Uwielbiamy dzielić się najnowszymi i najlepszymi opcjami hostingu WordPress dostępnymi w sieci, dlatego musimy przedstawić Ci DreamPress. DreamPress to zarządzany hosting WordPress oferowany przez DreamHost, który zawiera wiele wspaniałych funkcji idealnych dla każdego blogera lub małej firmy. Kliknij przycisk lub czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o DreamHost. Aha, a teraz możesz uzyskać DreamHost Shared Hosting za jedyne 5,95 USD / mc (to 33% zniżki!) Z kodem WPEXPLORER33.


DreamHost Web Hosting

Dlaczego warto wybrać DreamHost

Wiemy, że istnieje mnóstwo firm hostingowych do wyboru, więc znalezienie odpowiedniego dla Ciebie może być naprawdę trudne. Cóż, DreamHost może mieć rację. Rozpoczęty w akademiku w 1997 roku, DreamHost obsługuje obecnie ponad 1,5 miliona stron internetowych. Przez lata swojej służby skupili się na obsłudze, bezpieczeństwie, zabawie i elastyczności – i najwyraźniej dla nich działa.

Opcje hostingu

Jednym z kluczowych punktów przy wyborze odpowiedniego hosta jest znalezienie planu spełniającego Twoje potrzeby. Potrzebujesz planu oferującego funkcje, z których będziesz korzystać. Jeśli nie wiesz nic o serwerach, prawdopodobnie powinieneś udostępnić lub zarządzać hostingiem. Ale jeśli wiesz, jak obchodzić się z serwerem i chcesz naprawdę się zorientować, być może możesz wybrać VPS lub serwer dedykowany. DreamHost oferuje wiele planów dostosowanych do różnych potrzeb hostingowych:

Shared Hosting: Idealne dla blogów, portfeli, małych firm i innych nowych witryn
Zarządzany hosting WordPress: Specjalnie dla stron działających na WordPress
Zarządzany hosting VPS: Wystarczająco mocny dla firm, sklepów, programistów i nie tylko
Dedykowane serwery: W pełni zarządzane i gotowe na strony o dużym ruchu

Oczywiście każda z tych opcji hostingu obejmuje różne poziomy usług, dzięki czemu można je zwiększać wraz ze wzrostem potrzeb hostingu.

Funkcje hostingu

funkcje Dreamhost

Ponadto DreamHost oferuje wspaniałe funkcje dla wszystkich swoich klientów. Bez względu na plan, który wybierzesz, niektóre funkcje hostingu, z których na pewno będziesz korzystać w DreamHost, obejmują:

 • Panel sterowania: Panel kontrolny DreamHost jest centralnym poleceniem dla twojego hostingu. Możesz zarządzać swoim kontem, przeglądać domeny, dodawać lub usuwać użytkowników, a nawet uzyskiwać dostęp do instalacji za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto istnieje mnóstwo innych przydatnych szybkich linków do poczty, VPS, serwerów dedykowanych, fakturowania, wsparcia i innych.
 • Instalator 1-Click: Standardowo w przypadku większości hostów internetowych, proces instalacji WordPress (lub innej platformy) jest łatwy. Brak logowania przez FTP. Bez pobierania suwaków. Po prostu kliknij przycisk, poczekaj kilka minut i możesz zacząć.
 • Niesamowite techniki wsparcia: Kto nie chce pomocnego wsparcia? Kiedy pracujesz nad swoją witryną i napotykasz problem, miło jest wiedzieć, że są tam kompetentni ludzie, z którymi możesz się skontaktować po pomoc.
 • Generator stron mobilnych: Ta funkcja, obsługiwana przez DudaMobile, umożliwia utworzenie mobilnej wersji witryny (w przeciwieństwie do zwykłego szablonu responsywnego).
 • Integracja z Cafe Commerce: Budowa sklepu internetowego to świetny sposób na wygenerowanie dodatkowej gotówki i chociaż zawsze możesz użyć wtyczki takiej jak WooCommerce lub Easy Digital Downloads, DreamHost w pełni obsługuje Cafe Commerce – więc masz wiele opcji budowania sklepu.
 • Zautomatyzowane skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania: Szkodliwe oprogramowanie nie jest bueno, a DreamHost uruchamia własne automatyczne skanowanie, aby uchronić przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Integracja z CloudFlare: Posiadanie dobrego CDN może pomóc skrócić czas ładowania strony dla odwiedzających na całym świecie, a Cloudflare jest jednym z najlepszych na rynku.
 • Gwarancja 100% bezawaryjności: W idealnym świecie Twoja strona internetowa nigdy by się nie zawiodła, a DreamHost chce, aby Twoje hostingowe doświadczenie było jak najlepsze. Mają gwarancję 100% bezawaryjności (ale oczywiście zdarza się, że Twój serwer może przestać działać przez kilka minut w celu konserwacji, aktualizacji oprogramowania itp., Ale większość hostów powiadomi Cię z wyprzedzeniem).

DreamPress Managed WordPress Hosting

Wordpress-notebook

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, uwielbiamy WordPress. Dlatego nie mogliśmy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o DreamPress – w pełni zarządzanym planie hostingowym WordPress DreamHost (który jest teraz o 20% mniejszy, co czyni go tylko 19,95 $ miesięcznie). DreamHost został partnerem WordPress w 2005 roku i od tego czasu hostuje na nich ponad 750,00 stron WordPress. Oto szczyt zawartości tego potężnego hostingu DreamPress:

 • Automatyczna instalacja WordPress: Zapomnij o instalacji jednym kliknięciem – dzięki DreamPress WordPress jest już dla Ciebie zainstalowany.
 • Automatyczne aktualizacje WordPress: DreamPress polega na ułatwieniu hostingu Twojej witryny, więc zajmą się najważniejszymi aktualizacjami WordPress. Więc nie martw się, jeśli wybierasz się na wakacje lub masz zlecenia do załatwienia, DreamPress będzie aktualizował twoją wersję WordPressa.
 • Zoptymalizowana konfiguracja hostingu: Serwery są trudne, a jeśli nie wiesz, co robisz, naprawdę powinieneś spróbować samodzielnie zmienić ustawienia. Pozostaw to profesjonalistom, którzy skonfigurowali każdy serwer DreamPress specjalnie dla WordPress.
 • Zainstalowano WP-CLI: Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, posiadających WP-CLI już zainstalowany ułatwia korzystanie z przyjaznych dla deweloperów wierszy poleceń zaraz po wyjęciu z pudełka.
 • Zarządzane serwery VPS i MySQL: Tak zarządzany hosting. Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie musisz się w ogóle martwić o swoje serwery. DreamHost robi wszystko dla Ciebie!
 • Internetowy panel sterowania: Jest to ten sam panel sterowania, o którym mowa wcześniej, w którym możesz zarządzać wszystkim, co ma związek z planem hostingowym DreamPress.
 • Specjalistyczna obsługa WordPress: Zadając pytanie, ważne jest, aby zapytać właściwą osobę, a dzięki zespołowi ekspertów WordPress DreamHost możesz zadać dowolne pytanie i wiedzieć, że otrzymujesz dobrą odpowiedź.
 • Kompatybilny z dowolnym motywem / wtyczką: Czytasz to dobrze, każdy motyw, dowolna wtyczka. Istnieją dosłownie nieograniczone kombinacje. Więc jeśli masz niesamowity motyw lub wtyczkę, której chcesz używać, nie powinieneś mieć problemu z instalacją jej w DreamPress.
 • Buforowanie lakieru: CloudFlare jest świetny, ale buforowanie w Varnish jeszcze bardziej zwiększa wydajność buforowania w Twojej witrynie. Ten akcelerator HTTP pomaga serwerom DreamPress dostarczać twoje witryny podwójnie!
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe: Kopie zapasowe są integralną częścią każdego schematu bezpieczeństwa WordPress, a ponieważ jest to tak ważny czynnik, DreamHost uwzględnił te funkcje w swoich planach DreamPress.
 • Opcjonalna kopia zapasowa do DreamObjects Cloud: Jest to funkcja premium, którą można dodać za opłatą – bezpieczne środowisko chmurowe do zapisywania codziennych kopii zapasowych w.
 • Nieograniczone miejsce na dane / przepustowość: Widziałeś to już wcześniej (jestem pewien) i podobnie jak wiele innych hostów i planu hostingowego, DreamPress zapewnia, że ​​możesz zużywać tyle miejsca, ile potrzebujesz. Oczywiście z przyczyn oczywistych (jeśli prowadzisz witrynę o dużym natężeniu ruchu, musisz jednak zwiększyć swój plan).
 • Nieograniczone e-maile: Niektóre zarządzane plany hostingowe tego nie uwzględniają, ale cieszymy się, że DreamPress to zrobił. Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem witryny biznesowej w DreamPress, musisz utworzyć profesjonalne konta e-mail dla każdego z pracowników.

Całkiem niezła lista funkcji, prawda? Zbudowany na zarządzanych wirtualnych serwerach prywatnych (VPS) DreamHost, DreamPress jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Serwery DreamPress są wstępnie skonfigurowane do korzystania z najlepszych opcji dla WordPress, więc nie musisz samodzielnie majstrować przy jakichkolwiek ustawieniach serwera.

Ponadto dodali warstwę buforową Varnish (plus Wtyczka Varnish HTTP Purge), aby poprawić wydajność witryny. I nie martw się – każdy motyw lub wtyczka będzie działać z DreamPress (w tym własny motyw Total Tour), więc to, jak Twoja strona wygląda i działa, zależy wyłącznie od Ciebie. Teraz, gdy masz już pojęcie o czym jest DreamPress!

Tylko kilka myśli

marzycielki-myśli

DreamPress ma wiele do zaoferowania, ale jest kilka funkcji, z których regularnie korzystam, a które w tej chwili nie są dostępne. Pierwszy to wielostronny wsparcie. Dla większości ludzi nie jest to wielka sprawa. Jeśli prowadzisz jeden lub kilka blogów lub firm korzystających z WordPress, po prostu będziesz musiał kupić osobny plan hostingowy dla każdej witryny.

Inną brakującą funkcją jest inscenizacja powierzchnia. Naprawdę mam nadzieję, że jest to coś, co DreamHost ma w swoich pracach. Osobiście odkryłem, że obszary przejściowe są przydatne do różnych celów, a jednym z najważniejszych jest testowanie aktualizacji (szczególnie dla motywów WordPress i WordPress). Ale dla większości użytkowników (którzy nie aktualizują sceptyków takich jak ja) prawdopodobnie nie przegapisz zbyt wiele miejsca postoju.

Poza tym DreamPress ma wszystko, czego może potrzebować użytkownik WordPress – nawet wbudowane buforowanie. Aha, i w przeciwieństwie do wielu innych zarządzanych planów hostingowych WordPress na rynku, DreamPress nie ma żadnych wtyczek WordPress na czarnej liście, których nie pozwolą ci używać (przynajmniej nie, żebym mógł znaleźć). Niektóre hosty internetowe mają listę niedozwolonych wtyczek, aby zapobiec duplikowaniu funkcji. Ale dzięki DreamPress utrzymali swoją konfigurację dość czystą, więc jeśli naprawdę chcesz użyć BackWPup lub YARPP to idź po to.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że podobało Ci się nasze wewnętrzne spojrzenie na DreamPress! To wydaje się być solidną opcją hostingu WordPress, a DreamHost dodał kilka świetnych funkcji, które ułatwiają konfigurację strony WordPress. Jeśli korzystałeś z DreamHost lub DreamPress, daj nam znać poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć od prawdziwych użytkowników, jak działa ich hosting!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me