InfiniteWP vs ManageWP: Które narzędzie jest lepsze do zarządzania WordPress?

Myślę, że zgodzisz się, kiedy powiem: Zarządzanie kilkoma witrynami WordPress nie jest łatwym zadaniem. Mam na myśli milion i jedno zadanie, jak dbać o zdrowie twoich stron internetowych, nie wpadając w szał?


Okazuje się, że możesz łatwo kontrolować swoje witryny za pomocą narzędzia do zarządzania WordPress, takiego jak InfiniteWP lub ManageWP. W dzisiejszym poście odkryjesz najlepsze narzędzie do zarządzania WordPress dla swoich unikalnych potrzeb. Rzucamy InfiniteWP na ManageWP, dwa najlepsze narzędzia do zarządzania WordPress na rynku.

Contents

Dlaczego warto wybrać narzędzie zarządzania WordPress?

Zarządzanie jedną witryną WordPress jest stosunkowo łatwe, ale kiedy dodasz więcej witryn do swojego repertuaru, zadania po prostu się nakładają. Jednak musisz regularnie aktualizować rdzeń, motywy i wtyczki WordPress. Ponadto musisz sprawdzić skuteczność swoich witryn pod względem SEO i szybkości. Jeśli to nie wystarczy, musisz przechowywać kopie zapasowe, moderować komentarze i tak dalej.

Jeśli jesteś agencją, programistą motywów WordPress lub jakimkolwiek innym WordPresserem z kilkoma stronami internetowymi do uruchomienia, uzyskanie narzędzia do zarządzania WordPress nie jest żadnym problemem. Narzędzie do zarządzania pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i zachować rozsądek.

Co dzieje się, gdy nie zarządzasz witryną??

Jeśli nie aktualizujesz regularnie swojej witryny WordPress, czynisz to zbyt łatwym dla hakerów, i wiem to z pierwszej ręki. Co powiesz na spam, który szkodzi Twojej wiarygodności i wypełnia Twoją witrynę śmieciami? A jeśli nie uda się zachować kopii zapasowych, trudno będzie przywrócić witrynę na wypadek, gdyby zdarzyło się najgorsze, co kradnie czas i przychody.

Oto oferta, musisz zadbać o swoje witryny, ale zrobienie tego ręcznie doprowadzi Cię do szaleństwa. Właśnie dlatego potrzebujesz narzędzia do zarządzania WordPress.

Zacznijmy od pierwszych rzeczy. Co w imię pytania to narzędzie do zarządzania WordPress?

Co to jest narzędzie do zarządzania WordPress?

Narzędzie do zarządzania WordPress / usługa / firma / jakkolwiek chcesz to nazwać, to dowolne narzędzie zaprojektowane w celu usprawnienia codziennego przepływu pracy. Zasadniczo narzędzie do zarządzania WordPress pozwala zarządzać nie tylko jedną, ale wieloma witrynami WordPress, jak chcesz.

Jednym kliknięciem możesz zaktualizować rdzeń WordPress, motywy i wtyczki na wielu stronach internetowych. Ponadto możesz moderować komentarze, przechowywać kopie zapasowe i robić wiele więcej na wielu stronach WordPress, nie przerywając potu.

Co z dzisiejszych najlepszych pretendentów?

InfiniteWP vs ManageWP: Które jest lepszym narzędziem do zarządzania WordPress?

Zanim przejdziemy do funkcji, cen, wsparcia i tego rodzaju rzeczy, może sprawdzimy firmy zajmujące się każdym narzędziem do zarządzania WordPress?

Mówimy o bazie użytkowników, filozofii i rzeczach, które sprawiają, że każdy tyka. Czy nie warto dowiedzieć się więcej o zespole, który pomoże Ci zarządzać witrynami WordPress jak szef? Też tak myślałem.

ManageWP

ManageWP

Założony przez Vladimira Prelovaca i obsługiwany przez wesoły zespół 28 pracowników, ManageWP to niesamowite narzędzie do zarządzania WordPress, które jest tak piękne, jak przydatne.

Narzędzie zostało oficjalnie wydane w 2012 roku jako pierwsze w historii narzędzie do zarządzania WordPress. Od tego czasu wzrosła skokowo. Naprawdę, ktoś powinien już wynaleźć maszynę czasu, abyśmy mogli pozbyć się tego rodzaju zbędnych stwierdzeń.

Dziś ManageWP obsługuje ponad 9 000 lojalnych klientów, którzy wspólnie zarządzają ponad 280 000 stron internetowych. Narzędzie oszczędza około 40 000 godzin pracy każdego dnia. Whoa.

Oznacza to, że każdy klient oszczędza około 4 godzin dziennie, co jest imponujące. Niektórzy z ich klientów to WP Site Care, Carrie Dills, WP Elevation i nie jestem tylko nazwanym zrzutem.

Co sprawia, że ​​ci faceci poruszają się w przysłowiowym deszczowym dniu?

Ich misja jest prosta. ManageWP ma na celu automatyzację większej liczby codziennych zadań w pracy. Pomagają także w stworzeniu najlepszego serwisu do obsługi WordPress. To dość narzędzie, a ci faceci mają na myśli biznes, jeśli chodzi o zarządzanie WordPress.

Zaczął pisać kod w 1984 roku, nigdy nie oglądał się za siebie. Chciałbym zmienić świat, po prostu nie mam jeszcze kodu źródłowego. Obecnie bloguję tutaj.  – Vladimir Prelovac

W lipcu 2016 r. Vlad & Co. wydała ManageWP Orion, potężniejszą wersję ManageWP. Później w tym roku firma dołączyła do GoDaddy. W najbliższej przyszłości ManageWP Orion integruje się z planami GoDaddy, ale nadal będzie działać jako niezależna usługa dla użytkowników hostujących gdzie indziej.

ManageWP to gospodarzem Narzędzie do zarządzania WordPress, co oznacza, że ​​cały proces jest hostowany na serwerach ManageWP. ManageWP działa z Serbii.

InfiniteWP

InfiniteWP

Dwa miesiące po wydaniu ManageWP InfiniteWP ujrzało światło dzienne. Pamiętaj jednak, że chłopcy ochrzcili InfiniteWP w 2010 roku, ale narzędzie do zarządzania WordPress pozostało pomysłem przez dwa lata.

Dziś sprawy wyglądają zupełnie inaczej. InfiniteWP to już nie tylko pomysł, ale wybrane narzędzie do zarządzania WordPress dla ponad 470 000 stron internetowych. Niektórzy z ich zadowolonych klientów (oczywiście dzięki uprzejmości Twittera) to Yoast, Media Temple i Honda pośród innych.

Z tego, co mogłem zebrać, InfiniteWP jest zasilany krwią, potem i łzami czterech facetów, a mianowicie Davida, Amrita, Yuvaraja i Kalyana. I podczas gdy ManageWP wydaje się rzucać światło na 28-osobowy zespół, InfiniteWP wydaje się chwalić klientów za ich postępy.

Wszystkie komentarze, opinie, krytyka, prośby o funkcje sprawiają, że każdy dzień jest jeszcze bardziej ekscytujący. Cały zespół jest teraz skoncentrowany na tym, a my chcemy wznieść to na wyżyny.

Przewidujemy, że InfiniteWP będzie platformą zarządzania WordPress napędzaną przez społeczność, a zewnętrzni programiści przyczyniają się do coraz większej liczby dodatków odpowiadających na wszystkie potrzeby, jakie może mieć wiele środowisk WordPress. – Zespół InfiniteWP

Aktualizacje, aktualizacje i więcej aktualizacji

Ci faceci ciągle wypychają aktualizacje, a innego dnia uruchomili samodzielną usługę tworzenia kopii zapasowych znaną jako WP Time Capsule. InfiniteWP to jedno narzędzie do zarządzania WordPress, które musisz przetestować.

Narzędzie do zarządzania WordPress InfiniteWP działa na twoim serwerze. Oznacza to, że instalujesz wtyczkę w podfolderze (np. Yoursite.com/iwp), co jest bardzo proste. InfiniteWP ma biura w USA i Indiach.

Werdykt: Który z nich jest lepszym narzędziem do zarządzania WordPress pod względem zespołu, bazy użytkowników i filozofii działania? Osobiście skłaniam się ku InfiniteWP.

Cechy: InfiniteWP vs ManageWP

Teraz, gdy wiesz, czym jest narzędzie do zarządzania WordPress, zapoznaj się z funkcjami każdego z nich. Ponieważ w tej sekcji znajduje się wiele świetnych funkcji, zaczniemy od razu.

Funkcje ManageWP

Funkcje ManageWP

Gdy tylko utworzysz konto ManageWP i połączysz witryny WordPress, zobaczysz imponującą listę funkcji, w tym:

Łatwe ustawienie

Konfiguracja ManageWP polega na założeniu konta i dodaniu swoich stron internetowych. Wtyczkę ManageWP Worker instalujesz automatycznie na każdej dodawanej stronie. Dowiemy się o tym więcej później, konfigurując ManageWP.

Centralny pulpit nawigacyjny

Niezależnie od tego, czy masz dwie, czy 100 witryn WordPress, możesz administrować każdą bezpośrednio (i bezpiecznie) z pulpitu nawigacyjnego ManageWP. Nie martw się o bezpieczeństwo danych logowania, ManageWP nie przechowuje Twojej nazwy użytkownika ani hasła.

Skuteczne aktualizacje

Wszystkie aktualizacje są wyświetlane na intuicyjnym ekranie, który pomaga aktualizować rdzeń, motywy i wtyczki WordPress na wielu stronach internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Możesz zaktualizować każdy element indywidualnie, jeśli chcesz.

Kopie zapasowe w chmurze

Kiedyś straciłem swoje strony internetowe dla notorycznego hakera. Jak można się było spodziewać, poprosiłem hosta o kopię zapasową, ale nie było żadnej! ManageWP oferuje miesięczną kopię zapasową w chmurze za darmo! Dodatek do tworzenia kopii zapasowych premium można uzyskać za dodatkowe 2 dolary / witrynę / miesiąc, który jest wyposażony w funkcję klonowania.

Uzyskaj bezpłatny test bezpieczeństwa, aby wcześnie wykryć złośliwe oprogramowanie

Złośliwe oprogramowanie nigdy nie będzie dobre dla Twojej witryny. Nope Nope Nopety Nope. Możesz skanować witryny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania za pomocą jednego kliknięcia. Jak uprzejmie?

Kontrola wydajności

Szybkość ładowania strony jest obecnie ważnym czynnikiem rankingowym. Oto oferta: Ludzie absolutnie nie znoszą powolnych witryn. Google karze również powolne strony internetowe. Od czasu do czasu kontrola wydajności pokazuje, co jest zepsute i jak to naprawić.

Za niewielką opłatą w wysokości zaledwie 1 USD / stronę / miesiąc możesz śledzić swój ranking SEO. Możesz zobaczyć skuteczność swoich słów kluczowych SEO, odkryć swoich konkurentów i znacznie łatwiej.

Monitor działania

Jeśli jesteś programistą motywów WordPress, Twoja firma obraca się wokół witryn demonstracyjnych. Gdy Twoje witryny demonstracyjne przejdą w tryb offline, zaczniesz tracić pieniądze. Ale nie musisz być programistą motywów WordPress, aby tracić pieniądze, gdy witryna przechodzi w tryb offline.

ManageWP oferuje Ci Monitor Uptime, dzięki czemu wiesz, kiedy Twoja strona nie działa. Możesz otrzymywać powiadomienia przez e-mail, SMS lub Slack, więc tak! Ta funkcja to dodatek premium, który kosztuje zaledwie 1 USD / stronę / miesiąc. Dostępny jest pakiet za 25 USD miesięcznie, który obejmuje do 100 witryn, więc wybierz taki, który działa dla Twojej firmy.

Raporty klientów: Jeśli twoja działalność związana z utrzymaniem witryny obejmuje wysyłanie raportów do klientów, zgodzisz się, że tworzenie raportów, które zmiotą klientów z nóg, może być bardzo trudne. ManageWP rozumie to aż nazbyt dobrze, dlatego oferują narzędzie do generowania raportów jednym kliknięciem, które jest dość uratowane.

White Label ManageWP

Twoi klienci nie muszą wiedzieć, że korzystasz z wtyczki ManageWP Worker w swoich witrynach; możesz całkowicie zmienić nazwę wtyczki lub całkowicie ukryć fakt, że korzystasz z ManageWP, aby utrzymywać witryny w dobrym stanie. Oznacza to, że możesz całkowicie oznakować swoją działalność związaną z konserwacją, nie tracąc potu.

Współpraca

Czy zespół wykonuje całą brudną robotę? Świetnie, możesz łatwo współpracować z innymi bez ujawniania swojego hasła ManageWP. Oznacza to, że możesz współpracować ze współpracownikami, a nawet pozwalać klientom edytować niektóre rzeczy bez ryzyka utraty ciężkiej pracy. Dodawanie współpracowników jest dziecinnie proste.

Integracja z Google Analytics

Co to jest narzędzie do zarządzania WordPress, które nie pomaga śledzić ruchu? ManageWP oferuje integrację z Google Analytics, co oznacza, że ​​możesz zobaczyć swoje statystyki ruchu bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego ManageWP. Możesz dodać dowolną liczbę kont Google Analytics.

tryb konserwacji

Potrzebujesz zoptymalizować bazy danych lub wykonać dowolną liczbę zadań konserwacyjnych na swoich stronach WordPress, ManageWP jest wyposażony w dedykowany tryb konserwacji wraz z dwoma gotowymi szablonami. Masz piękne szablony „Konserwacja” i „Już wkrótce”, które można łatwo dostosowywać i uruchamiać.

Zarządzanie komentarzami

Moderowanie komentarzy może mieć negatywny wpływ na ciebie, jeśli zarządzasz kilkoma stronami internetowymi. Niemniej jednak spam jest przerażający i musi zniknąć. Narzędzie do zarządzania ManageWP WordPress pomaga zabrać byka za rogi, jeśli chodzi o moderację komentarzy. Za pomocą jednego kliknięcia możesz usuwać spam w dużej sieci witryn internetowych, takich jak nadludzie.

Fragmenty kodu

Jeśli lubisz zagłębiać się w kod, aby zmienić ustawienia wtyczek, wyeliminować widżety na pulpicie nawigacyjnym i ogólnie być niesamowitym, na pewno spodoba ci się ta funkcja. Funkcja fragmentów kodu umożliwia pisanie własnego kodu PHP i wykonywanie go jednocześnie w wielu sieciach. Możesz usunąć lub zachować historię swoich fragmentów.

Wrażliwe wtyczki? Nie ma problemu

Teraz, dzięki WPScan Vulnerability Database, możesz natychmiast wykryć podatne wtyczki na swoich stronach internetowych, oferując Ci szansę podjęcia działań, zanim nastąpi nieuniknione. Wrażliwe wtyczki są złe, ale ManageWP ma twoje plecy.

Funkcje InfiniteWP

Funkcje InfiniteWP

Zobaczmy teraz, jak InfiniteWP łączy się z ManageWP pod względem funkcji. Czy oferują wszystko, aby stać się lepszym narzędziem do zarządzania WordPress? Wejdźmy.

Łatwe ustawienie

Podczas instalowania narzędzia do zarządzania WordPress InfiniteWP nie jest tak proste, jak instalowanie ManageWP, łatwo jest zhakować. Wystarczy zainstalować narzędzie InfiniteWP i wtyczkę klienta InfiniteWP na swojej stronie, połączyć oba i Voila! – dobrze jest iść. Proces ten jest bardzo prosty w kopiowaniu, nie spodziewamy się, że napotkasz jakiekolwiek problemy.

Jeden główny login

Moim zdaniem, ManageWP Orion jest piękny, ale nie oferuje widoku z lotu ptaka twoich witryn, tak jak robi to InfiniteWP. W rzeczywistości może już nigdy nie będziesz musiał korzystać z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Zarządzanie stronami WordPress za pomocą tego narzędzia do zarządzania WordPress to czysta błogość.

Szybkie akcje

Tworzenie kopii zapasowych witryn, otwieranie pulpitu nawigacyjnego WordPress, pisanie nowych postów, edytowanie szczegółów witryny oraz zapisywanie linków / notatek między witrynami – to tylko jeden ruch. Naprawdę możesz zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to najechać myszą na swoją stronę, wskazać i kliknąć.

Podsumowanie strony

Żadne inne narzędzie do zarządzania WordPress, nawet ManageWP, nie zapewnia dokładnego i szczegółowego obrazu twoich stron WordPress, takich jak InfiniteWP. Ponownie, po najechaniu myszką na swoją stronę, możesz wyświetlić wszystkie dostępne kopie zapasowe, aktualizacje, wersję WordPress, informacje o serwerze i wiele więcej.

Aktualizacja jednym kliknięciem

Aktualizowanie wtyczek, motywów i rdzenia WordPress za pomocą narzędzia do zarządzania WordPress InfiniteWP to prawdziwa przyjemność. Po zalogowaniu się do własnego pulpitu nawigacyjnego InfiniteWP, zauważysz przycisk „Aktualizuj wszystko” obok swojej witryny, który właśnie to robi. Chłopcze, możesz nawet ukryć wszystkie wtyczki i motywy, których nigdy nie chcesz aktualizować.

Rozszerzona ochrona

Mówiąc o własnym hostingu, InfiniteWP żyje na twoim własnym serwerze hostingowym, co oznacza, że ​​masz całkowitą kontrolę nad swoimi stronami WordPress. W przeciwieństwie do ManageWP, nie musisz udostępniać danych ani ufać swoim szczegółom logowania osobom trzecim. Wystarczy zintegrować InfiniteWP z witryną WordPress i wypróbować narzędzie do zarządzania WordPress, jak żadne inne.

Kopia zapasowa i przywracanie

ManageWP oferuje miesięczną kopię zapasową z bezpłatnym abonamentem. InfiniteWP oferuje nieograniczoną liczbę kopii zapasowych. I mówimy o pełnych kopiach zapasowych stron internetowych, które zawierają twoje bazy danych i pliki. Funkcja tworzenia kopii zapasowych zawiera wspaniałe opcje, w tym możliwość optymalizacji tabel, wykluczania plików i folderów i wiele więcej. Przywracanie kopii zapasowej polega na najechaniu myszką, wskazaniu i kliknięciu.

Łatwe zarządzanie wtyczkami i motywami

Sprawdź, które wtyczki lub motywy są zainstalowane we wszystkich witrynach WordPress lub zainstaluj nowe w wielu witrynach WordPress za pomocą jednego kliknięcia. Oznacza to, że nie musisz instalować motywów startowych i wtyczek w wielu witrynach osobno, co oszczędza mnóstwo czasu.

Bezpłatnie na całe życie

Jest to prawdopodobnie najlepsza funkcja dla obu narzędzi zarządzania WordPress. Oba są bezpłatne do wykorzystania na nieograniczonej liczbie stron. Będziesz jednak potrzebował kilku dodatków premium, jeśli potrzebujesz większej funkcjonalności. Dla porównania dodatki premium InfiniteWP mają o wiele więcej do zaoferowania niż ManageWP i zobaczymy to w następnym rozdziale.

Napisz posty

Możesz pisać i publikować posty na wielu stronach WordPress bezpośrednio z InfiniteWP, funkcji nieistniejącej w ManageWP. Zobacz, dlaczego powiedzieliśmy, że już nigdy nie będziesz musiał korzystać z pulpitu nawigacyjnego WordPress?

Regularne aktualizacje

Wszyscy kochamy wzrost, wszyscy kochamy postęp, tym bardziej, jeśli jesteśmy jego częścią. Zanim skończyłem pisać ten post, InfinteWP zaktualizowało swój pulpit nawigacyjny i wtyczkę klienta InfiniteWP. Ci faceci mają na myśli biznes, dlatego ciągle aktualizują to narzędzie do zarządzania WordPress o nowe funkcje, poprawki błędów i wiele więcej. Jeśli masz ochotę, możesz wziąć udział w programie testów beta.

Zorientowane na klienta

Jeśli zajrzysz do deski rozdzielczej InfiniteWP, szybko poczujesz, że ci faceci dużo się na tobie skupiają. Oferują łatwy sposób zgłaszania problemów, a także pełne forum, na którym można przesyłać swoje pomysły. To właśnie z tych pomysłów InfiniteWP czerpie większość swoich najlepszych funkcji.

Werdykt: Jeśli chodzi o funkcje, ManageWP oferuje więcej funkcji za darmo w porównaniu do InfiniteWP. Mimo to podstawowe funkcje potrzebne do zarządzania wieloma stronami internetowymi są bezpłatne w obu narzędziach. Pod względem ogólnej oferty funkcji (darmowej i premium) InfiniteWP przewyższa ManageWP.

Ceny: InfinteWP vs ManageWP

Odbyło się wiele debat na temat modeli wyceny przyjętych przez każde narzędzie do zarządzania WordPress. Podstawowy plan jest bezpłatny dla obu narzędzi, ale rzeczywiste wydatki mogą szybko wzrosnąć po wprowadzeniu dodatków premium.

Cennik ManageWP

ManageWP oferuje model przyrostowej wyceny w tym sensie, że im więcej masz witryn, tym więcej płacisz, mimo że ceny dodatków premium wahają się między 1 a 2 dolary. Ceną jest to, że ceny nie mogą wymagać takich samych dodatków do każdej zarządzanej witryny, co daje elastyczność w dostosowywaniu opłat za witrynę w zależności od tego, z czego korzystasz. Jeśli więc korzystasz z maksymalnie 25 witryn dozwolonych w planie cenowym dla freelancerów i kupujesz wszystkie swoje dodatki dla każdej witryny, zapłacisz nie więcej niż 200 dolarów miesięcznie.

Jednak Manage WP oferuje pakiety pakietowe dla agencji posiadających ponad 25 stron internetowych. Jeśli zwrócisz się do pakietu Agencji, zapłacisz od 150 $ do 225 $ miesięcznie za wszystkie dodatki premium. Pamiętaj, że pakiety pakietów obejmują do 100 stron internetowych.

Ceny InfiniteWP

InfiniteWP oferuje bardziej ustandaryzowany system cenowy. Bezpłatny plan obejmuje nieograniczoną liczbę witryn, takich jak ManageWP, i zawiera funkcje, które opisaliśmy powyżej. Jeśli potrzebujesz dodatków premium, będziesz płacić od 147 $ do 647 $ rocznie.

Pozwól mi wyjaśnić. Pakiet startowy, który kosztuje 147 dolców rocznie, obsługuje do 10 stron internetowych, wsparcie przez e-mail przez 1-3 dni i 22 dodatki o wartości 2576 dolarów. Plan Enterprise kosztujący 647 dolarów rocznie obsługuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, InfiniteWP dla zespołów, 22 dodatki i priorytetową pomoc e-mail.

Dla porównania InfiniteWP oferuje więcej dodatków premium niż ManageWP. Mówimy o dodatkach, takich jak między innymi sprawdzanie niedziałających linków, iThemes Security, uwierzytelnianie 2-czynnikowe, WordFence Security, Sucuri Malware Scanner i uploader plików.

Jeśli masz 25 stron internetowych, będziesz płacić 347 dolarów rocznie, w tym 22 dodatków i 1-dniową pomoc przez e-mail. Jeśli masz więcej niż 25 witryn, powiedzmy, że jesteś agencją, lepiej skorzystaj z planu agencji, który kosztuje 447 dolarów rocznie. Ten pakiet zawiera wszystkie dodatki i priorytetowe wsparcie.

Werdykt: Pod względem cenowym InfiniteWP bije ManageWP dziesięć zero. Za około 37 dolców miesięcznie otrzymujesz plan Agencji, który jest dostarczany z 22 dodatkami i nieograniczoną liczbą stron internetowych. Plan agencji w ManageWP kosztuje od 150 do 225 USD miesięcznie, zawiera 7 dodatków i obsługuje do 100 stron internetowych.

Wsparcie: InfiniteWP vs ManageWP

Zobaczmy teraz, jak każda firma targuje się w dziale wsparcia. Wiesz, możesz tyle powiedzieć o firmie w zależności od wartości, jaką przykładają do wspierania bazy klientów.

Obsługa ManageWP

ManageWP ma świetną sekcję wsparcia. Oferują szczegółowe instrukcja obsługi który opisuje wszystko, od instalacji po funkcje i rozwiązywanie problemów. Istnieją ogólne i często zadawane pytania dotyczące sprzedaży, obejmujące większość pytań, które możesz mieć. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, możesz łatwo skontaktować się z zespołem pomocy technicznej.

Wsparcie InfiniteWP

Wystąpienie problemów jest nieuniknione, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalnym WordPresserem. InfiniteWP wykonane jest niezwykle łatwe do znalezienia pomocy, gdy utkniesz. Dlatego oferuje kartę „Pomoc” w panelu zarządzania, która ułatwia zgłaszanie problemów.

Ponadto ułatwiają użytkownikom nawiązywanie kontaktów za pośrednictwem witryny internetowej, co jest możliwe dzięki karcie „Wsparcie”, która przylega do przeglądarki. Co więcej, mają pełnoprawne forum wsparcia gdzie użytkownicy mogą publikować problemy, a także prowadzić dyskusje z innymi użytkownikami. Nie trzeba dodawać, że fora są dość popularne i zawierają wiele tematów.

Werdykt: Oba narzędzia do zarządzania WordPress oferują odpowiednie wsparcie, ale twoje doświadczenie zależy od powagi twojego problemu, więc tylko Ty możesz tutaj rozstrzygnąć.

Jak skonfigurować narzędzie do zarządzania WordPress

W tej sekcji omawiamy proces instalowania InfiniteWP i ManageWP, abyś mógł zainstalować wybrane narzędzie do zarządzania WordPress bez żadnych problemów. Pamiętaj, że oba narzędzia są bezpłatne i stosunkowo łatwe do zainstalowania, nawet jeśli dopiero zaczynasz. Zacznijmy od ManageWP.

Jak zainstalować ManageWP

Konfiguracja ManageWP jest płynna. Po prostu przejdź do ManageWP.com i zarejestruj się, używając swojego adresu e-mail:

ManageWP - narzędzie do zarządzania WordPress

Po zarejestrowaniu się przez kilka sekund odprężasz, zanim przejdziesz do następnego ekranu, aby dodać swoje dane osobowe:

Narzędzie do zarządzania wordpress ManageWP

Po podaniu swoich danych jesteś gotowy do następnego kroku; dodając swoją pierwszą stronę do ManageWP. Wystarczy wypełnić pole i kliknąć przycisk „Dodaj stronę internetową”:

Narzędzie do zarządzania ManageWP WordPress

Kolejnym krokiem jest połączenie Twojej witryny z ManageWP. Oznacza to po prostu zainstalowanie wtyczki ManageWP Worker w witrynie dodanej w poprzednim kroku. Tutaj możesz wybrać instalację wtyczki ręcznie lub automatycznie przez ManageWP. Ty wybierasz to drugie, ponieważ jest szybsze:

Narzędzie do zarządzania ManageWP WordPress

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinieneś zobaczyć ostatni ekran, jak pokazano poniżej. Tutaj możesz dodać kolejną stronę internetową lub przejść do pulpitu nawigacyjnego ManageWP:

Narzędzie do zarządzania ManageWP WordPress

Ponieważ możesz dodać więcej witryn z pulpitu nawigacyjnego, kliknij przycisk „Idź do pulpitu nawigacyjnego”, aby uruchomić pulpit nawigacyjny:

Narzędzie do zarządzania ManageWP WordPress

Jak widać, pulpit nawigacyjny ManageWP wygląda pięknie. Aktywacja dowolnej funkcji jest prosta, wystarczy wskazać i kliknąć. Tutaj możesz aktywować kopie zapasowe, sprawdzać wydajność, śledzić ruch i wiele więcej.

Jak zainstalować InfiniteWP

Instalacja narzędzia do zarządzania WordPress InfiniteWP jest również łatwa, ale proces ten wymaga więcej kroków niż ManageWP. Podsumowując, jest to tak łatwe, że nie spodziewamy się żadnych problemów. Wystarczy wejść na InfiniteWP.com i wpisać swój adres e-mail, jak pokazano poniżej:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Następnie nastąpi przekierowanie do strony przedstawiającej cały proces instalacji. Krok pierwszy obejmuje pobranie wtyczki instalatora InfiniteWP Admin Panel:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Następnie zaloguj się do pulpitu administracyjnego WordPress i zainstaluj wtyczkę instalatora InfiniteWP. Jeśli instalujesz wtyczkę po raz pierwszy, przejdź do Wtyczki -> Dodaj nowe:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Następnie prześlij, zainstaluj i aktywuj wtyczkę. Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki powinieneś zobaczyć powiadomienie pokazane poniżej. Kliknij przycisk „Zainstaluj panel administracyjny InfiniteWP”:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Następny krok, wybierz folder, aby zainstalować panel administracyjny InfiniteWP. Może to być dowolny folder, ale jeśli użyjesz istniejącego folderu, zawartość zostanie zastąpiona. Wybierz domyślny folder IWP i kliknij przycisk „Pobierz i zainstaluj”. Możesz także usunąć wtyczkę po zainstalowaniu panelu administracyjnego:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Poniższe kroki są raczej proste. (1) Zaakceptuj umowę licencyjną, (2) potwierdź dane w bazie danych (nie musisz nic tutaj zmieniać, chyba że wiesz, co robisz), (3) utwórz dane logowania i gotowe:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Następnie kliknij przycisk „Otwórz panel administracyjny” i zaloguj się przy użyciu utworzonych danych, aby uzyskać dostęp do nowo utworzonego panelu administracyjnego:

InfiniteWP Narzędzie do zarządzania WordPress

Jak widać, deska rozdzielcza jest czysta i łatwa w użyciu. Wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania wyskakującymi oknami witryny za każdym razem, gdy najedziesz myszą na swoją stronę na pasku bocznym.

Który system zarządzania jest najlepszy?

Który jest najlepszy? Głosujemy, że to remis! Zarządzanie wieloma witrynami WordPress nie musi być już wyzwaniem w przypadku InfiniteWP lub ManageWP. Oba narzędzia są bezpłatne, ale cena dodatków premium może szybko wzrosnąć, jeśli nie będziesz ostrożny, więc pamiętaj, aby śledzić to, czego potrzebujesz, a czego nie. Podobnie jak w przypadku każdej wtyczki, motywu lub usługi, wybierz narzędzie, które działa dla Ciebie i Twojej firmy.

Które narzędzie do zarządzania WordPress wybierze na podstawie własnego gustu i szczegółów przedstawionych w tym poście? Pomiędzy ManageWP i InfiniteWP, który kradnie Ci dzień? Daj nam znać w komentarzach. Z góry dziękuję!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map