Płatne subskrypcje dla członków Pro Review

Jeśli chcesz utworzyć witrynę członkowską WordPress, masz szczęście. Dzisiaj przyjrzymy się potężnym funkcjom Płatne subskrypcje dla członków Pro.


Stworzenie dochodowej witryny internetowej WordPress nie jest łatwym zadaniem, szczególnie dla początkujących. Potrzebujesz solidnego planu i potężnego systemu do rejestrowania członków i zarządzania każdym członkostwem. Bez wspaniałej wtyczki (takiej jak płatne subskrypcje członkowskie) będziesz miał trudności z tworzeniem i zarządzaniem swoją witryną członkowską.

W dzisiejszej recenzji podkreślamy funkcje, dzięki którym płatne subskrypcje członkowskie są jedną z najlepszych wtyczek członkowskich WordPress w Internecie. Ciesz się do końca i nie odchodź bez dzielenia się przemyśleniami w komentarzach.

Co to są płatne subskrypcje członkowskie?

płatne subskrypcje członków

Płatne subskrypcje członków to fajna wtyczka WordPress autorstwa Cozmoslabs dzięki czemu możesz stworzyć stronę internetową dla członków, nie przejmując się. Wtyczka jest wypełniona po brzegi wszystkimi funkcjami potrzebnymi do stworzenia potężnej witryny członkowskiej.

Ale nawet przy milionie i jednej funkcji płatne subskrypcje członkowskie są intuicyjne i dość łatwe w użyciu. Każdy (i mam na myśli KTOŚ), który może korzystać z przeglądarki internetowej, może łatwo skonfigurować wtyczkę, aby szybko utworzyć witrynę członkowską.

Podstawowa wtyczka jest darmowa, ale masz dwa pakiety premium, tj., HobbystaZawodowiec które oferują jeszcze więcej funkcji. Do tej recenzji korzystamy z płatnych subskrypcji członkowskich Zawodowiec.

Funkcje płatnych subskrypcji członkowskich

funkcje płatnych subskrypcji członkowskich

Prowadzenie witryny członkowskiej to poważna sprawa, co oznacza, że ​​potrzebujesz potężnej wtyczki ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami. Płatne subskrypcje członków nie zawodzą. Wtyczka jest ładna pakiet funkcji. Oto krótka lista tego, czego można się spodziewać.

Funkcje płatnych subskrypcji członkowskich

 • Płatne i bezpłatne subskrypcje – Używając shortcode [pms-register], możesz łatwo dodawać formularze rejestracyjne na dowolnej stronie lub postu. Użytkownicy mogą następnie zapisać się na dowolny z Twoich planów członkostwa – bezpłatny lub płatny
 • Zarządzanie kontem – Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i zarządzać swoimi kontami. Użyj [konta pms], aby utworzyć stronę konta
 • Ogranicz treść – Możesz łatwo ograniczyć zawartość w zależności od abonamentu lub statusu zalogowania. Ponadto możesz ogranicz produkty WooCommerce lub cały sklep.
 • Łatwe logowanie – Użyj krótkiego kodu [pms-login], aby utworzyć proste formularze logowania dla swoich członków
 • Zarządzanie członkami – Płatne subskrypcje dla członków są wyposażone w świetny pulpit, który umożliwia przeglądanie członków i zarządzanie nimi
 • Zarządzanie subskrypcją – Użytkownicy mogą dokonać aktualizacji z istniejącego abonamentu
 • Bezpłatne opłaty próbne i rejestracyjne – Teraz możesz zaoferować swoim członkom bezpłatny okres próbny, który wygasa po upływie określonego czasu. Następnie możesz pobrać opłatę rejestracyjną
 • Zarządzanie płatnościami – Płatne subskrypcje członkowskie umożliwiają łatwe śledzenie wszystkich płatności członkowskich, statusów płatności i zakupionych abonamentów
 • Szablony wiadomości – Możesz łatwo dostosować e-maile wysyłane do użytkowników podczas rejestracji, aktywacji subskrypcji, anulowania lub wygaśnięcia
 • Podstawowe raportowanie – Wtyczka pozwala Ci zobaczyć, jak twoja strona członkowska radzi sobie pod względem nowych członków i przychodów
 • Eksportuj dane członka – Możesz łatwo wyeksportować wszystkie dane członka do pliku CSV
 • Zapobiegaj udostępnianiu kont – Możesz uniemożliwić użytkownikom logowanie się do tego samego konta z wielu miejsc
 • Wiele integracji – Możesz łatwo zintegrować z płatnymi subskrypcjami członków Elementor, WooCommerce, bbPressKonstruktor profili, co oznacza, że ​​możesz doładować swoją stronę członkowską jak profesjonalista
 • Twórz zniżki dla członków – Możesz tworzyć rabaty dla poszczególnych produktów lub abonamentu
 • Przypomnienia e-mail – Możesz skonfigurować wiele przypomnień e-mail, które są automatycznie wysyłane do użytkowników w przypadku określonych zdarzeń wyzwalających
 • Płać co chcesz – Ten dodatek pozwala członkom płacić to, co chcą subskrybować
 • reCaptcha – Zabezpiecz swoje formularze i zapobiegaj nieprzyjemnym rejestracjom botów spamowych
 • Integracja z wieloma bramkami płatności, w tym PayPal Standard, PayPal Express i Naszywka dzięki czemu możesz zbierać jednorazowe i powtarzające się płatności bez czkawki
 • Kapiąca zawartość – Możesz skonfigurować harmonogramy treści, które pomogą Ci udostępniać treści użytkownikom dopiero po upływie określonego czasu
 • Faktury – Możesz generować faktury za abonamenty dynamicznie
 • Wiele subskrypcji na użytkownika – Użytkownicy mogą zapisać się na więcej niż jeden abonament

Jak widać, wtyczka Płatne subskrypcje dla członków zawiera wiele funkcji, które byłyby potrzebne do stworzenia wydajnej witryny członkowskiej bez rozbijania banku. Po usunięciu funkcji skonfigurujmy wtyczkę.

Jak zainstalować wtyczkę płatnych subskrypcji członkowskich

Kiedyś ty zakup płatnych subskrypcji członkowskich, otrzymasz wiadomość e-mail z informacjami o koncie, a także linki do pobierania wtyczek. Możesz też pobrać wtyczkę i dodatki ze swojego konta Cozmoslabs.

dowód zakupu płatnych subskrypcji członkowskich

Pobierz wtyczkę i dodatki na swój komputer i zabierz się do pracy. W panelu administracyjnym WordPress przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe.

jak dodać nową wtyczkę wordpress

Następnie naciśnij Prześlij wtyczkę wybierz główną wtyczkę i naciśnij Zainstaluj teraz przycisk, jak podkreślamy poniżej.

przesyłanie wtyczki płatnych subskrypcji członkowskich

Poczekaj na zakończenie instalacji, a następnie kliknij przycisk Aktywuj wtyczkę przycisk.

aktywuj płatne subskrypcje członków

Spowoduje to przekierowanie do kreatora konfiguracji płatnych subskrypcji członkowskich pokazanego poniżej.

Kreator instalacji pomaga skonfigurować kilka opcji. Na przykład możesz wybrać automatyczne tworzenie stron członkowskich, automatyczne logowanie użytkowników po rejestracji i zapobieganie udostępnianiu konta od razu. Ponadto możesz skonfigurować bramki i walutę płatności.

Możesz pominąć Kreatora instalacji

Możesz też pominąć kreatora konfiguracji i wrócić do pulpitu administracyjnego WordPress, gdzie zobaczysz nowy element menu Płatne subskrypcje członków, jak pokazano poniżej.

Kliknij powyższy element menu (tj. Płatne subskrypcje dla członków), aby uruchomić następujące elementy Podstawowe informacje ekran. Ten ekran zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania płatnych subskrypcji członkowskich.

Na bok: W tym momencie możesz zainstalować i aktywować dodatki. Aby korzystać z dodatków, musisz najpierw aktywować licencję, przechodząc do Płatne subskrypcje dla członków> Dodatki jak podkreślamy poniżej.

Numer seryjny można znaleźć w swoim Konto Cozmoslabs.  Skopiuj i wklej swój klucz licencyjny i kliknij Zapisz zmiany przycisk jak pokazano powyżej.

Konfigurowanie płatnych subskrypcji członkowskich

Gdy licencja jest aktywna, czas sprawdzić inne elementy menu Płatne subskrypcje członków. Pozwól nam odkryć, co wtyczka ma do zaoferowania.

Plany subskrypcyjne

Płatne subskrypcje członkowskie umożliwiają łatwe tworzenie planów subskrypcji. Po prostu przejdź do Płatne subskrypcje dla członków> Plany subskrypcji i kliknij Dodaj nowe przycisk, jak pokazano poniżej.

Dodaj niezbędne szczegóły i na koniec kliknij Zapisz subskrypcję jak wyszczególnimy poniżej.

Po utworzeniu abonamentu możesz dodać uaktualnienie lub obniżenie wersji, co jest przydatne, jeśli chcesz utworzyć bezpłatny okres próbny. Zobacz ilustrację poniżej.

Poruszanie się szybko.

Członkowie

Aby zobaczyć swoich członków i edytować ich subskrypcje, po prostu przejdź do Płatne subskrypcje dla członków> Członkowie jak pokazano niżej.

Płatności

Nawigować do Płatne subskrypcje dla członków> Płatności aby wyświetlić szczegóły płatności, jak podkreślamy poniżej.

Ograniczenie produktu WooCommerce

Wtyczka Płatne subskrypcje dla członków umożliwia ograniczenie produktów WooCommerce, co jest przydatne, jeśli chcesz tworzyć produkty tylko dla członków. Ta funkcja pozwala ograniczyć oba produkty oglądanienabywczy, co zapewnia dużą kontrolę nad sklepem.

Ale jak to osiągnąć za pomocą wtyczki płatnych subskrypcji członkowskich? Na początek musisz zainstalować wtyczkę WooCommerce. W tej części samouczka założyłem atrapę sklepu WooCommerce, dodałem kilka przykładowych produktów i utworzyłem trzy (3) plany subskrypcji, tj. Złoty, srebrny i bezpłatny, przy czym dwie ostatnie to obniżka planu Gold.

Teraz, jeśli przejdę do Płatne subskrypcje członkowskie> Plany subskrypcji, Pojawia się następujący ekran.

abonamenty

Następnie wypełniłem nasz testowy sklep WooCommerce kilkoma atrapami produktów. Aby wyświetlić wszystkie produkty w sklepie WooCommerce, po prostu przejdź do Produkty> Wszystkie produkty w menu administratora WordPress, jak pokazano poniżej.

woocommerce-all-products

Ograniczanie przeglądania i zakupu produktów WooCommerce

Teraz, aby ograniczyć dowolny produkt – powiedzmy pokrętło fidget pokazane powyżej – po prostu kliknij Edytować link do konkretnego produktu, jak podkreślamy poniżej.

Subskrybuj płatne produkty członków

Po załadowaniu edytora produktów przewiń w dół, a zobaczysz symbol Ograniczenia treści meta box, jak pokazano poniżej.

ograniczyć przeglądanie i zakup produktów woocommerce

Jak podkreślamy na powyższym obrazku, możesz ograniczyć, którzy członkowie / plany subskrypcji mogą wyświetlać i kupować dany produkt (w naszym przypadku fidget spinner). Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć Zalogowani użytkownicy pole wyboru i inne odpowiednie pola wyboru (np. Złoty plan), a praca jest zakończona.

Uwaga: O ile nie zdefiniujesz ustawień niestandardowych, wtyczka Płatne subskrypcje członków będzie używać domyślnych ustawień ograniczeń. Możesz dostosować reguły ograniczeń i wiadomości, przechodząc do Płatne subskrypcje dla członków> Ustawienia> Ograniczenia treści jak podkreślamy poniżej.

ustawienia ograniczeń treści dla płatnych subskrypcji członkowskich

Powyższy ekran oferuje wiele opcji dostosowywania różnych rodzajów ograniczeń treści, w tym niestandardowych wiadomości, szablonów i przekierowań. Baw się z opcjami i zobacz, co możesz wymyślić.

Zniżki tylko dla członków

Aby oferować klientom zniżki tylko dla członków lub kody rabatowe podczas rejestracji konta, musisz najpierw zainstalować dodatek Kody rabatowe, który można znaleźć na koncie Cozmoslabs, jak pokazano poniżej.

dodaj kody rabatowe

Po pobraniu dodatku zainstaluj i aktywuj go na swojej stronie WordPress jako zwykłą wtyczkę, tj. Przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe> Prześlij wtyczkę. Następnie wybierz plik .zip z systemu i naciśnij Zainstaluj teraz przycisk, jak pokazano poniżej.

instalowanie płatnych subskrypcji członkowskich kody rabatowe dodają

Po powyższym procesie wystarczy kliknąć Aktywuj wtyczkę przycisk, aby uruchomić piłkę, jak podkreślamy poniżej.

aktywacja dodatku do kodów rabatowych

Po włączeniu wtyczki przejdź do Płatne subskrypcje dla członków> Kody rabatowe jak pokazano niżej.

płatne subskrypcje członkowskie pozycja menu kod rabatowy

Takie postępowanie prowadzi do kody promocyjne ekran pokazany poniżej.

Ponieważ nie mamy kodów rabatowych, utwórzmy je, abyś mógł zobaczyć, czego się spodziewać. Kliknij Dodaj nowe jak opisano szczegółowo na poniższej migawce.

dodając nowy kod rabatowy z wtyczką płatnych subskrypcji członkowskich

Uderzenie w Dodaj nowe przycisk przeniesie Cię do łatwego w użyciu Dodaj nowy kod rabatowy edytor, w którym możesz wpisać szczegółowe informacje na temat tej konkretnej zniżki. Możesz nawet wybrać subskrypcje, do których należy zastosować zniżkę. Zobacz zdjęcie poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Wypełnij odpowiednio krótki formularz, a po zakończeniu naciśnij Zapisz zniżkę przycisk, jak pokazano na obrazku powyżej. Użytkownicy mogą korzystać z kodu rabatowego na swoim koncie, formularzu listy planów subskrypcji i formularzu rejestracyjnym.

Mówiąc o formularzach rejestracyjnych, dodajmy jeden do Twojej witryny.

Formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny pozwala użytkownikom zarejestrować się w Twojej witrynie. Płatne subskrypcje dla członków sprawiają, że tworzenie formularza rejestracyjnego jest tak proste jak A, B, C dzięki [rejestr pms] krótki kod.

Po prostu przejdź do Strony> Dodaj nowe jak ilustrujemy poniżej.

To prowadzi cię do Dodaj nową stronę redaktor. Nazwij stronę odpowiednio, np. Zarejestrować, Wpisz [rejestr pms] shortcode do edytora, w razie potrzeby skonfiguruj inne opcje strony, a na koniec naciśnij Publikować przycisk. Zobacz zdjęcie poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Poniżej znajduje się sposób, w jaki właśnie utworzony powyżej formularz rejestracyjny wygląda na naszej stronie testowej.

Nie wygląda źle, prawda? W komplecie z Kod rabatowy pole. I wszystko, co musiałeś zrobić, to dodać [rejestr pms] shortcode i naciśnij Publikować przycisk.

Raporty

Przedstawiony poniżej ekran raportów oferuje widok z lotu ptaka na wyniki Twojej witryny członkowskiej. Możesz uzyskać dostęp do strony, przechodząc do Płatne subskrypcje dla członków> Raporty jak pokazano.

Ustawienia

Strona ustawień pozwala skonfigurować dowolne płatne subskrypcje członkowskie. Nawigować do Płatne subskrypcje dla członków> Ustawienia aby uzyskać dostęp do strony, jak pokazano poniżej.

Na powyższej stronie możesz skonfigurować kilka opcji, takich jak:

 • Wybierz, czy chcesz używać płatnych subskrypcji dla członków CSS do stylizowania interfejsu
 • Automatycznie loguj użytkowników po rejestracji
 • Skonfiguruj strony członkostwa, tj. Zarejestruj się, zaloguj, konto, rejestruj sukces i utracone hasło
 • Skonfiguruj bramki płatności
 • Włącz i skonfiguruj ograniczenie zawartości
 • Twórz wiadomości e-mail, tj. Pomyślny e-mail rejestracyjny, e-mail aktywacyjny subskrypcji itd

Subskrypcja płatna dla członków jest świetną wtyczką członkowską i jest niezwykle łatwa w użyciu Nie oczekuję, że będziesz mieć jakiekolwiek problemy.

cennik

Cozmoslabs oferuje dwa pakiety cenowe, Pro (149 USD) i Hobbyist (69 USD), jak pokazano poniżej.

Zachęcamy do skorzystania z pakietu cen, który odpowiada Twoim potrzebom biznesowym. Pamiętaj, aby najpierw dokładnie sprawdzić funkcje. Przede wszystkim Pro dodaje bezpłatne wersje próbne, obsługę opłat za rejestrację, 5 dodatków (płatności cykliczne, PayPal express, Strip, fakturowanie, ociekanie treści i wiele subskrypcji na użytkownika) oraz licencję na nieograniczone korzystanie. Zarówno Pro, jak i Hobbyści obejmują 1 rok wsparcia i aktualizacji.


Jaka jest nasza ostateczna decyzja? Jeśli szukasz w pełni funkcjonalnej wtyczki członkowskiej, która jest łatwa w użyciu, zalecamy Płatne subskrypcje członkostwa od Cozmoslabs. Ta wtyczka członkowska WordPress zawiera wszystkie opcje potrzebne do stworzenia wydajnej i opłacalnej strony internetowej dla członków.

Masz pytanie lub sugestię? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me