A është eHost një zgjedhje e mençur për faqen tuaj te internetit?


Epo, ata u mbyllën në 2017 për shkak të menaxhimit të dobët.

Këtu është lajmi i mirë: 2018shtë 2018 dhe industria pritëse është më konkurruese se kurrë. Ka shumë ofrues të cilësisë së pritjes së faqeve në internet, të etur për të fituar biznesin tuaj.

Provoni këtë kuiz të shpejtë 2-minutësh dhe do t’ju tregojmë se cili ofrues i pritjes është më i miri për nevojat tuaja. Ky kuiz është dinamik, kështu që ka përgjigje si për newbies ashtu edhe për ekspertët.

Paralajmërim: Në fillim të vitit 2017 mora një sasi dërrmuese të vlerësimeve të këqija për eHost, dhe është e qartë se kjo kompani e kishte rënë topin. Unë pushova së rekomanduari për ta dhe disa muaj më vonë, ata u mbyllën. Lexoni për më shumë detaje dhe për hostin tim të rekomanduar # 1 të uebit.

Ky përmbledhje ishte gjatë dhe e mbushur me detaje. Shumë keq ata mbyllën dhe e bënë atë një humbje kohe.

Sidoqoftë, këtu është një përmbledhje e analizës sime eHost:

Përmbledhje e Shqyrtimit eHost (azhurnime të reja për Qershor 2017)

 • Unë u alarmova nga numri i klientëve që na dërguan me postë elektronike dhe komentuan në këtë faqe duke thënë se eHost ngarkoi kartat e tyre, por llogaria e tyre kurrë nuk u ngrit; dhe mbështetja eHost nuk u tha atyre pse ose rregulluar atë.
 • Ata nuk pranuan transferime të domenit (BlueHost bën)
 • Ata nuk ofrojnë transferime falas në uebfaqe (bën HostGator)
 • Lowmimi i ulët deri para por pagesa të larta rinovimi
 • Mbështetje e dobët e klientit (ju bëni një pyetje, dikush jep përgjigje të konservuar, ju përgjigjeni, ata kurrë nuk përgjigjen përsëri … ju filloni një biletë tjetër, e njëjta gjë ndodh, etj … jo mirë!)

Këshillë: Nëse po mendoni të shpërngulni faqen tuaj larg nga eHost për shkak të shërbimit të dobët, ju rekomandoj BlueHost. Ata janë një udhëheqës i industrisë. BlueHost ofron një pritje të shpejtë dhe të besueshme me një perfomancë udhëheqëse nga industria, mbështetje të klientit me një garanci të kthimit të parave 30-ditore, duke i bërë ata zgjedhjet tona # 1 për hostin e përgjithshëm më të mirë të internetit.

Nëse dëshironi të hulumtoni më shumë BlueHost, shihni shqyrtimin tim të plotë të të gjitha planeve të tyre këtu (hapet në një skedë të re).

Një tjetër host i shkëlqyeshëm është HostGator. Nëse doni të lëvizni sitin tuaj ekzistues, ata ofrojnë migrim falas në uebfaqe.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të provoni kuizin tim më të mirë të pritjes me rezultate të përshtatura për nevojat tuaja.

Pra, përsëri në eHost…

Më poshtë, do të gjeni vlerësimin tim origjinal nga koha kur këndvështrimi im për eHost ishte më pozitiv dhe unë akoma po merrja vlerësime nga klientë të lumtur. Ju lutemi mos harroni çdo gjë pozitive që lexoni më poshtë në lidhje me eHost. Ato nuk janë më të aplikueshme dhe siç kam thënë, kompania u mbyll.


Përshëndetje, unë jam Johnny. Për këtë përmbledhje, unë u regjistrova në eHost për ta provuar atë.

Ndërsa nuk kam pasur probleme me llogarinë time,

Vendosa të mbaj llogarinë time dhe të shtoj edhe 2 faqe të tjera (mund të presësh faqe të pakufizuara në një llogari pritjeje).

Sot shënon 1 vit që unë kam qenë duke përdorur eHost, dhe Kam një keqardhje të madhe…

E shihni, unë u regjistrova në opsionin e pagesës mujore, kështu që humba në zbritje.

Sidoqoftë, para se të flasim për çmimet: A ka të drejtë eHost juaj Faqja e internetit? Le të shohim…

eHost do të ishte për ju nëse…

 • Ju dëshironi të filloni një faqe në internet me WordPress
 • Ju dëshironi të krijoni një sit profesional për biznesin tuaj dhe ndoshta madje t’i shesni produktet / shërbimet tuaja në internet.
 • Ju dëshironi një pritje të përballueshme që është e lehtë për t’u përdorur pa kontratë dhe pa tarifa të fshehura.
 • Ju dëshironi që paqja e mendjes duke e ditur se keni akses në veçori që përdoruesit e përparuar mund të dëshirojnë, siç është qasja në SSH.

eHost NUK është për ju nëse…

 • Nëse dëshironi një VPS të nivelit të lartë, shitësin ose server të dedikuar
 • Nëse faqja juaj e internetit do të ketë kërkesa për ruajtje të bandës jashtëzakonisht të lartë (shembull: një sit i shkarkimit të softuerit që pret shkarkimet tuaja). Më pak se 1% e faqeve të internetit në botë përshtaten në këtë kategori.

Ndjenja si eHost mund të jetë për ju? E shkëlqyeshme – Mund të kurseni para, të krijoni një uebfaqe më të mirë më shpejt dhe të kaloni më shumë kohë aty ku ka rëndësi – krijimin e më shumë përmbajtje, ngarje më shumë trafik dhe gjenerimin e më shumë rezultateve dhe shitjeve nëse dëshironi.

E shihni, për shumicën e faqeve të internetit, çdo gjë mbi 15 $ / muaj është ndoshta e tepërt dhe do të përdorni një pjesë të burimeve për të cilat jeni duke paguar.

Shihni më poshtë për Krahasimin e Pagesave Mujore

eHost ndaloi së ofruari një mundësi pagese mujore në 1 maj 2016.

Nëse jeni si unë, preferoni një tarifë të ulët mujore pa kontratë, në vend që të paguani për një vit ose më shumë të gjitha menjëherë. Nëse kjo tingëllon mirë, ju mund të dëshironi HostGator. Unë përdor planin e tyre Baby për të pritur disa site në një llogari.

Këshilla për të kursyer para: Përdorni kodin kupon GET60OFF për të marrë 60% zbritje nga çdo plan pritës në HostGator. Pagesa mujore për muaj pa kontratë.

Pasi të keni marrë pritjen tuaj, ju gjithashtu mund të shijoni këtë mësim nga shoku im Steffany duke ju treguar Si të krijoni një faqe të shkëlqyeshme me WordPress në HostGator duke përdorur një temë falas për wordpress (hapet në një skedë të re).

Në tabelën më poshtë, do ta krahasoj eHost me HostGator. HostGator është një nga ofruesit më të mëdhenj, më të suksesshëm të mbajtjes në internet. E përkryer për tu krahasuar kundër eHost.

Faqet e internetit të pakufizuara në 1 llogari?
Ofertë speciale
3.98 $ / muaj duke përdorur kodin kupon BUILDPATH
Domain falas?
($ 12.95 / vit)
WordPress
Garancia e kthimit të parave prej 45 ditësh?
Pagese mujore
Asnjë pagese nga muaji në muaj nuk është në dispozicion. 4.78 dollarë për muajin e parë. Rinovon me 11,95 $ / muaj
Deri në fund të vitit të parë, do të keni paguar gjithsej 136.23 $ nëse keni zgjedhur pagesa mujore.
Zbritje 12 mujore
Nuk është më në dispozicion. 57,36 $ (4,78 dollarë x 12 muaj)
Kurseni 78.87 dollarë me këtë plan!
Zbritje 24 muajsh
Nuk është më në dispozicion. 125.11 $ (4,78 $ x 24 muaj)
Kurseni 154.52 dollarë me këtë plan!
36 Zbritje Muaji
Nuk është më në dispozicion. 163.27 $ (3,98 $ x 36 muaj)
Kurseni $ 259.76 me këtë plan!
Anydo kuponat?
Nuk është më në dispozicion. Lidhja e aktivizimit 3.98 $ / muaj
Vizitoni sitin
Nuk është më në dispozicion. Vizitoni HostGator

Nëse përfundoni duke zgjedhur HostGator, unë rekomandoj planin e tyre Baby pasi që ju mund të organizoni një numër të pakufizuar të faqeve të internetit unike në një llogari. eHost ofron një plan, dhe përfshin uebfaqe të pakufizuara gjithashtu në një llogari. Unë gjithashtu rekomandoj HostGator për klientët e mi të marketingut dixhital kur ata kanë nevojë për ekipin tim për të ndërtuar një sit për ta.

Siç mund ta shihni, të dy kompanitë ofrojnë plane dhe karakteristika të ngjashme. Mundësia e pagesës mujore të HostGator është 2 dollarë më e lirë se sa eHost, por HostGator ju tarifon për emrin e domain. Përveç kësaj, ofertat e tyre janë në thelb të njëjta.

Nëse zgjidhni Hostgator, mos e humbisni këtë zbritje: Përdorni kodin kupon GET60OFF për të marrë 60% zbritje nga çdo plan pritës në HostGator. Ju gjithashtu mund të shijoni këtë mësim nga shoku im Steffany duke ju treguar Si të krijoni një faqe të shkëlqyeshme me WordPress në HostGator duke përdorur një temë falas për wordpress (hapet në një skedë të re).

* Nëse blini një llogari pritjeje cPanel me eHost, mund të organizoni uebfaqe të pakufizuara në atë llogari. Nëse blini një llogari të krijuesit të faqes në internet me eHost, mund të krijoni vetëm një faqe në internet për atë llogari. Të gjitha llogaritë, qoftë cPanel ose Builder Uebfaqe, menaxhohen nga një portal i klientëve, kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni për hyrje dhe fjalëkalime të shumta.

Me këtë tha, le të vazhdojmë me këtë përmbledhje të thelluar …

Këtu është përvoja ime me eHost:

Unë e di që ju dëshironi një platformë që ju jep gjithçka që ju nevojitet ndonjëherë për të pritur dhe menaxhuar një uebsajt të shkëlqyeshëm.

Unë kam testuar eHost për mbi 8 javë tani, kështu që nëse po mendoni t’i përdorni ato, lexoni këtë përmbledhje.

Ju mund të klikoni në cilindo prej lidhjeve të shpejtë të navigimit më poshtë për të shkuar në atë pjesë të rishikimit.

Si të krijoni faqen tuaj
Zgjidh Hosting Your: cPanel hosting ose Web Builder
Video: Si të filloni një blog në nën 10 minuta
Video: Si të krijoni një sit nga Gërvishtja me Ndërtuesin e Uebsajtit të eHost
Emri i Lirë Domain për JETIF (përfitim unik)
Thfarë mendon se ekipi i eHostit ju do të dëshironi për shërbimin e tyre
Përmbledhja ime e përmbledhjes
Vlera për analizën e parave
Shënime për ndërtuesin e faqes në internet
Shënime për Modelet e Uebfaqeve
Anydo karakteristikë tjetër e mirë?
Një përvojë + Shërbimi ndaj klientit
Garancia e kthimit të parave 45 ditë

Si të krijoni faqen tuaj

Hapi 1: Kur të keni hyrë në llogarinë tuaj eHost dhe doni të krijoni një sit të ri, thjesht klikoni në butonin “krijoni një sit të ri”.

Nëse dëshironi të ndiqni së bashku, mund ta hapni eHost në një skedë të re.

Hapi 2: Zgjidh Hosting You Want

Në llogarinë tuaj, ju do të gjeni dy mundësi të fuqishme strehimi për secilën faqe që dëshironi të filloni, dhe unë do të rishikoj të dy këtu për ju.

Opsioni 1: cPanel Hosting (ZGJEDHJE E REKOMANDUAR. Shihni Video më poshtë)

cPanel Hosting është një pritje normale në internet me panel kontrolli më të fuqishëm, të mirëorganizuar dhe me karakteristika të mbushura në dispozicion, cPanel.

Ja se si duket cPanel në eHost. Unë personalisht më pëlqen tema e tyre me porosi. Shtë shumë modern dhe i lehtë për t’u lundruar në të gjitha mjetet dhe cilësimet e rëndësishme. Si parazgjedhje, cPanel është shumë i rrëmujshëm sepse është i mbushur me kaq shumë karakteristika. Kështu që eHost kanë bërë një punë të shkëlqyeshme duke e bërë atë më përdorues miqësor duke ruajtur të gjitha tiparet.

Ju mund të pyesni veten …

duhet të zgjedh opsionin cPanel hosting, atëherë?

Këtu keni atë që ju do të përdorni cPanel hosting për:

 • filloni një blog me WordPress,
 • ose krijoni një dyqan online
 • filloni një sit profesional për biznesin tuaj
 • çdo gjë që dëshiron, të jesh i sinqertë!
 • Plus, ju merrni tipare si aksesi FTP, MySQL, konfigurimi 1-klikues i WordPress, dhe më shumë.
 • Për devot atje, zbulova se ata gjithashtu ofrojnë qasje në SSH.

Në frymën e këtij shqyrtimi, unë dua t’ju tregoj se si të krijoni një sit në eHost duke përdorur hostimin e tyre cPanel dhe WordPress:

Opsioni 2: Ndërtues i faqes në internet (nuk rekomandohet)

Ndërtuesi i faqes në internet të eHost-it është jashtëzakonisht i lehtë por i fuqishëm, kështu që ju mund të krijoni një faqe interneti të bukur nga e para. Kur po krijoni / redaktoni, ajo që shihni është ajo që merrni.

Kur zgjidhni faqen e internetit Builder, ju duhet të krijoni uebfaqen tuaj nga e para duke përdorur zvarritje. Zgjidhni nga 1000 Modelet Falas. Nuk kërkohen aftësi kodimi. Dokush mund të ndërtojë një sit me pamje të mrekullueshme.

Tani mund të pyesni veten …

Ndërtuesi i faqes në internet duket i lezetshëm, por nuk jam 100% i sigurt që dua në vend të cPanel Hosting. Po sikur të regjistrohem për një llogari të Ndërtuesit në Uebfaqe dhe vendos që dua të përdor vendndodhjen e Hosting cPanel? Mund të kaloj?

Përgjigja është po, fatmirësisht. Nuk është e menjëhershme, megjithatë mund të bëhet pa paguar asgjë shtesë. Thjesht kontaktoni mbështetjen e tyre përmes bisedës, telefonit ose postës elektronike, dhe u thuaju se dëshironi të ndërroni. Ata do të kthejnë të gjithë pagesën tuaj origjinale dhe konfirmojnë pasi të jenë përpunuar. Pastaj mund të identifikoheni në llogarinë tuaj eHost dhe të klikoni “Krijo Uebfaqe të Re” dhe të zgjedhësh cPanel Hosting.

Hapi 3: Zgjidhni Emrin tuaj të Domainit

Nga atje, do t’ju kërkohet të zgjidhni një emër domain. Mund të jetë një i ri, ose një domain që tashmë zotëroni. Sido që të jetë, funksionon. Pasi të keni regjistruar dhe zgjedhur emrin e domain, ju mund të vendosni faqen tuaj, ashtu siç tregohet në videot e mësipërme që mbulojnë cPanel Hosting ose Builder Uebfaqe.

Tani për një pikë të rëndësishme të mbani në mend…

Doesfarë do të thotë Domain FALAS në të vërtetë – në shtypin e imët?

Ata me krenari pretendojnë të ju japin një “Emër Domain Falas” ashtu si 99% e ofruesve të pritjes që keni parë, kurrë. Por çfarë do të thotë në të vërtetë?

Ju shikoni, shumica e kompanive pritëse të themi ju merrni një emër domain falas (tuajin.com ose çfarëdo që ju pëlqen) … Por, pasi të përfundojë viti juaj i parë, ju zbuloni se ata ju ngarkojnë kudo nga 15 $ / vit në 20 $ / vit ose më shumë vetëm për të mbajtur emrin e domain mendimi ishte i lirë tërë kohën.

Le të shohim se si oferta dhe termat e domain-it të eHost krahasohen me hostet e tjerë më të mirë:

eHostiPagePlani Foshnja HostGator
Uebfaqe të pakufizuara?
Ofertë speciale
2,75 $ / muaj (50% OFF) 1.99 $ / muaj (83% OFF) $ 5,95 / muaj (60% PRDORIM duke përdorur Kupon BUILDPATH)
Domain falas?
(Falas për jetën) (1 vit falas)
Kostoja e Rinovimit të Domainit (vjetor)
FALAS 14,95 $ / vit $ 12.95 / vit
A mund të përdor regjistrues të tjerë?
Vizitoni sitin
Vizitoni eHost Vizitoni iPage Vizitoni HostGator

Të gjitha planet përfshijnë një domen të lirë për aq kohë sa ju mbani duke pritur faqen (at) tuaj me eHost. Natyrisht nëse zhvendosni domenin dhe sitin tuaj në një kompani tjetër, do të jeni përgjegjës për pagimin e atyre ofruesve të tjerë të shërbimeve për domenin dhe hostimin pasi që eHost nuk do të përfshihej më. Ta themi thjesht, kur jeni mikpritës me eHost, ju merrni një domain falas përgjithmonë.

Shënim: Nëse tashmë posedoni një domen diku tjetër, mund ta transferoni atë në llogarinë tuaj eHost, ose thjesht ta mbani aty ku është dhe ta tregoni në llogarinë tuaj eHost. Kur regjistroheni, ju merrni një email me informacione për llogarinë, përfshirë serverat e emrave për të treguar emrin e domain tuaj, nëse e zotëroni atë me një kompani tjetër si eNom, GoDaddy, NameCheap, etj..

Hapi 4:

Vendosni WordPress dhe filloni të ndërtoni faqen tuaj të internetit duke përdorur mjete të thjeshta tërheqjeje dhe lëshimi. E gjitha është e mbuluar hap pas hapi në Si të Bëni Një Uebfaqe të shkëlqyeshme me WordPress në eHost.

Pse eHost mendon se ju pëlqen të përdorni shërbimet e tyre?

Shtë e qartë se ekipi i tyre është krenar për këto tre gjëra:

 • sa e thjeshtë është të krijosh një faqe në internet në platformën e tyre
 • Mbështetja miqësore e tyre telefonike 24/7 e bazuar ekskluzivisht në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada … Kështu që ju nuk do ta përjetoni atë ndjenjë të tmerrshme kur personi në anën tjetër përgjigjet me një theks të trashë, “përshëndetje kjo është Mark Johns, atë kompani që po thërrisni për ju lutem? ” LOL * dridhet * – Po, asnjë prej asaj BS me eHost. Vetëm një ekspert miqësor që mund t’ju ndihmojë në vend që të vraponi nëpër qarqe.
 • Ju merrni të gjitha tiparet më të mira të ndërtuesve modern të web dhe krijuesve të faqeve të internetit, me çmimin më të mirë.

Greatshtë e shkëlqyeshme dhe gjithçka … Më vjen mirë që janë të apasionuar pas produktit dhe shërbimeve të tyre. Pra, çfarë kam marrë në të vërtetë me llogarinë time eHost? (Whatfarë merrni me eHost?)

përmbledhje

Nëse dëshironi një shërbim të plotë të paraqitur në internet pa kufizime në llojin e faqes në internet që mund të krijoni, atëherë eHost.com është padyshim një zgjedhje e mençur për ju.

Ata ju japin dy mundësi; një pritje normale në internet që mund të përdorni për të pritur gjithçka si blog një uebfaqe biznesi në internet dyqan ose çfarëdo që dëshironi; ose mund të përdorni ndërtuesin e tyre në internet. Ndërtuesi i faqes në internet eHost është i shkëlqyeshëm. Shtë i fuqishëm, i lehtë për t’u përdorur dhe përfshin mbi 1000 shabllone me cilësi të lartë me modele të freskëta, bashkëkohore.

Vlera e parase

eHost ju jep vlerë fantastike për para. Ata ofrojnë një plan pritës në $ 2.99 2.75 dollarë në muaj, gjë që ju jep normal mbajtjen në internet plus mundësinë për të përdorur ndërtuesin e tyre të shkëlqyeshëm të faqes në internet. Një nga pjesët e mia të preferuara të këtij plani unik të strehimit është që ata t’ju japin një emër domain falas për jetën. E fundit që kontrollova, të gjithë konkurrentët e tyre ju japin vetëm një domain falas për vitin e parë. Kështu që të shkoni me eHost do t’ju kursejnë rreth 12 – 20 $ në vit vetëm në kostot e domain.

Përveç përfitimeve të mësipërme, ju gjithashtu merrni kredi për reklama falas, adresa emaili të pakufizuar dhe bandë të pakufizuar.

Ndërtues i faqes në internet

Nëse keni lexuar ndonjë nga rishikimet e mia të hostimit në internet, me siguri keni vërejtur se kam qenë një tifoz i madh i një ndërmarrje tjetër të quajtur iPage. Jo më… Jo pas asaj që kam përjetuar me eHost…

Ndërtuesi i faqes në internet eHost sinqerisht i vë turp të gjithë të tjerët. Këtu është një pamje nga faqja ime e provës që kam ngritur…

Ata e kanë bërë shumë të thjeshtë për ju të krijoni uebfaqe të bukura profesionale, pa nevojë për dizajnim në internet ose aftësi programuese.

Ndërtuesi i tyre i faqes në internet është i fuqishëm dhe zvarritet lehtë.

Modelet e Uebfaqeve

Shumica e kompanive të mbajtjes së faqes në internet ofrojnë të paktën disa shabllone që mund të përdorni për faqen tuaj të internetit. Pra, çfarë e bën eHost çdo të ndryshme?

Këtu është gjëja…

Për dallim nga shumica e ofruesve të hostimit në internet, modelet e eHost janë të freskëta. Ja çfarë dua të them me të freskëta:

 • Hartimet janë paraqitjet janë aktuale dhe bashkëkohore.
 • Duken sikur janë dizajnuar këtë vit, jo 5 vjet më parë.

Më pëlqen gjithashtu shumëllojshmëria e modeleve në dispozicion…

 • Plani juaj i pritjes përfshin mbi 1.000 modele unike, falas të faqes në internet.
 • Ju mund të zgjidhni nga modele me pamje gjenerike që mund të përdoren për çdo lloj siti; ose mund të zgjidhni një shabllon të krijuar posaçërisht për temën / ngrohtësinë tuaj.
 • Nuk ka nevojë të humbni kohë duke kërkuar nëpër rrjete të paorganizuar të shablloneve… Mund të kërkoni me fjalë kyçe dhe menjëherë të shihni modele të dizajnuara për llojin tuaj të internetit.

Përditësimi: Shumë nga vizitorët tanë dërguan pyetje në lidhje me modelet e krijuesve të faqes në internet të eHost. Pra, Bryan e bëri këtë video duke mbuluar modelet e eHost “

Anydo karakteristikë tjetër e mirë?

Plani i eHost përfshin shumë më tepër nga sa keni marrë nga një kompani që ofron vetëm një ndërtues të faqes në internet. Këto karakteristika janë veçanërisht të dobishme për klientët më seriozë dhe më të përparuar. Ju merrni qasje në FTP, një instalues ​​me një klikim për skriptet si WordPress dhe skriptet e tjera CMS / blogging / pazar online. Një varkë e lezetshme është ajo që më pëlqen është kreditë e reklamave falas – e shkëlqyeshme për të ndihmuar në tregun e produkteve ose biznesit tuaj dhe nxitni shitjet. Së fundmi, ju gjithashtu merrni hapësirë ​​falas për ruajtjen e cloud.

Përvoja ime e shërbimit ndaj klientit

Të gjithë ofruesit e programeve të njohura të pritjes së internetit ofrojnë email 24/7 të telefonit dhe mbështetje të bisedës. Kjo duket mirë në fillim, por cilësia e mbështetjes është zakonisht shumë e dobët.

Për shembull… Kur ishte hera e fundit kur u ndjeva kujdes kur të flisje me një agjent mbështetës në një kuti bisede? Nuk e mbaj mend herën e fundit që kam pasur një përvojë të mirë me mbështetjen e bisedës. Në fakt, zakonisht e mbaroja bisedën duke u ndjerë sikur personi me të cilin po bisedoja nuk e dija se çfarë po bënin, dhe ata ishin vetëm atje për të dërguar biletat e mbështetjes për njerëzit e vërtetë mbështetës në emrin tim. Me fjalë të tjera, ata zakonisht nuk janë personel i vërtetë mbështetës.

Kështu që kur u regjistrova për eHost, ato që ata më tronditën…

Unë në fakt bëra një shtypje në emrin tim të domain, dhe nuk e vura re atë deri ditën tjetër. E kuptova se nuk do të shkoja asgjëkund me mbështetjen e bisedës, por vendosa që të përpiqem të bisedoj sidoqoftë, pasi po e shkruaj këtë përmbledhje.

Ja çfarë ndodhi më pas…

 • Unë u mirëprit nga Evan gjatë eHost
 • Ai ishte miqësor dhe i përgjegjshëm
 • Unë i thashë se kisha nevojë që domeni të ndryshohej në urdhrin tim në pritje
 • Ai më kërkoi të prisja disa minuta, ndërsa ai bisedon me ekipin për këtë
 • Ai më përditësoi çdo 1 minutë për të më falënderuar për durimin tim dhe të them që po punon në të
 • Pas 4 minutash, ai tha që ishte bërë dhe më falënderoi përsëri për durimin tim.
 • I thashë faleminderit dhe mbarova kolonën
 • Mora një email me konfirmim nga ekipi
 • Problemi im u zgjidh dhe zgjati vetëm 4 minuta nga koha ime.

Eshtë e panevojshme të thuhet, unë isha e tronditur nga cilësia e lartë e mbështetjes që mora. Shërbimi i klientit eHost merr një vlerësim A + nga unë.

Oh, dhe një prekje pak e bukur personale nga eHost…

Garancia e kthimit të parave 45-ditore

eHost e bën të thjeshtë. Nuk ka rregulla dhe përcaktime të çuditshme për t’u marrë me të. Përsëri, eHost tregon qasjen e tyre moderne, në kontakt me pritjet e klientëve të sotëm.

Nëse nuk jeni të kënaqur me eHost, ne do t’ju kthejmë paratë tuaja. Asnjë pyetje e bërë. Gjatë 45 ditëve të para, ne do të rimbursojmë tarifat e pritjes tuaj plotësisht. Nëse na provoni dhe vendosni që eHost thjesht nuk është për ju, ne mendojmë se duhet t’i merrni paratë tuaja.

Zbritje / Speciale Aktuale të disponueshme nga eHost

Aktualisht nuk ka zbritje në dispozicion sepse eHost nuk është më në biznes, pasi shpresojmë se keni parë në azhurnimin në krye të vlerësimit tim. Unë po e mbaj vetëm përmbajtjen e rishikimit për arsye SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me