Lepsze zarządzanie wydarzeniami dzięki nowoczesnemu kalendarzowi wydarzeń

Myślę, że zgodzicie się, kiedy powiem: prowadzenie strony internetowej z wydarzeniami to nie lada wyzwanie. Musisz tworzyć wydarzenia, publikować je na swojej stronie internetowej i rejestrować uczestników bez zepsucia się. Podczas pracy ze zmiennymi, takimi jak różne czasy, ceny i miejsca różnych wydarzeń, zadanie staje się 10 razy trudniejsze.


Okazuje się; możesz łatwo stworzyć system zarządzania wydarzeniami na swojej stronie za pomocą wtyczki Modern Events Calendar. A w dzisiejszym przeglądzie / poście z instrukcją pokażemy dokładnie, dlaczego Modern Events Calendar jest jedną z najlepszych wtyczek wydarzeń WordPress, które zdobią sieć.

Czytaj dalej, aby odkryć funkcje i opcje, które sprawiają, że Nowoczesny kalendarz wydarzeń wtyczka wyróżnia się z tłumu. Nie zapomnij sprawdzić fajne filmy dodaliśmy pod koniec artykułu. Poza tym podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Na marginesie, przejdźmy do rzeczy.

Co to jest nowoczesny kalendarz wydarzeń?

przegląd wtyczek kalendarza nowoczesnych wydarzeń

Modern Events Calendar to genialna wtyczka, która pomaga tworzyć, publikować i zarządzać wydarzeniami w witrynie WordPress. Jest pomysłem Zespół Webnus, czczony motyw WordPress i twórca wtyczek. Wtyczka jest wypełniona po brzegi wszystkimi funkcjami potrzebnymi do zarządzania wydarzeniami w witrynie WordPress jak profesjonalista.

I jak sama nazwa wskazuje, Modern Events Calendar oferuje najnowsze metody projektowania i praktyczny sposób zarządzania wydarzeniami bez zbędnego wysiłku. Jako taka, wtyczka jest gotowa na urządzenia mobilne, w pełni responsywna, gotowa do tłumaczenia i dobrze współpracuje z twoimi ulubionymi narzędziami, takimi jak WooCommerce, między innymi.

Ponadto wtyczka jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika i dobrze zaprojektowana, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zamiast marnować czas na konfigurowanie ustawień, możesz skonfigurować wszystko za pomocą kilku kliknięć i zacząć działać. Tworzenie i zarządzanie wydarzeniami za pomocą MEC jest tak proste jak A, B, C, nie potrzebujesz nikogo, kto trzymałby rękę.

Jeśli szukasz fantastycznej wtyczki do zarządzania wydarzeniami na swojej stronie WordPress, Modern Events Calendar to prawdziwa okazja. Dzięki doskonałej obsłudze klienta w odpowiednim czasie wtyczka pomaga oszczędzać czas, pieniądze i zapewniać wygodę korzystania z witryny.

Teraz, gdy wiesz, z czym współpracujemy, zaczniemy od bezpłatnej wersji kalendarza Modern Events. W dalszej części przeglądu omawiamy ZAWODOWIEC wersja i dodatki które oferują więcej funkcji bez rozbijania banku. Nie marnując ani sekundy, zobaczmy, co oferuje wtyczka pod względem funkcji.

Funkcje nowoczesnego kalendarza wydarzeń

nowoczesne funkcje kalendarza wydarzeń

Wtyczka Modern Events Calendar stanowi całkiem spory hit w dziale funkcji. Nawet darmowa wersja wywołuje uśmiech z imponującym pakietem funkcji wykraczających poza to, co oferuje wiele konkurencyjnych wtyczek. Będziesz się dobrze bawić z bezpłatną wersją, ale jeśli zdecydujesz się na aktualizację, możesz spodziewać się tylko bardziej zaawansowanych funkcji.

Liczba funkcji tej rzeczy jest dość długa, ale zrobię co w mojej mocy, aby podsumować, czego możesz oczekiwać od wtyczki wydarzeń WordPress, jak żadna inna. Poza tym prawdopodobnie i tak nigdy nie będziesz potrzebować wszystkich funkcji, ale jeśli kiedykolwiek, to nowoczesny kalendarz wydarzeń nie zawiedzie.

Nowoczesny kalendarz wydarzeń zawiera wiele funkcji, które sklasyfikowaliśmy poniżej.

Funkcje zdarzeń

nawet nowoczesny kalendarz wydarzeń

Wtyczka posiada duży wybór funkcji i opcji, które pozwalają łatwo tworzyć różnorodne typy zdarzeń. Na początek możesz tworzyć wydarzenia jednodniowe, wydarzenia całodniowe i wydarzenia trwające dłużej niż jeden dzień.

Ponadto możesz w dużym stopniu dostosować swoje wydarzenia. Na przykład możesz dodać wydarzenia do Kalendarza Google, iCal lub Outlooka, aby zarządzać wydarzeniami za pomocą swojego ulubionego narzędzia. Ponadto możesz łatwo dodawać do wydarzeń zdjęcia, organizery, głośniki, tagi, kategorie, niestandardowe formularze rezerwacji, harmonogramy godzinowe, warianty biletów i mapy lokalizacji.

Ponadto możesz ustawić powtarzanie wydarzeń w niestandardowe dni, np. w każdy pierwszy poniedziałek każdego miesiąca i tak dalej. To nie wszystko; możesz tworzyć wydarzenia, które mają miejsce codziennie, co tydzień, co miesiąc lub co rok. Możesz także tworzyć niekończące się wydarzenia, wyświetlać polecane zdarzenia, ustawiać odliczanie zdarzeń, ukrywać czas zdarzenia, dodawać etykiety zdarzeń dynamicznych i robić wiele więcej.

Brak progu; zobaczysz większość z tych funkcji w akcji, gdy przetestujemy wtyczkę w dalszej części artykułu. Na razie omówmy więcej funkcji.

Funkcje wyświetlacza

nowoczesne funkcje wyświetlania kalendarza wydarzeń

Jeśli chodzi o wyświetlanie wydarzeń w Twojej witrynie, we wtyczce Modern Events Calendar nie brakuje atrakcyjnych układów, które nie przeszkadzają użytkownikom. Twoje wydarzenia wyglądają ostro i czysto i są dostępne do przeglądania i rezerwacji. To naprawdę dobra wiadomość, ponieważ wiele innych wtyczek zdarzeń wymaga mnóstwa dostosowań, aby uzyskać przyzwoity wygląd.

Ale nowoczesny kalendarz wydarzeń nie będzie tego miał. Aby pomóc Ci wyświetlać wydarzenia w jak najlepszym świetle, wtyczka jest wyposażona w wiele kolorów skór, możliwość wyboru niestandardowych kolorów, niesamowite ikony czcionek, 5 stylów widoku listy, 7 stylów widoku siatki, pełny widok kalendarza, widok planu, widok muru, wydarzenia w Mapach Google, zaawansowane wyszukiwanie zdarzeń i tak dalej.

Niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlać swoje wydarzenia w formie siatki, listy, karuzeli lub modalu, wtyczka Modern Events Calendar ma dla Ciebie odpowiednie plecy. Dzięki pełnej obsłudze RTL, filtrom i wielu innym wydarzeniom Twoje wydarzenia będą dobrze wyglądać na różnych urządzeniach. Ponadto dzięki wszystkim dostępnym opcjom dostosowywania możesz dopasować swoje wydarzenia do marki w ciągu kilku minut.

Funkcje rezerwacji

nowoczesne funkcje rezerwacji kalendarza wydarzeń

Tworzenie, wyświetlanie i zarządzanie wydarzeniami w witrynie WordPress jest dobre i wszystko, ale rezerwowanie uczestników wydarzenia jest zbędne. Dlaczego klient miałby wyświetlać szczegóły wydarzenia na Twojej stronie i czekać, aby zapłacić, kiedy dotrze na wydarzenie?

Czy nie uważasz, że lepiej jest pobierać opłatę za wydarzenie na długo przed opuszczeniem witryny przez uczestników? W ten sposób uczestnik musi jedynie przedstawić swój bilet na wydarzenie. Oszczędzasz czas, zarabiasz więcej i pozyskujesz perspektywy, które w przeciwnym razie mogłyby przegapić Twoje wydarzenie.

Nowoczesny kalendarz wydarzeń oferuje wspaniały zestaw funkcji rezerwacji, ale tylko w wersji pro. Dostajesz pięć bramek płatności, różne typy biletów, kupony, pola niestandardowe, podatki, powiadomienia, opcje walutowe, a lista jest długa.

Jeśli chodzi o rezerwowanie wydarzeń, Modern Events Calendar oferuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby całkowicie zautomatyzować rezerwację na swojej stronie internetowej.

Funkcje integracji

nowoczesne integracje kalendarza wydarzeń

Kalendarz nowoczesnych wydarzeń jest dość przyjazny dla integracji. Niezależnie od tego, czy korzystasz z innej wtyczki lub aplikacji do wydarzeń WordPress, Modern Events Calendar nie dyskryminuje. Możesz bezproblemowo zintegrować wtyczkę z różnymi wtyczkami kalendarza wydarzeń.

Oznacza to, że możesz łatwo importować zdarzenia z innych wtyczek i usług WordPress. Poza tym możesz z łatwością eksportować swoje wydarzenia na platformy innych firm. Ponadto Modern Events Calendar współpracuje z WooCommerce i różnymi programami do tworzenia stron od razu po wyjęciu z pudełka.

Wtyczka jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu możesz uruchomić w pełni zautomatyzowany system zarządzania zdarzeniami i rezerwacjami na swojej stronie. Od tworzenia po wyświetlanie i rezerwowanie wydarzeń, nowoczesny kalendarz wydarzeń usprawnia przepływ pracy, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy.

Nowoczesny kalendarz wydarzeń jest kompatybilny między innymi z wtyczkami SEO, wieloma witrynami WordPress, EventOn, kalendarzem wydarzeń, kalendarzem, wtyczkami pamięci podręcznej, kalendarzem Google i harmonogramem wtyczek WP, między innymi.

Funkcje przyjazne dla programistów

Kalendarz nowoczesnych wydarzeń jest idealnym narzędziem dla zaawansowanych użytkowników WordPress, dzięki pakietowi funkcji przyjaznych dla programistów. Na początek możesz zastąpić strony, archiwa i skórki kolorów w swoim motywie. Ponadto możesz uruchamiać niestandardowe funkcje WordPress, filtrować opcje wtyczek, dostosowywać skróty i robić wiele więcej za pomocą haków.

Jak zainstalować Modern Events Calendar Lite

Do tej pory tak dobrze testowaliśmy wody, choć tylko palcami u stóp. Czas się zanurzyć. Nie możemy się niczego nauczyć, trzymając się krawędzi, więc zanurzmy się i zdobądź praktyczne doświadczenie z tą bestią. Darmowa wersja jest dostępna na oficjalnym repozytorium wtyczek WordPress, więc wiesz, że będzie to łatwe.

Nawigować do Wtyczki> Dodaj nowe, jak pokazano niżej.

Następnie wpisz „Modern Events Calendar” w polu wyszukiwania, a następnie naciśnij Zainstaluj teraz przycisk.

instalowanie nowoczesnego kalendarza wydarzeń

Następnie naciśnij Aktywuj przycisk, aby zakończyć instalację.

aktywacja nowoczesnej wtyczki kalendarza wydarzeń

Powoduje to przejście do strony powitalnej Kalendarza nowoczesnych wydarzeń, którą widzisz na zrzucie ekranu pokazanym poniżej.

nowoczesna strona powitalna kalendarza

Na powyższym obrazku zwróć uwagę na nowy Kalendarz M.E. element w menu administratora WordPress. W tym momencie możesz zacząć tworzyć wydarzenia.

Tworzenie wydarzeń

Utworzenie nowego wydarzenia za pomocą Kalendarza nowoczesnych wydarzeń jest łatwe. Nawigować do Kalendarz M.E. i kliknij Dodaj wydarzenie, jak pokazano na obrazku poniżej.

dodanie nowego wydarzenia nowoczesny kalendarz wydarzeń

Spowoduje to przejście do znanego edytora, o czym szczegółowo poniżej.

dodaj nowy edytor wydarzeń

Dodaj tytuł wydarzenia, opis i przewiń w dół, aby dodać więcej szczegółów wydarzenia, jak zaznaczymy poniżej.

nowoczesny edytor kalendarza wydarzeń

Na powyższym ekranie możesz dodać wszystkie szczegóły wydarzenia. Możesz dodać lokalizację, miejsce, organizatorów, koszt, harmonogram godzinowy, powtarzanie wydarzeń, polecany obraz i tak dalej. Łatwe tworzenie wydarzeń dzięki wtyczce Modern Events Calendar.

Po dodaniu wszystkich wymaganych informacji kliknij Publikować przycisk, aby opublikować wydarzenie na swojej stronie internetowej. Oto jak wygląda nasze przykładowe wydarzenie na naszej stronie testowej.

przykładowe wydarzenie kalendarza nowoczesnych wydarzeń

Wygląda świetnie, jeśli mnie zapytasz ��

Jednak użytkownicy nie mogą jeszcze rezerwować wydarzeń, ponieważ nie aktywowaliśmy modułu rezerwacji, który – jeśli pamiętasz – jest dostępny tylko w Nowoczesny kalendarz wydarzeń PRO.

Aby aktywować moduł rezerwacji w wersji pro, przejdź do M.E. Calendar> Ustawienia> Rezerwacja, Zaznacz Włącz moduł rezerwacji pole wyboru i kliknij Zapisz zmiany przycisk, jak pokazano poniżej.

aktywuj funkcje rezerwacji

Takie postępowanie dodaje Bramy płatnicze do ustawień rezerwacji MEC i a Rezerwacje element do menu administratora WordPress.

Teraz, gdy możesz utworzyć wydarzenie i wyświetlić je na swojej stronie, pozwól nam omówić Modern Events Calendar Pro i dodatki.

Nowoczesne wydarzenia Kalendarz Dodatki premium

nowoczesny kalendarz cen wydarzeń

Jeśli potrzebujesz więcej funkcji, zawsze możesz poszukać Modern Events Calendar Pro. Webnus oferuje trzy pakiety: 1 licencja za 75 dolców, pięć licencji za 255 dol. I 10 licencji po 455 dolców.

Wybierz plan, który Ci odpowiada, kup i pobierz wtyczkę. Następnie zaloguj się do pulpitu administracyjnego WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe.

dodanie nowej wtyczki do wordpress

Na Dodaj wtyczki kliknij przycisk Prześlij wtyczkę, wybierz plik .zip kalendarza nowoczesnych wydarzeń i przejdź do Zainstaluj teraz.

Następnie aktywuj wtyczkę.

aktywacja premium kalendarza nowoczesnych wydarzeń

Następnie kliknij Kalendarz M.E., przewiń w dół, wprowadź token zakupu i kliknij Zatwierdź przycisk, jak pokazano poniżej.

aktywacja tokenu zakupu nowoczesnego kalendarza wydarzeń

Teraz, gdy Twoja wersja Premium nowoczesnego kalendarza wydarzeń jest już gotowa, pozwól nam zbadać kilka dodatków premium. Aby wyświetlić i zainstalować dodatki, przejdź do Kalendarz M.E.> Dodatki jak pokazano niżej.

nowoczesne dodatki do kalendarza wydarzeń

Możesz też pobrać dodatki z konta MEC i zainstalować je na swojej stronie jak typową wtyczkę. W tym samouczku zainstalowaliśmy wszystkie dodatki, bo gdzie jest zabawa w powstrzymywaniu się? ��

Przyjrzyjmy się dodatkom Premium Modern Events Calendar.

Dodatek WooCommerce

Kalendarz WooCommerce nowoczesnego kalendarza wydarzeń pozwala sprzedawać bilety na wydarzenia za pośrednictwem WooCommerce. Oprócz kupowania biletów użytkownicy mogą również kupować inne produkty WooCommerce. Aby użyć Dodatek do integracji WooCommerce, potrzebujesz Modern Events Calendar Pro i WooCommerce.

Dowiedz się, jak sprzedawać bilety na wydarzenia za pośrednictwem dodatku WooCommerce w następującym filmie:

Wszystko gotowe �� Teraz wiesz, jak sprzedawać bilety na imprezy na swojej stronie internetowej poprzez dodatek WooCommerce. Teraz możesz zainstalować następny dodatek Modern Events Calendar: Elementor Form Builder.

Elementor Form Builder Add-On

The Dodatek Elementor Form Builder pomaga tworzyć unikalne formularze biletów w narzędziu do tworzenia stron Elementor. Dodatek zawiera wiele opcji do tworzenia i stylizowania formularzy w dowolny sposób.

Aby korzystać z dodatku, potrzebujesz Modern Events Calendar Pro i narzędzia do tworzenia stron Elementor. Obejrzyj krótki film poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Następnie mamy dodatek Elementor Single Builder.

Elementor Single Builder Addon

The Elementor Single Builder Addon oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz, aby stworzyć dostosowane szablony dla swoich wydarzeń w Elementor. Dodatek oferuje wiele opcji do tworzenia stylowych stron wydarzeń, które są superduplikowalne i łatwe do dostosowania w Elementor.

Obejrzyj poniższy film, aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji dodatku na swojej stronie WordPress.

Elementor Single Builder Addon na uboczu, przejdźmy do następnego.

Elementor Shortcode Builder Addon

The Elementor Shortcode Builder Addon pozwala tworzyć i dostosowywać nieograniczoną liczbę skrótów MEC w Elementor. Skróty pozwalają wyświetlać wydarzenia w dowolnym miejscu na stronie. Możesz łatwo dostosowywać style i łatwo pokazywać / ukrywać elementy w różnych skrótach.

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj krótki film poniżej.

Następnie mamy Add Event API Addon.

Dodatek API zdarzeń

Jeśli chcesz skopiować wydarzenia z jednej witryny do innej, z pewnością pokochasz Dodatek API zdarzeń. Dodatek umożliwia przeglądanie wydarzeń z witryny WordPress na dowolnej aplikacji internetowej lub platformie. Jest to idealne narzędzie do przenoszenia zdarzeń między aplikacjami bez wiedzy na temat kodowania.

Obejrzyj krótki film poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Następnie dodatek Multisite Event Sync.

Dodatek do synchronizacji zdarzeń na wielu stronach

Czy prowadzisz witrynę z wieloma wydarzeniami? Dzięki do Dodatek do synchronizacji zdarzeń na wielu stronach, możesz łatwo synchronizować wydarzenia w swoich podwitrynach z główną witryną. Po wybraniu podwitry do synchronizacji w panelu administracyjnym wszelkie zmiany w głównej witrynie są dziedziczone przez podwitryny.

Sprawdź poniższy film, aby uzyskać więcej informacji.

Dodatek do pulpitu użytkownika

Jeśli chcesz utworzyć określoną stronę dla każdego użytkownika, potrzebujesz Dodatek do pulpitu użytkownika. Niestandardowa strona użytkownika zawiera szczegółowe informacje, takie jak zakupione bilety, zarezerwowane wydarzenia i tak dalej. Dodatek umożliwia użytkownikom logowanie się do interfejsu w celu zakupu biletów.

Sprawdź poniższy film, aby uzyskać więcej informacji.

I to wszystko. Wkrótce pojawi się więcej dodatków premium, takich jak fakturowanie, co oznacza, że ​​masz jeszcze więcej funkcji, na które czekasz.

Ceny dodatków

Jeśli chcesz kupić którykolwiek z dodatków premium, wszystkie są dostępne w Webnus. Ceny wahają się od:

  • Integracja z WooCommerce, która pozwala bezproblemowo połączyć wtyczkę z WooCommerce, dzięki czemu możesz zbierać płatności na swojej stronie internetowej. Dodatek kosztuje 35 dolarów
  • Elementor Shortcode Builder, który pozwoli Ci odzyskać 35 USD
  • Elementor Form Builder za 35 USD
  • Elementor Single Builder za 35 USD
  • Pakiet dodatków Elementor, który zawiera wszystkie 3 dodatki Elementora za 79 USD
  • Pakiet Woo Plus Elementor (złożony ze wszystkich 4 dodatków Elementor i WooCommerce) za 99 USD
  • Event API za 45 dolców – ten pozwala wyświetlać wydarzenia na innych urządzeniach lub stronach internetowych
  • Multisite Event Sync za 35 USD
  • Pulpit użytkownika do tworzenia niestandardowych stron użytkowników za 35 USD

Nowoczesny kalendarz wydarzeń to doskonała opcja dla każdego, kto chce tworzyć profesjonalne wydarzenia bez zbędnego wysiłku lub banku. Wtyczka jest prosta w konfiguracji i użyciu, nawet jeśli jest dostarczana z milionem i jedną funkcją. A jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować więcej soku, masz wersję pro, a także dodatki premium.

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka wydarzeń WordPress? A może masz jakieś pytania dotyczące Kalendarza nowoczesnych wydarzeń, których nie ma w naszym przewodniku? Daj nam znać w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me