Kinsta Managed WordPress Hosting Review (2019)

Kinsta jest jednym z najbardziej renomowanych zarządzanych dostawców hostingu WordPress, obsługiwanym przez Google Cloud Platform. W tym artykule przejrzymy zarządzaną przez Kinstę usługę hostingową WordPress i porównamy jej wydajność.


Kinsta WordPress Hosting

Co będziemy obejmować

Podobnie jak większość zarządzanych dostawców hostingu WordPress, Kinsta oferuje najwyższą wydajność i doskonałą obsługę. Tym, co wyróżnia go spośród konkurencji, są jednak różne usługi o wartości dodanej komplement jego podstawowa zarządzana oferta hostingu WordPress.

Należy zauważyć, że nie porównaliśmy wydajności Kinsty z innymi zarządzanymi dostawcami hostingu WordPress. Zamierzamy dokonać przeglądu Kinsta w 2019 r., Aby podkreślić dodatkowe funkcje – oprócz zarządzanego hostingu WordPress – które odróżniają Kinstę od konkurencji.

Będziemy oczywiście dzielić się wynikami testu wydajności przeprowadzonego na Kinsta, korzystając z własnych Cały motyw. Jeśli szczególnie szukasz testów porównawczych, możesz je łatwo znaleźć w Google za pomocą prostego „Kinsta vs. ” Szukaj.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych recenzji, naszym celem nie jest przekonanie Cię do zakupu Kinsta, abyśmy mogli otrzymać prowizję dla partnerów. Naszym jedynym celem jest przedstawienie Państwu przeglądu usługi z perspektywy użytkownik końcowy. Brian, który prowadzi treści w Kinsta, był na tyle uprzejmy, że udostępnił 30-dniowe konto demo, z którego korzystaliśmy w pełni. (Dzięki, Bri!)

Oto krótki przegląd tego, co omówimy:

 • Omówienie stosu technologii Kinsty
 • Deska rozdzielcza Kinsta dogłębnie (to najlepsza część, obiecuję)
 • Kopie zapasowe WordPress w Kinsta
 • Narzędzia do optymalizacji wydajności
 • Zabezpieczenia WordPress dzięki Kinsta
 • Analizy Kinsta – w tym monitorowanie ruchu i wydajności
 • Testy wydajności
 • Plany cenowe, wspólna oferta i dodatki
 • Wsparcie i wnioski

Zacznijmy!

Omówienie stosu zarządzanych narzędzi WordPress Hosting firmy Kinsta

Kinsta jest w całości oparty na „warstwie sieci premium” Google Cloud Platform. Dzięki temu Kinsta ma dostęp do najlepszych serwerów o najniższym opóźnieniu w ponad 20 centrach danych Google Cloud. Możesz (i powinieneś) wybrać centrum danych znajdujące się najbliżej dominującego ruchu w Twojej witrynie. Na przykład, ponieważ większość moich potencjalnych gości pochodzi z Indii, wybrałem centrum danych Mumbai na koncie testowym.

Każda maszyna Kinsta hostowana w Google Cloud ma 96 procesorów i setki gigabajtów pamięci RAM. Każda witryna WordPress hostowana w Kinsta znajduje się w swoim własnym izolowanym kontenerze oprogramowania (w Google Cloud). Oznacza to, że jeśli Twój plan Kinsta ma trzy witryny WordPress, będziesz mieć trzy izolowane kontenery. Ta izolacja oprogramowania oferuje dwie wyraźne zalety:

 1. Twoje witryny mogą być skalowane na żądanie, bez żadnych przestojów. Jest to szczególnie przydatne do poruszania się po „efekcie Shark Tank” – na przykład, gdy Twoja strona trafia na pierwszą stronę Reddit lub pojawia się w HackerNews lub nawet Shark Tank!
 2. Twoja witryna pozostaje nienaruszona, nawet jeśli czyjaś witryna została naruszona w tej samej chmurze publicznej. Rozwiązanie kontenerowe cechuje się bezpieczeństwem od samego początku.

Pod względem oprogramowania serwerowego Kinsta działa na zoptymalizowanym stosie Nginx (serwer WWW) i MariaDB i oferuje wiele wersji silników PHP od 7.1 do najnowszej wersji 7.3 (od grudnia 2018 r.). Istnieje mnóstwo innych funkcji bezpieczeństwa i wydajności, które omówimy w trakcie tego samouczka. Odkryjmy teraz genialny pulpit nawigacyjny.

Eksplorowanie pulpitu nawigacyjnego MyKinsta

zrzut ekranu MyKinsta Dashboard

Pulpit nawigacyjny MyKinsta

Własny portal zarządzania witryną Kinsta o nazwie MyKinsta, to fantastyczny, intuicyjny pulpit do zarządzania wszystkimi stronami WordPress. Pulpit nawigacyjny Kinsta jest zgodny z filozofią projektowania, która symbolizuje pulpit nawigacyjny WordPress, który wszyscy znamy i kochamy.

Podobnie jak w panelu administracyjnym WordPress, główne opcje są wyświetlane na niebieskim pasku bocznym po lewej stronie. Każdy moduł ma własne ustawienia podrzędne, które mają podobny układ.

Pulpit nawigacyjny MyKinsta obejmuje wszystko, od zarządzania witryną, kopii zapasowych WordPress, analityki witryny, fakturowania, wsparcia i zarządzania użytkownikami. W nadchodzących sekcjach omówimy najważniejsze moduły.

Moduł zarządzania witryną Kinsta

zrzut ekranu modułu zarządzania witryną MyKinta

Moduł zarządzania witryną MyKinta

The Zarządzanie witryną moduł w pulpicie nawigacyjnym MyKinsta zapewnia informacje o zewnętrznym dostępie do Twojej witryny, w tym sFTP, SSH i dostęp do bazy danych, w tym phpMyAdmin. Możesz łatwo zmienić hasło SFTP i phpMyAdmin jednym kliknięciem przycisku.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest zieleń RELACJA NA ŻYWO ikona widoczna w każdym podmodule na pulpicie nawigacyjnym MyKinsta. Możesz przejść do INSCENIZACJA środowisko klikając Zmień środowisko w prawym górnym rogu.

Zarządzanie domenami w MyKinsta

zrzut ekranu pulpitu zarządzania domeną w kinsta

Zarządzanie domenami w Kinsta

The Domeny Zakładka pozwala zarządzać domenami odwzorowanymi na instalację WordPress. Tutaj możesz dodawać / usuwać domeny oraz konfigurować domenę podstawową i pomocniczą dla swojej witryny. Możesz również skorzystać z tymczasowego adresu URL Kinsta (sitename.kinsta.cloud), jeśli chcesz przetestować swoją witrynę, zanim przeprowadzisz migrację.

Kopie zapasowe WordPress z Kinsta

zrzut ekranu zarządzania kopiami zapasowymi WordPress w Kinsta

Zarządzanie kopiami zapasowymi WordPress w Kinsta

Zawsze podkreślaliśmy znaczenie robienie regularnych kopii zapasowych Twojej witryny WordPress. Szczerze mówiąc, byliśmy pod wrażeniem poziomu powagi Kinsty przy tworzeniu kopii zapasowych WordPress.

 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe: Po pierwsze, Kinsta automatycznie tworzy kopię zapasową witryny WordPress każdego dnia. Możesz go przywrócić jednym kliknięciem. Kopie zapasowe są przechowywane przez dwa tygodnie.
 • Ręczne kopie zapasowe: Możesz utworzyć do 5 ręcznych kopii zapasowych, które są również przechowywane przez dwa tygodnie.
 • Kopie zapasowe do pobrania: Możesz także utworzyć jedną kopię zapasową do pobrania co tydzień, która jest ważna przez 24 godziny od momentu utworzenia kopii zapasowej. Jest to pomocne w przypadku, gdy chcesz zachować osobną kopię zapasową swojej witryny poza Kinstą.
 • Kopie zapasowe generowane przez system: Oprócz codziennych kopii zapasowych, Kinsta będzie automatycznie generować kopie zapasowe twojej witryny, gdy wykonasz dowolne z tych zdarzeń: (i) użyj narzędzia do zamiany wyszukiwania z pulpitu nawigacyjnego MyKinsta, (ii) pchając środowisko STAGING NA ŻYWO, i (iii) przywróć kopia zapasowa do środowiska LIVE. Kopie zapasowe generowane przez system są również przechowywane przez 14 dni.
 • Cogodzinne kopie zapasowe: W przypadku witryn o dużym natężeniu ruchu i witryn o znaczeniu krytycznym Kinsta oferuje częstsze opcje tworzenia kopii zapasowych. Możesz tworzyć kopie zapasowe witryny co sześć godzin, aby uzyskać dodatkowe 50 USD / witrynę / miesiąc, a godzinowe kopie zapasowe kosztują 100 USD / witrynę / miesiąc.

Poza dostępnymi dla użytkownika kopiami zapasowymi, Kinsta przechowuje również trwałe migawki dysku każdego komputera w infrastrukturze co 4 godziny przez 24 godziny, a następnie co 24 godziny przez dwa tygodnie. Migawki (zawierające kopię zapasową) są przechowywane w różnych centrach danych od miejsca, w którym zostały pierwotnie utworzone. Oznacza to, że są one zbędne na wypadek katastrofy.

Narzędzia zarządzania MyKinsta WordPress

zrzut ekranu narzędzi do zarządzania MyKinsta WordPress

Narzędzia do zarządzania MyKinsta WordPress

To zdecydowanie jedna z moich ulubionych rzeczy z Kinsta. Te narzędzia umożliwiają wykonywanie żmudnych zadań za pomocą kilku kliknięć. Przeanalizujmy każdy z nich:

 1. Wyczyść pamięć podręczną witryny: Dostępny również w pulpicie nawigacyjnym WordPress, możesz użyć tej opcji, aby wyczyścić pamięć podręczną witryny WordPress bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego MyKinsta.
 2. Certyfikat SSL: Spowoduje to utworzenie nowego certyfikatu SSL dla Twojej witryny WordPress przy użyciu Let’s Encrypt. Po wygenerowaniu możesz zaktualizować / usunąć certyfikat SSL lub dodać niestandardowy.
 3. Wymuś HTTPS: Ta opcja umożliwia włączenie HTTPS w dowolnym miejscu witryny – w tym w obrazach i innych zasobach, takich jak pliki CSS i JavaScript. Jest to bardzo przydatne, gdy chcesz mieć pewność, że cała witryna działa w pełni na szyfrowanym połączeniu typu end-to-end.
 4. Silnik PHP: Kinsta oferuje Ci wersje PHP 7.1 do najnowszej, tj. PHP 7.3. Możesz wybrać dowolną wersję za pomocą tego narzędzia. Zauważ, że PHP 7 jest niesamowicie szybszy niż jego poprzednik.
 5. Uruchom ponownie PHP: Kiedy modyfikujesz wersję PHP lub napotykasz konflikt wtyczki lub motywu, często może pomóc prosty restart PHP. Korzystając z tej opcji, możesz zrestartować PHP bez konieczności logowania się na swojej stronie przez SSH, bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego MyKinsta.
 6. Monitorowanie nowych reliktów: New Relic to usługa monitorowania aplikacji przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą monitorować wydajność swojej witryny WordPress na bardzo szczegółowych poziomach. Kinsta oferuje bezpośrednią integrację z New Relic, którą można włączyć za pomocą prostego klucza API. Ich zespół wsparcia może również tymczasowo włączyć dla ciebie New Relic, jeśli rozwiążesz problem z wydajnością zapytania lub wtyczki.
 7. Wyszukaj i zamień: To narzędzie pozwala znaleźć i zastąpić dowolną wartość w bazie danych WordPress. Jest to bardzo potężna funkcja i należy jej używać z najwyższą ostrożnością. Najpierw powinieneś przejść do środowiska testowego, ręcznie wykonać kopię zapasową witryny, a następnie użyć tego narzędzia.

Oprócz tych narzędzi, Kinsta oferuje narzędzia zwiększające wydajność, takie jak CDN, reguły przekierowania na poziomie serwera i dzienniki surowego dostępu. Rzućmy na nie okiem.

Kinsta CDN

zrzut ekranu kinsta cdn

Kinsta CDN

KeyCDN nawiązał współpracę z Kinsta, aby zapewnić bezpłatną przepustowość CDN we wszystkich zarządzanych przez siebie planach hostingowych WordPress. Możesz włączyć / wyłączyć CDN lub wyczyścić pamięć podręczną – wszystko jednym kliknięciem.

Kinsta CDN obsługuje całą statyczną zawartość witryny, taką jak obrazy, pliki CSS i JavaScript. Jeśli chodzi o ograniczenia, maksymalny rozmiar pliku jest ograniczony do 100 MB, a tylko pliki wewnątrz wp-content i wp-include mogą być zawarte w CDN.

Kinsta oferuje bezpłatną przepustowość CDN w swoich planach hostingowych, od 50 GB w planie Starter, aż do 1 TB w swoich planach Enterprise. Nadwyżki CDN są naliczane w wysokości 0,1 USD / GB.

Kinsta DNS

zrzut ekranu Kinsta DNS

Narzędzie do zarządzania DNS Kinsta

Serwer nazw domen (DNS) to pierwszy punkt kontaktu między odwiedzającymi Twoją witrynę. Podstawową funkcją DNS jest kierowanie adresu URL witryny (na przykład google.com) na adres IP serwera hostingowego (172.217.163.110). Śmiało, wprowadź adres IP w przeglądarce, a Google się otworzy! DNS jest zwykle konfigurowany w panelu sterowania domeny lub panelu hostingu (cPanel, WHM itp.).

Kinsta DNS to usługa hostingowa premium DNS oferowana przez Kinsta za darmo dla wszystkich klientów. W przeciwieństwie do Google Cloud, Kinsta DNS jest oparty na Amazon Web Service Route53 premium DNS. AWS, czyli Kinsta DNS oferuje wysoką dostępność i małe opóźnienie w rozwiązywaniu DNS dla wszystkich twoich stron internetowych. Konsola zarządzania DNS jest przyjazna dla użytkownika i obsługuje dodawanie rekordów MX G Suite jednym kliknięciem.

Wskazówka: W przypadku witryn o dużym natężeniu ruchu, hostujących DNS z rejestratorem domen, zalecamy migrację do Kinsta DNS – aby zobaczyć natychmiastowe zwiększenie wydajności w czasie rozpoznawania DNS.

Reguły przekierowania WordPress z MyKinsta

zrzut ekranu pulpitu nawigacyjnego zarządzania przekierowaniami URL Kinsta

Pulpit nawigacyjny zarządzania przekierowaniami URL Kinsta

Gdy korzystasz z wbudowanego menedżera przekierowań WordPress, wp_redirect () funkcja jest wywoływana. To zwiększa obciążenie procesora serwera (wydłuża czas ładowania strony) i powoduje powiększenie bazy danych WordPress.

Kinsta umożliwia wdrożenie reguł przekierowywania adresów URL dla witryny WordPress na poziomie serwera. Wykonanie kodu jest znacznie szybsze i nie opiera się na WordPressie w celu przekierowania do końcowego adresu URL. Obsługuje również wbudowane wyrażenia regularne (RegEx) dla lepszej kontroli. Możesz dodać poszczególne reguły lub zaimportować je zbiorczo, jeśli przenosisz z hosta.

Debugowanie przy użyciu surowych dzienników dostępu Kinsta

zrzut ekranu surowych dzienników dostępu do serwera w Kinsta

Surowe dzienniki dostępu do serwera w Kinsta

Kinsta oferuje również bezpośredni dostęp do swoich surowych dzienników w celu monitorowania i debugowania. Obejmuje to dostęp do dziennika błędów, surowego dziennika dostępu i dziennika wydajności pamięci podręcznej Kinsta.

Funkcje bezpieczeństwa Kinsta WordPress

Pod względem bezpieczeństwa istnieje mnóstwo ukrytych mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo Twojej witryny przed różnymi atakami złośliwego oprogramowania i DDoS. Aby mieć pewność, że Twoja witryna WordPress jest zawsze w pełni aktualna, Kinsta automatycznie stosuje niewielkie (inne niż podstawowe) łatki bezpieczeństwa, gdy tylko będą dostępne. Jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana, Kinsta naprawi ją za darmo.

zrzut ekranu funkcji bezpieczeństwa Kinsta IP Deny

Funkcja zabezpieczeń Kinsta IP Deny

Jeśli chodzi o dostęp zewnętrzny, możesz uzyskać dostęp do witryny tylko za pomocą szyfrowanego sFTP, SSH lub WP-CLI (bez FTP). Możesz użyć narzędzia Odmowa IP, aby zablokować niektóre adresy IP przed połączeniem z Twoją witryną. Co więcej, Kinsta automatycznie blokuje adresy IP przy ponad sześciu nieudanych próbach logowania w ciągu minuty.

Kilka innych funkcji bezpieczeństwa obejmuje:

 • Blokowanie GeoIP jest uwzględnione we wszystkich planach.
 • Kinsta automatycznie usunął wersję PHP, której używasz, z nagłówków HTTP w Twojej witrynie.
 • Ograniczenia open_basedir również nie pozwalają na wykonywanie PHP we wspólnych katalogach, które są podatne na złośliwe skrypty.
 • Żądania XML-RPC są domyślnie blokowane, aby uchronić Cię przed atakami siłowymi.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Twojego konta Kinsta

Kinsta oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) jako dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do twojego konta Kinsta, nawet jeśli twoje hasło zostanie naruszone. Jest to jedna z tych funkcji „wisienką na torcie”, które MyKinsta ma do zaoferowania.

zrzut ekranu uwierzytelniania dwuskładnikowego podczas logowania do MyKinsta

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe podczas logowania do MyKinsta

Możesz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, łącząc swój numer telefonu komórkowego i otrzymując jednorazowe kody logowania przez SMS. Alternatywnie możesz użyć aplikacji uwierzytelniającej, takiej jak Google Authenticator lub Authy, aby uzyskać kody, gdy telefon jest w trybie offline.

Po włączeniu uwierzytelniania dwuskładnikowego przy każdym logowaniu otrzymasz jednorazowy kod SMS-em lub w aplikacji, w zależności od konfiguracji.

Pamiętaj, że włączenie 2FA na Twoim koncie Kinsta nie włącza 2FA na twoich stronach WordPress. Mamy osobny przewodnik dotyczący konfiguracji uwierzytelniania dwuskładnikowego w witrynie WordPress.

Zarządzanie użytkownikami Kinsta

zrzut ekranu MyKinsta User Management

Pulpit nawigacyjny zarządzania użytkownikami MyKinsta

Ta funkcja jest przeznaczona dla firm z wieloma zainteresowanymi stronami, które hostują jedną lub więcej witryn na Kinsta. Możesz zaprosić użytkowników do dostępu do twojego konta Kinsta, przypisując uprawnienia dostępu oparte na rolach i specyficzne dla witryny, takie jak:

 • Admin, kto ma dostęp do wszystkich witryn.
 • Deweloper, z dostępem do stron, ale bez fakturowania.
 • Dane do faktury, w których ludzie widzą tylko dane rozliczeniowe i dane firmy.

Dziennik aktywności

zrzut ekranu dziennika aktywności użytkownika MyKinsta

Dziennik aktywności użytkownika MyKinsta

Dziennik aktywności wyświetla wszystkie ważne działania na Twoim koncie Kinsta i hostowanych stronach – wykonywane przez wszystkich użytkowników. Przykłady obejmują tworzenie witryny, zmiany rekordów DNS, wiadomości od pomocy technicznej i wiele innych.

Monitoruj status wtyczki na pulpicie nawigacyjnym MyKinsta

zrzut ekranu monitorowania stanu wtyczki WordPress w MyKinsta

Monitorowanie statusu wtyczki WordPress w MyKinsta

Pulpit nawigacyjny MyKinsta oferuje również narzędzie stanu wtyczek, które umożliwia przeglądanie zainstalowanych wtyczek WordPress, ich wersji oraz tego, czy mają dostępną aktualizację. Jak wszyscy wiemy, ciągłe aktualizowanie motywu i wtyczek jest jedną z najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa witryny WordPress.

Kinsta Analytics

Z poziomu pulpitu nawigacyjnego Kinsta Analytics zapewnia szczegółowe dane na temat wydajności i ruchu na poziomie serwera. Ponieważ Kinsta jest wyceniana na podstawie liczby odwiedzin miesięcznie, ważne jest, abyś miał szczegółowy dostęp do dzienników odwiedzin.

Jak Kinsta oblicza wizyty?

Pierwszą rzeczą do zrozumienia jest to, że raport ruchu Kinsta różni się od raportu Google Analytics. Wynika to z faktu, że GA używa JavaScript, co oznacza, że ​​pokazuje tylko odwiedzającym, a nie wszystkim innym (takim jak boty i roboty) dostęp do Twojej witryny. W większości przypadków GA nie może również liczyć użytkowników korzystających z blokad reklam.

Jednak Kinsta wie o tym i ma kilka funkcji oraz rekomendacje, które pomogą Ci:

 • Kinsta nie liczy odwiedzin ze znanych klientów „botów” i nie filtruje danych z analityki w jak największym stopniu.
 • W razie potrzeby możesz łatwo zablokować adresy IP za pomocą narzędzia odmowy adresu IP.
 • Zapora sieciowa (WAF), taka jak Cloudflare lub Sucuri, może być używana w połączeniu z Kinsta. Usługi te mają obszerne bazy danych, które należy traktować jako „zły” ruch, a ruch z tych „złych” adresów IP nie może nigdy trafić do Twojej witryny Kinsta. Pomoże to obniżyć koszty hostingu.

Kinsta zapewnia widok z lotu ptaka na odwiedziny w witrynie, wykorzystanie przepustowości, wykorzystanie CDN (jeśli masz włączoną funkcję) oraz ruch na pulpicie w porównaniu z ruchem. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Kinsta oblicza wizyty, sprawdź ich szczegółowy artykuł.

PS: Omówiliśmy opłaty za nadwyżkę ruchu i CDN w sekcji artykułu dotyczącej planu i cen.

Analiza wydajności na poziomie serwera

Oprócz statystyk odwiedzających, Kinsta Analytics oferuje również szczegółowe analizy na poziomie serwera dotyczące wydajności, kodów odpowiedzi HTTP, żądań pamięci podręcznej oraz żądań Geo i IP.

Oto niektóre z najlepszych wskaźników z każdego modułu:

Wydajność PHP i bazy danych: Średni czas odpowiedzi PHP + MySQL, przepustowość PHP, limit pracowników, żądania AJAX oraz lista skryptów PHP, które mają najwyższy czas odpowiedzi PHP + MySQL. W przypadku strony demonstracyjnej w naszym samouczku były to skrypty aktualizacji motywów i wtyczek.

Kody odpowiedzi HTTP: Daje to przegląd ogólnej kondycji odpowiedzi witryny na wszystkie przychodzące zapytania HTTP – ruch botów i ludzi.

 • Kody odpowiedzi w 200 są w porządku.
 • 300 oznacza przekierowanie. Zbyt wiele przekierowań nie jest dobrą rzeczą.
 • Kody odpowiedzi w zakresie od 400 do 500 oznaczają błąd i powinny zostać zminimalizowane, ponieważ obniżają wydajność i wyniki SEO.

Wydajność pamięci podręcznej: Ten raport pokazuje, jak dobrze działa pamięć podręczna witryny WordPress. Idealnie, powinna istnieć duża liczba trafień w pamięci podręcznej, mniejszych braków pamięci podręcznej i niewielkich okresów ważności pamięci podręcznej. Oznacza to, że wszystko działa optymalnie, a większość próśb odwiedzających jest obsługiwana z pamięci podręcznej WordPress – zapewniając najlepszą możliwą wydajność.

Geo i IP: Daje to przegląd źródła pochodzenia najważniejszych miast, miast i adresów IP.

Testy wydajności Kinsta

Żadna recenzja hostingu nie jest kompletna bez pewnych testów porównawczych. Sprawdźmy niektóre testy wydajności zarządzanego hostingu WordPress przez Kinsta.

Stworzyliśmy demo instalację WordPress w Kinsta i hostowaliśmy ją w indyjskim centrum danych w Google Cloud i zastosowaliśmy następującą konfigurację:

 1. Motyw: nasz własny Total Theme i używał układu portfolio z dużą ilością zdjęć na pierwszej stronie. Pamiętaj, że obrazy nie zostały zoptymalizowane, ponieważ jest to motyw demonstracyjny. Możesz i powinieneś zoptymalizować wszystkie swoje zdjęcia w WordPress.
 2. CDN został włączony
 3. Centrum danych: Bombaj, Indie

Testy wydajności Kinsta GTmetrix

zrzut ekranu z testów wydajności Kinsta - Gtmetrix

Testy wydajności Kinsta – GTmetrix

GTmetrix przyznał Kinsta wynik PageSpeed ​​93% (stopień A) i wynik YSlow 89% (stopień B). Wynik na YSlow został zmieniony ze względu na niezoptymalizowane obrazy. Test został również przeprowadzony z serwerów w Kanadzie, podczas gdy centrum danych znajduje się w Indiach.

Rozmiar strony wynosił 774 KB, obejmujący 28 żądań HTTP, i został w pełni załadowany w 1,8 sekundy.

Testy wydajności Kinsta WebPageTest

zrzut ekranu dla testów wydajności Kinsta WebPageTest

Testy wydajności Kinsta – WebPageTest

Przeprowadziliśmy dziesięć ciągłych testów z indyjskiego centrum danych. Czas ładowania całej strony wynosił 1,4 sekundy przy rozmiarze strony 760 KB i 28 żądaniach. Wszystkie stopnie to A..

Testy wydajności Kinsta LoadImpact

zrzut ekranu z testów wydajności Kinsta LoadImpact

Testy wydajności Kinsta – LoadImpact

Przeprowadziliśmy test LoadImpact na Kinsta z centrum danych w Singapurze, z 50 jednoczesnymi użytkownikami przez 12 minut. Wyniki były imponujące – średni czas odpowiedzi wyniósł 74 milisekundy, przy 75 żądaniach na sekundę.

Plany cenowe Kinsta wyjaśnione

Plany cenowe Kinsta

Pierwszą rzeczą, na którą zauważysz Kinsta, podobnie jak większość innych zarządzanych dostawców hostingu, jest to, że nie jest tanie. W rzeczywistości sama misja Kinsty rozpoczęła się z powodu złych standardów tego, co było wtedy akceptowalne dla taniego hostingu.

W 2013 r. Postanowili stworzyć najlepiej zarządzany hosting WordPress i odpowiednio za to naliczać opłaty. W 2019 roku mają najlepsze marki korzystające z Kinsta – od General Electric, TripAdvisor, Intuit, FreshBooks, Ubisoft po Buffer i Drift.

Kinsta’s Rozrusznik planować koszty 30 USD / miesiąc i zawiera jedną witrynę WordPress, 20 000 wizyt, jedna darmowa migracja i 50 GB przepustowości CDN. Kinsta oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i różne kwoty obsługiwanych witryn, bezpłatne migracje i przepustowość CDN we wszystkich swoich planach.

Plany Kinsty są podzielone na trzy kategorie:

 1. Plany Starter i Pro: 30–60 USD miesięcznie przy 20-40 tys. Wizyt / miesiąc.
 2. Plany biznesowe 1-4: 100–400 USD miesięcznie, obsługując 100–600 tys. Wizyt / miesiąc
 3. Plany dla przedsiębiorstw 1-4: 600–1500 USD miesięcznie, obsługując 1-3 mln wizyt / miesiąc
 4. Wszystko, co wyższe, wymaga niestandardowych planów korporacyjnych.

Oto domyślne funkcje dostępne we wszystkich planach hostingowych Kinsta:

 • Bezpłatny CDN ze zmienną przepustowością
 • Darmowe SSL z Let’s Encrypt i możliwością importowania niestandardowych certyfikatów SSL
 • Jedna darmowa migracja strony. Dodatkowe bezpłatne migracje dla wyższych planów
 • Codzienne automatyczne kopie zapasowe, ręczne kopie zapasowe i 14-dniowe przechowywanie kopii zapasowych (plany biznesowe i korporacyjne mają 20- i 30-dniowe przechowywanie kopii zapasowych)
 • Zapora sieciowa GCP dla dodatkowego bezpieczeństwa
 • Środowisko przejściowe, dostęp SSH i sFTP do wszystkich serwerów
 • Automatyczne optymalizacje baz danych MySQL
 • Dostęp dla wielu użytkowników do pulpitu nawigacyjnego MyKinsta
 • Wsparcie 24/7 i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 2 miesiące za darmo w rocznej subskrypcji

Dodatkowe uwagi:

 • Nadwyżki wizyt kosztują 1 USD / 1000 wizyt. Nadwyżki ruchu CDN kosztują 0,1 USD / GB
 • Klonowanie witryn i obsługa wielu witryn WordPress jest obsługiwana w planie Pro (60 USD / mc). Klonowanie witryny różni się od tworzenia witryny
 • Witryny WooCommerce i członkostwa są zalecane w planie Biznes 1 (100 USD / mc). Nadal możesz go używać w planie początkowym

Dostępne dodatki do wszystkich planów:

 • Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis: 100 $ / mc / site za każdy dodatek
 • Odwrotny serwer proxy Nginx: 50 USD / mc / stronę
 • Dodatkowe kopie zapasowe: 100 USD / mc / stronę za kopie godzinowe i 50 USD / mc / stronę za kopie 6-godzinne

Wsparcie Kinsta

zrzut ekranu obsługi kinsta działającej na domofonie

Wsparcie Kinsta działające na domofonie

Cały system wsparcia Kinta działa na domofonie, co oznacza wsparcie czatu 24 × 7. Społeczność WordPress ogólnie docenia wsparcie Kinsty, podkreślając ich wiedzę techniczną w zakresie zarządzania serwerami, bezpieczeństwa i wydajności WordPress.

Podczas przeglądu dwukrotnie skontaktowałem się z pomocą techniczną – raz, gdy mój węzeł witryny Kinsta poświęcił czas na skonfigurowanie (zespół wsparcia wyjaśnił, że konfiguracja nowej witryny zajmuje do 20 minut), a drugi raz, kiedy próbowałem aby dodać długi rekord TXT do Kinsta DNS. Zespół wsparcia szybko go dla mnie dodał.

zrzut ekranu bazy wiedzy kinsta

Baza wiedzy Kinsta

Inną rzeczą, która robi na mnie wrażenie, jest ciągły wysiłek Kinsty w tworzeniu wysokiej jakości baz wiedzy i artykułów związanych z WordPress. Mają fantastyczne samouczki i przewodniki WordPress, zasoby na różne tematy marketingu online i moje ulubione – szczegółowe lekcje na temat ich przedsiębiorczej podróży.

Opracowanie strategii marketingu treści Kinsty zajęło dużo czasu i zasobów, które ostatecznie stworzyły wizerunek marki jako „znających się na hostingu” w społeczności WordPress. Nie wspominając o stale rosnącym ruchu w wyszukiwarkach!

Podsumowanie

Rozwój firmy internetowej nie jest łatwym zadaniem. Każdy nowy proces, funkcja lub ulepszenie wiąże się z własnym zestawem wyzwań.

W miarę wzrostu ruchu w witrynie ważne staje się uaktualnienie do niezawodnego dostawcy hostingu. Tak, zarządzani dostawcy hostingu pobierają opłatę premium, ale w zamian zyskujesz spokój.

Kinsta oferuje doskonałą obsługę klienta, optymalizację wydajności i proaktywne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić, że Twoja strona działa na najwyższym poziomie.

POBIERZ KINSTA HOSTING

Mamy nadzieję, że podoba Ci się ten ponad 3600 recenzji słów. Jeśli chcesz coś, co chcielibyśmy uwzględnić, daj nam znać. Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map