Ogranicz wtyczkę Content Pro WordPress

Witajcie ponownie przyjaciele! Wróciliśmy z kolejną świetną ofertą dla Ciebie. Tym razem jest to wtyczka Restrict Content Pro WordPress z wtyczek Pippin, która pozwoli ci łatwo utworzyć witrynę członkowską. Zobaczmy teraz, dlaczego ta wtyczka jest tak niesamowita!


Powody dodania członkostwa do swojej witryny

Mogą istnieć powody, aby dodać system członkostwa do swojej witryny. Oto kilka powodów, dla których możesz chcieć lub trzeba dodać sekcję tylko dla członków do swojej witryny.

Uruchom własny sklep internetowy

Ogranicz opcje planu Pro treści

Członkostwo to świetny sposób na zarabianie na życie ze swojej witryny, a jeśli chcesz sprzedawać pakiety produktów lub usług w swojej witrynie, musisz zintegrować własną platformę członkostwa. Restrict Content Pro zapewnia pełną obsługę planów z wieloma opcjami dostosowywania, dzięki czemu możesz edytować cenę, czas trwania, poziom dostępu i więcej. Wtyczka ma nawet dodatki do integracji z Download Monitor (dzięki czemu możesz zarządzać własnymi pobraniami z własnej witryny), a także AffiliateWP (jeśli chcesz uruchomić swój własny program partnerski).

Rozwijaj swój biznes

Ogranicz zawartość Pro Ograniczona zawartość

Możesz także zaoferować bezpłatne członkostwo, co jest doskonałym sposobem na rozwój firmy. Dzięki sekcji członków możesz zapewnić większą wartość i zdobyć więcej czytelników. Tutaj w WPExplorer mamy użytkowników logujących się do naszych ekskluzywnych bezpłatnych motywów, które można znaleźć tylko na naszej stronie. Jeśli chcesz oferować dowolną formę treści wyłącznych lub tylko dla członków, Restrict Content Pro to świetny sposób.

Dodaj członkostwo z ograniczeniem zawartości Pro

Dodanie członkostwa do swojej witryny nie musi być trudne – Restrict Content Pro to bardzo proste! Wystarczy zainstalować wtyczkę i skonfigurować opcje subskrypcji, zarządzać członkami, eksportować dane finansowe i nie tylko.

Ogranicz subskrypcje Content Pro

Wszystko jest dostępne z pulpitu nawigacyjnego WordPress i jest wyraźnie oznaczone (wraz z opisami), aby pomóc Ci zrozumieć i w pełni wykorzystać każdą z funkcji na wyciągnięcie ręki. Możesz dodać wiele poziomów, aktualizacji, a nawet kodów rabatowych.

Ogranicz raportowanie Content Pro

Aha, jest też całkiem gwiezdna sekcja raportowania. Możesz przeglądać wykresy swoich zarobków i rejestracji (które można filtrować według poziomu subskrypcji i przedziału czasu, abyś mógł monitorować swoje postępy).

Co wyróżnia Ograniczanie zawartości Pro oprócz konkurentów

Wiemy, że istnieje wiele opcji bezpłatnych i premium do rozważenia, ale dla wielu blogerów i przedsiębiorców WordPress Ogranicz zawartość Pro jest jedną z najlepszych opcji. Po pierwsze możesz wypróbuj wtyczkę za darmo pobierając Ogranicz zawartość Bezpłatne wtyczki WordPress z WordPress.org. Gdy wiesz, że jest to odpowiednia wtyczka dla Ciebie, uaktualnienie do wersji Pro jest tak proste, jak wybranie planu.

Wtyczka została również zakodowane z celem. Znamy Pippina od bardzo dawna i wiemy, że jest jednym z najlepszych deweloperów wtyczek. Dlaczego inaczej WordPress.org miałby ufać mu w sprawdzaniu zgłoszeń? Kiedy tworzy wtyczkę, taką jak Restrict Content Pro, każdy wiersz kodu i każda funkcja wtyczki jest wybierana starannie i celowo. To sprawia, że ​​wtyczka jest silna, niezawodna i bezpieczna.

Ale backend wtyczki nie jest jedynym ważnym czynnikiem, Restrict Content Pro jest również bardzo ważny łatwy w użyciu. Wszystkie opcje i funkcje są dostępne bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress (np. Raporty dotyczące zarobków i rejestracji, faktury pdf lub opcje eksportu do danych członków i płatności). Są też skróty, dzięki którym możesz wstawiać formularze, ograniczać zawartość, dodawać szczegóły subskrypcji i więcej tam, gdzie możesz ich potrzebować.

Dodatkowo, jeśli masz pytanie, prawdopodobnie znajdziesz odpowiedź w kompleksowa dokumentacja online. Jest tam wszystko, od instalacji i używania skrótów, po dokumentację skoncentrowaną na programistach na temat haków i funkcji akcji. Co więcej, istnieją filmy i zrzuty ekranu, które przeprowadzą Cię przez każdy krok każdego przewodnika, abyś mógł kontynuować. A przy okazji nie możesz znaleźć odpowiedzi, lub jeśli masz prośbę o funkcję, Ogranicz zawartość Pro Grupa wsparcia chętnie pomoże. Po prostu prześlij prośbę, a technik skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Aha, i chociaż nie jest to specyficzne dla Restrict Content Pro, członkostwo premium plugin do jednej z potężnych wtyczek Pippin zapewnia dostęp do ekskluzywne samouczki i zasoby na jego stronie internetowej. Świetny zasób dla każdego zaawansowanego użytkownika WordPress!

I Ogranicz zawartość Pro może zrobić znacznie więcej dzięki dodatkom

Ogranicz dodatki Content Pro

Chcesz jeszcze więcej? Istnieje mnóstwo funkcji, które można dodać do instalacji Restrict Content Pro za pomocą dodatków. Obecnie istnieje 12 darmowych i premium dodatków stworzonych przez Pippin, dla Monitora pobierania, AffiliateWP, WP Job Manager, MailChimp, Braintree Payment Gateway, Campaign Monitor, Wysija Add On, weryfikacji matematycznej, integracji bbPress, importu użytkowników CSV, rabatów dla członków EDD i egzekwuj silne hasła.

Do uruchomienia jest jeszcze 9 dodatkowych dodatków firm trzecich dla ActiveCampaign, ConvertKit, iDevAffiliate, MailChimp Pro, BuddyPress, taxamo, GetResponse, Warunki i Zniżki EDD. Możesz wyświetlić i dowiedzieć się więcej o wszystkich Ogranicz dodatki Content Pro na stronie internetowej.

Ogranicz zawartość Pro, wtyczka na najwyższym poziomie

Dajemy 5 gwiazdek Restrict Content Pro za łatwość użycia, dostępność dodatków i rozszerzeń oraz jakość dokumentacji. Jest to świetna wtyczka dla początkujących, ponieważ opcje są łatwe do zrozumienia i konfiguracji, ale jest również odpowiednia dla zaawansowanych programistów, którzy skorzystają z haków akcji, plików szablonów i innych.

Zdobądź Ogranicz zawartość Pro już dziś

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć cię jutro w celu otrzymania kolejnej nowej ekskluzywnej oferty z jednego z naszych ulubionych zasobów dla WordPress – Might Deals!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me