Cena £:Bezpłatnie (na licencji GPL)
Dokumentacja:Dokumenty tematyczne
Wideo:Przewodnik wideo
Github Repo:Github Repo
PreviewDownload

Obecna wersja: 1.1.2


Chcesz lepszego bloga? Powered to całkowicie darmowy motyw WordPress w stylu blogu, który zakodowaliśmy tutaj w WPExplorer. Chcieliśmy stworzyć praktyczny motyw, który mógłby być wykorzystywany na każdym blogu – biznesie, technologii, urodzie, stylu życia, podróżach, gastronomii i nie tylko. Czysty i minimalny układ tego motywu ułatwia nawigację i czytanie. Tak, istnieje wiele fajnych darmowych motywów do blogowania, ale Powered jest dobrze zakodowanym motywem wykorzystującym standardy kodowania WordPress, oferuje pewne funkcje podobne do premium (wybór spośród setek czcionek Google, niestandardowe ustawienie szerokości, wybranie kolorów menu) nie mają wszelkie linki spamowe lub kodowane, jest niezwykle szybki, łatwy w użyciu i zaprojektowany dla współczesnego wieku.

Minimalna, responsywna i szybka konstrukcja

Motyw Powered jest opatrzony minimalnym stylem siatki, dzięki czemu możesz prezentować swoje najnowsze posty w sposób bardzo łatwy w nawigacji i podobny do wielu popularnych blogów. Po prostu przejdź do WordPress Customizer wybrać między 1, 2, 3 lub 4 kolumnami dla swojej siatki. Możesz także niezależnie wybrać pasek boczny, pasek boczny lewy lub pasek boczny prawy dla swoich archiwów, postów i stron. Opcjonalny „Polecany post” wyświetla pierwszy post z twojej siatki w dużym formacie, który dodaje do projektu motywu, ale także zwiększa ekspozycję na najnowsze artykuły. Opcjonalna sekcja „Popularne posty” przed stopką widgetizowaną pozwoli Ci zaprezentować niektóre z najczęściej oglądanych postów.

Ustawienia dostosowywania i rozmiary obrazu

Powered zawiera wiele przydatnych ustawień dostosowywania, dzięki czemu możesz zmienić domyślne szerokości witryny, punkt przerwania menu mobilnego, dodać niestandardowe logo, zmienić długość fragmentu wpisu, włączyć / wyłączyć różne części motywu, wybrać kolumny siatki (1,2,3 lub 4), wybierz układ (prawy pasek boczny, lewy pasek boczny, brak paska bocznego), zmień zapytanie dotyczące powiązanych postów i wybierz liczbę wyświetlanych wpisów, wybierz preferowaną liczbę kolumn widżetów stopki, wprowadź własny tekst praw autorskich, wybierz domyślną czcionkę motywu rodzina (wybierz spośród setek Czcionki Google), wprowadź niestandardowe rozmiary przycinania obrazu i nie tylko!

„Zalecane” rozmiary obrazów:

Poniższe nie są tak naprawdę „zalecanymi” rozmiarami obrazów, ale są tymi, które są używane w wersji demonstracyjnej na żywo, jeśli chcesz ich użyć lub coś podobnego:

 • Wyróżniony wpis: 1100 x 480 x centrum-centrum
 • Wejście: 760 x 460 x centrum-centrum
 • Pojedynczy post: 760 x 460 x centrum-centrum
 • Związane z: 760 x 460 x centrum-centrum
 • Strony: 760 x 460 x centrum-centrum
 • Popularny: 760 x 460 x centrum-centrum

Tłumaczenia i wsparcie RTL

Motyw Powered WordPress jest w pełni zlokalizowany do tłumaczenia i zawiera plik Powered.pot w folderze języków. Zawiera również 2 funkcje do dodania obsługi WPML i Polylang do tłumaczenia niektórych ustawień dostosowywania, takich jak niestandardowe logo, jeśli chcesz mieć inne logo dla każdego języka witryny.

Dołączony jest także plik RTL CSS, który zapewnia obsługę języka od prawej do lewej bez konieczności robienia czegokolwiek! Wystarczy wybrać język RTL w ustawieniach WordPress, a plik zostanie automatycznie załadowany, automatycznie przenosząc różne elementy motywu.

Nigdy więcej konfliktów!

Zapomnij o konfliktach z wtyczkami innych firm! Powered jest kodowany z każdą pojedynczą funkcją PHP, klasą i identyfikatorem HTML oraz unikatowymi prefiksami klas, aby uniknąć ewentualnych konfliktów z innymi wtyczkami. Ponadto używamy tylko podstawowych funkcji WordPress, nie używamy żadnych zewnętrznych paneli motywów ani skryptów zmiany rozmiaru obrazu, które mogłyby spowolnić lub zepsuć.

Integracja z mediami społecznościowymi

Tylko dlatego, że projekt jest prosty, nie oznacza to, że ten darmowy motyw nie jest pełen pięknych funkcji premium. Powered obejmuje wbudowane udostępnianie w mediach społecznościowych we wszystkich Twoich postach na Facebooku, Twitterze i Google+. Czytelnicy muszą tylko kliknąć przycisk, aby udostępnić swoje artykuły (pamiętaj tylko o skonfigurowaniu) Otwórz wykres poprawnie na twojej stronie poprzez wtyczkę).

Motyw zawiera również niestandardowy widget mediów społecznościowych, którego można używać na pasku bocznym lub w stopce. Po prostu dodaj widżet do obszaru widżetów paska bocznego, wklej linki do mediów społecznościowych i zapisz. Możesz łatwo przeciągać i upuszczać, aby zmienić kolejność łączy społecznościowych, a także wybrać otwieranie łączy w tej samej lub nowej karcie.

Potężne blogowanie

Co najważniejsze Powered ułatwia blogowanie. Nie ma żadnych sztuczek, po prostu opublikuj swoje posty, jak zwykle w WordPress, a jeśli chcesz, możesz wstawić adres URL wideo lub audio zgodny z oEmbed. Twoje posty będą automatycznie wyświetlać polecany obraz u góry (lub wideo / audio), a treść poniżej. W postach wyświetlana jest również opcjonalna skrzynka autora z łączami bio i społecznościowymi (wprowadź linki społecznościowe w ustawieniach użytkownika), linki do następnych i poprzednich artykułów, a także pokrewna sekcja artykułów, która wyświetla inne posty z tej samej kategorii lub losowo (na podstawie twoje ustawienia dostosowania).

Powered to świetna opcja dla każdego bloga i mamy nadzieję, że spróbujesz! Możesz zobaczyć więcej funkcji motywu poniżej lub po prostu pobrać motyw, aby dziś blog był niesamowity!

Obsługiwane funkcje motywu WordPress

 • Całkowicie darmowy motyw GPL!
 • Elastyczny projekt
 • 1-4 Układy kolumn dla twoich wpisów
 • Lewy, prawy lub brak opcji paska bocznego
 • Czysta i minimalna kratka – wybierz między murami lub pasującymi rzędami
 • Przesyłanie niestandardowego logo obrazu
 • Niektóre ustawienia stylów i typografii
 • Niestandardowy widget mediów społecznościowych
 • Niestandardowe Ostatnie posty z widżetem miniatur
 • Styl autora z linkami społecznościowymi
 • Posty standardowe, audio i wideo
 • Powiązane posty
 • Sekcja popularnych postów
 • Komentarze w wątkach
 • Numeracja stron
 • Tekst praw autorskich w stopce niestandardowej
 • Powrót do górnej strzałki
 • Czysty i prawidłowy kod
 • I więcej!

Obsługiwana dokumentacja motywu WordPress

Rozpoczęcie pracy z motywem Powered WordPress powinno być dość łatwe, ale oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z tego motywu.

Instalacja: Zainstaluj ten motyw, tak jak każdy inny motyw WordPress. Wystarczy pobrać plik zip. Następnie użyj importera WordPress, aby zainstalować i aktywować motyw.

Opcje dostosowywania: Opcje niestandardowego logo, szerokości witryny, kolumn, niestandardowych kolorów i innych można znaleźć w Live WordPress Customizer. Nawigować do Wygląd> Dostosuj> Ogólne ustawienia motywu aby zmienić domyślne ustawienia motywu. Dostępnych jest także kilka wbudowanych opcji stylizacji / kolorów Wygląd> Dostosuj> Stylizacja.

mocny styl

Rozmiary obrazu: Domyślnie motyw Powered nie przycina ani nie zmienia rozmiaru żadnych zdjęć, ale możesz zdefiniować niestandardowe przycinanie w Wygląd> Dostosuj> Rozmiary obrazu. Tutaj możesz podać szerokość, wysokość i lokalizację przycinania różnych zdjęć w witrynie. Po zakończeniu należy uruchomić ponownie wygeneruj wtyczkę miniatur.

zasilane rozmiary obrazu

Posty na blogu: Utwórz posty na blogu tak jak zwykle, wybierając Posty> Dodaj nowe. Ten motyw obsługuje również polecane obrazy, posty wideo i audio. Po prostu wprowadź swoje kompatybilne łącza oEmbed w bieżących polach meta wyświetlanych w edytorze postów.

Sekcja popularnych postów: Opcjonalna sekcja popularnych postów jest wyświetlana tuż przed obszarem stopki i można ją wyłączyć w module dostosowania w zakładce „stopka”. Domyślnie będzie wyświetlany w kolejności większości komentowanych postów, ale możesz także zainstalować Wtyczka licznika wyświetleń postów aby zamiast tego wyświetlać najczęściej oglądane posty.

Aktualizacje: Aktualizacje są dostarczane automatycznie. Jeśli motyw jest aktualizowany, powinien zostać wyświetlony na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Jeśli zauważysz, że dostępna jest aktualizacja, ale nie widzisz powiadomienia o aktualizacji, zawsze możesz ponownie pobrać motyw i zaktualizować przez FTP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me