Podobne posty na WordPress autorstwa Bibblio Plugin Review

Jako właściciel witryny naprawdę powinieneś zrobić wszystko, co w jej mocy, aby użytkownicy pozostali dłużej na swojej stronie. Może znacznie przyczynić się do poprawy SEO i generowania przychodów. Jednym ze sposobów, aby użytkownicy nie naciskali przycisku Wstecz w przeglądarce, jest skierowanie ich do treści ściśle powiązanych z tym, co już czytają w Twojej witrynie. Jeszcze lepiej możesz wykorzystać to, co wiesz o ich nawykach przeglądania, aby opracować treści, które chętniej im się podobają. Działa to w przypadku serwisu Netflix, w którym rekomendacje zapewniają 80% czasu zaangażowania. Nie ma powodu, dla którego to nie powinno działać dla Ciebie, właśnie tam pokrewne posty na WordPress firmy Bibblio mogą pomóc.


The Powiązane posty dla WordPress autorstwa Bibblio używa sztucznej inteligencji do wyszukiwania i wyświetlania powiązanych postów na podstawie treści i danych użytkownika. A ponieważ wykorzystuje uczenie maszynowe do ciągłego ulepszania swoich sugestii, wtyczka jest w stanie wyświetlać wysoce zoptymalizowane treści. Algorytmy stale się aktualizują, ucząc się na podstawie zachowań odbiorców i ulepszając się, gdy dodajesz więcej treści. Zanim się zorientujesz, lepiej oddaj się lojalnej bazie czytelniczej.

Co to wszystko oznacza w kategoriach SEO? Z czasem może to oznaczać większe zaangażowanie, mniejszy współczynnik odrzuceń i lepsze SERP. Nie musisz mi wierzyć na słowo. Zamiast tego możesz przetestować dysk darmowa wtyczka Bibblio Na twojej stronie. Zainstalowanie wtyczki i praca z nią to pestka, ale i tak przeprowadzę cię trochę później.

Jak działa powiązane posty dla WordPress autorstwa Bibblio

Gdy aktywujesz wtyczkę, automatycznie indeksuje ona wszystkie twoje posty i od razu zaczyna je analizować. Następnie podaje odpowiednie treści dla czytelników w oparciu o algorytm uczenia maszynowego. W rezultacie zalecenia są bardzo trafne dla czytelników, zachęcając ich do pozostania dłużej na Twojej stronie.

BibblioL Jak to działa

Moduł rekomendacji może wyświetlać się w widżecie na pasku bocznym, stopce lub w linii (z krótkim kodem), gdziekolwiek chcesz. Wyświetlanie można dostosować za pomocą CSS, aby pasowało do projektu witryny, a polecane obrazy będą wyświetlane w rekomendacjach.

Całe przetwarzanie odbywa się na końcu serwera wtyczek, więc prędkość witryny nie spada. W zależności od ilości treści może wystąpić początkowe opóźnienie w zaleceniach. Opóźnienie może wynosić od kilku minut w przypadku mniejszych blogów do kilku godzin w przypadku witryn o dużej zawartości.

Bibblio naprawdę świeci w sposób, w jaki traktuje każdą wizytę jako okazję do nauki i doskonalenia się zgodnie z zaleceniami.

Ile to kosztuje

Zanim przejdziemy dalej, usuńmy koszty. Nie płacąc ani grosza, możesz otrzymać do 25000 rekomendacji na miesiąc. Każdy zestaw rekomendacji liczy się jako jedno połączenie.

Zarejestruj się za darmo

Bezpłatne powiązane posty dla WordPress autorstwa Bibblio Starter to świetna opcja dla nowych blogerów lub jeśli chcesz wypróbować usługę przed zanurzeniem się w abonament premium.

Powiązane posty na WordPress by Bibblio Plany cenowe

Stamtąd będzie można zarejestrować konto premium w wersji Self-Serve lub Enterprise. W planach samoobsługi stosuje się cenę w skali na podstawie liczby rekomendacji, z których skorzystasz, zaczynając od 19 USD za 50000 rekomendacji. W przypadku dużych witryn możesz skontaktować się z zespołem Bibblio, aby utworzyć niestandardowy plan Enterprise, który spełni Twoje potrzeby.

Kluczowe cechy

Inne funkcje, które zwiększają atrakcyjność Bibblio:

Najważniejsze cechy Bibblio

 • Jest lekki i szybki, a wszystkie operacje wstępnego przetwarzania, buforowania i podnoszenia są obsługiwane przez serwer wtyczek. Bez dodatkowego obciążenia serwera Twoja witryna pozostanie szybka
 • Istnieje ponad 150 kombinacji projektowych dla gotowych modułów do przechowywania rekomendacji, które można upuścić w widżecie
 • Moduły można dostosowywać i szybko reagować
 • Wiele opcji wyświetlania – na pasku bocznym, stopce lub w wierszu w dowolnym miejscu postu
 • Obsługuje miniatury, automatycznie przyciągając polecany obraz
 • Algorytmy uczenia maszynowego, które oferują bardzo istotne rekomendacje
 • Masz kontrolę nad tym, jak wtyczka obsługuje poprzednie lub przyszłe posty. Poza tym możesz pominąć posty, których nie chcesz wyświetlać
 • Ponieważ technologia Bibblio rozumie Twoje treści, nie musisz już intensywnie oznaczać swoich postów
 • Automatycznie usuwa zawartość witryny i szybko wyświetla rekomendacje
 • Umożliwia dodanie kodu śledzenia, dzięki czemu można zobaczyć, co klikają użytkownicy
 • Monitoruje efektywność modułów na podstawie danych dotyczących wskaźników, takich jak liczba rekomendacji i współczynniki klikalności
 • Obsługa kilkunastu języków
 • Niezawodna infrastruktura dzięki przechowywaniu danych w Amazon Web Services
 • Niezawodna obsługa klienta zapewniająca czas reakcji w ciągu 24 godzin

Jak wyświetlać powiązane posty w witrynie za pomocą Bibblio

Teraz, gdy wiemy już dużo o Bibblio, sprawdźmy, jak to działa w akcji. Aby to zrobić, zainstaluję wtyczkę na stronie testowej, która zawiera treści związane z podróżami i przygodami.

Tworzenie modułu

Podczas instalacji wtyczka dodaje Bibblio element na pulpicie nawigacyjnym, z którego można uzyskać dostęp do wszystkich funkcji wtyczki.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po instalacji, jest utworzenie konta Bibblio. Otrzymasz klucze API, a po wprowadzeniu ich w odpowiednim polu możesz rozpocząć konfigurowanie wtyczki.

Utwórz konto

Możesz zezwolić Powiązanym postom na WordPress firmy Bibblio na dostęp do wszystkich istniejących postów, a także automatyczne dodawanie przyszłych postów. Jeśli masz niestandardowe typy postów, również się tutaj pokażą.

W tym posty

Teraz możesz przejść do utworzenia modułu i dostosowania go. Moduł to widżet zawierający pokrewne posty, które mogą znajdować się w dowolnej części Twojego postu lub stron. Do wyboru są cztery układy – Siatka, Prezentacja, Kolumna i Wiersz. Możliwych jest ponad 150 gotowych kombinacji układów.

Konstrukcja modułu

Możesz dostosować proporcje kafelków i dodać efekty specjalne, takie jak Ujawnij więcej po najechaniu myszą, Połysk po najechaniu myszą, Pokaż tekst osobno pod obrazem lub jako nakładkę i więcej. Obraz Twojego posta automatycznie pojawi się w tle. Jeśli nie masz polecanego obrazu dla swojego posta, domyślnie kafelki będą wyświetlać znak wodny w skali szarości dla każdego kafelka. Jest to również miejsce, w którym możesz dodać kod śledzenia do modułu, aby śledzić jego wydajność.

Możesz także dostosować moduły ręcznie, zastępując je własnym CSS. Gdy będziesz zadowolony ze swoich wyborów, nadaj modułowi unikalną nazwę i Zapisać to.

Dodaj moduł

Jeśli chcesz później zmienić moduł, możesz to zrobić, odwiedzając stronę Bibblio> Moduły wprowadzanie modyfikacji i aktualizowanie zmian.

Dodatkowe moduły

Co więcej, jeśli jest jakiś konkretny post, którego nie chcesz wyświetlać w powiązanych postach, możesz go wykluczyć, usuwając zaznaczenie opcji w Edytorze.

Wyklucz posty

Wyświetlacz modułu

Po utworzeniu modułu najłatwiejszym sposobem jego wyświetlenia jest użycie wbudowanego ustawienia Bibblio do automatycznego dodawania modułu po postach. To ustawienie znajdziesz na stronie głównej Bibblio> Moduły strona. Po prostu wybierz moduł, który chcesz domyślnie polecać, nadaj mu tytuł i zapisz. Otóż ​​to! Teraz wszystkie Twoje posty będą wyświetlać ten moduł, chyba że podasz inny.

Automatyczne moduły polecane Bibblio

Ale możesz również wyświetlać moduł w wielu innych lokalizacjach na swojej stronie. Jeśli chcesz, możesz wyświetlić moduł w treści postu. Aby to zrobić, w Edytorze wizualnym trzymaj kursor w punkcie postu, w którym ma się pojawiać moduł. Następnie kliknij ikonę Wstaw shortcode na pasku narzędzi.

Podobne posty w WordPress by Bibblio Shortcodes

W wyświetlonym oknie podręcznym wybierz moduł, który ma się pojawić w poście, i kliknij OK.

Aby widżet pojawił się na pasku bocznym lub w stopce, przejdź do Wygląd> Widżety i dodaj w razie potrzeby. Po prostu kliknij, aby dodać, lub przeciągnij i upuść widżet do wybranej lokalizacji.

Opcje widżetów

Rozwiń obszar widżetu i wypełnij wszystkie szczegóły, a następnie zapisz wpisy.

Powiązane posty dla WordPress autorstwa Bibblio Widget

W podobny sposób możesz utworzyć dowolną liczbę modułów i dodawać je w dowolnym miejscu.

Bibblio może zacząć wyświetlać rekomendacje i być na żywo w ciągu kilku minut dla małych blogów. Jednak w przypadku bardzo dużych katalogów pełne indeksowanie może potrwać kilka godzin. W moim przypadku byłem w stanie zobaczyć Bibblio w akcji w mniej niż pięć minut. Tak to wyświetla się na mojej stronie testowej.

Zapowiedź

Analityka

Bibblio to konfiguruje, dzięki czemu będziesz mógł śledzić liczbę zapisanych postów, a także liczbę rekomendacji skierowanych bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. Aby zagłębić się w kliknięcia modułów i współczynniki klikalności, musisz odwiedzić pulpit nawigacyjny Bibblio.

Powiązane posty na WordPress autorstwa Bibblio Analytics Dashboard

Będziesz miał dostęp do bardziej szczegółowej analizy zarówno metadanych generowanych przez każdy post, jak i sposobu, w jaki radzi sobie każda rekomendacja. Łatwa analiza CTR może pomóc Ci sprawdzić skuteczność Twoich rekomendacji.

Co sprawia, że ​​Bibblio jest wyjątkowy

Jest wiele rzeczy, które lubię w powiązanych postach na WordPress firmy Bibblio, ale to, co mnie wyróżnia, to:

 • Absolutna łatwość, z jaką udało mi się go skonfigurować i sprawić, by w kilka minut wydawał zalecenia
 • Zalecenia oparte są na sztucznej inteligencji, która dostosowuje się do preferencji czytelnika i stale się od nich uczy, aby wymyślać trafne rekomendacje
 • Cała zawartość jest przechowywana na serwerach wtyczki, przetwarzanie odbywa się tam, podobnie jak buforowanie. W rezultacie otrzymujesz rekomendacje najwyższej klasy bez żadnego zmniejszenia szybkości witryny ani obciążenia zasobów serwera
 • Wyróżnione obrazy są automatycznie używane jako miniatury – jeśli zdarzy się, że we wpisie nie ma wyróżnionego obrazu, na kafelkach wyświetlane są znaki wodne
 • Skróty i widżety do wyświetlania kafelków w dowolnym miejscu
 • Przejrzyste analizy obejmujące CTR
 • Oszczędza kłopotów z tagowaniem postów

Ostatnie słowa w pokrewnych postach dla WordPress autorstwa Bibblio

Nie ma wątpliwości, że metoda uczenia maszynowego jest bardzo skuteczna w znajdowaniu i podawaniu bardzo trafnych rekomendacji dla odwiedzających. I nie ma wątpliwości, że pokrewne posty dla WordPress firmy Bibblio świetnie sobie z tym radzą. Potrzebujesz całej broni w zbroi, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników na swojej stronie. Nie mam wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych powiązanych wtyczek do WordPressa i że Bibblio może być świetnym dodatkiem do Twojej witryny.

Pobierz Bibblio na WordPress   Dowiedz się więcej o Bibblio

Masz pytanie dotyczące powiązanych postów dla WordPress firmy Bibblio, którego nie omówiliśmy w naszym przewodniku? Po prostu zapytaj poniżej. A może zainstalowałeś już Bibblio na swojej stronie? Zostaw notatkę – chcielibyśmy wiedzieć, jak Ci się udało w sekcji komentarzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me