuponu, edytować / dostosowywać tekst przycisku i dodawać własny CSS.

Śledzenie i statystyki

Następny ekran to Śledzenie i statystyki który zawiera kilka pomocnych opcji.

Na powyższym ekranie widać opcję wyłączenia wbudowanego śledzenia. Ale nie rozumiem, dlaczego chcesz to zrobić, chyba że oczywiście masz problemy.

Chociaż druga opcja jest warta włączenia. W ten sposób możesz śledzić kliknięcia za pomocą Google Analytics, Google Tag Managera i Matomo (wcześniej znanego jako Piwik). Daje to wgląd w to, które konwertują kupony.

Pomoc wsparcie

I wreszcie nadchodzi Pomoc wsparcie ekran.

Chociaż ekran nie zawiera danych kontaktowych ani bezpośredniego linku do obsługi biletów, oferuje informacje, które mogą się przydać w przypadku problemów z wtyczką. Na ekranie wyświetlane są dzienniki błędów i, co ważniejsze, szybka migawka wersji WordPress i PHP. Jeśli kiedykolwiek wystąpią problemy z uruchomieniem wtyczki, zacznij tutaj przed skontaktowaniem się z pomocą techniczną (prawdopodobnie będą potrzebować tych informacji, aby Ci pomóc).

Kupony partnerskie Opinie klientów

Ludzie szukają wtyczki WordPress dla kuponów partnerskich i tego, czego nie można pokochać. Wtyczka jest łatwa w użyciu, nawet jeśli jest pełna po niesamowitych funkcjach. Darmowa wersja ma prawie idealne 5 gwiazdek (przejdź do WordPress.org do zobaczenia) oraz entuzjastyczne recenzje od profesjonalnych klientów.

Pod koniec dnia można spokojnie powiedzieć, że jesteś w dobrych rękach dzięki Flowdee and Co., ponieważ – między tobą a mną – jest to jedna świetna wtyczka.

Ceny kuponów stowarzyszonych

Dla wygody, jaką ten zły chłopiec oferuje, szczerze uważam, że cena jest zbyt niska. Deweloperzy oferują trzy pakiety cenowe w zależności od liczby witryn, jak pokazano na powyższym obrazku.

W momencie pisania tego tekstu 39 USD Osobiste pakiet obsługuje jedną witrynę, 99 USD Plus pakiet zawiera trzy strony oraz 199 USD Pro pakiet może być używany na maksymalnie dziesięciu stronach. I oczywiście jest darmowa wersja dostępna na WordPress.org.

Ostatnie przemyślenia dotyczące przeglądu naszych kuponów partnerskich

Wszyscy wiemy, że jako partner marketingowy masz bardzo mało miejsca na błędy w działaniach promocyjnych. Potrzebujesz wszystkich najlepszych narzędzi, jakie możesz uzyskać. Jeśli korzystasz z kuponów i ofert w swojej witrynie, kupony partnerskie to prawdziwa oferta.

Kupony partnerskie to genialna wtyczka do Twojej firmy partnerskiej. Jest łatwy w użyciu i oferuje mnóstwo ekscytujących funkcji (takich jak wiele szablonów). Ponadto naprawdę przyspiesza proces dodawania i zarządzania kuponami w witrynie. Nigdy nie zapomnisz ponownie usunąć wygasłego kuponu. Ogólnie polecam wypróbowanie wtyczki. Między wersją bezpłatną i profesjonalną może działać na każdy budżet.

Zdobądź Kupony Affiliate     Wypróbuj wersję demonstracyjną na żywo

Czy próbowałeś już używać wtyczki Affiliate Coupons dla WordPress? Jakie są Twoje myśli? Masz pytanie lub sugestię? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me