MailOptin Review: Proste i imponujące formularze Optin WordPress

MailOptin Review: Proste i imponujące formularze Optin WordPress

Niezależnie od tego, czy prowadzisz blog, tworzysz sklep eCommerce, czy konfigurujesz obecność w sieci dla swojej małej firmy, najbardziej doświadczeni marketerzy powiedzą Ci, jak ważny jest Twój formularz e-mailowy. Istnieje jednak wiele wtyczek do wyboru, a niektóre są albo zbyt drogie, albo nie mają potrzebnych funkcji. MailOptin zapewnia doskonałe rozwiązanie, ponieważ ma bezpłatny plan, a także kilka niedrogich pakietów premium. W tej recenzji MailOptin omówimy jego podstawowe funkcje, od automatycznych biuletynów po nowoczesne formularze optin, a następnie porozmawiamy o tym, kto powinien rozważyć MailOptin do tworzenia list e-mail.


Możesz pobrać bezpłatnie MailOptin Lite wtyczka z katalogu wtyczek. Lub możesz uaktualnić do MailOptin Pro, aby uzyskać więcej wyskakujących okienek, testy podziału A / B, zaawansowane celowanie i wiele więcej.

MailOptin Przegląd funkcji

Po zainstalowaniu wtyczki MailOptin odsłania ona kilka kart w menu MailOptin. Na przykład możesz połączyć swoje formularze optin z usługami takimi jak AWeber i MailChimp lub przejść od razu do projektowania e-mailowych kampanii optin.

MailOptin Review: Łącze menu

W MailOptin znajduje się kilka funkcji, więc skupimy się na tych, które najbardziej się wyróżniają. Ponieważ jest to wtyczka opcjonalna, zacznijmy od tego, jakie typy formularzy są dostępne.

Szeroka gama form Optin

Kiedy zaczniesz korzystać z formularzy optin, zobaczysz, ile jest dostępnych odmian. Najczęściej jest to okno podręczne lightbox, ale MailOptin ma również formularze paska bocznego / widżetów, formularze przed / po post, formularze wbudowane (osadzone) i przyciski wezwania do działania.

MailOptin Review: Próbka Optin

Inna opcja nazywa się lepkim paskiem, który umożliwia wpisanie wiadomości i wstawienie niektórych pól i przycisków. Umieść to na górze swojej strony lub na dole.

MailOptin Review: Pasek powiadomień

Jestem także wielkim fanem wsuwanej, która zakrada się w lewym dolnym lub prawym rogu ekranu. Jest to o wiele mniej „prosto w twarz” niż wyskakujące okienka, więc tworzysz mniej inwazyjne środowisko, a jednocześnie dajesz ludziom możliwość zapisania się na newsletter.

MailOptin Review: Slide-in

Piękne szablony

MailOptin udostępnia kilka szablonów dla każdego typu formularza optin. Kiedy zaczynam budować kampanię na pulpicie nawigacyjnym, widzę różnego rodzaju szablony wyskakujących okien lightbox. Niektóre z nich są kolorowe, podczas gdy inne są proste i na temat. Niektóre z nich koncentrują się nawet na niektórych branżach dzięki dołączonym zdjęciom.

MailOptin Review: Szablony

Pulpit nawigacyjny pokazuje filtry do przechodzenia do innych kategorii formularzy optin. Na przykład, możesz chcieć zobaczyć tylko paski powiadomień lub być może slajdy.

MailOptin Review: Kategorie

Narzędzia do projektowania za pomocą dostosowywania WordPress

Większość dostosowań odbywa się za pomocą programu WordPress Customizer. To dobra wiadomość dla osób doświadczonych z WordPress, ponieważ nie musisz ponownie uczyć się wszystkich ustawień z nowej wtyczki. Na poniższym zrzucie ekranu mam opcję skonfigurowania komunikatu o powodzeniu. Istnieje również kilka autoresponderów i powiadomień e-mail dla nowych potencjalnych klientów. Formularz optin jest pokazany po prawej stronie dla edycji w czasie rzeczywistym. To nie jest edytor „przeciągnij i upuść”, ale podczas moich testów wydawało się dość intuicyjne i łatwe do nauczenia się.

MailOptin Review: Customizer

Liczne zakładki znajdują się po lewej stronie. Możesz więc dopasować kolory do swojej marki, a nawet wprowadzić niestandardowy CSS, aby uzyskać pełną kontrolę.

MailOptin Review: niestandardowy css

Wyświetl zasady i pliki cookie

Reguły wyświetlania i wyzwalacze są raczej ważne, aby nie denerwować klientów i kierować reklamy na tych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali. Poniższy zrzut ekranu pozwala dostosować pliki cookie, dzięki czemu osoba, która już widziała wyskakujące okienko kilka dni temu (lub cokolwiek, co chcesz ustawić jako), nie będzie musiała go więcej widzieć.

MailOptin Review: wyskakujące reguły

MailOptin ma doskonałe reguły wyświetlania. Na przykład możesz zdecydować, aby wyświetlać wyskakujące okienko po kliknięciu przycisku, a może gdy użytkownik próbuje wyjść z witryny. Oprócz tego masz opcje planowania opcji optin, kierowania reklam na AdBlocka lub wyświetlania formularzy optin tylko na niektórych stronach.

MailOptin Review: reguły wyświetlania

MailOptin Analytics

Od wyświetleń po konwersje i subskrybentów – wszystkie dane analityczne MailOptin są przechowywane na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Są łatwe do zrozumienia i zapewniają szybką wizualizację twoich postępów.

MailOptin Review: Analytics

Ceny MailOptin

Możesz pobrać Wtyczka MailOptin Lite za darmo i nadal otrzymuj niezły wybór funkcji. W przypadku MailOptin Lite (darmowa wersja) otrzymujesz niektóre z następujących funkcji:

 • Trzy formy optin.
 • Kilka modułów wezwania do działania.
 • Obsługa formularzy opcji paska bocznego i widgetu.
 • Formularze Lightbox i wyskakujące okienka.
 • Wybierz formularze, które pojawiają się przed postem na blogu lub po nim.
 • Kierowanie na poziomie strony.
 • Powiadomienia wysyłane do subskrybentów po opublikowaniu nowego posta.
 • Opcja planowania, kiedy biuletyny zostaną wysłane.
 • Szablon e-maila, który jest responsywny.

Kilka innych funkcji jest uwzględnionych w planie MailOptin Lite, ale to jest główny przegląd. Wiele firm przekona się, że darmowa wersja jest wystarczająca, aby zacząć. To także dobry start dla tych, którzy chcą przetestować wtyczkę przed dokonaniem płatności.

Co do wersji płatnej, MailOptin Popups & Email Optins premium można pobrać z oficjalnej strony internetowej. Ta strona internetowa zawiera również doskonałe prezentacje i instrukcje backendowe, dzięki czemu możesz poczuć, czego możesz się spodziewać.

Niektóre narzędzia dostarczane z wersją premium to:

 • Testy podziału A / B dla twoich formularzy.
 • Automatyczne wysyłanie biuletynu uruchamianego zdarzeniem.
 • Dodatkowe formularze optin, które udowodniły, że zwiększają konwersje.
 • Lepsze reguły i wyzwalacze.
 • Funkcja wykrywania AdBlock w celu żądania, aby ludzie nie blokowali Twoich reklam.
 • Zaawansowana analityka.
 • niestandardowe CSS.
 • Obszar Lead Bank do uzyskiwania bardziej zaawansowanych informacji o subskrybentach.
 • Wiele więcej.

W ten sposób funkcje zostały podzielone między plany bezpłatne i premium. Ale czego należy się spodziewać, jeśli przejdziesz na wersję premium MailOptin?

Jest on podzielony na trzy niedrogie plany, a wtyczka ma 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

 • Standard – 69 USD rocznie na jedną witrynę, z opcją zapłaty 99 USD rocznie za trzy witryny. Ten standardowy plan ma wszystkie funkcje MailOptin Lite, wraz z testowaniem A / B, wezwaniem do działania, wyskakującymi oknami lightbox, formularzami paska bocznego, powiadomieniami przed / po postami, paskami powiadomień, większą liczbą wyzwalaczy, skrótami, integracją formularza Elementor i więcej.
 • Zawodowiec – 169 USD rocznie na wsparcie w 10 witrynach. Zapewnia to wszystkie funkcje z poprzednich planów, a także kopie zapasowe konwersji, planowanie kampanii optin, wykrywanie skierowań optin, wykrywanie AdBlock, wykrywanie nowych i powracających odwiedzających, zaawansowane analizy, autoresponder oraz automatyczne podsumowanie miesięczne lub tygodniowe, które możesz wysłać.
 • Agencja – 269 USD rocznie na wsparcie w nieograniczonych witrynach. Zapewnia to wszystkie funkcje z poprzednich planów, priorytetową obsługę poczty e-mail, integracje WooCommerce, integracje Easy Digital Downloads i inne integracje aplikacji innych firm.

Ogólnie rzecz biorąc, MailOptin oferuje dość rozsądną cenę, ponieważ większość podstawowych funkcji jest zawartych w tym pakiecie standardowym. Byłoby miło mieć integrację WooCommerce i EDD bez konieczności płacenia za plan Agencji, ale to jedyny minus.

Kto powinien rozważyć wtyczkę WordOpress MailOptin?

Trudno argumentować, że nikt nie powinien brać pod uwagę MailOptin do tworzenia list e-mail. Obsługuje większość głównych dostawców poczty e-mail, szablony są solidne, a nawet można zintegrować ze sklepami eCommerce. Jeśli chodzi o mnie, MailOptin zapewnia niedrogi sposób zbierania e-maili i zarządzania nimi dla wszystkich.

Uzyskaj pocztę Optin Lite   Zaoszczędź 10% na MailOptin Pro

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej recenzji MailOptin, funkcji wtyczek lub jak zacząć, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map