Kinsta është një kompani fantastike pritjeje me WordPress të menaxhuar me premium e cila është gjithashtu një host i njohur në internet i bazuar në Google Cloud që ofron një pjesë të vogël të veçorive të pasura me WordPress dhe mbështetje të mahnitshme të cilësisë për klientët e saj. Përdoruesit e Kinsta mund të zgjedhin planet e hostimit të WordPress sipas buxhetit dhe kërkesave të tyre. Lexoni më shumë për të mësuar më shumë rreth pritjes Kinsta dhe ofertave të tyre të fundit …


Merrni 2 muaj Hosting FALAS me Planet vjetore të Kinsta

* Përfshin 30 ditë garanci të kthimit të parave nga Kinsta!

Si & Ku të merrni kodet kuponë Kinsta për të marrë zbritje të mëdha në planet e hostimit të WordPress të Kinsta pa ndonjë shitje të veçantë?

Ju duhet të jeni këtu për të ditur se si mund të merrni zbritje masive duke përdorur kodet kupon Kinsta, në mënyrë që të kurseni shumë në planet e tyre të mbajtjes në internet. Por, me keqardhje po ju informoj se Kinsta asnjëherë nuk siguron ndonjë kod të tillë kuponi (kodet speciale promovuese) për përdoruesit e tyre. Sidoqoftë, kjo nuk do të thotë që thjesht nuk mund të kurseni para ndërsa regjistroheni me Kinsta.

LAJMET E MIRA është – Ende mund të Merrni 2 Muaj të Web Hosting FALAS me Kinsta për faqet tuaja të WordPress! Tingëllon shkëlqyeshëm! Nuk është ashtu?

Nëse shkoni për një plan abonimi vjetor të WordPress me Kinsta, në vend që të regjistroheni në një plan mujor të mbajtjes në internet, në të vërtetë mund të prisni të merrni një zbritje të madhe për secilën nga planet e pritjes të WordPress të Kinsta.

PËR SHEMBULL: Plani i mbajtjes së WordPress në startues të Kinsta ju lejon të kurseni deri në 60 dollarë nëse porosisni a pajtim një vjeçar me ta për të pritur emrin tuaj të internetit / domainin. Në mënyrë të ngjashme, abonimi vjetor për planin pritës të Wordstress të Kinsta mund të ju bëjë kurseni edhe më shumë deri në 120 dollarë etj. Së fundmi, ju mundeni kurseni deri sa 1800 dollarë me planin pritës të ndërmarrjeve WordPress të Kinsta nëse shkoni me planin e tyre vjetor të pajtimit (paguar përpara).

Këshilla për kursimin e çmimeve me planet dhe paketat pritëse të WordPress Kinsta

Këtu janë lidhjet e shpejta të zbritjes me planet e pritjes Kinsta, në mënyrë që të kontrolloni tiparet e tyre dhe të krahasoni në detaje çdo plan të WordPress …

1. Merrni Ofertën e Planit Kintera STARTER me çmim 30 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

2. Merrni ofertën për Kinsta PRO Plan me çmim 60 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

3. Merrni Kinesta BIZNESI 1 Ofertë me çmim 100 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

4. Merrni ofertën Kinsta BUSINESS 2 me çmim 200 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

5. Merrni ofertën Kinsta BUSINESS 3 me çmim 300 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

6. Merrni ofertën Kinsta BUSINESS 4 me çmim 400 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

7. Merrni Kinsta NDTERRMARRJE 1 Ofertë e planit me çmim 600 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

8. Merrni Kinesta NDTERRMARRJEN 2 Oferta e Planit me çmim 900 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

9. Merrni Kinesta NDTERRMARRJEN 3 Oferta e Planit me çmim 1200 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

10. Merrni Kinesta NDTERRMARRJEN 4 Oferta e planit me çmim 1500 $ / muaj. 2 muaj Hosting FALAS

Kuponi ose Kodi Promo nuk nevojiten

Pse Kinsta nuk ofron ndonjë Kuponë të Zbritur ose Kodet Promo?

Kuponë Kinsta, Kodet Promo, Ulje çmimesh, Oferta speciale dhe oferta
Këtu janë disa nga arsyet kryesore pse Kinsta ndalon përdorimin e ndonjë kodi të tillë kuponi ose kode speciale promovimi për klientët e tyre:
1. Motoja e Kinsta është të ofrojë shërbime cilësore të mbajtjes në internet pa ndonjë pretendim të rremë ose të fshehur. Kinsta dëshiron të paguajë thjesht për cilësinë e shërbimeve të ofruara për klientët dhe kështu nuk beson në kuponë zbritje / kode promovimi si shumë nga konkurrentët e tij. Prandaj, Kinsta beson rreptësisht në cilësinë e shërbimit sesa në një dredhi për marketing.
2. Kinsta beson se sistemi kupon mund të shkaktojë spamming në rezultatet e motorëve të kërkimit i cili bëhet i bezdisshëm për tu kontrolluar dhe kjo gjithashtu mund të çojë në masa të menjëhershme të cilësisë për të rregulluar atë. Gjithashtu, kuponat e zbritjes / kodet promovuese të pritjes Kinsta mund ose nuk mund të jenë gjithmonë të sakta për shkak të mungesës së azhurnimit që mund të çojë në zhgënjim në mesin e klientëve. Për dallim nga disa hoste të tjerë në internet, Kinsta e merr shumë seriozisht markimin dhe reputacionin e saj, kjo është arsyeja pse mijëra pronarë të internetit dhe fillestarë po presin faqet e tyre në serverat Kinsta.
3. Kinsta mund të jetë një nga hostet e shtrenjta të WordPress por akuzat e tyre për mbajtjen në internet janë të justifikuara për cilësinë e shërbimit të tyre, mbështetje të mahnitshme dhe mjedisin e menaxhimit plotësisht të menaxhimit. Planet e tyre janë gjithnjë në buxhet dhe janë të përshtatshme për të gjitha shkallët e biznesit. Për shembull, Kinsta ofron planin fillestar i cili fillon me vetëm 30 dollarë në muaj përafërsisht i cili është shumë më lirë sesa hosti i menaxhuar i WordPress si WP Engine dhe në të njëjtën kohë me disa ofrues të tjerë premium të pritjes së WordPress. Sidoqoftë, me një plan abonimi vjetor të Kinsta, ju lehtë mund të kurseni deri në minimum 60 $ ose dy muaj falas në internet të Kinsta në ndonjë nga planet e tyre.
4. Disa nga faqet e internetit që promovojnë Kinsta mund të përfaqësojnë oferta të rreme të zbritjes ose kodet e promovimeve / kuponave jo ekzistues vetëm për të tërhequr vizitorët për përfitimin e tyre. Kjo mund të prishë frymën e Kinsta dhe gjithashtu të irritojë klientët e saj. Gjithashtu, Kinsta nuk lejon asnjë sit me bazë kupon të përhapë informacione të tilla të gabuara ose mashtruese në asnjë rrethanë.

Përfundim: A po ia vlen ta presë Kinsta? A duhet të shkoj me ofertat dhe ofertat e tyre të hostimit në WordPress?

PËRGJIGJA E SHKURTËR: Po, Kinsta është një ndër Pritës më të mirë të menaxhuar me WordPress duke ofruar 2 muaj pritje falas, duke e bërë të vlefshëm të regjistroheni me Kinsta!

Shpresoj që ky rishikim të vazhdojë Si të përfitoni zbritje maksimale në hostimin Kinsta WordPress pa përdorur kuponë (2020) duhet të keni ndihmuar me siguri dhe deri më tani duhet të keni arritur në përfundimin se a Pritës Premium WordPress si Kinsta nuk ofron ndonjë kuponë të veçantë ose kode promovuese të veçanta dhe shitje. Sidoqoftë, përdoruesit ende mund të përfitojnë nga blerja e planeve vjetore të pritjes së Kinsta për të marrë një marrëveshje ekskluzive e cila ju jep deri në 2 muaj hostim falas në ndonjë nga planet e tyre të mbajtjes në internet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me