brakująca kontrola

W tym artykule omówimy Missinglettr – łatwe w użyciu, w pełni zautomatyzowane narzędzie do zmiany przeznaczenia treści w mediach społecznościowych.


Biorąc pod uwagę, że zasięg ekologicznych postów w mediach społecznościowych jest już blisko 1-2%, ma to sens tylko cyklicznie udostępnij swoje istniejące treści na tych platformach. Jednak ponowne tworzenie postów w mediach społecznościowych z tej samej starej treści jest czasochłonnym zadaniem. Czy nie wolisz spędzać czasu na pracy nad nowymi treściami??

Wchodzić Missinglettr.

brakująca strona docelowa zamień wpis na blogu w kampanie w mediach społecznościowych

Missinglettr to łatwe w użyciu, zautomatyzowane narzędzie do zmiany przeznaczenia treści w mediach społecznościowych. Automatycznie zamienia posty na blogu w angażujące kampanie w mediach społecznościowych i publikuje je przez cały rok. To naprawdę tak proste, jak się wydaje. Oto jak działa Missinglettr:

  • Wpisujesz wpis na blogu w Missinglettr.
  • Automatycznie generuje kampanię w mediach społecznościowych wraz z kalendarzem treści.
  • Możesz edytować / usuwać każdy post w mediach społecznościowych według własnych upodobań, a następnie zatwierdzić kampanię.

I to wszystko. Missinglettr udostępni Twoje posty w odpowiednich kanałach mediów społecznościowych.

Jak używać Missinglettr do automatycznego przekształcania postów na blogu w zaplanowane kampanie w mediach społecznościowych

Podczas przeglądu zauważyłem, że Missinglettr jest niezwykle łatwy w użyciu i pięknie zaprojektowany. Za pomocą kilku kliknięć Missinglettr był w stanie zamienić posty blogu WPExplorer w całoroczne kampanie w mediach społecznościowych.

Oto jak utworzyć kampanię w mediach społecznościowych w Missinglettr.

brakująca strona rejestracji

Krok 1: Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie nowego konta. Zarejestrowałem się na Biznes konto, ponieważ obejmuje wszystkie funkcje produktu, które Missinglettr ma do zaoferowania.

Rejestracja konta Missinglettr nie wymaga CC, a otrzymasz 14-dniowy okres próbny na dowolny abonament. Śmiało i spróbuj!

missinglettr utwórz nową kampanię 01

Krok 2: Po zarejestrowaniu się w Missinglettr następnym krokiem jest utworzenie i skonfigurowanie nowy projekt. Pomyśl o projekt jak strona źródłowa z którego będą pobierane wszystkie posty na blogu. Wybrałem nazwę projektu jako WPExplorer i wszedłem w ostatni samouczek, który napisałem.

Następnie podłączyłem moje osobiste konto na Twitterze i przeszedłem do następnego kroku. W momencie pisania tej opinii Missinglettr obsługuje Świergot, Facebook (Strony i grupy) i LinkedIn (Kanały osobiste i firmowe). Wsparcie dla Google Moja Firma już wkrótce.

missinglettr utwórz nową kampanię 02 wybierz strefę czasową

Krok 3: Następnie wybieram strefę czasową i konkretne godziny, w których publikuję treści społecznościowe.

missinglettr utwórz nowy harmonogram 03 kampanii

Krok 4: W następnym kroku Missinglettr prosi o wybranie domyślnego harmonogramu publikacji. Możesz wybrać dowolny harmonogram spośród następujących:

  • Moderuj: 4 posty w ciągu 2 tygodni (zalecane)
  • Światło: 9 postów / rok
  • Ciężki: 15 postów w ciągu 2 miesięcy

missinglettr utwórz nową integrację językową kampanii 04

Krok 5: Następnym krokiem jest wybór języka. Missinglettr domyślnie obsługuje angielski i można go zmienić zgodnie z wymaganiami.

08 missinglettr utwórz nową kampanię 06 branding

Krok 6: Kolejny ekran to ekran brandingu, w którym możesz dostosować wizerunek swojej marki, jej podstawowy kolor i nazwę. Możesz także dostosować nazwisko autora.

09 missinglettr utwórz nową kampanię

Krok 7: W ostatnim kroku musisz wybrać bańkę cytatową, którą najbardziej lubisz, kliknij Kolejny, i Missinglettr rozpocznie generowanie kampanii.

10 brakujących elementów utwórz nową kampanię 08 prawie ukończone

I za kilka chwil (w moim przypadku zajęło to mniej niż minutę) Missinglettr stworzy całoroczna kampania w mediach społecznościowych z jednego posta na blogu.

11 brakujeletni utwórz nową kampanię 09 gotowe

Przegląd automatycznie generowanej kampanii Missinglettr w mediach społecznościowych

Gdy Missinglettr wygeneruje kampanię, czas ją przejrzeć. Proces recenzji jest dość prosty. Patrzysz na posty, edytujesz dowolny z nich lub usuwasz te, których nie lubisz. Oto przegląd procesu:

Automatycznie wygenerowano 12 brakujących tagów kampanii

Na pierwszym etapie ekranu przeglądu kampanii Missinglettr zasugeruje automatycznie wygenerowane hashtagi wraz z ich popularnością. Te hashtagi będą używane w każdym z automatycznie generowanych postów.

Możesz usunąć lub zmienić kolejność hashtagów, gdy widzisz jodłę. Wybrałem następujące hashtagi dla mojego posta WP-CLI:

13 niestandardowych hashtagów „Misslettr” kampanii

Po przejrzeniu hashtagów przejdź do następnego kroku.

14 brak przeglądu kampanii

Tutaj będziesz mógł przejrzeć każdy post kampanii. Możesz modyfikować, usuwać lub zmieniać sekwencję postów według własnego uznania.

15 brakujących komentarzy przeglądu kampanii edytuj post

W przypadku pojedynczych postów Missinglettr umożliwia zmianę cytatu na tekście, a także na obraz, wybranie innego obrazu lub użycie w ogóle żadnego obrazu. Możesz także ręcznie edytować całą treść postu.

Po przejrzeniu i zweryfikowaniu postów z kampanii przejdź do następnego kroku.

16 końcowy przegląd kampanii brakuje

To ostatni ekran przeglądu kampanii, w którym wybierasz czas trwania kampanii i aktywujesz kampanię.

Zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych w Missinglettr

1) Omówienie pulpitu nawigacyjnego mediów społecznościowych Missinglettr

17 Omówienie pulpitu nawigacyjnego kampanii Misslettr

Pulpit nawigacyjny Missinglettr zawiera przegląd skuteczności kampanii i wszystkich nowych kampanii oczekujących na sprawdzenie.

Missinglettr skanuje kanał RSS bloga, aby znaleźć posty na blogu, które nie zostały przekształcone w kampanie, i dodaje je do Trwające kampanie kolejka. Możesz przejrzeć te kampanie i zaplanować ich pozowanie w kanałach społecznościowych w celu zapewnienia stałego ruchu.

2) Tworzenie nowego projektu w Missinglettr

18 brakujący panel pulpitu aktywnego projektu

Podstawową jednostką konta Missinglettr jest projekt, znany również jako źródło. Jest to zasadniczo obsługiwany blog z którego Missinglettr pobiera treść. Obecne źródło na zrzucie ekranu to WPExplorer. Możesz przełączać się między projektami z menu rozwijanego.

W chwili pisania tego tekstu Missingletter obsługuje blogi Wix, WordPress, Squarespace i Shopify.

19 brakujetru dodając nowy projekt p1

Krok 1: Aby dodać nowe źródło, wybierz Nowa strona z tego samego menu rozwijanego.

20 brakującytr dodawania nowego projektu p2

Krok 2: Wprowadź nazwę projektu i adres URL kanału RSS witryny, a Missinglettr automatycznie wygeneruje posty w mediach społecznościowych z postów na blogu tej witryny.

3) Zaplanowany widok postu Missinglettr w kalendarzu treści

21 brakujący kalendarz treści

The Zaplanowana treść strona wyświetla kalendarz treści w mediach społecznościowych zawierający wszystkie aktywne kampanie w projekcie Missinglettr. Możesz przeciągać i upuszczać posty, aby zmienić ich harmonogram, dodawać nowe posty lub edytować istniejące posty bezpośrednio z kalendarza treści.

4) Pomiar skuteczności kampanii w Missinglettr

22 pulpit raportowania brakujących kampanii

Pulpit raportów i analiz Missinglettr wyświetla najskuteczniejsze kampanie, łączną liczbę kliknięć i najbardziej aktywne sieci społecznościowe. Dane o wyświetleniach dla postów organicznych brakuje w tym momencie. Z pewnością byłby to dobry wskaźnik, który pomoże zmierzyć współczynnik wyświetleń do kliknięcia (lepiej znany jako współczynnik klikalności) dla Twoich bezpłatnych wpisów w mediach społecznościowych.

Dodatkowe funkcje z Missinglettr

Poniższe funkcje znajdują się w panelu ustawień w Missinglettr i można ich używać do tworzenia wysoce spersonalizowanych kampanii.

1) Cytuj bąbelki i branding

23 brakujące cytaty cytują bąbelki i branding

Możesz dostosować szablony bąbelków wyceny i ograniczyć je do korzystania tylko ze wstępnie zdefiniowanego zestawu obrazów. Pomaga to zachować spójność marki we wszystkich postach.

2) Szablony treści

24 brakujące szablony treści

Szablony treści pomagają Missinglettr tworzyć posty zgodnie z Twoim stylem pisania, dopasowanym do głosu Twojej marki. Możesz także używać szablonów treści do tworzenia postów w mediach społecznościowych w swoim własnym języku oprócz angielskiego.

25 brakującego szablonu edycji treści

Możesz tworzyć własne szablony treści, używając domyślnych symboli zastępczych dostępnych w Missinglettr.

3) Harmonogram treści

26 brak harmonogramu treści

Missinglettr oferuje pięć domyślnych szablonów harmonogramów, od dwóch tygodni do roku. Na początku tego samouczka wybraliśmy harmonogram 4 postów w ciągu 2 tygodni. Możesz tworzyć nowe harmonogramy postów lub modyfikować istniejące, w zależności od potrzeb.

4) Ponowne publikowanie starych postów na blogu na średnim poziomie

Missinglettr obsługuje ponowne publikowanie istniejących postów na blogu w całości (a nie jako fragmentu) na Medium. Możesz jednak włączyć tę funkcję tylko podczas tworzenia nowej kampanii.

Pamiętaj, że publikowanie kopii istniejącego postu na blogu na Medium moc negatywnie wpłynie na SEO witryny, chyba że treść jest odpowiednio dystrybuowana. Missinglettr dba o to, korzystając z kanonicznych linków w Medium, które cytuje Twój post na blogu jako oryginalne źródło treści. Niemniej jednak należy korzystać z tej funkcji ostrożnie.

5) Niestandardowe skracacze adresów URL i więcej

27 niestandardowych skracaczy adresów URL

Missinglettr używa lettr.ai domenę, aby skrócić linki w mediach społecznościowych. Obsługuje także skracacze adresów URL innych firm, takie jak Bitly, Replug, PixelMe, Short.cm i JotURL. Możesz także nie używać żadnych skracaczy adresów URL, choć nie jest to zalecane.

Missinglettr obsługuje również dodawanie niestandardowych parametrów UTM do linków publikowanych w zaplanowanych postach. W ten sposób uzyskasz widok z lotu ptaka całego ruchu generowanego przez kampanie Missinglettr bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego Google Analytics.

Ponadto możesz dodać domyślne hashtagi, które mają być dodane do każdego postu, lub całkowicie je wyłączyć.

Strategia cenowa Missinglettr

brak wyceny model wyceny styczeń 2020

Istnieją 3 proste Plany cenowe Missinglettr z 14-dniowym okresem próbnym bez karty kredytowej. Dostajesz także dwa miesiące za darmo na abonament roczny.

The Blogger abonament kosztuje 15 USD miesięcznie i obejmuje 1 źródło treści (lub projekt), 3 profile społecznościowe, 1000 zaplanowanych postów i dostęp dla jednego użytkownika.

The Biznes abonament kosztuje 47 USD miesięcznie i obejmuje 3 źródła treści, 8 profili społecznościowych, 5000 zaplanowanych postów i nieograniczony dostęp użytkownika. Możesz zasadniczo zarządzać obecnością w mediach społecznościowych dla trzech marek. Biznesplan obejmuje również dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne generowanie bąbelków ofertowych, niestandardowy harmonogram księgowania, niestandardowe szablony księgowań, automatyczne księgowanie na średnim poziomie i zaawansowane analizy. W szczególności poziom wsparcia oferowany w Blogger i Biznes plany są takie same.

The Agencja abonament kosztuje 147 USD miesięcznie i obejmuje 7 źródeł treści, 25 profili społecznościowych, 10 000 zaplanowanych postów i nieograniczony dostęp użytkownika. Oprócz wszystkiego w biznesplanie zyskujesz funkcje na białej liście, konta klientów (dostępne na życzenie), niestandardowe raporty PDF i priorytetową pomoc dzięki dedykowanemu menedżerowi konta.

Który plan Missingettr powinieneś wybrać?

  • Jeśli jesteś blogerem lub solopreneur, Missinglettr’s Blogger plan byłby dla ciebie odpowiedni.
  • The Biznes plan jest lepiej dostosowany do marek z wieloma produktami (a więc profilami mediów społecznościowych) oraz soloprenów, którzy oferują markom usługi społecznościowe.
  • The Agencja plan jest odpowiedni dla małych agencji społecznościowych lub soloprenów oferujących usługi społecznościowe dla małych i średnich klientów.

50% zniżki na Missinglettr

Przez ograniczony czas możesz zaoszczędzić 50% na dowolnym planie z Missinglettr przez pierwsze 3 miesiące, gdy jesteś członkiem. Kliknij, aby zapisać i rozpocząć planowanie strategii mediów społecznościowych.

Zaoszczędź 50% na Missinglettr

Podsumowanie

Tworzenie epickich treści jest prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem sukcesu marketingu treści. Drugim najważniejszym czynnikiem jest niewątpliwie, promocja treści. 

Istnieje wiele sposobów promowania treści, w tym syndykacja, posty gości, kampanie społeczne, wybuchy newslettera i promowanie we własnych kanałach społecznościowych. Ostatnia część dotyczy wkroczenia Missinglettr, pomagając zaoszczędzić czas i jednocześnie zwiększać ruch na blogu!


Do ciebie – jakie są twoje przemyślenia na temat Missinglettr? Jakie funkcje chciałbyś zobaczyć w następnej kolejności? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me