Link Whisper: Bardziej inteligentne wewnętrzne połączenie WordPress

W świecie SEO wygrywasz niektóre, a niektóre tracisz. Szkoda byłoby stracić, jeśli chodzi o wewnętrzne powiązania. To jest po prostu złe, szczególnie kiedy Link Szept, temat dzisiejszej recenzji oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz, aby asować wewnętrzne linki jak profesjonalista.


Chociaż ignorowane przez większość ludzi, dodawanie wewnętrznych linków jest świetne dla wygody użytkownika (UX) i optymalizacji wyszukiwarek. Użytkownicy mogą szybko znaleźć odpowiednią treść, a wyszukiwarki mogą indeksować więcej treści bez żadnych problemów. Poza tym wewnętrzne linki mogą zwiększyć zaangażowanie i zmniejszyć współczynnik odrzuceń, ponieważ użytkownicy spędzają więcej czasu w Twojej witrynie.

Mimo to wewnętrzne linki są męczące, szczególnie jeśli masz mnóstwo treści. A jeśli nie będziesz ostrożny, możesz skończyć z osieroconymi treściami w witrynie, co jest tak samo złe, jak brak treści. W końcu po co zawracać sobie głowę tworzeniem treści, których nikt nie widzi?

Wchodzi do wtyczki Link Whisper i możesz pożegnać się ze wszystkimi wewnętrznymi problemami z linkami. W dzisiejszym poście dowiesz się, dlaczego ta wewnętrzna wtyczka do WordPressa jest jednym z najlepszych narzędzi dla każdego właściciela witryny. Ponadto pokazujemy dokładnie, jak działa wtyczka, co oznacza, że ​​możesz zacząć działać.

Bez zbędnych ceregieli pozwól nam ulepszyć twoje linki w sposób, który przyniesie korzyści użytkownikom i wysiłkom SEO. Nie wychodź, nie dzieląc się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na końcu wpisu. Jeśli znasz wtyczkę, która pokonuje Link Whisper, chcielibyśmy również o tym usłyszeć ��

Co to jest Link Whisper?

link szept wewnętrzny link WordPress plugin

Link Whisper to fantastyczna wtyczka WordPress, która pozwala dodawać i zarządzać wewnętrznymi linkami w Twojej witrynie. Dzięki funkcjom, takim jak inteligentny tekst kotwicy, sztuczna inteligencja (AI) i raportowanie, możesz posiadać wewnętrzne linki na swojej stronie internetowej jak szef.

Według twórcy: „Link Whisper pomaga wziąć to, co kiedyś wymagało dużo czasu (które staje się jeszcze większe, gdy Twoja witryna się powiększa) i zamienia ją w okazję do posiadania lepiej zoptymalizowanej witryny niż konkurenci”.

To wcale nie brzmi źle. Zwłaszcza część, która brzmi „… okazja, aby mieć lepiej zoptymalizowaną witrynę niż konkurenci”. Czego w tym nie kochać?

Inni właściciele witryn również zachwycają się Link Whisper:

Link Whisper usunął 90% pracy związanej z wewnętrznym linkowaniem. To, co kiedyś wymagało ode mnie długiego czasu lub było bardzo trudne dla VA, teraz zajmuje tylko minuty i jest wykonywane tak, jak chcę. Biorąc pod uwagę wartość wewnętrznych linków w SEO na stronie, ta wtyczka nie stanowi problemu. – Jared Bauman

Nadal pojawiają się oceny 5 gwiazdek. Deweloper zaprojektował Link Whisper, aby wykonać jedną pracę i zrobić to poprawnie. Jest to jedna z najlepszych wewnętrznych wtyczek do WordPressa. Mam nadzieję, że pokażę wam, dlaczego za kilka sekund, zwłaszcza teraz, gdy wiemy, czym jest Link Whisper i co robi.

Link Szept Funkcje

link szeptać funkcje

Najlepsze w Link Whisper jest to, że nie jest zbyt skomplikowane, jak wiele innych wtyczek. Jest to tak proste, jak to tylko możliwe, co oznacza, że ​​nie będziesz tracić czasu na konfigurowanie hordy skomplikowanych ustawień. Wszystko jest plug and play, ale zanim do tego dojdziemy, omówmy to, co oferuje Link Whisper pod względem funkcji.

Automatyczne propozycje linków

link szepcz automatyczne propozycje linków

Link Whisper to intuicyjna wewnętrzna wtyczka linkująca WordPress. Wtyczka używa niesamowitej sztucznej inteligencji do sugerowania kontekstowych i odpowiednich linków wewnętrznych podczas pisania posta. Zgadza się; nie musisz opuszczać edytora postów WordPress, aby znaleźć odpowiednią treść w swojej witrynie i linkować do niej.

Bez względu na liczbę artykułów w Twojej witrynie, Link Whisper przeczesuje twoją treść pod kątem trafności, sugerując możliwe linki. Następnie zaznacz pole wyboru obok odpowiedniej sugestii łącza wewnętrznego, a Twoja praca dobiegnie końca.

Inteligentny tekst kotwicy

link szepcz tekst inteligentnej kotwicy

Tekst kotwicy jest istotną częścią zapewniania lepszego UX i podnoszenia pozycji w rankingu SEO. Dobrym przykładem jest tekst kotwicy użyty dla linku w poprzednim zdaniu. Jeśli klikniesz link, masz świadomość, że przejdziesz na stronę, która zawiera więcej informacji na temat tekstu kotwicy.

I to właśnie robi tekst kotwicy. Zapewnia użytkownikom i wyszukiwarkom kontekstowe i istotne informacje o treści miejsca docelowego linku. Jeśli na przykład wiele osób prowadzi do Twojej witryny za pomocą „motywów WordPress”, Twoja witryna może uzyskać dobrą pozycję pod względem tekstu kotwicy, nawet jeśli nie używałeś jej w swoich treściach.

Niche Pursuits LLC, osoby odpowiedzialne za Link Whisper, dobrze o tym wiedzą, dlatego bardzo ułatwiają dodawanie odpowiednich linków do linków. Innymi słowy, wtyczka automatycznie sugeruje tekst kotwicy dla twoich linków. A jeśli nie podoba Ci się tekst kotwicy, możesz dodawać lub usuwać słowa jednym kliknięciem!

Szczegółowe raportowanie linków

link szepcz raportowanie wewnętrznych linków

Czy wiesz, ile artykułów osieroconych masz na swojej stronie? Założę się o wszystkie moje pieniądze, których nie masz. To ogromny problem, ponieważ możesz mieć świetną treść, której nie mogą znaleźć użytkownicy i wyszukiwarki. Nie przejmuj się, ponieważ możesz to odwrócić, wskazując wewnętrzne linki do treści, których w przeciwnym razie użytkownicy i wyszukiwarki nie zobaczyliby.

A najlepsza część? Wtyczka Link Whisper jest dostarczana z wewnętrznymi raportami linkowania, które pomagają wskazać strukturę linków witryny. Możesz zobaczyć wszystkie posty i strony bez wewnętrznych linków. Ponadto można zobaczyć liczbę wychodzących linków wewnętrznych i zewnętrznych pochodzących z każdego artykułu.

Ponadto możesz w łatwy sposób zbiorczo dodawać wewnętrzne linki do swoich artykułów. Nie musisz wchodzić do każdego elementu w poszukiwaniu linków; masz centralny pulpit, który sprawia, że ​​proces ten jest zbyt łatwy. Teraz musisz dowiedzieć się, jak wykorzystasz cały czas, który oszczędzasz.

Link Ustawienia globalne szept

link ustawienia szeptu

Ponownie ekran ustawień Link Whisper nie jest zbyt skomplikowany. Dostajesz kilka łatwych w użyciu opcji, aby dostosować swoje wewnętrzne linki i sugestie. Zamiast wielu zaawansowanych ustawień wtyczka utrzymuje ekran ustawień w jasności. Wielu użytkowników nie musi zmieniać żadnych ustawień, aby korzystać z wtyczki.

Jeśli chcesz zmienić sposób, w jaki wtyczka traktuje linki wewnętrzne w Twojej witrynie, Link Whisper oferuje kilka opcji. Na przykład możesz otworzyć wszystkie łącza wewnętrzne w nowej karcie za pomocą jednego kliknięcia. Dodatkowo możesz zignorować cyfry i niektóre słowa bez przerywania potu.

Poza tym możesz wybrać typy postów, które wtyczka będzie indeksować w poszukiwaniu linków wewnętrznych, oferując szansę na przechwycenie wszystkich linków wewnętrznych (lub ich brak), których chcesz. Ponadto możesz przełączać się w tryb debugowania na wypadek, gdybyś chciał wskazać błędy w swojej witrynie. Korzystanie z Link Whisper to pestka, a ja niczego nie przesadzam.

Link do samouczków i wsparcia

link samouczki szeptane

Mówiąc o błędach i innych rzeczach, Link Whisper zawiera samouczki wideo, które pomogą Ci w przypadku utknięcia z tego czy innego powodu. Nie chciałbym zakładać, że nie będziesz oglądać filmów, ponieważ wtyczka jest łatwa w użyciu. Ale jeśli potrzebujesz pomocy, wideo się przyda.

Ponadto Link Whisper zawiera szczegółową bazę wiedzy, która obejmuje często zadawane pytania (FAQ). Ale jeśli potrzebujesz bezpośredniej pomocy, zawsze możesz stworzyć bilet, aby cieszyć się obsługą na światowym poziomie. W końcu Link Whisper to wysokiej klasy wtyczka WordPress, co oznacza, że ​​otrzymujesz profesjonalną pomoc.

Ponadto zawsze możesz sprawdzić Blog Niche Pursuits za inspirujące posty na wszystkich niszowych stronach internetowych. Obejmują szeroki zakres tematów związanych z budowaniem udanych witryn niszowych i firm internetowych. Ale dygresję; zainstalujmy teraz wtyczkę.

Jak zainstalować wewnętrzną wtyczkę Link Whisper WordPress

Link Whisper to wtyczka premium, co oznacza, że ​​nie można jej pobrać z repozytorium wtyczek WordPress. Udaj się do oficjalna strona Link Whisper i kliknij Uzyskaj Link Whisper teraz przycisk, jak pokazano na obrazku poniżej.

oficjalna strona szeptana linkiem

Następnie wybierz licencję w zależności od potrzeb, klikając odpowiednią Zaczynaj przycisk, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

link cennik szeptany

Na bok: Jak widać na powyższym obrazku, masz do dyspozycji trzy pakiety cenowe. Masz licencję na jedną witrynę, która kosztuje 67 dolców rocznie. Poza tym masz licencję na 3 witryny i 10 witryn za odpowiednio 97 USD i 147 USD. Zawsze wybieraj pakiet odpowiadający Twojemu budżetowi i potrzebom.

Na następnym ekranie wybierz preferowaną metodę płatności (PayPal lub karta), podaj swoje dane i kliknij Zakup przycisk u dołu tej strony, jak podkreślamy poniżej.

link do strony kasy szeptanej

Po sfinalizowaniu zakupu strona przekierowuje Cię na Twoje konto, jak pokazano poniżej.

połącz konto niestandardowe whispepr

Na stronie konta możesz wyświetlić licencję i pobrać wtyczkę Link Whisper. Ponadto Link Whisper wysyła przyjazny e-mail z instrukcjami pobierania i aktywacji.

link aktywacyjny e-mail szept

Następnie pobierz wtyczkę na swój komputer.

Instalacja Link Whisper

Następnie zaloguj się do pulpitu administracyjnego WordPress, przejdź do Wtyczki, i kliknij Dodaj nowe jak wyszczególnimy poniżej.

instalowanie szeptu linku

Na Dodaj wtyczki kliknij przycisk Prześlij wtyczkę przycisk. Następnie naciśnij Wybierz plik przycisk, aby wybrać wcześniej pobraną wtyczkę Link Whisper, a następnie naciśnij przycisk Zainstaluj teraz przycisk. Zobacz kroki poniżej.

przesyłanie wtyczki szeptu linku

Następnie kliknij Aktywuj wtyczkę przycisk, jak pokazano poniżej.

aktywacja szeptu linku

Po aktywacji wtyczki przejdź do menu administratora WordPress i kliknij Link Szept, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

link menu szepcz WordPress

Na ekranie Link Whisper wprowadź swój klucz licencyjny i kliknij Aktywuj Licencja przycisk, jak pokazano na obrazku poniżej.

aktywowanie licencji szeptu łącza

N / B: Możesz znaleźć swój klucz licencyjny na swoim koncie Link Whisper lub w otrzymanym e-mailu do pobrania / aktywacji.

Po aktywacji klucza licencyjnego Link Whisper odblokowuje dodatkowe elementy podmenu, jak pokazano na poniższym obrazku.

połącz elementy menu szeptu

I to wszystko; możesz użyć wtyczki Link Whisper, aby szybko poprawić swoje linki wewnętrzne. Korzystanie z wtyczki jest tak proste, jak A, B, C. Na przykład, aby wyświetlić raporty, przejdź do Link Whisper> Zgłoś, jak pokazano na obrazku poniżej.

link raporty szeptane

Aby wyświetlić ustawienia Link Whisper, przejdź do Link Whisper> Ustawienia na pulpicie administracyjnym WordPress, jak podkreślamy poniżej.

link ustawienia administratora szeptu

Widzieć? Całkiem proste.

Potrzebujesz więcej informacji? Oto krótki film pokazujący, jak korzystać z Link Whisper.


Link Whisper to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich wewnętrznych problemów z łączeniem. Wtyczka jest łatwa w konfiguracji i użyciu; powinieneś zacząć działać w ciągu kilku minut. Oferuje wiele opcji dodawania linków wewnętrznych luzem lub indywidualnie, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Ceny zaczynają się już od 67 dolców rocznie, więc nic nie powinno powstrzymywać Cię od wdrażania wewnętrznych linków na stronie WordPress jak profesjonalista. Wtyczka pochodzi od renomowanych programistów i sprzedawców internetowych, co oznacza, że ​​jesteś w bezpiecznych rękach.

10 USD Off Link Whisper dla czytników WPExplorer

Zastanawiasz się, jak przekonać Link Whisper do ulepszenia wewnętrznych linków i SEO w Twojej witrynie? Dzięki naszej wyłączności WPEXPLORER kupon można zaoszczędzić 10 USD – dzięki czemu licencja osobista wynosi zaledwie 57 USD na pierwszy rok!

Zaoszczędź 10 USD na Link Whisper

Jakie są twoje poglądy na temat Link Whisper wewnętrzna wtyczka linkująca? Czy zamiast tego używasz innej wewnętrznej wtyczki łączącej? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej. Z góry dziękuję!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me