Rishikimi i HostPapa MB

HostPapa është ofruesi kryesor për pritjen e gjelbër në Mbretërinë e Bashkuar, me hapësirë ​​të madhe në disk, ndarje të bandës, dhe plane fleksibël të pagesave me kosto të ulët. Ekipi i mbështetjes së klientëve HostPapa është jashtëzakonisht i ditur në të gjitha aspektet e mbajtjes në internet dhe krijimin dhe mirëmbajtjen e faqes në internet, dhe ekipi i menaxhimit vjen në tryezë me përvojë të shumë viteve në industrinë e gjelbërimit të pritjes.


OFERTA E KUFIZUAR SPECIALE: Vizitorët tanë marrin 50% zbritje në llogarinë e tyre të mbajtjes në internet të HostPapa! Klikoni në lidhjen më poshtë – nuk kërkohet kodi kupon !

VIZITA hostpapaDUHET ZBRITJE 50% TANI!

Një tjetër bonus që ju merrni me HostPapa është një domain falas me regjistrim. Pra, padyshim që është një plus i madh që ju kursen edhe 10 paund shtesë. Paratë që mund të investoni përsëri në reklama, thjesht përdorni kodin e promos së kuponit: FREEDOMAIN

Ky kod promo hostpapa do të funksionojë për të gjithë vitin 2014 !

E përkryer për bizneset e e-commerce të vogla dhe të mesme, si dhe për ata që kërkojnë një uebfaqe të vogël personale, HostPapa u siguron të gjithë klientëve të saj lirinë dhe fleksibilitetin për të krijuar, publikuar dhe promovuar një uebfaqe përrallore për një kosto të ulët shkëlqyese.

HostPapa aktualisht ofron shërbimet e mëposhtme:

 • Web Hosting
 • Fusha e shërbimeve
 • Regjistrimi i emrit
 • Pako biznesi të vogël
 • Uebfaqja për celular
 • Dyqan online
 • Rishitesi Web Hosting
 • Mbështetje HostPapa për Google Apps
 • Vula e Sigurimit të SiteLock
 • CloudFlare
 • Rezervimi i faqes në internet HostPapa
 • Certifikata SSL
 • Lidhu HostPapa

HP-En ofertat FALAS:

Kreditë e reklamave në Facebook

$ 50 FALAS Kredite e reklamave

Google AdWords ™ **

$ 100 FALAS Kredite e reklamave

Reklama të produkteve Amazon Amazon

$ 75 FALAS Kredite e reklamave

Bing / Yahoo! Kërkimi i paguar

$ 25 FALAS Kredite e reklamave

Reklamim Miva Paguaj për Klikim

$ 25 FALAS Kredite e reklamave

Rrjeti i Reklamimit të Bidvertiser

$ 20 FALAS Kredite e reklamave

Mjetet e Optimizimit të Motorit të Kërkimit (SEO)
* Garantohet të indeksohet faqja e internetit në Google në 24 orë!

FALAS (Vlera 120 dollarë)

AdDollars ™

FALAS
VIZITA hostpapaDHE TET GJITHA N 50 50% ZBRITJE TANI!

Vlera e çmimit

Filloni përvojën tuaj në HostPapa me Soho Launch, një krijues falas në internet. Pastaj, pasi faqja juaj e internetit themelore ka kaluar live, HostPapa ju jep mjete gati të pakufizuara për zgjerimin dhe përmirësimin e tij derisa të gjeneroni trafikun dhe (nëse aplikohet) fitimin që kërkoni dhe meritoni. Në përpjekjen e saj të padiskutueshme për të ndihmuar të gjithë klientët të krijojnë dhe publikojnë uebfaqe me performanca të larta në internet, HostPapa ju ofron një mori mjetesh elektronike (jo më pak prej të cilave janë karrocat e blerjes dhe kërkimi i kredive të marketingut) të gjitha falas..

Konsumatorët e hostPapa gjithashtu kanë shkathtësinë për t’i bërë faqet e tyre të internetit sa më interaktive siç dëshirojnë, me aftësinë për të postuar sondazhe dhe sondazhe, bloge, dhoma bisede, forume të përdoruesve, grupe diskutimi dhe borde buletine, ndarje fotografish dhe video, libra të ftuar, dhe shumë, shumë më tepër. Ju gjithashtu do të shijoni një sërë mjetesh premierë për krijimin e faqeve të internetit që nuk kërkojnë njohuri programuese çfarëdo. Dhe, sigurisht, pasi faqja juaj dinamike, interaktive, në kërkim profesional do të funksionojë, puna juaj nuk është bërë, dhe as HostPapa nuk ju ofron, ju ofrojnë mjetet më të avancuara dhe më të përdorimit të ndjekjes, raportimit dhe analizës për vlerësimin. dhe duke optimizuar performancën e faqes tuaj. Të gjitha këto karakteristika kombinohen për ta bërë një domain të lirë (të disponueshëm vetëm me planet vjetore të mbajtjes në internet) dhe dhjetë nënfusha më të mirat që mund të jenë.

seriozitet

Jo vetëm që HostPapa ofron një garanci prej 99.9% në kohën e duhur, por edhe një garanci në kohë të rrjetit 99%. Rikthimi i këtyre premtimeve është një koleksion i integruar paisje i pajisjeve kryesore nga Cisco dhe Intel, dyshemetë e ngritur, kontrolli i klimës nga zjarri dhe zbulimi i përmbytjeve, dhe sistemet e parandalimit / shtypjes, si dhe mbrojtje nga defektet e tërmetit. Objektet mundësohen nga furnizimet e tepërta të pandërprera të energjisë të mbështetura nga gjeneratorët e tepërt të naftës. Të gjitha sistemet dhe bazat e objektit monitorohen nga sistemet e sigurisë dhe personeli 24/7/365. Konsumatorët madje marrin kopje rezervë rutinore të të gjitha të dhënave, të përfshira në shërbim. Në të gjitha vitet e saj të biznesit, kënaqësia e klientit HostPapa është aq e lartë sa që kompania nuk ka ende një kërkesë të klientit që ata bëjnë mirë në garancinë e tyre 30-ditore të kthimit të parave.

Paneli i kontrollit

Të gjithë klientët e HostPapa gëzojnë përdorimin e plotë të panelit të kontrollit kryesor në botë. cPanel është intuitiv, i qartë dhe po aq funksional sa është i gjithanshëm. Përdorimi i cPanel dhe të gjitha mjetet dhe mjetet e saj të shumta është aq e lehtë sa që edhe një rishtar në internet mund të lundrojë menjëherë në ndërfaqet e ndryshme, të bazuara në ikonë. Menyja kryesore e cPanel krenohet me një koleksion të plotë të të gjitha statistikave të përdoruesit në kohë reale që mund të dëshironit ndonjëherë ose të keni nevojë për maksimizimin dhe optimizimin e performancës së faqes tuaj.

Ndihma për klientët

Qendra e shërbimit të klientëve të HostPapa është kurorëzuar nga një përzgjedhje gjithëpërfshirëse e shërbimeve të mbështetjes të vetë-drejtuara, duke përfshirë shkurtesat më të fundit të lajmeve të kompanisë, një zgjidhës vetë-zgjidhës, një asortiment të mësimeve video të dobishme, një bibliotekë të shkarkueshme të manualeve të përdoruesve dhe mjeteve mbështetëse të softuerit , së bashku me një komunitet aktiv jashtëzakonisht të dobishëm. Për ndihmë të asistuar, klientët mund të kontaktojnë stafin e ditur të HostPapa përmes telefonit 24/7/365 pa telefon, email dhe chat live.

Garancia e kthimit të parave pa pagesë RREZIK 30-ditor

Mbi 100,000 pronarë të faqeve të internetit besojnë në HostPapa çdo ditë për të menaxhuar faqet e tyre të internetit. Nëse vendosni të anulloni brenda 30 ditëve nga data e blerjes fillestare, do të merrni një rimbursim të plotë, më pak tarifat e konfigurimit ose regjistrimin e domain të aplikueshëm ose kostot e transferimit.

VIZITA hostpapaDHE B GN ZBRITJEN TANI!

Kompanitë tona më të mira të pritjes në faqen e internetit në listën e Mbretërisë së Bashkuar

Artikujt e lidhur

 • Isfarë është Google App Engine dhe çfarë mund të bëni me të
 • SSD vs HDD për pritjen dhe si ndikon në shpejtësinë e faqes tuaj
 • Rishikimi A2Hosting
 • Si të zgjidhni ofruesin më të mirë të CDN (Udhëzues i plotë)
 • Rishikim One.com
 • Rishikimi i Hosting në Cloud SiteGround
 • Rishikimi i Web Hosta Pickaweb
 • Rishikimi i Web Hosting CooliceHost
 • Rishikimi i Web Hosting Bluehost
 • Rishikimi i Web Hosting GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me