BAVOKO SEO Tools Recenzja wtyczki WordPress

Jednym z pierwszych pytań, które przychodzą na myśl podczas sprawdzania nowej wtyczki SEO, jest jej wykonalność. Czy naprawdę potrzebujemy kolejnej wtyczki SEO na rynku WordPress? Dowiedzmy Się.


Zanim zaczniemy, pamiętaj, że celem tej recenzji nie jest przekonanie cię, że ta wtyczka jest lepsza niż ugruntowane rozwiązania na rynku. Spędziłem kilka dni studiując USP wtyczki. To, co znalazłem, może być dla ciebie interesujące.

Wszystko sprowadza się do tego – na czym skupia się wtyczka BAVOKO SEO Tools WordPress usprawniając przepływ pracy SEO. Zapewniamy, że ta wtyczka ma wszystkie funkcje oferowane przez wiodące wtyczki SEO. Ponadto funkcje te zostały dopracowane, aby były bardziej intuicyjny i szybszy w użyciu. Wtyczka daje ci scentralizowany widok ze wszystkich twoje SEO dane zebrane z wielu pulpitów nawigacyjnych. Należą do nich pozycja słowa kluczowego, liczba wyszukiwań, CPC i dane dotyczące kliknięć z Google Search Console; ruch z Google Analytics i dane zwrotne z interfejsu API BAVOKO.

The BAVOKO SEO Tools Wtyczka WordPress został zaprojektowany, aby pomóc zespołom ds. treści i SEO usprawnić ich pracę. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć wtyczka może wprowadzać masowe zmiany w opisach SEO wszystkich postów i stron w Twojej witrynie. W rezultacie, jeśli Twoja witryna zawiera mnóstwo treści, ta wtyczka pomoże ci zaoszczędzić dużo czasu.

Agencje SEO, Listen Up!

Większość agencji SEO widzi wiele stron klienckich z bardzo podstawowymi błędami SEO. Mogą mieć wiele świetnych treści, ale nie wszystkie z nich mogą być zoptymalizowane pod kątem odpowiednich słów kluczowych. Niektóre mogą być niepoprawnie powiązane z istniejącą treścią. Niewielu mogło zoptymalizować swoje opisy do udostępniania w mediach społecznościowych.

Indywidualnie czynniki te mogą nie wydawać się bardzo ważne. Połącz je, by stworzyć kręgosłup Twojej strategii SEO.

Jeśli prowadzisz agencję SEO, wtyczka BAVOKO SEO Tools może zaoszczędzić wiele godzin na projektach klienckich i znacznie skrócić czas realizacji.

Przewodnik po recenzji

Zespół BAVOKO ma szczegółowy samouczek na wszystkie funkcje oferowane przez wtyczkę BAVOKO SEO Tools. Ponieważ ta wtyczka jest aktywnie rozwijana, polecam jej przeczytanie – po przeczytaniu tej recenzji.

Moim celem tej recenzji jest przegląd wszystkich funkcji, które ma do zaoferowania wtyczka BAVOKO SEO. Kilka zrzutów ekranu zostało pobranych z pulpitu demonstracyjnego, ponieważ chciałem zachować prywatność wyników wyszukiwania / ruchu w mojej witrynie. Strona demo WordPress również tutaj nie działałaby, ponieważ dane demo nie są indeksowane przez wyszukiwarki.

Testowałem zarówno darmową, jak i premium wersję wtyczki do tej recenzji. Jednak w trakcie recenzji wyraźnie wspomniałem, czy funkcja jest premium. W ten sposób możesz założyć, że o ile nie wspomniano, funkcje są dostępne w bezpłatnej wersji wtyczki.

Rozpoczęcie pracy z narzędziami SEO BAVOKO Wtyczka WordPress

Bezpłatną wersję wtyczki BAVOKO SEO Tools można zainstalować bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Udaj się do Wtyczki> Dodaj nowe. Wyszukaj BAVOKO oraz zainstaluj i aktywuj wtyczkę.

Jeśli kupiłeś wersję premium wtyczki, otrzymasz archiwum ZIP wtyczki. Udaj się do Pulpit nawigacyjny WordPress> Wtyczki> Dodaj nowy> Prześlij. Prześlij archiwum, aby zainstalować i aktywować wtyczkę.

Po zainstalowaniu wtyczki możesz rozpocząć proces instalacji.

bavoko wordpress seo pro wstępna konfiguracja 1

Proces konfiguracji wersji premium Narzędzi SEO BAVOKO

Aby rozpocząć, musimy połączyć interfejs API BAVOKO, Google Search Console i Google Analytics API z wtyczką. Umożliwi to wtyczce odczyt danych SEO z odpowiednich narzędzi i wyświetlenie ich w scentralizowanym pulpicie nawigacyjnym. Jednak w bezpłatnej wersji wtyczki możesz podłączyć tylko interfejs API Google Search Console.

Dodatkowo, jeśli masz zainstalowaną poprzednią wtyczkę SEO, BAVOKO może importować dane SEO z tej wtyczki.

W ostatnim kroku musisz wybrać posty i strony, które chcesz sprawdzić pod kątem SEO na stronie. Oto zrzut ekranu procesu instalacji bezpłatnej wersji wtyczki.

bavoko wordpress seo darmowa wstępna konfiguracja 1

Proces instalacji bezpłatnej wersji wtyczki SEO BAVOKO

Szczegółowa analiza SEO

bavoko wordpress seo dashboard pro

Pulpit nawigacyjny narzędzi SEO BAVOKO (wersja Premium)

Po wstępnej konfiguracji wtyczka skanuje istniejącą zawartość i pobiera dane z Google Search Console, Google Analytics i interfejsu API BAVOKO. W rezultacie powstał pulpit nawigacyjny, który przedstawia ogólny widok statusu SEO Twojej witryny WordPress.

Możesz filtrować pulpit nawigacyjny, aby wyświetlać dane przeglądowe z wyszukiwania, SEO na stronie, linków zwrotnych lub wydajności – przez określony czas. Darmowa wersja wtyczki jest ograniczona do wyszukiwania i wskaźników na stronie. Linki zwrotne i wydajność są zastrzeżone dla wersji premium wtyczki.

Optymalizacja treści SEO

Jak wszyscy wiemy, dobra treść jest podstawą SEO. Jednak gdy masz dużo treści do zarządzania, sprawy stają się nieporządne. W tym miejscu wtyczka SEO BAVOKO zaczyna świecić. Oferuje obszerną listę opcji optymalizacji treści dla każdego postu i strony. Ponadto możesz edytować zbiorczo te pola optymalizacji, aby zaoszczędzić czas (więcej na ten temat później).

bavoko wordpress seo content score pro

Opcje optymalizacji treści

Wtyczka BAVOKO SEO Tools przypisuje wynik treści (zwany CS) do każdego postu i strony na podstawie informacji SEO. Obejmuje parametry treści, takie jak tagi H1-H6, długość tytułu, opis meta i fragmentu oraz gęstość słów kluczowych.

Szukaj w Meta i fragmentach mediów społecznościowych

bavoko wordpress optymalizacja treści SEO fragment społecznościowy

Wyszukiwarka i fragment mediów społecznościowych

Oprócz meta tytułów i opisów dla wyszukiwarek, możesz ustawić tytuł, opis i obraz dla Facebooka i Twittera. Podobnie jak większość wtyczek SEO, zasadniczo wykorzystuje metadane Open Graph i karty Twitter, umożliwiając bezproblemowy dostęp do wszystkich ważnych sieci społecznościowych. Podgląd fragmentu pokazuje dokładnie, jak wyglądałby Twój post po udostępnieniu w mediach społecznościowych.

Analiza i odkrywanie rankingu słów kluczowych

bavoko wordpress słowa kluczowe optymalizacji treści SEO

Analiza słów kluczowych i historia rankingu

Optymalizator treści oferuje również analizę słów kluczowych dla określonego postu lub strony. Daje bieżący ranking słów kluczowych i historię rankingu – w tym kliknięcia, CTR, pozycję i wyświetlenia. Te dane są pobierane z Google Search Console. Ponadto możesz przeprowadzić badanie słów kluczowych bezpośrednio z tego widgetu i odkryć nowe słowa kluczowe, w tym podobne i pokrewne.

Linki wewnętrzne

bavoko wordpress optymalizacja treści SEO linki wewnętrzne (pro)

Dane wewnętrznych linków (funkcja Premium)

Głównym czynnikiem wpływającym na wydajność SEO są linki wewnętrzne. Wtyczka BAVOKO SEO Tools grupuje wszystkie linki wewnętrzne na podstawie słów kluczowych i sugeruje nowe linki wewnętrzne na podstawie twoich treści. Pokazuje także historyczną listę wszystkich linków przychodzących i wychodzących (w obrębie witryny) dla tego postu / strony.

bavoko wordpress optymalizacja treści SEO dodatkowe opcje

Zaawansowane opcje SEO

Oprócz fragmentów mediów społecznościowych możesz zmienić zaawansowane opcje, takie jak tagi kanoniczne, przekierowanie lub włączenie mapy witryny.

Monitorowanie wydajności SEO

słowo kluczowe bavoko wordpress seo dashboard wyszukiwarka

Dane rankingu słów kluczowych z Google Search Console

Optymalizacja treści jest głównym elementem udanej strategii SEO. Równie ważne jest monitorowanie wpływu działań SEO. Wtyczka BAVOKO SEO WordPress zawiera narzędzia, które umożliwiają śledzenie wydajności SEO bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Na powyższym zrzucie ekranu uzyskujemy przegląd danych słów kluczowych pobranych z Google Search Console.

Monitorowanie słów kluczowych

bavoko wordpress seo pulpit nawigacyjny wyszukiwanie słów kluczowych monitorowanie

Używając Monitorowanie słów kluczowych funkcji, jesteśmy w stanie zgrupować najważniejsze słowa kluczowe w rankingu, aby monitorować kliknięcia, wyświetlenia, CTR i ich średnią pozycję w wyszukiwarce w jednym przeglądzie.

Badanie słów kluczowych i analiza konkurencji

bavoko wordpress seo deska rozdzielcza szukaj konkurentów 2 pro

Monitorowanie konkurencji

Dzięki profesjonalnej wersji wtyczki możesz wykonywać dodatkowe czynności, takie jak monitorowanie konkurencji, przeprowadzanie badań słów kluczowych i rozkładanie ruchu związanego z wyszukiwaniem według kraju i urządzeń.

bavoko wordpress seo deska rozdzielcza szukaj słów kluczowych badania pro

Badanie słów kluczowych

Jednak moim zdaniem, chociaż jest to funkcja „dobrze mieć”, nie zapewnia ona wszystkich informacji potrzebnych do przeprowadzenia skutecznej strategii badania słów kluczowych. Narzędzia takie jak Ahrefs lub Majestic SEO dostarczają bogatszych informacji na temat twoich rankingów słów kluczowych i sposobów ich poprawy.

Jak widzieliśmy wcześniej, Narzędzia SEO BAVOKO przedstawiają informacje z różnych źródeł danych, takich jak Google Analytics lub Google Search Console. Nie należy jednak podważać znaczenia dobrych badań słów kluczowych i ich wdrażania w treści witryny.

Funkcje optymalizacji SEO na stronie

bavoko wordpress seo onpage meta tytuły

To jedna z moich ulubionych części Narzędzi SEO BAVOKO. Możesz uzyskać raport „Zdrowie SEO” całej zawartości Twojej witryny z jednego pulpitu nawigacyjnego. Dotyczy to między innymi tytułów, opisów, nagłówków i długości treści. Następnie możesz wybrać każdy post i naprawić je jeden po drugim w tym samym widoku.

Przegląd dla priorytetowe słowa kluczowe i fragmenty społecznościowe może wyeliminować źle zoptymalizowane posty, aby można je było zoptymalizować w celu uzyskania lepszego rankingu w wyszukiwarkach.

bavoko wordpress seo priorytetowe słowa kluczowe na stronie

Raport o priorytetowych słowach kluczowych

Na przykład raport słów kluczowych SEO nie tylko daje przegląd przypisanych słów kluczowych, ale także pozwala dowiedzieć się, na których stronach brakuje..

bavoko wordpress seo onpage indeksowalność pro

Raport o indeksowalności

Wersja premium wtyczki zapewnia dodatkowe kontrole kondycji, takie jak kanoniki, indeksowalność i kody stanu. Narzędzie do indeksowania wyświetla wpisy, które mogą być indeksowane lub nie indeksowane przez Google. Możesz użyć narzędzi kanonicznych, aby upewnić się, że witryna WordPress nie jest karana za powielanie treści, ustawiając kanoniki dla identycznych lub bardzo podobnych stron.

Narzędzie do analizy, monitorowania i odrzucania linków zwrotnych

bavoko wordpress seo backlinks dashbord pro

Budowanie i utrzymywanie linków zwrotnych jest kluczem do udanej długoterminowej strategii SEO. Tworzenie linków zwrotnych, zwanych inaczej budowaniem linków, to zupełnie inny temat, o którym tutaj nie będziemy rozmawiać. Zamiast tego skupimy się na aspekcie konserwacji.

Wersja premium wtyczki BAVOKO SEO Tools zawiera narzędzie do monitorowania, analizy i odrzucania linku zwrotnego. Sprawdźmy to tutaj.

bavoko wordpress seo backlinks disavow tool pro

Narzędzie Disavow Tool jednym kliknięciem

Na początek bardzo ważne jest, aby zrzekają się linków zwrotnych niskiej jakości na twojej stronie. Za pomocą narzędzia do usuwania wtyczek usuwasz dowolną domenę jednym kliknięciem. Wszystkie linki zwrotne z wycofanej domeny będą traktowane jako linki NoFollow po przesłaniu do Google Search Console.

bavoko wordpress seo linki zwrotne analiza domen pro

Analiza i monitorowanie domen z linkiem zwrotnym (funkcja Premium)

Wtyczka BAVOKO SEO Tools zawiera narzędzia do analizy i monitorowania linków zwrotnych, które pomagają kontrolować linki zwrotne bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Możesz analizować linki zwrotne pogrupowane według domen lub poszczególnych stron.

Inne narzędzia SEO firmy BAVOKO

bavoko wordpress seo narzędzia opisy meta

Dynamiczne opisy meta

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, BAVOKO SEO Tools posiada garść niezwykle użytecznych narzędzi SEO, które oszczędzają dużo czasu poświęcanego SEO. Zamierzamy szybko omówić je w następujący sposób:

 • Dynamiczne tytuły i opisy meta: To narzędzie umożliwia zmianę tytułów i opisów całych typów postów (takich jak posty i strony) poprzez wybranie pożądanych atrybutów. Na przykład możesz wygenerować meta, używając nazwy i fragmentu posta. Możesz także użyć niestandardowych pól, aby bardziej elastycznie generować swoje tytuły i opisy!
 • Edytor zbiorczy Metas: To jedno z najbardziej oszczędzających czas narzędzi w zestawie wtyczek. Umożliwia szybką zmianę metas dla wszystkich swoich postów, ręcznie, bez otwierania każdego postu w nowej karcie / oknie.
 • Menedżer przekierowań: To narzędzie umożliwia dodanie przyjaznego SEO przekierowania dla pojedynczych stron i katalogów, aby zachować ich sok SEO.
 • Generator map witryn XML: To narzędzie umożliwia wygenerowanie niestandardowej mapy witryny dla witryny WordPress. Możesz łatwo dołączyć określone strony, kategorie tagów i więcej. Po zapisaniu automatycznie przesyła mapę witryny do głównych wyszukiwarek i aktualizuje je w regularnych odstępach czasu.
 • .Edytor htaccess i robots.txt: Możesz modyfikować te pliki za pomocą menedżera plików lub FTP, ale wtyczka zapewnia bezpośredni dostęp do nich. Jednak bardzo ważne jest, aby zmieniać te ustawienia z najwyższą ostrożnością, ponieważ każdy błąd może obniżyć wyniki SEO.

Wersja premium wtyczki WordPress narzędzia SEO BAVOKO zawiera również funkcję optymalizacji i monitorowania wydajności witryny. Szybkość witryny jest bardzo ważnym czynnikiem dla SEO i omówiliśmy to w głębi w naszym Optymalizacja wydajności WordPress i Seria optymalizacji obrazu WordPress. Sugeruję przeczytanie ich dla lepszego zrozumienia.

Przegląd funkcji Premium BAVOKO

Narzędzia SEO BAVOKO zawierają wiele wspaniałych funkcji bezpłatnych i premium. Oto funkcje dostępne tylko w dodatku:

 1. Więcej danych SEO: Na początek możesz połączyć Google Analytics i API BAVOKO z wtyczką. Dzięki temu możesz pobrać więcej danych i wyświetlić je bezpośrednio w pulpicie nawigacyjnym WordPress.
 2. Badanie słów kluczowych: Dzięki narzędziu do wyszukiwania słów kluczowych możesz zobaczyć liczbę wyszukiwań i średni CPC odpowiednich słów kluczowych. Jednak bardzo polecam zaawansowane narzędzia, takie jak Ahrefs lub Majestic SEO, do szczegółowego badania słów kluczowych.
 3. Linki wewnętrzne: Jest to świetna funkcja premium, która pomaga zaoszczędzić dużo czasu na łączeniu powiązanych artykułów.
 4. Linki zwrotne: Ponownie, narzędzia takie jak Ahrefs mogą dać ci lepsze dane wsteczne. Jednak narzędzie do odrzucania jednym kliknięciem jest bardzo przydatne w usuwaniu linków zwrotnych o niskiej jakości lub zawierających spam.
 5. Indeksowalność i narzędzie kanoniczne: Są to narzędzia na stronie, które dają Ci raport o stanie skuteczności Twojej witryny w stosunku do tych danych. Są świetne do utrzymania higieny SEO.
 6. Wydajność: Narzędzie wydajności zapewnia wgląd w szybkość wszystkich stron w witrynie, a także szczegółowe dane dotyczące żądań dotyczących plików CSS, JS i plików obrazów.
 7. Raportowanie SEO: Jeśli jesteś agencją SEO, narzędzie do generowania raportów może bezpośrednio wysyłać klientom raporty e-mailem w odstępach tygodniowych lub miesięcznych.

Podsumowanie

Jak wszyscy wiemy, skuteczna strategia SEO to gra długoterminowa. Wymaga dużo cierpliwości i uporządkowanej konserwacji. Ale dzięki wtyczce SEO dostosowanej do Twoich potrzeb możesz zaoszczędzić czas i upewnić się, że Twoja strona jest na dobrej drodze.

Myślę że BAVOKO jest najbardziej przydatny, gdy musisz zarządzać dużą ilością treści. Wersja premium wtyczki nie jest konieczna, gdy dopiero zaczynasz. W tym momencie znacznie lepiej jest tworzyć wysokiej jakości treści. Jednak gdy masz już zbiór dobrych treści, możesz użyć tej wtyczki do monitorowania i utrzymywania zdrowia SEO na stronie.

Podsumowując, BAVOKO SEO Tools for WordPress to świetna wtyczka dla blogerów i agencji SEO – szczególnie tych, którzy zarządzają dużą ilością treści.

Co sądzisz o wtyczce BAVOKO SEO Tools? Czy masz sugestię dotyczącą funkcji? Daj nam znać, jeśli komentarze poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me