Najlepszy czas na Twoją stronę w Bigstock

Mamy nadzieję, że Twój tydzień jest bardzo dobry, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc jeszcze lepiej dzięki pomocy Bigstock. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, Bigstock jest jednym z największych w Internecie zdjęć royalty-free, wektorów, filmów i samouczków. Uwielbiamy ich wybór i wiemy, że wszyscy blogerzy, ludzie biznesu, projektanci i freelancerzy również!


Bigstock: 35 DARMOWYCH Zdjęć

Zanim dowiemy się, dlaczego doskonałe zdjęcia stockowe są niezbędne w blogach lub firmach WordPress i dlaczego Bigstock jest jedną z najlepszych w grze, sprawdźmy niesamowite oferty naszych przyjaciół z Bigstock dla Ciebie!

Znaczenie zdjęć w postach

Dlaczego obrazy są ważne

Twoje zdjęcia są tak samo ważne jak tekst. Obrazy i filmy poprawić wrażenia odwiedzającego Na twojej stronie. Możesz użyć obrazów, aby rozbić tekstową stronę lub post albo dodawać filmy do najczęściej zadawanych pytań, aby ułatwić klientowi zrozumienie twoich odpowiedzi. Obrazy utrzymują zainteresowanie czytelników!

Zdjęcia zapasowe również sprawia, że ​​twoja strona jest bardziej zachęcająca. Jeśli niedawno odwiedziłeś witrynę, która zawierała 90% tekstu (a nie była Wikipedia) jest szansa, że ​​nie pociągało Cię to ani nie kusiło Cię, by przeglądać stronę główną. A bez zdjęć, co czytelnicy przypinają do swoich tablic na Pinterest lub udostępniają na Facebooku znajomym? Obrazy mogą być społeczny czynnik również. To tylko kilka z wielu powodów, dla których ważne jest, aby dodawać zdjęcia do swoich postów i stron.

Czego należy szukać?

Dlaczego Fotografia Stock Jest Znacząco

Teraz, gdy wiesz, dlaczego potrzebujesz zdjęć lub filmów na swojej stronie, musisz znaleźć dobre. Mówiąc wprost, złe zdjęcia lub filmy sprawiają, że Twoja witryna wygląda źle. Wybierając zdjęcia stock, powinieneś być wybredny. Ty tylko masz dwie dziesiąte sekundy aby zrobić dobre wrażenie na gościach i nie chcesz zepsuć ich opinii o tobie, ponieważ niskiej jakości, stereotypów lub po prostu okropne obrazy.

Chociaż nie są one ustalone w kamiennych regułach, są to przydatne wskazówki, o których należy pamiętać przy wyborze zdjęć, filmów lub innych zasobów dla Twojej witryny. Prawdopodobnie możesz wziąć pod uwagę więcej czynników, ale oto 5 punktów, które naszym zdaniem warto zapamiętać:

  1. Używaj profesjonalnie wyglądających zdjęć. O ile nie jesteś fotografem, prawdopodobnie nie powinieneś próbować robić własnych (to samo dotyczy wektorów i filmów).
  2. Wybierz obrazy odpowiednie dla odbiorców. W przypadku firm usługowych zdjęcia osób na ogół lepiej się przekształcają (np. Zdjęcie pracownika obsługi klienta będzie bardziej atrakcyjne dla odwiedzających niż zdjęcie telefonu), ale jeśli jesteś blogiem żywieniowym, prawdopodobnie zechcesz dodać więcej jedzenia niż ludzie.
  3. Unikaj stereotypów i przesadzonych zdjęć. Pamiętasz, kiedy zdjęcia ludzi biznesu rozpinających koszule jak Superman były fajne? Już nie tyle…
  4. Używaj spójnych stylów obrazów w swojej witrynie lub witrynach. Ten ostatni punkt jest szczególnie ważny, jeśli masz wiele witryn lub blog jest hostowany w oddzielnej domenie, ponieważ spójne zdjęcia tworzą wizualny link między treściami, który czytelnicy mogą zobaczyć na pierwszy rzut oka.
  5. Wybieraj obrazy i filmy celowo. Twoje zdjęcia powinny poprawiać treść tekstu, a nie rozpraszać.

Darmowe zapasy są świetne, ale premium są lepsze

Zapasy premium są lepsze

Z darmowych zasobów korzysta wiele stron internetowych (my też z nich korzystamy) i nie ma w tym nic złego. Darmowe zasoby są bezpłatne (nie można się z tym kłócić), a zasoby takie jak Unsplash, PicJumbo i Pixabay są świetne dla blogerów o napiętym budżecie. Ale bądźmy szczerzy przez minutę – wszędzie widziałeś dokładnie takie same darmowe zdjęcia i filmy. Czy mam rację? I wiele darmowych witryn wymaga przypisania (niezbyt profesjonalnie wyglądającego) lub ograniczenia wykorzystania obrazu.

Jeśli poważnie myślisz o utworzeniu witryny internetowej dla swojej firmy, zaprojektowaniu nowej kampanii reklamowej lub przeniesieniu swojego bloga na wyższy poziom zapas premium jest droga. Znajdziesz zdjęcia i filmy, których nie mają konkurenci, co pomoże Ci się wyróżnić. Podobnie jak w przypadku zapasów bezpłatnych, istnieje wiele miejsc do wyboru dla zapasów premium. Możesz je zdobyć pojedynczo z rynku i ostatecznie wydać tonę, lub możesz mądrze wykorzystać ciężko zarobioną gotówkę i kupić niedrogi plan od marki premium, takiej jak Bigstock.

Dlaczego warto wybrać Bigstock

Dlaczego powinieneś dostać Bigstock

Istnieje wiele miejsc, w których sprzedaje się członkostwo w fotografii stockowej, ale Bigstock jest jedną z największych i najlepszych społeczności wydawanych bez tantiem. Dlaczego tak się czujemy? Cieszymy się, że o to poprosiłeś. Bigstock wyróżnia się na wielu poziomach, z których najważniejszym jest dobór, jakość, licencjonowanie i łatwa obsługa klienta.

Wybór i jakość

Na wyciągnięcie ręki masz ponad 30 milionów zdjęć, wektorów i filmów. To dużo zapasów! Ale ilość to nie wszystko – liczy się również jakość, a każda z kategorii Bigstock jest zapakowana w profesjonalnie stworzone towary o wysokiej rozdzielczości. Jako zasób premium Bigstock jest pełen wartości dla Twojej firmy i posiada zasoby, które z dumą wykorzystasz na swojej stronie głównej, w kampanii reklamowej i nie tylko.

Obrazy Royalty Free

Jest to ważna funkcja, ponieważ nie chcesz, aby Twoje zdjęcia były ograniczone. Bez tantiem oznacza, że ​​płacisz raz, aby używać obrazu tyle razy, ile chcesz na zawsze i do dowolnego celu (prawie wszystko inne niż redystrybucja – to różni ludzie licencyjni). Cóż, Bigstock oferuje jedną z największych bibliotek obrazów wolnych od tantiem w sieci! Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że mają ponad 30 milionów plików akcji? Wszystkie bez tantiem (w przeciwieństwie do wiodących platform handlowych, które ograniczają wykorzystanie zapasów tylko do mediów online lub ograniczonej liczby kopii drukowanych). To dobra inwestycja, jeśli mnie o to poprosisz!

Łatwe plany, pomocne wsparcie

Bigstock sprawia, że ​​ich plany są proste i niedrogie, więc bez względu na budżet możesz znaleźć zapasy wysokiej jakości dla swojego projektu. Po prostu wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb. Potrzebujesz kilku zdjęć? Uzyskaj subskrypcję, aby pobierać określoną liczbę zdjęć każdego dnia i tworzyć własne stosy zdjęć. Chcesz od czasu do czasu nowe zdjęcie lub film? Plan oparty na kredytach byłby prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem, więc nie jesteś ograniczony harmonogramem pobierania. A jeśli wszyscy macie jakieś pytania, mają niesamowity zespół wsparcia, który odpowie na pytania 9-5, M-F.

5 zdjęć gwiazd

Bigstock 5-gwiazdkowy magazyn

Dajemy Bigstock 5 gwiazdek za ich wybór i jakość (wraz z wszystkimi innymi przyczynami, o których wspomnieliśmy powyżej), co czyni je jedną z najlepszych społeczności, z których kiedykolwiek korzystaliśmy.

A jeśli zastanawiasz się, tak, wszystkie obrazy w tym poście to te, które kupiliśmy od Bigstock. Ponieważ są niesamowite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me