“Në shënjestër të synuar për newbies. Raportet tregojnë se pritja është e shpejtë, por mbështetja e klientit mund të jetë e ngadaltë. “


WebHostingHub është mjaft i ri në skenën e shërbimit të web hosting. Ky ofrues ka funksionuar vetëm për dymbëdhjetë vjet. Por, ashtu si kompanitë më të vjetra të pritjes, WebHostingHub tashmë ka bërë një emër për vete.

Isshtë i njohur si një ofrues i fortë shërbimesh në faqet e internetit personale dhe të biznesit të vogël. Ata specializohen në hostimin e faqeve në internet në mënyrë që tiparet e tyre të synojnë këtë industri të veçantë. Kjo kompani krenohet se çdo person mund të krijojë një faqe në internet dhe ta vendosë atë në internet në pak minuta pasi të regjistrohet në planin e tyre. Plani i tyre i vetëm i përbashkët i pritjes ofron burime të pakufizuara dhe karakteristika të tjera të zakonshme. Një arsye pse shumë klientë zgjedhin WebHostingHub është sepse kompania ofron një zgjedhje midis dy qendrave të të dhënave. Siç e dinë shumë, afërsia me një qendër të dhënash mund të ndikojë në performancën e faqes në internet. Duke lejuar klientët e tyre të zgjedhin qendrën më të afërt të të dhënave, pajtimtarët e tyre duhet të gëzojnë një efikasitet më të lartë. Për një çmim të veçantë prej 3,99 $ në muaj, kjo është tashmë një marrëveshje mjaft e mirë për ata që kërkojnë pritje me karakteristika themelore.

Shtë e rëndësishme të theksohet se ky është një çmim promovues. Shkalla e rregullt për planin është 4,95 $. Kjo është akoma shumë më e lirë se sa nivelet promovuese të kompanive të tjera.

[idetë e shtresave = ”5 ″]

ICEMIMI NER MUAJ$ 4.99UPTIME & SPEED85%
Hapësira e rrezikutUNLIDOMAIN TUAJFALAS
bandwidthUNLIVLERËSIMI I PËRGJITHSHËM8/10

Karakteristikat dhe lehtësia e përdorimit

Tani është kaq e zakonshme që ofruesit e pritjes të kenë plane me karakteristika të pakufizuara, si hapësira në disk, llogari ftp, gjerësia e bandës, bazat e të dhënave dhe adresat e postës elektronike. Kjo është ajo që do të merrni kur të regjistroheni me webhostinghub. Në krye të këtyre, ju do të merrni:

• Qasje në sisteme të përparuara të sigurisë me suphp
Paqja e mendjes për webmasterin vjen nga njohja që faqja e tij e internetit është e sigurt kundër çdo sulmi. Kjo është një karakteristikë për të cilën krenar është WebHostingHub.

• Freebies për reklama në internet
Uebfaqja juaj nuk do të mbijetojë nëse nuk merrni shumë vizitorë. Postimi i reklamave në vendet strategjike mund t’ju ndihmojë ta bëni këtë. Whh u jep klientëve të tyre kredi me vlerë deri në 75 $ për të përdorur në yahoo !, bing, dhe fjalë të reklamave të Google.

• Transferim ose regjistrim falas i domenit
Nëse keni një emër ekzistues të regjistruar të domain, ju mund ta transferoni atë në llogarinë tuaj WebHostingHub falas. Kompania gjithashtu do të plotësojë shpenzimet e regjistrimit për emrin tuaj të parë të domain nëse ndonjëherë keni ende të regjistroheni një.

• Qasje te një ndërtues premium i faqes
Në shumicën e kompanive, kur ata ju japin hyrje tek një krijues faqesh, ju merrni vetëm versionin bazë. Nëse dëshironi të krijoni një faqe në internet më komplekse, do t’ju duhet të paguani ekstra.

Me webhostinghub, ju duhet të përdorni versionin premium pa ndonjë kosto shtesë. Me webhostinghub, ju duhet të përdorni versionin premium pa ndonjë kosto shtesë. Kjo do të thotë që të keni akses në më shumë shabllone, tema dhe mjete për ta bërë faqen tuaj të internetit vizualisht tërheqës dhe shumë funksional.

seriozitet

Ashtu si kompanitë e tjera, e cila premton se koha e tyre e qëndrimit do të qëndrojë mbi 99%. Ata vazhdimisht përditësojnë sistemet e tyre dhe përdorin vetëm serverët e fundit dhe më të shpejtë dhe harduerët e tjerë për të siguruar një performancë të shkëlqyeshme. Sistemi i tyre është nën monitorim të vazhdueshëm në mënyrë që çdo problem të zbulohet dhe zgjidhet lehtë pa shkaktuar ndërprerje të shërbimit.

Konsumatori dhe mbështetje teknike

Nëse dëshironi të kontaktoni ekuipazhin mbështetës të webhostinghub, mund të përdorni opsionet tipike: telefon, email ose bisedë live. Nëse po filloni dhe nuk dini nga të filloni, mund të shkoni në faqen e tyre zyrtare të internetit dhe të lexoni përmes udhëzuesit të tyre të strehimit, në mënyrë që të merrni kushinetat tuaja. Baza e njohurive e tyre gjithashtu përmban artikuj të shumtë dhe mësime video për t’ju ndihmuar në çështje të zakonshme.

Aktgjykimi i formës së prerë

Disavantazhi i vetëm që mund të perceptohet kur regjistroheni me WebHostingHub është se ato ofrojnë vetëm pritje të përbashkët përmes linux. Ky nuk është problem nëse planifikoni të krijoni një uebfaqe të vogël. Sidoqoftë, nëse doni një server të dedikuar ose vps, ose duhet që zhvilluesi juaj i faqes së internetit të kërkojë përdorimin e një serveri të bazuar në Windows, mund t’ju duhet të kërkoni një kompani tjetër pritëse.

AKTIVATI 3,99 dollarë kupon
PLUS: Merrni 200 $ Kredi AD nga GOOGLE, TWITTER, BING & YAHOO!

Aktivizoni Kupon dhe Faqen e Hapur

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me