Dostosuj swoją witrynę WordPress już dziś dzięki CSS Hero

CSS Hero

Dostosuj wygląd swojej witryny za pomocą kilku kliknięć! CSS Hero to łatwe narzędzie, za pomocą którego każdy może dodawać niestandardowe czcionki, kolory, obramowania, marginesy i inne elementy do swoich postów i stron. Jak coś tak niesamowitego mogło się polepszyć?


Jak dostosować witrynę WordPress

Do tej pory prawdopodobnie myślałeś, że musisz być programistą, aby wprowadzić niestandardowe zmiany w witrynie WordPress. Nigdy więcej! CSS Hero to edytor motywów edytowalny na żywo, dający moc do stworzenia witryny WordPress, która będzie odpowiadać Tobie lub Twojej firmie. Pokażemy Ci, jak łatwo dostosować witrynę do CSS Hero (tak proste jak 1, 2, 3), i podamy kilka z wielu powodów, dla których jest to świetna opcja dla Ciebie.

1. Zdobądź CSS Hero

To najważniejsza część – musisz pobrać kopię CSS Hero! Wybierz odpowiedni dla siebie plan. Bez względu na to, jaki plan wybierzesz, masz rok na aktywację CSS Hero na swojej stronie internetowej (lub witrynach, jeśli wybrałeś plan osobisty lub profesjonalny), ale możesz na zawsze wprowadzić niestandardowe zmiany w swojej witrynie!

2. Upewnij się, że jesteś gotowy na bohatera

Zanim zaczniesz wprowadzać zmiany, musisz upewnić się, że używasz motywu gotowego na Bohatera. Możesz zobaczyć listę Motywy przetestowane przez Hero na stronie CSS Hero – a nasz własny motyw Total zostanie wkrótce ogłoszony jako gotowy na Hero!

Jeśli nie widzisz motywu, którego chcesz użyć, nie smuć się – nadal możesz używać CSS Hero z dowolnym motywem! Najpierw spróbuj użyć Tryb rakietowy z twoim motywem. Dzięki tej funkcji CSS Hero najlepiej zdefiniować elementy CSS w motywie, aby rozpocząć dostosowywanie. Ale jeśli to nie działa z Twoim motywem, możesz użyć Narzędzie szybkiej konfiguracji aby zmapować nasze elementy CSS (zajmuje to tylko trochę więcej czasu niż inne opcje).

3. Wskaż, kliknij i dostosuj

css-hero-edit

Teraz część zabawy – modyfikacje! Po aktywacji CSS Hero na swojej stronie możesz dostosować mnóstwo różnych funkcji. Wystarczy najechać myszką na elementy strony, aby zobaczyć, co można edytować (CSS Hero podświetli elementy niebieską ramką po najechaniu kursorem) i kliknij, aby rozpocząć edycję.

css-hero-customizing

Po kliknięciu elementu CSS Hero wyświetli listę opcji (takich jak Tekst, Tło, Obramowanie, Dopełnienie, Margines, Rozmiar itp.). Po prostu zapisz, kiedy skończysz. A jeśli chcesz cofnąć dokonaną zmianę, po prostu skorzystaj z wbudowanych opcji resetowania sekcji, aby przywrócić oryginalne ustawienia elementu.

Więcej funkcji, dzięki którym CSS Hero jest niesamowity

Istnieje wiele innych powodów, by pokochać CSS Hero, ponieważ naprawdę ułatwia to nowym użytkownikom i doświadczonym programistom ulepszanie motywów. Istnieje również mnóstwo opcji wbudowanych w CSS Hero, których możesz użyć do profesjonalnych zmian w swoim motywie. Obsługa CSS Hero nowoczesny CSS właściwości takie jak gradienty i cienie ramek, obejmuje inteligentne wybieranie kolorów dzięki czemu możesz wybierać kolory z aplikacji (Photoshop, Fireworks itp.) lub plików na pulpicie i Ponad 600 czcionek i glifów (plus dodane wsparcie dla czcionek Typekit i czcionek stron trzecich).

Istnieją również wbudowane opcje edycji i dostosowywania responsywne wyświetlacze. Podczas edycji wystarczy wybrać jedną z opcji wyświetlania, aby sprawdzić, jak będzie działał poprawiony motyw, i w razie potrzeby wprowadź dodatkowe zmiany. Jest to świetny sposób, aby zapewnić odwiedzającym możliwość czytania Twoich postów i stron na dowolnym urządzeniu.

A jeśli wybierzesz plan PRO, otrzymasz również CSS Hero Inspector co daje moc korzystania z CSS Hero, tak jak narzędzia inspekcji przeglądarki. Jest to świetne narzędzie dla programistów, ponieważ zapewnia znane ustawienia kopiowania, wklejania i edytowania CSS w locie.

Aha, i wcale nie musisz się martwić, że CSS Hero spowolni Twoją witrynę. W ogóle nie wpływa to na działanie instalacji WordPress. Wtyczka korzysta z zasobów tylko wtedy, gdy korzystasz z edytora na żywo, więc administrator i witryna na żywo będą działać tak płynnie, jak zwykle.

CSS Hero, A 5 Star Customizer

Sprawdziliśmy wielu konstruktorów, ale CSS Hero jest dostosowaniem. Zamiast dodawać te same elementy strony, co wszyscy używający tego samego motywu co Ty, CSS Hero daje Ci siłę, aby uczynić Cię bardziej bez konieczności uczenia się CSS w weekendy.

Zdobądź CSS Hero

Mam nadzieję, że spróbujesz Bohatera CSS! Działa świetnie z mnóstwem popularnych motywów i wtyczek, w tym z WPMU Dev (podpowiedź na jutro). Naprawdę lubiliśmy to wypróbowywać i wiemy, że to zrobisz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map