Rishikimi i hostit të zemrës Inetrnet në Mbretërinë e Bashkuar

Zemra Internet e bëri atë në krye të grafikut tonë të rishikimit të web hosting në Mbretërinë e Bashkuar për disa arsye. Ata janë 100% kompani me bazë në Mbretërinë e Bashkuar që do të thotë që ju të merrni të gjitha përfitimet nga kjo – qendra e të dhënave me bazë në Mbretërinë e Bashkuar për shpërndarje të shpejtë të përmbajtjes dhe mbështetje të teknologjisë së brendshme të gatshëm për të zgjidhur çdo problem 24×7. Më shumë rreth zemrës Internet në përmbledhjen më poshtë.


Zemër në internet
uptime
999
SPEED
994
SUPPORT
982
PRICE
938
TIPARET
983
GREEN
940
INOVATIVE
988

Teknologjia më e lartë. Serverët e zemrës së Internetit janë pritur në qendrat më të njohura të të dhënave në Mbretërinë e Bashkuar. Kjo siguron një shpërndarje shumë të ulët dhe të shpejtë në audiencën tuaj në Mbretërinë e Bashkuar. Platforma e tyre e pritjes është plotësisht e balancuar, që do të thotë që faqet e internetit të tjera nuk mbështeten kurrë në një server të vetëm dhe nuk ngadalësohen nga pikat e trafikut. Kohëzgjatjet janë gjithashtu me të vërtetë mbresëlënëse, sipas statistikave nga Netcraft, Heart Interent ka 100% në kohë në muajin e kaluar dhe 99,98% në vitin e kaluar me 99,82% kërkesa të suksesshme.

Zemra Internet ofron të gjitha llojet e planeve të hostimit nga pritja e Shared-it deri tek serverët Virtual privatë dhe serverët e Dedikuar. Kjo është arsyeja pse është shumë e shkallëzueshme dhe nëse blogu ose dyqani juaj bëhet i madh, lehtë mund të transferoheni në një server më të madh pa probleme. Ju mund të shihni planet e përbashkëta të pritjes këtu. Ne ju rekomandojmë planin Home Pro, pasi ju jep më shumë hapësirë ​​për të operuar. Ajo vjen me hapësirë ​​të pakufizuar, Bandwidth, bazën e të dhënave dhe llogari ftp. Ajo gjithashtu siguron qasje në të gjitha tiparet e tregtisë elektronike dhe instalimet 1 klikuese të aplikacioneve si WordPress, Joomla ose Magento të cilat janë të shkëlqyera për fillestarët. Ju mund të krahasoni të gjitha tiparet e përbashkëta të pritjes së zemrës që ofron Interneti këtu.

Mbështetja është një nga karakteristikat më të rëndësishme kur zgjidhni një pritje dhe Interneti i Zemrës ka mbështetje të madhe. Staffshtë 100% punonjës i teknologjisë në Mbretërinë e Bashkuar që mund të zgjidhë çdo problem. Ata kanë një opsion Live Chat, një numër telefoni në Mbretërinë e Bashkuar dhe një sistem Biletash Mbështetjeje. Shtë në dispozicion 24x7x365 dhe vjen falas me çdo plan pritës që ju zgjidhni. Mbështetja madje do të migrojë përmbajtjen tuaj falas nga pritja juaj e vjetër (me përjashtim të pritjes në starter Pro, e cila kushton 9,99 £)

Sa për çmimin, Heartinternet mund të jetë pak i shtrenjtë. Për 2,99 £ / m ju mund të merrni Starter Pro e cila është në rregull dhe me të ju morët të gjitha përfitimet e teknologjisë dhe mbështetjes nga Heart Internet, por gjithashtu ka shumë kufizime. Për të përjetuar të gjithë lirinë dhe veçoritë e shkëlqyera që ofron ky ofrues pritës, ju rekomandojmë planin Home Pro, i cili është 9,00 / m, por ai ka hapësirë ​​dhe gjerësi të pakufizuar, kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për këtë. Ju mund ta provoni shërbimin dhe të shihni nëse ju pëlqen pasi të gjitha planet e përbashkëta të pritjes vijnë me 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Një kriter tjetër që ne përdorim për të vlerësuar kompanitë pritëse janë vlerësimet e klientëve të tyre. Zemra në Internet ka wardmimin më të mirë për PC Pro Awards – 2013 dhe 97% e lexuesve të tyre do t’ua rekomandojnë këtë pritje miqve të tyre. Ju gjithashtu mund të vazhdoni Cicëroj dhe kontrolloni se çfarë thonë njerëzit e vërtetë në lidhje me Internetin e Zemrës.

VIZITA logon e zemres DHE B ANI një PLANIN ME NJ A ZBRITJE

zemër në internet

teknik

 • Garancia 99.9% e Uptime
 • Rregullimi dhe Transferimi Falas (me planin Home Pro dhe më lart)
 • Trafiku i Pafund, Emailet, DB (me planin Home dhe më lart)
 • Bazuar në Qendrën e Mbretërisë së Bashkuar
 • Paneli i kontrollit i zgjatur
 • Serverë të rinj të shpejtë me performancë të shkëlqyeshme
 • Vetëm kuti postare 400MB, më të mëdha në dispozicion për kosto shtesë
 • Plani i pritjes së Start Pro (planit më themelor) i mungon shumë specifikimeve të teknologjisë, prandaj sigurohuni që ta rishikoni atë para blerjes dhe të jeni të sigurt se plotëson nevojat tuaja.

mbështetje

 • Ekipi teknik inhouse me bazë në Mbretërinë e Bashkuar
 • Mbështetje telefonike në Mbretërinë e Bashkuar dhe Live Chat
 • SysAdmins të kujdeset për biletat tuaja në 1 orë gjatë orarit të punës dhe maksimum 24 orë.
 • Mbështetja është e madhe, nuk ka ulje këtu.

Çmimeve

 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Planet fleksibël
 • Keni një plan bazë që është mjaft i lirë
 • Fillon nga 2,99 £ / muaj.
 • Plani që vjen me të gjitha tiparet është 9,00

Rishikimi i backend-it

Zemra e Internetit ka një panel kontrolli me porosi që është gjithashtu i disponueshëm për pajisjet mobile që të mund t’i menaxhoni faqet tuaja në lëvizje. Një shumë e aplikacioneve 1 klikuese për instalime të shpejta dhe një ton modelesh dhe grafikësh falas që do të përdoren kur ndërtoni faqen tuaj të internetit. Ekziston gjithashtu një ndërtues i faqes në internet dhe një listë specifike e të gjitha teknologjive që mund të shihni në tabelën e krahasimit të planeve të pritjes këtu.

Dhe këtu janë disa nga shërbimet e mbajtjes së faqes në internet që kemi shqyrtuar dhe do ju rekomandojmë për ju:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

dhe këtu mund të lexoni vlerësimet më të mira të webhosting në Mbretërinë e Bashkuar dhe pritjen në Top WordPress në Mbretërinë e Bashkuar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map